Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-01-23 09:15:11

LOGOUT.hu

Huawei P9-P9 Lite OFF topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5451) Cunaja


Cunaja
addikt

Jó reggelt, szép napot Mindenkinek!
Itt vagyok megint, megyek melózni.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#5452) csocsoszán válasza Cunaja (#5451) üzenetére


csocsoszán
őstag

Jó reggelt! Rendesen korán van! Hogy bírod? :F

Eladó Sennheiser Hd800 és egy B&W füles!

(#5453) Cunaja válasza csocsoszán (#5452) üzenetére


Cunaja
addikt

Csocsó, akkor fekszem le amikor te, mert hozzám is akkor lövik fel a pizsit, mint hozzád. :P ;)

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#5454) bubus66 válasza Cunaja (#5451) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia Cunaja Jó reggelt szép napot neked!

Sziasztok Jó reggelt, szép napot mindenkinek!

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5455) petya220 válasza Cunaja (#5453) üzenetére


petya220
senior tag

wow, 8 óra alvás

Én átlag 4-5 órát alszom :O

"Neked is pörög az agyad a szarokon, amíg a mosoly a szádra kanyarodik."

(#5456) zeon.hu válasza Cunaja (#5453) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Mázlista! :)
Engem az előbb hívtak, hogy irány Pest, de persze éjjel NFL döntőt néztem.

#?*@&!

(#5457) bubus66


bubus66
nagyúr

szoftver reset Ezt hogyan kell csinálni?

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5458) sebijani1982 válasza zeon.hu (#5456) üzenetére


sebijani1982
senior tag

Rutinosabbak elaludtak a felvezető műsoron és a második negyed végétől nézték! ;]

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#5459) zeon.hu válasza sebijani1982 (#5458) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Cefet jó meccs volt, még az ismétlést is nézni fogjon párszor :)

#?*@&!

(#5460) bubus66


bubus66
nagyúr

Szia Cunaja Jó reggelt szép napot neked!

Sziasztok Jó reggelt, szép napot mindenkinek!

Ez figyeljétek itt már gondok vannak.

Ez már próbléma

És akkor még rá kontrázva meg is kérdezi..

És ilyenek oktatják az embert..

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5461) Cunaja válasza bubus66 (#5460) üzenetére


Cunaja
addikt

Szia Bubus, jó estét Mindenkinek!
Jól leírta, de figyelembe kell venni azt is, hogy nem mindenki ért a dolgokhoz, és ha társul mellé még egy ilyen user, akkor aztán jön a káosz.
Egy biztos, jól kiegészítették egymást. :W
Mostanában a telefonom jól bírja szuflával, mert szinte az asztalon van és nem is használom.
Kaptam egy határidős munkát, megint a több ezer adatot kell bevernem a táblázatba. :W
Az összes vonatunk adatait lekérdezni, illetve az összes paramétert kiegészíteni a tényleges tevékenységgel.
Ilyenkor derül ki, hogy hány millió tonnát szállítunk el, és hány vonattal tesszük mind ezt.
Az idővel lehet versenyezni a kamionokkal,de az egyszerre elszállított árú tonnával, köszönő viszonyban nem lehetnek a 3000 tonnás vonatainkkal. ;]
Közben még tanulnom is kell, ezért szerintem szeptember végig, hol leszek, hol nem.
Előre is elnézést ha valamire nem egyből válaszolok.
Bubus, a csajszikat minden nap meglesem. :R

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#5462) bubus66 válasza Cunaja (#5461) üzenetére


bubus66
nagyúr

Rendben..

Hát igen csak az a baj, hogy ezt sem tudja, és akkor Ő akar tanácsot adni másnak..

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5463) csocsoszán


csocsoszán
őstag

Jó reggelt!
http://m.hvg.hu/tudomany/20180206_xiaomi_amazfit_bip_okosora_vasarlas [link]

[ Szerkesztve ]

Eladó Sennheiser Hd800 és egy B&W füles!

(#5464) zeon.hu válasza csocsoszán (#5463) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Nem rossz kütyü, okosóra topikban hónapok óta téma, páran vettek is, van saját topikja is már.

#?*@&!

(#5465) Cunaja válasza csocsoszán (#5463) üzenetére


Cunaja
addikt

Ki korán kell, aranyat lel.
Jó reggelt szomszéd, szép napot Mindenkinek!
Mai terv: okmányirodában az útlevél átvétele, majd posta az újabb kínai csomagért és alvás. A csomagok naponta jönnek, összesen 16 dolog érkezik. :Y
Este felé leszek.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#5466) bubus66 válasza Cunaja (#5465) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia Cunaja szép napot neked!

Most keltem fel, szolgáltam az éjjel.

Sziasztok szép napot mindenkinek!

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5467) bubus66


bubus66
nagyúr

Szia Cunaja Jó reggelt szép napot neked!

Sziasztok Jó reggelt, szép napot mindenkinek!

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5468) Cunaja válasza bubus66 (#5467) üzenetére


Cunaja
addikt

Jó reggelt Bubus, szép és eső mentes napot Mindenkinek!
Nálunk ömlik az eső, pedig mai is egy csomó mindent intéznünk kell.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#5469) bubus66 válasza Cunaja (#5468) üzenetére


bubus66
nagyúr

Nálunk meg a hó esik tegnap esett az eső.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5470) Cunaja


Cunaja
addikt

[Érdekes, csak drága. ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#5471) Cunaja


Cunaja
addikt

Jó reggelt, szép napot Mindenkinek!
+1 fok és enyhén szeles az idő!
Tegnap szakadó esőben intéztük a dolgunkat, párszor eláztunk.
Este bedöltem az ágyba, azért sem voltam itt.
Azt mondják, hogy az emberek 70%-a a telefonjával ébred és fekszik. Nem is értem miért mondják ezt. ;]
A mai technikának köszönhető mellékhatás.
Az emberek többsége pont akkor lenne beteg, ha nem birizgálhatná a telefonját.
Jelenleg nehéz írkálnom, egy őrült buszsofőr vezeti a metrópótltót, megy mint a veszedelem.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#5472) bubus66 válasza Cunaja (#5471) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia Cunaja Jó reggelt szép napot neked!

Sziasztok Jó reggelt, szép napot mindenkinek!

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5473) Cunaja


Cunaja
addikt

Jó reggelt és szép napot Mindenkinek!
Ha érdekel valakit a telefonok sugárzása, [Huawei készülékek.]
Sajnos a Kínaiak nem valami jók ebben.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#5474) csocsoszán válasza Cunaja (#5473) üzenetére


csocsoszán
őstag

[link]
Ép ideje, hogy vegyél egy s vagy note 8-at!( lenne jó kis Cunaja tuning rá! :C )

[ Szerkesztve ]

Eladó Sennheiser Hd800 és egy B&W füles!

(#5475) Cunaja válasza csocsoszán (#5474) üzenetére


Cunaja
addikt

Láttam én is, de akkor sem lesz Samu, illetve telefont sem szándékozom venni az elkövetkező két évben.
P9 nekem tökéletesen megfelel, arra meg bőven elég a 3 GB ram, amire én használom.
Mostanában a sugárzása se számít, mert szinte nem is használom, nincs időm rá.
Az Angol, Görög, Panasonic tanulása és a meló minden percemet leköti.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#5476) bubus66 válasza Cunaja (#5475) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia Cunaja szép napot neked!

Ma én is meg kezdtem a tanfolyamot..

Sziasztok szép napot mindenkinek!

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5477) Cunaja válasza bubus66 (#5476) üzenetére


Cunaja
addikt

Jó tanulást Bubus! Kicsit lassabban fog az agyunk, de ha érdekel amit tanulsz, az rengeteget jelent.
Engem érdekel, csak 3-at egyszerre nyomni elég idő igényes és bonyolult.
A fényképezőnél meg minden beállítást és menü kezelést, nem elég olvasgatni, de ki is kell próbálni.
A fejemet veszik, ha nem csinál majd profi képeket.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#5478) bubus66 válasza Cunaja (#5475) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia Cunaja szép napot neked!

Ma én is meg kezdtem a tanfolyamot..

Sziasztok szép napot mindenkinek!

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5479) bubus66 válasza Cunaja (#5475) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia Cunaja szép napot neked!

Ma én is meg kezdtem a tanfolyamot..

Sziasztok szép napot mindenkinek!

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5480) Cunaja


Cunaja
addikt

Jó reggelt, szép vasárnapot Mindenkinek!
Megyek hazafelé csicsikálni.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#5481) csocsoszán válasza Cunaja (#5480) üzenetére


csocsoszán
őstag

Jó éjt! És álmodj egy note 8-al! :P ;)

Eladó Sennheiser Hd800 és egy B&W füles!

(#5482) Cunaja válasza csocsoszán (#5481) üzenetére


Cunaja
addikt

Inkább az asszonykámmal, illetve egy jó kis csajszival.
Egye fene, a csajszi kezében lehet Note 8, de elkérem töle, hogy csináljak rá romot. :P :D
A buszom most ment át teli piroson. :Y
Csak szálljak le épségben.

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#5483) bubus66 válasza Cunaja (#5480) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia Cunaja Jó reggelt szép napot neked!

Jó pihenést akkor..

Sziasztok Jó reggelt, szép napot mindenkinek!

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5484) Cunaja válasza bubus66 (#5483) üzenetére


Cunaja
addikt

Hm, jó kis szöszik! :R
Nyugodt alvásom lesz, mentem is az ágyikóba.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#5485) bubus66 válasza Cunaja (#5484) üzenetére


bubus66
nagyúr

Jó pihenést!!

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5486) csocsoszán


csocsoszán
őstag

https://24.hu/mobil/2018/02/12/sugarzas-szerint-rangsoroltak-a-mobilokat/[link]

Eladó Sennheiser Hd800 és egy B&W füles!

(#5487) csocsoszán


csocsoszán
őstag

https://tech2.hu/vesztett-miui-9-xiaomi-torolte-szavazast/[link]

Eladó Sennheiser Hd800 és egy B&W füles!

(#5488) zeon.hu válasza csocsoszán (#5487) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Nem meglepő.
Hiába jó a MIUI, túl van bonyolítva és sokszor nem logikus.

#?*@&!

(#5489) Cunaja válasza csocsoszán (#5486) üzenetére


Cunaja
addikt

A 3 antennának sajnos van hátránya is.
Szép napot Mindenkinek!

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#5490) bubus66 válasza Cunaja (#5489) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia Cunaja szép napot neked!

Most ébredtem fel az éjjel dogoztam, reggel meg az autómat Kellett vinni Pécsre (67 Km) elektromos ablakemelő szerkezet javításra. negyed egy volt mire hazaértem, be is dőltem az ágyba egyből.

Sziasztok szép napot mindenkinek!

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5491) szemesi69 válasza bubus66 (#5490) üzenetére


szemesi69
addikt

Szia!

Xiaomi redmi note 12 pro

(#5492) bubus66 válasza szemesi69 (#5491) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia!

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5493) Cunaja válasza bubus66 (#5490) üzenetére


Cunaja
addikt

Szia Bubus!
Az nem semmi!
Képzeld, az 1 éves céges autónál, nem megy az index, az ablaktörlő hol müködik és hol nem, illetve a lámpát reflektorrol nem lehet visszakapcsolni tompítottra.
Végül is ezek apró hibák. :W
Könyves Kálmánon hülyének nézték a kollégámat, aki működő ablaktörlővel ment száraz időben, mert nem tudta lekapcsolni.
Renault Kangoo szuper autó. :W
A szigetelése is olyan, hogy ha lekapcsolod a fűtést, egyből lefagy a lábad és a bal karjánál az embernek is jön be a hideg rendesen.
A szerviz csak 20.-ra adott időpontot. Most a másik autónkat használjuk, ami egy Renault Megane.

A csajszik nagyon jók! :Y :R

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#5494) bubus66 válasza Cunaja (#5493) üzenetére


bubus66
nagyúr

Hát igen vannak ilyenek..

Én is most vettem a kis Fiat Punto II ELX-t és nem volt jó az ablakemelő, csak az volt a baj, hogy mivel életre szóló garancia van rá, így vissza kellet vinnem, sajnos most jutottunk el odáig, hogy ki vitték egy külső szerelőhöz aki 2 óra alatt meg csinálta amit a szerviz nem tudót megcsinálni 2x4 óra alatt, igaz a főnők azt mondta a javítási költséget állják, a sok kelletetlenség miatt.

illetve a lámpát reflektorról nem lehet visszakapcsolni tompítottra ja ez végül is apróbb hiba föleg egy kamionnal szembe.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5495) Cunaja válasza bubus66 (#5494) üzenetére


Cunaja
addikt

Jó kis szerviz, ha nem tudja megjavítani a hibás alkatrészt. :W
Mi egy ablaktörlő lapátra vártunk múltkor 10 napot. A Renault sem sokkal jobb. :W

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#5496) bubus66 válasza Cunaja (#5495) üzenetére


bubus66
nagyúr

Viszont így most jól jártam mert a Márciusi revizon kaptam ajándékba egy olajcserét.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5497) csocsoszán válasza Cunaja (#5495) üzenetére


csocsoszán
őstag

Jó reggelt!
Azt hiszem most hólapátra van szükség, nem ablaktörlő lapátra :-) . Meg jégkaparóra!
Szép napot mindenkinek!

Eladó Sennheiser Hd800 és egy B&W füles!

(#5498) Cunaja válasza csocsoszán (#5497) üzenetére


Cunaja
addikt

Jó reggelt Csocsó!
Hol? Nálunk mutatóban van a hó, mert egész éjjel havaseső esett, illetve tegnap reggel óta.
Egy kicsit meglátszódik, de ez csak minimális.
Szép napot Mindenkinek!
Bubus, akkor legalább azért nem kell majd fizetni. :)

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#5499) petya220


petya220
senior tag

Sikerült a p9lite-omat "overclock"-olnom :D
A 2112mhz helyett most 2362mhz a max! :U :B

"Neked is pörög az agyad a szarokon, amíg a mosoly a szádra kanyarodik."

(#5500) bubus66 válasza Cunaja (#5498) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia Cunaja Jó reggelt szép napot neked!

Hát igen így 10000 Ft meg marad

Sziasztok Jó reggelt, szép napot mindenkinek!

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.