Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-01-23 09:15:11

LOGOUT.hu

Huawei P9-P9 Lite OFF topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5001) bubus66 válasza ANDROID??? (#5000) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia be kell menni a céghez és követelni kell a kártérítést

Mi a szegélynyírósokkal voltunk így a Városgazdálkodás fizetett...

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5002) ANDROID??? válasza bubus66 (#5001) üzenetére


ANDROID???
addikt

Az a szitu, hogy a szituról nincs videofelvételem. Azért eleve kocsiba kell ülnöm és oda-vissza 65-70 km autózni. A szitu nem most volt, talán hétfőn.. :U

Egyébként pont ezen agyaltam én is, hogy bemegyek "leugatom" valamelyiknek a fejét..

[ Szerkesztve ]

(#5004) bubus66 válasza ANDROID??? (#5003) üzenetére


bubus66
nagyúr

Hát igen ez van sajnos...

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5005) ANDROID??? válasza bubus66 (#5004) üzenetére


ANDROID???
addikt

Az a baj, hogy nem álltam meg azonnal felmérni a helyzetet, igaz koszos kocsin nem biztos hogy észrevettem volna könnyen a dolgokat. Így napokkal később cseszhetem kb. a kártérítést :F

[ Szerkesztve ]

(#5006) Cunaja


Cunaja
addikt

Jó reggelt Mindenkinek!
Ma is meló.
Tegnap elhoztam a fejhallgatót és tetszik. Nagyon könnyű és jól szól, esetleg némi magas még elférne benne, de így is jó a tv-hez. :)
A kártérítésekről annyit, ha nem állsz meg azonnal és nincs tanú, semmit nem ér az egész. Egyszer aszfaltozás volt mellettem és amikor otthon megálltam, akkor vettem észre, hogy a szurok a kocsi oldalára ragadt. Fehér autón a fekete szurok jól mutatott. :W Felhívtam egyből a közút kezelőt és azt mondták, hogy miért nem a helyszínen álltam meg és ott jelentettem, illetve van-e tanúm? Tanú velem nem volt, és így nem fogadtak el semmit. Mai napig látszódik az oldalán, persze lemosva, de teljesen nem tudtam leszedni, mert akkor a festéket is leszedi.
A céges autónak egy kavics pókhálózta a szélvédőt. Rendszám közöl a közeggel, amiről repült a kő, de tanú itt sem volt, így lezárták az ügyet.
Mindig vigyük magunkkal valakit, ha más nincs a sarki fűszerest. :W
Röviden ennyit az ilyen esetekről.

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#5007) bubus66 válasza Cunaja (#5006) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia Cunaja Jó reggelt szép napot neked!

Az FF-el letöltött firmware az nem hivatalos igaz?

Sziasztok Jó reggelt, szép napot mindenkinek!

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5008) ANDROID??? válasza Cunaja (#5006) üzenetére


ANDROID???
addikt

Szia, sziasztok!

Valami ilyenre gondoltam én is. :(

(#5009) bubus66 válasza ANDROID??? (#5008) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia!

Nekünk nem kellet tanú visszanézték, hogy a szegélynyírósok, tényleg ott voltak abban az időpontba fényképen rajta volt. és minden kötekedés nélkül csengették a szélvédőt és e berakást.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5010) Cunaja válasza bubus66 (#5007) üzenetére


Cunaja
addikt

Az első csajszi szuper. :C
Ha simán tudod telepíteni akkor hivatalos, de ha proxy módszer kell, akkor nem. Az még nem hivatalosan bejegyzett rom.

szerk.
Ez így van, de azért némelyiket lehet, de azt akkor már a telefon is jelzi.

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#5011) bubus66 válasza Cunaja (#5010) üzenetére


bubus66
nagyúr

90% nem tudod simán telepíteni..

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5012) markus01 válasza bubus66 (#5007) üzenetére


markus01
újonc

Persze, hogy nem hivatalos, csak gyári, mert Huawei csinálta.

Most nézd meg ezt:

[link]

Ugyanahhoz a buildhez van 4 FULL PV verzió. A 08.08 az viszonylag jó, memóriaszámláló bugos, más nem. A 08.09. az nem frissítette a biztonásgi szintet B381-ről, marad júliusi. Egyébként a 8-i később jelent meg FF-ben, mint a 9-i, a sorszáma is nagyobb. 92979 vs. 92921.

Az 10-i az dual SIM-es, L11-es, fájllistában látszik.

A legújabb meg egy bughalmaz.

Találós kérdés: na melyik lehet az OTA? :D

[ Szerkesztve ]

(#5013) bubus66 válasza markus01 (#5012) üzenetére


bubus66
nagyúr

Én tudom csak a sok okoskodót kell meggyőzni a P10 Topikba.

Igen ez az, hogy sokszor a 3 közül melyik az amelyik jó..

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5014) markus01 válasza bubus66 (#5013) üzenetére


markus01
újonc

Gondoltam érdekes. :D

P10-nél meg OFF lett volna.

(#5015) bubus66 válasza markus01 (#5014) üzenetére


bubus66
nagyúr

Ja ez amit itt írtál. de jó különben..

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5016) Cunaja válasza bubus66 (#5013) üzenetére


Cunaja
addikt

Bubus:
Kicsit belestem a P10 topikba :Y .
Még 1x leírom, ami a telefonon megjelenik , esetleg a HiSuite jelzi, az garanciális rom.
Ami FF -el van feltéve és nincs még kint OTA rendszerben Magyarországon, az nem hivatalos, feltéve ha itthon vásárolt készülékről van szó.
A szerviz az imei szám alapján 5mp alatt kideríti, hogy kiadott rom van-e a telefonon, illetve az esetleges híres FF-el felrakott rom-e.
Ha nem hivatalos, azaz bejegyzet rom, akkor a garancia ugrik.
Természetesen vannak hozzáértő emberek, akik a szoftveresen elrontott telefont feltudják ébreszteni szerviz nélkül, és van a DC-Phonix is. Ha viszont hardveres gond van és azért kerül szervizbe, akkor viszont gond a nem hivatalos rom.
Röviden ennyi!
Nyugodtan linkelheted a P10 Huawei társaknak. ;)

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#5017) bubus66 válasza Cunaja (#5016) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia Cunaja Szép estét neked!

Köszönöm mester.. És azt is, hogy megoszthatom.

Ma járőrbe vagyok holnap meg szolgálat éjjel.

Sziasztok szép estét mindenkinek.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5018) bubus66 válasza bubus66 (#5017) üzenetére


bubus66
nagyúr

Természetesen vannak hozzáértő emberek, akik a szoftveresen elrontott telefont feltudják ébreszteni szerviz nélkül.

Így van de a leghozzáértőbb te vagy..

Meg csak akkor tudod(juk) ha az user azt csinálja amit írsz(runk) nekik.. Ha nem akkor abból soha nem lesz telefon..

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5019) Cunaja válasza bubus66 (#5018) üzenetére


Cunaja
addikt

Szép estét Mindenkinek!
:R Nem is értek hozzá. ;]
Mostanában azt szoktam csinálni, hogy 1 nap próbálkozás után a 15 EURO-s DC-Phonix-et ajánlom a usereknek. Aki érti, hogy mit is kell csinálni, az ingyen felébreszti a segítségemmel, de ha nem sikerül neki, marad a Phonix.
Elmúlt, hogy napokig kínlódjak vele. Muszáj volt határt húzni valahol.
Szerencsére már mindenki profi, ezért egyre kevesebb az ilyen user. :DD

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#5020) bubus66 válasza Cunaja (#5019) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia Cunaja szép estét neked is..

Én se szoktam vele 1 napnál többet foglalkozni.
Azért azt nem mondanám, hogy egyre több a profi lásd P10, hogy nem értik meg az FF-et. A Vérbeli profi az megérti, és azt csinálja amit mondasz(unk) neki.

Sziasztok Szép estét mindenkinek!

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5021) Cunaja


Cunaja
addikt

Szép napot mindenkinek! [Egy csokor] :D

[Nézd] Bubus. Akkor miért találták ki? :W

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#5022) bubus66 válasza Cunaja (#5021) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia

Azért mert közmunkások vannak beültetve magyarul azok döntenek életekről volt olyan, hogy 3 perc helyett 23 perc alatt ért ki a Tűzoltó (termesztésen a hölgy elhalálozott), mert rossz címet adott a 112.ön diszpécser. Meg amikor a 300 km arrébb lévő város tűzoltóit küldte ki elég szégyen ez a KFV-re nézve termesztésen 35 perc után kapták a rendes jelzést és itt is elhalálozott a bent lévő személy.

Ugyan így jártak a mentők őket Vaja helyett Bajára küldte a 112 és ez miatt a 35 hölgy elhunyt.

Ezert találtál ki a 112. Akkor inkább a 105 még mindig jobb mert az legalább a tűzoltóság művelet irányításra megy be.

Én a mentőknél is a helyi vezetékes számot hívom meg a tűzoltóknál is.

Tehát ha nem a 112 hívód éltett mentesz

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5023) bubus66 válasza bubus66 (#5022) üzenetére


bubus66
nagyúr

Javítva

Ugyan így jártak a mentők őket Vaja helyett Bajára küldte a 112 és ez miatt a 35 éves hölgy elhunyt.

Szia Cunaja szép napot neked

Sziasztok szép napot mindenkinek!

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5024) Cunaja válasza bubus66 (#5023) üzenetére


Cunaja
addikt

A második csajszi szuper lenne, ha nem lenne kezében az üveg. :C

Igen, mindenki tudja, hogy a 112 egy nagy hiba volt. :W

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#5025) bubus66 válasza Cunaja (#5024) üzenetére


bubus66
nagyúr

Így van egy elb@szott rendszer lett akkor működni, ha a megyeszékhelyekre menne be.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5026) aprokaroka87 válasza bubus66 (#5022) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Azt már megsem merem kérdezni hogy miért kömunkások vannak ott?

Költségcsökkentés?

(#5027) bubus66 válasza aprokaroka87 (#5026) üzenetére


bubus66
nagyúr

Na ez az amit mi is szeretnénk tudni..

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5028) Tompie


Tompie
őstag

Ezt lehet valahogy állítani, hogy ha csörög a telefon fél perc után ne hagyja abba? Konkrétan megszakítja a hívást is nem a hangposta kapcsol be. (P10 Plus)
Köszönöm

(#5029) Cunaja


Cunaja
addikt

Jó reggelt és szép napot Mindenkinek!
Tegnapi napom alvással telt. Messze van még Dec 12, de utána csak Jan 1-én dolgozom éjszaka. :)
Tompi: Érdekes jelenség, mert az enyém 10 csörgés után dobja a hívást. Ez valami P10 Plus beállítási gond lehet. Ne kérdezd meg mi, mert most hirtelen nem tudom a megoldást. :W

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#5030) bubus66 válasza Cunaja (#5029) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia Cunaja Jó reggelt szép napot neked.

Sziasztok Jó reggelt szép napot mindenkinek!

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5031) Tompie válasza Cunaja (#5029) üzenetére


Tompie
őstag

Igen, gondoltam, hogy telefon beállítás csak gondoltam itt kapok egy tippet hol nézzek szét a beállításokban :B

(#5032) bubus66 válasza Tompie (#5031) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia a zenekét azért is nem szokta le játszani, végig, ha át van irányítva a feleségem is árvolt kivettem az át irányítás és azóta végig lejátssza.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5033) Tompie válasza bubus66 (#5032) üzenetére


Tompie
őstag

Minden átirányítás ki van kapcsolva, esetleg azt mondták menjek be a szolgáltatóhoz ők bontják a kapcsolatot 30 sec után (új kártyát kaptam a nano SIM miatt a régi csak micro volt azzal nem tapasztaltam ezt).

Egy észrevétel gyári csengőhangot végtelenségig csörget csak beállított mp3-at nem. hmm Gondolom végigjátsza az mp3-at és ha vége akkor bontja a hívást is. Érdekes.

[ Szerkesztve ]

(#5034) bubus66 válasza Tompie (#5033) üzenetére


bubus66
nagyúr

Igen az is megoldás lehet de azért nem kell bemenni csak fel kell hívni őket.

Az asszonyomnak a beállított mp3-at csengeti végig.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5035) Tompie válasza bubus66 (#5034) üzenetére


Tompie
őstag

A gyári csengőhang után vissza állítottam ugyanazt az mp3-at ami egyébként 45s és most 90s után szakadt meg de gondolom ennyi idő után a gyári is. Egy gyárit 80s-ig csörgettem gondolván úgyis letelt a 30s :)
Na mindegy ez már így marad :)

Még arra nem jövök rá, hogy kell beállítani, hogy a törlök egy képet azt azonnal végleg törölje ne csak átmeneti tárolóba tegye :)

(#5036) aprokaroka87 válasza Tompie (#5033) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Azt próbáltad már hogy szerkeszted a hangot?
Fogod a 30mp-nyi hangot, majd a végén hozzáadsz újra 30-at, majd újra.....

(#5037) Tompie válasza aprokaroka87 (#5036) üzenetére


Tompie
őstag

Elvileg már nincs baj vele, ha véget ért újra elkezdte. :)
De amúgy köszi a tippet ;)

(#5038) Cunaja válasza bubus66 (#5025) üzenetére


Cunaja
addikt

[ :W ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#5039) bubus66 válasza Cunaja (#5038) üzenetére


bubus66
nagyúr

Hát igen ennyit a nagy 112-ről

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5040) bubus66


bubus66
nagyúr

Ez lesz az új BUSZ sávnak a neve.

[link]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5041) Sanki válasza bubus66 (#5040) üzenetére


Sanki
addikt

Szerintem jó lett.. :D
Ezt úgy mondom, mint debreceni lakos. :)

(#5042) bubus66 válasza Sanki (#5041) üzenetére


bubus66
nagyúr

Akkor a Buszokat ki kell tiltani, csak a Buzsok mehetnek.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5043) Sanki válasza bubus66 (#5042) üzenetére


Sanki
addikt

:)

(#5044) Cunaja


Cunaja
addikt

Jó reggelt Mindenkinek!
Éjszaka hó, most meg szakad az eső. :W
Bubus: Néztem megint P10 topikot. szidjuk a fényképezőt és a frissítések hiányát. Melyik Huawei fórum kivétel?
A Buzs sáv, az elírás, de ha erre nem figyelnek, akkor mire? :W

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#5045) Cunaja


Cunaja
addikt

[Ezt nézzétek meg] Vannak érdekes fazonok. :Y

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#5046) zeon.hu válasza Cunaja (#5045) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

1: Szerintem csináltak már denevér ugró ruhában nagyobb állatságot is (sziklahasadékon átrepülés vagy földre helyezett dobozokon landolás ernyő kinyitása nélkül).
2: Klasszikus ernyős ruhában sok évvel ezelőtt repülőből repülőbe is ugrottak már át. Ott sokkal nagyobb volt a sebesség, a gépnek nagyobb szögben kellett zuhannia és fékernyő volt a végén.
Csak úgy mondom, mint ex ejtőernyős :D

#?*@&!

(#5047) Cunaja válasza zeon.hu (#5046) üzenetére


Cunaja
addikt

Motoros és ejtőernyős? Motorral még nem ugrottál ki gépből? ;] :P

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#5048) bubus66 válasza Cunaja (#5044) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia Cunaja szép napot neked.

Sajnos egyik Huawei fórum se..De nem nagyon érdekel olyan szakmai topik ahol az a lényeg a Téma Összefoglalóban is az, hogy hol lehet a telefont kapni, milyen fólia, vagy tok kell rá. Meg amikor attól teszi, függővé, hogy vesz-e ilyen készüléket vagy sem, hogy milyen a kamrája, ha profi képet akar akkor vegyen fényképezőgépet..A Telefon kamerája az azért van, hogy ha kell hirtelen akkor meg tudjuk örökíteni, és nem arra, hogy műtermi minőséget csináljunk..

Ma reggel jöttem meg szolgálatból..De nem tudok pihenni majd talán eset.

Sziasztok szép napot mindenkinek!

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5049) zeon.hu válasza Cunaja (#5047) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Drága mutatvány lett volna nekem, de már csináltak ilyet :)

#?*@&!

(#5050) Cunaja


Cunaja
addikt

[0:25-től]
:Y :DD

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.