Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-01-23 09:15:11

LOGOUT.hu

Huawei P9-P9 Lite OFF topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4901) bubus66


bubus66
nagyúr

[link]

Milyen igaz...

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#4902) Cunaja válasza bubus66 (#4901) üzenetére


Cunaja
addikt

Jó reggelt Mindenkinek!
Bubus, mond már meg, miért van minden tűzoltó autón fordítva a felírat az elején? Azért, hogy eltudjam olvasni a tükörből, hogy mi jön mögöttem? Ha jön valami villogva és szirénázna, nem olvasni fogok, hanem azt keresni, hogyan tudok félre állni.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#4903) bubus66 válasza Cunaja (#4902) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia Jó reggelt szép napot neked

Igen azért van fordítva felírva, hogy a Tükörből eltud olvasni.

Sziasztok Jó reggelt szép napot mindenkinek

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#4904) tkonya válasza Cunaja (#4897) üzenetére


tkonya
aktív tag

Én KD-R981 BT-t szereztem be😃

Motorola Edge 30 Fusion

(#4905) Cunaja válasza tkonya (#4904) üzenetére


Cunaja
addikt

Ez mechanikás, azaz cd-s. Az enyém tök kicsi, mert mechanika nélküli, de tudásban nagyon hasonlók. :C

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#4906) bubus66


bubus66
nagyúr

Szia Cunaja Jó reggelt szép napot neked!

Sziasztok Jó reggelt szép napot mindenkinek!

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#4907) Cunaja válasza bubus66 (#4906) üzenetére


Cunaja
addikt

Jó reggelt Bubus!
Szép napot és jó pihenést a vasárnapra Mindenkinek!
Hm, jó csajszik! :Y :C
Megyek aludni, délután leszek.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#4908) zeon.hu válasza Cunaja (#4907) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Ha felkeltél, gyere a P7 topikba :)

#?*@&!

(#4909) ANDROID???


ANDROID???
addikt

Sziasztok!

Bubus66, jók a csajok ;)

Ilyenkor jó melózni :U

(#4910) zeon.hu válasza ANDROID??? (#4909) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Egy élmény... :D
Délután is bejövök majd, de nem lesz hosszú.

#?*@&!

(#4911) bubus66 válasza ANDROID??? (#4909) üzenetére


bubus66
nagyúr

Akkor jó melót

Én ma reggel adtam le

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#4912) ANDROID??? válasza bubus66 (#4911) üzenetére


ANDROID???
addikt

Köszi, jó pihenést neked! :K

(#4913) bubus66 válasza ANDROID??? (#4912) üzenetére


bubus66
nagyúr

Köszönöm!!!

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#4914) djhalasz


djhalasz
tag

Szaiasztok. Tegnap cseréltem egy huawei mate 8-ra a telóm, de beleszaladtam egy frp-lockba. Mit tudok tenni? Csak erecovrym van meg a fastboot megy, se rom, se semmi nincs rajta. És ha twrp-t akarom felrakni akkor:
sending 'recovery' (25328 KB)...
OKAY [ 0.589s]
writing 'recovery'...
FAILED (remote: Command not allowed)
finished. total time: 0.605s

Tegnap óta próbálkozom. Csak a dc unlocker fog menni?

(#4915) Tompie


Tompie
őstag

Sziasztok!

Valaki tegyen rendet a fejemben :)
P7-en rendszeresen raktam fel gyári hivatalos ROM-ot 3 gombos módszerrel tiszta telepítéshez.

Igaz ami most érdekel az P10 Plus-al kapcsolatos, de abban a topikban nem nagyon válaszolnak illetve ha jól tudom már P9-en is hasonló a ROM frissítési mechanizmus :)

Szóval ahol le lehet tölteni hivatalos ROM-ot nem csak egy file van (mint P7-nél) hanem több:
update.zip 4.46GB update.app van benne illetve update_full_VKY-L09_hw_eu.zip 151MB update.app van benne de van ahol van egy harmadik file is :) update_data_full_public.zip :) illetve az update.app mellett vannak még mappák azok sem kellenek? Tudtommal csak dload mappába kell egy update.app és mehet a frissítés.
Most akkor melyik file kell nekem? mi a felrakás mechanizmusa?
Illetve sok helyen írják, hogy bootloadert kell nyitni, egy gyári ROM felrakási is már csak bootloader nyitással lehet ? :Y

Előre is köszönöm! :R

ui: elnézést az esetleges bugyuta kérdésekért :)

(#4916) tkonya válasza Cunaja (#4905) üzenetére


tkonya
aktív tag

Így van.
Mondjuk Én cd lejátszásra (is) alkalmas fejegységet kerestem.

Motorola Edge 30 Fusion

(#4917) bubus66 válasza Tompie (#4915) üzenetére


bubus66
nagyúr

A 4,46 GB-ból csak az update.app a többit zip-be melléje kell tenni.

Ha valami oknál fogva nem települne akkor ki csomagolni és ami benni van az minden mehet bele a dload mappába

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#4918) Tompie válasza bubus66 (#4917) üzenetére


Tompie
őstag

Köszönöm
...most bootloadert kell nyitni vagy sem ??? :B

(#4919) bubus66 válasza Tompie (#4918) üzenetére


bubus66
nagyúr

A 3 gomboshoz minek kellene BL nyitni..

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#4920) Tompie válasza bubus66 (#4919) üzenetére


Tompie
őstag

oké nekem ez csak jó :)

(#4921) bubus66


bubus66
nagyúr

Szia Cunaja Jó reggelt szép napot neked!

Sziasztok Jó reggelt szép napot mindenkinek.

Ma megrendeltem a Huawei P10 telefonomat. Remélem maradhatok az OFF topikba.. ;]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#4922) ANDROID??? válasza bubus66 (#4921) üzenetére


ANDROID???
addikt

Szia, sziasztok!

:U háááát, nem biztos ;]
Ilyen csajokkal szerintem senki nem fog elküldeni ;)

(#4923) bubus66 válasza ANDROID??? (#4922) üzenetére


bubus66
nagyúr

Köszönöm :R

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#4924) Cunaja válasza bubus66 (#4921) üzenetére


Cunaja
addikt

Szép Napot Mindenkinek!
Tegnap nem tértem magamhoz, azaz nem volt kedvem semmihez.
Most meg igazgatói értekezletre megyek, a végét nem tudom, de fél 4-re vinnem kell a kocsit JVC beszerelésre, ezért mai jelenlétem is kérdéses, esetleg este.
Bubus: ez itt a P9 off, de mivel mi mindenkit szívesen fogadunk itt, ezért maradhatsz. :P Van egy feltétele viszont, tudod mi? A csajszik. ;] :R
A P10-es kollégát is én irányítottam ide, mert itt sok profi van és biztos kap segítséget.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#4925) bubus66 válasza Cunaja (#4924) üzenetére


bubus66
nagyúr

Rendben mester megértettem..

Igen mert a P10 Plushoz nem is találtam nagyon semmit sem.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#4926) Cunaja válasza bubus66 (#4925) üzenetére


Cunaja
addikt

Amióta Porterocka elment, már nem pörögnek úgy a topikok, mert ő mindenhol ott volt. :O

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#4927) bubus66 válasza Cunaja (#4926) üzenetére


bubus66
nagyúr

Hát igen 2017.12.24.-én lesz egy éve, hogy a MA felé se nézett.. Te nem tudsz róla semmit sem?

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#4928) Cunaja válasza bubus66 (#4927) üzenetére


Cunaja
addikt

Sajnos nem. Itt az egész fórumon csak két embernek tudom a privát elérhetőségét, Zeon és Csocsó.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#4929) bubus66 válasza Cunaja (#4928) üzenetére


bubus66
nagyúr

Sajnos én sem itt küldtem neki anno egy üdvözlő lapot karácsonyra arra se válaszolt már... Hátha egyszer vissza tér majd. Nem tudom mi lehetett az oka, hogy így lelépet..

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#4930) ANDROID??? válasza bubus66 (#4929) üzenetére


ANDROID???
addikt

Tuti a határt is átlépte. Esélyes, hogy ott többet is keres........ :U

(#4931) petya220 válasza ANDROID??? (#4930) üzenetére


petya220
senior tag

Biztosan....
Jelenlegi tudásommal ami csak egy szakmai érettségi, 250 körül keresnék itthon, külfüldön 600ezer forint körül..
Nem mindegy, hogy ugyanazért a munkáért mennyit kap az ember :U

"Neked is pörög az agyad a szarokon, amíg a mosoly a szádra kanyarodik."

(#4932) Cunaja válasza petya220 (#4931) üzenetére


Cunaja
addikt

Most mondjam azt, hogy saját cégen belül az Osztrák kollégák 3x annyit keresnek mint én? Mondom is és ez valahol lázító. Arról nem is beszélve, hogy kevesebbet dolgoznak.

A JVC nem lett beszerelve, mert a szerelő elfoglalt. Passzolom mikor lesz ideje, de most szét ...... eg . Nagyon ideges vagyok. :W
Az egyik autóval szerencsétlen ráfaragott, mert igen csúnyán elvolt vezetékelve és ezért nem maradt ideje. Állítólag a héten minden nap elfoglalt, de azt igérte felhív ma és holnapra megpróbál beszorítani.
Szerintem túlórázik, mert 17-ig volt és még nem hívott, azaz nem fejezte be a kocsit.

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#4933) petya220 válasza Cunaja (#4932) üzenetére


petya220
senior tag

De jobban teljesítünk! :D

"Neked is pörög az agyad a szarokon, amíg a mosoly a szádra kanyarodik."

(#4934) bubus66 válasza ANDROID??? (#4930) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szerintem is de valami más is lehetett, hogy közel 1 éve nem lépet be.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#4935) ANDROID??? válasza bubus66 (#4934) üzenetére


ANDROID???
addikt

Igen, és tuti elege lett a köszönöm sem sikerül emberekből, és a rinyából meg a beszólásból meg a többi kaka, hogy hobbiból kell küzdenie. A userek hada az agyára is mehetett, ami nem lep meg. Tudjátok miről van szó...

(#4936) bubus66 válasza ANDROID??? (#4935) üzenetére


bubus66
nagyúr

Igen én is erre gondoltam, de rendesen berághatott, ha már ide se nézett még felénk se.

Hát igen sajnos mi is tudjuk, most leszek kíváncsi, hogy mi lesz a P9 lite topikal előbb utóbb úgy fog járni, mit a P8 Lite.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#4937) petya220 válasza bubus66 (#4936) üzenetére


petya220
senior tag

Hát.. Én lehet elküldök pár embert... ha nagyon vagdalódzik :U

"Neked is pörög az agyad a szarokon, amíg a mosoly a szádra kanyarodik."

(#4938) Cunaja válasza bubus66 (#4936) üzenetére


Cunaja
addikt

Vannak topikok, amik egy idő után kihalnak. Elfogy a telefon tulaj vagy a légkör durvul el és mindenki befejezi ott a tevékenységét. A második okot nem szabad sosem hagyni. Persze ha valahol nincs topikgazda, az nagyon nehéz, mert akkor csak a moderátorok tudnak rendet tartani.
A nem szalonképes usereket meg fel kell dolgozni, esetleg ha nem nyugszik, akkor tiltani kell.
Az ember egy idő után ki tud készülni rendesen, mert néha hasztalannak érzi magát az ilyenektől.
Porterocka is feladta, de azért fogadni mernék, hogy olvasgatja amiket itt irkálunk, ha nem is minden nap.
Vérbeli profi és vérbeli fórumozó volt, ezt nem lehet csak így elfelejteni.
A külföldi munka is lehetséges, mert a vége felé már sokat volt külföldön.
Ha én véletlenül megkattannék :Y , akkor is olvasnám a dolgokat, csak nem reagálnék.
Jelen időszakomban is, van kb napi fél órám, hogy ezzel foglalkozzak, mert a határidőnaplóm tele van.
Ma is csak azért tudok itt lenni, mert nem vittem el a JVC-t és így felszabadult a lefoglalt időm.
December 11-én dolgozom utoljára idén, már alig várom. :)

A végére valami: Szerintetek megfelelő minőség? Anyókának venném most pénteken karácsonyi ajándéknak. Mindig így nézi a TV-t. amikor én már alszom. [Fejhallgató, WIFI-s]

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#4939) bubus66 válasza Cunaja (#4938) üzenetére


bubus66
nagyúr

Így van ahogy írod.

Igen az szerintem jó ajándék lenne neki.

(#4937) petya220

Pedig azt nem fogod tudni elkerülni, mert mindig is lesznek akik mindent jobban tudnak.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#4940) Cunaja


Cunaja
addikt

Sziasztok!
JVC bekötve, nagyon jó. :DD Hangja BT-n keresztül is tiszta.
Képzeljétek, közben kiderült, hogy mozog a szélvédő, így azt is csináltatnom kell. Elengedett a ragasztó. :W
2001-ben volt cserélve.
A tolató lámpa kapcsolót is cserélnem kell. :W

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#4941) tkonya válasza Cunaja (#4940) üzenetére


tkonya
aktív tag

Azért a bt, az nem transzmitter😃😃😃
Elégedett vagyok Én is a 981-el, bár nem szól úgy mint a kivett Pioneer deh-5530-as. 😃

Motorola Edge 30 Fusion

(#4942) Cunaja válasza tkonya (#4941) üzenetére


Cunaja
addikt

Mivel nem szoktam bömböltetni a zenét, ezért ez tökéletes.
Az autóról meg annyit, opel sosem kop el, csak szétesik. :W

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#4943) tkonya válasza Cunaja (#4942) üzenetére


tkonya
aktív tag

Ezért írtam! Bt egy más minőség, usb-t, bt-t jól kezeli. Bár Én még most is leginkább cd-t hallgatok. Kihangosító része is jó, akikkel beszéltem eddig, mind azt mondták teljesen jól hallható és érthető a beszéd.

[ Szerkesztve ]

Motorola Edge 30 Fusion

(#4944) Cunaja válasza tkonya (#4943) üzenetére


Cunaja
addikt

Teszteltem én is egyből a hívást, de a telefonról indítottam, mert még nem tudom kezelni. :Y
Az equalizert is próbáltam állítani, de nem sikerült. Ezt mind vezetés közben. Amúgy télen felesleges beállítanom bármit is, mert nincs az akku a kocsiban, amikor nem használom. Minek fagyasszam ha nem megyek sehová. Itt Pesten, csak akkor megyünk kocsival ha vásárlunk, illetve ha utazunk valahová. Parkolni nem lehet sehol. :W

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#4945) tkonya válasza Cunaja (#4944) üzenetére


tkonya
aktív tag

Nagyon jól testreszabható, 6 telefonszám menthető gombokra.(1-től 6-ig).
Arra figyelj, a hívásminőség beállításait csak hívás közben tudod állítani.
Equ is korrekten beállítható😃 Barátod a használati, "ráérő szabadidődben". Kérdés van keress bátran😃

Motorola Edge 30 Fusion

(#4946) zeon.hu válasza Cunaja (#4944) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Van egy igen jó telefonod, de te a rádióról akarsz hívást indítani gombok nyomogatásával.
Mire való a Robot? ? ?
Egy érintés a lockscreen-en, azután hangutasítás.
Szégyelld el magad! :DD

(Sőt, ha emlékeznék, hogy csináltam meg a lezárt képernyős hanghívást tavaly - csak kínai nyelven ment, de a neveket megtanultam :) - akkor megcsinálnám neked is)

#?*@&!

(#4947) aprokaroka87 válasza zeon.hu (#4946) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Te is tudod hogy Cunaja fél az automatizáló appoktól :)

(#4948) bubus66


bubus66
nagyúr

Sziasztok

Cunaja az asszonyom Huawei Y5-ön nem tudom belépni a szerviz menübe *#*#2846579#*#* kóddal..

Mi lehet az oka állandóan vissza dob a tárcsázóba?

És semmilyen a *#06# kívül semmire nem reagál

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#4949) zeon.hu válasza bubus66 (#4948) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Gyári tárcsázót használ?
Hibakódot nem ír?

#?*@&!

(#4950) zeon.hu válasza aprokaroka87 (#4947) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Megírom neki a parancsot, csak a számokat kell beírnia :)

(Whatsapp és viber hívást nem tudom automatizálni, egyszerűen nincs activity, amit meg lehetne adni az intetbe. Sima voip hívás persze megy, Zoiper - ok, ez kissé nyakatekert, mert gsm-nek indul, csak kihasználom, hogy beépül a gyáriba - , Rebvoice, stb.)

[ Szerkesztve ]

#?*@&!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.