Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-01-23 09:15:11

LOGOUT.hu

Huawei P9-P9 Lite OFF topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5101) bubus66


bubus66
nagyúr

Szia Cunaja Szép napot neked.

Most keltem fel. Nem olvastál bele a P10 Topikba?? Már vagy milliószor le lett írva, hogy az FB app egy fos ketrec és akkor csodálkozik, hogy valami zabálja a háttérben az (ő szavaival élve az akksit) energiát.

Sziasztok Szép napot mindenkinek!

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5102) Cunaja válasza bubus66 (#5101) üzenetére


Cunaja
addikt

Szia Bubus! Csajszik :Y
Olvastam, de feleslegesen ír az ember néha valamit. A telefont szidják, mikor a Face mindent telón akku gyilkos. :W
Szép Napot Mindenkinek!

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#5103) ANDROID???


ANDROID???
addikt

Sziasztok!

Beleolvastam, csak az akkura rákeresve, ugyanaz a rinya mint a P8 Lite és a P9 Lite típusoknál. Azt a sok trágya alkalmazást nem kellene orrba szájba erőltetni, de ezt nem fogják fel és nem is fogják felfogni sajnos. :W
Viszont kint nincs túl hideg ;]

(#5104) bubus66 válasza Cunaja (#5102) üzenetére


bubus66
nagyúr

Hát igen sajnos ez van csak azt nem értem, hogy ha levan írva miért nem lehet meg érteni, hogy egy kalap szar az FB alkalmazás

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5105) aprokaroka87 válasza bubus66 (#5104) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Legyűnk őszinték.
Szerintem azért nem a felhasználok a hibásak hogy a Facebook fejlesztő csapata sokszor nincs a helyzet magaslatán.

Meg sokszor eleve arra fele is terelik az usert.

Ha a Facebook nem a parasztvakitó, meg felesleges dolgokat fejlesztené, akkor semmi gond nem lenne.
Vagyis nem ennyi.

(#5106) bubus66 válasza aprokaroka87 (#5105) üzenetére


bubus66
nagyúr

Az hogy szar, azt tudjuk és ezért írjuk le. És ha ezek után is felteszi az user vagy használja akkor ne károgjon mint a varjú..

Én is használok FB alkalmazás sőt olyat amihez a másik szemetet a messengert sem kell telepíteni.

Meg sokszor eleve arra fele is terelik az usert. Akit lehet azt arra felé terelik, akik meg értenek a szép szóból azok soha nem panaszkodnak.

Szerintem azért nem a felhasználok? Miért és ki akkor a hibás? Mikor elvan mondva milliószor le van írva, hogy szar, a társával együtt, a messengerrel.. Aki ezt használja ezek után az nem panaszkodjon...

Tudod ez olyan, mint amikor a Telekom nevében küldenek e-mailt és a okoska ki fizeti, utána meg pampog az FB-én, hol ott vagy 1000 közre tettük vagy is kiírtuk az FB, a helyi médián keresztül is be lett mondatva.

Az ilyeneket nem tudom sajnálni se, de meg érteni se, ez ugyan úgy igaz az FB alkalmazásra is.

Azért nem is írok már az FB-vel kapcsolatban mert felesleges a billentyűzettett koptatni.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5107) bubus66 válasza Cunaja (#5102) üzenetére


bubus66
nagyúr

Na akkor a Huawei Magyarország válasza szerinted nem kompatibilis???

Szerintem meg kompatibilis.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5108) Azharel


Azharel
aktív tag

Sziasztok!

Sajnos nem bírtam magammal és FF-el felraktam p9 l19 c432b390 romot. Nincs baja a telefonnak, de utána olvasva már megbántam a tákolást, szeretnék vissza térni a hivatalos b386-ra. Hogy tudnám ezt a legegyszerűbben és a legbiztonságosabban végre hajtani ?

(#5109) bubus66


bubus66
nagyúr

Ez a kép mindent el mond azokról akik másokért áldozzák életük!

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5110) Cunaja


Cunaja
addikt

Előjött a szokásos idegbajom, ezért vagyok ritkán.
Mást sem látok, frissítés és akku. :W
Igaz nekem is szeptemberi a biztonság, de elvagyok vele. A gépen mondjuk már ott figyel a Cunaja V7, novemberi biztonsággal egy hete, csak nincs időm felrakni.
Azt nem értem, hogy miért nem az a téma, hogy pl. a fényképezővel milyen beállítások lehetnek, vagy a gyári alk. beállitásai. Úgyérzem mindenki csak panaszkodik, persze csak néhány user , ránk meg nem figyelnek.
Egyszóval pihentetnem kell, mert megint bedilizek.
Ezért is csak az off topikban vagyok szinte.
Jó éjszakát Mindenkinek!
Reggel meló, mentem aludni.

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#5111) petya220 válasza Cunaja (#5110) üzenetére


petya220
senior tag

Én ezét nem olvasom a topikokat xDD
Csak a linux-osat, mert mostanság nagyon rápörögtem erre. :U

Amúgy.. p9 lite-ra meg jönnek a rom-ok, mint a fene.. :D Csak nem volt még időm kirakni a topikomba :DD De majd.. lassan

"Neked is pörög az agyad a szarokon, amíg a mosoly a szádra kanyarodik."

(#5112) Septum15 válasza Cunaja (#5110) üzenetére


Septum15
aktív tag

Én is hasonlóan vagyok. Ha az emberek használnák a keresőt akkor nem tenné fel valaki ugyanazt a kérdést hetente, és annyira unalmas már a szokásos kérdések kibeszélése, az állandó siránkozás, de úgy hogy a user nem tenne érte semmit, csak szidja a gyártót, a telefont vagy esetleg a rom készítőt. A P9 topikot és a P10 lite topikot alig nézem, ritkán át futom, de általában a sokszor megválaszolt kérdések kivesézése megy csak, így inkább olyan topikot olvasok, ahol tudok tanulni valamit, vagy jó a közösség.

(#5113) Cunaja


Cunaja
addikt

Jó reggelt, szép napot Mindenkinek!
Meló és meló, már csak 4 szolgálat. :DD

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#5114) bubus66 válasza Cunaja (#5113) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia Cunaja Jó reggelt szép napot neked.

Hát igen itt jön elő, hogy teljesen felesleges a szakmai topik, ha csak arról, szól, hogy mily tokot vagy fóliát vegyek a telefonomra, vagy miért nem jön a frissítés stb..

Erre mint mondasz?

Sziasztok Jó reggelt szép napot mindenkinek!

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5115) Cunaja válasza bubus66 (#5114) üzenetére


Cunaja
addikt

A csajszik :Y :C .
Amúgy inkább nem alkotok véleményt, mert kiakadtam tőle. A C432 nem ország függő és nem is EU függő rom. Azaz mindegy, hogy kelet vagy nyugat Európa.
Ez megint egy félrevezető szöveg. A szolgáltatós romok már lehetnek ilyenek, de nem a C432. :W

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#5116) bubus66 válasza Cunaja (#5115) üzenetére


bubus66
nagyúr

Köszi csak a véleményedet akartam ki kérni mielőtt be rakom a csoportba.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5117) bubus66


bubus66
nagyúr

Cunaja ez megint valami kacsa válasz lehet, akkor a németeknél meg a spanyoloknál miért frissült?

Dual SIM-ről van szó.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5118) bubus66


bubus66
nagyúr

Szia Cunaja Jó reggelt szép napot neked!

Sziasztok Jó reggelt szép napot mindenkinek!

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5119) Cunaja válasza bubus66 (#5118) üzenetére


Cunaja
addikt

Jó reggelt Bubus, szép napot Mindenkinek!

[Aki vezet, olvassa el. ] :Y

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#5120) bubus66


bubus66
nagyúr

Biróm ezeket gyorsan válaszoló userket mikor azt írja az enyém Telekomos.

Az enyém (bubus66) nem Telekomos csak a Telekomnál vásárolt SS Független..

Ez a Huawei P10-re nem igaz csak a Telekomnál vásárolt, mivel a build száma a C432 és nem a C150.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5121) Cunaja


Cunaja
addikt

Jó reggelt, szép napot Mindenkinek!
Mentem aludni, este felé leszek.
Bubus, jó pihenést!

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#5122) bubus66 válasza Cunaja (#5121) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia Cunaja Szép napot neked is.
Köszönöm neked is jó pihenést . Remélem engem hagynak nem kell mennem sehova.

Sziasztok Szép napot mindenkinek!

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5123) bubus66


bubus66
nagyúr

Szia Cunaja Jó reggelt szép napot neked.

Sziasztok Jó reggelt szép napot mindenkinek!

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5124) Cunaja válasza bubus66 (#5123) üzenetére


Cunaja
addikt

Szia Bubus, :Y csajszik!
Szép estét Mindenkinek!
Mai napon letargiába estem, mert híztam 5kg-ot, ezért no PC és irány a mozgás. :Y
Tudtam, hogy valami nem stimmel, mert nehezebben mozogtam.
2 szolgálat, majd szabi és fogyi.
Mentem aludni, mert fél négykor ébresztő.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#5125) Cunaja


Cunaja
addikt

Jó reggelt és eső mentes szép napot Mindenkinek!
Idén ma ébredtem utoljára hajnalban. :DD Legközelebb Január 4.
Képzeljétek, megkerestek a Mate 10 pro tulajok, hogy csinálok-e romot a telóra?
Megírtam, hogy lezárult az életemben ez a korszak, csak a P9-re lesz rom.
A felesleges idegeskedésnek nem akarom magam kitenni.
A P9-en kitudom próbálni, de a többin nem.
Itt az új reményünk Petya, de neki még sokat kell tanulni. ;)
Szerdától kicsit változik az életem, mert eldobom a cigit és egészségesebb életet kezdek.
A billentyűzet megemelése napi 20x, gondolom nem elég. ;] .
Melóban napi 15-20km séta, de ez nem elég, mert kevés.
Amikor a szervezet jelzi, hogy valami nem stimmel, szót kell neki fogadni és cselekedni kell.
Tudom, ez nem egyszerű feladat, de ugyanolyan mint a romolás. Megakarom csinálni és megfogom csinálni.
Röviden itt az indok, miért leszek kevesebbet.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#5126) csocsoszán válasza Cunaja (#5125) üzenetére


csocsoszán
őstag

Kitartást kívánok hozzá! :K
Nagyon régóta ismerem a Zsoltot! Kitartott!

[ Szerkesztve ]

Eladó Sennheiser Hd800 és egy B&W füles!

(#5127) bubus66 válasza Cunaja (#5125) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia Cunaja Jó reggelt szép napot neked!

Én több mint 4 éve letettem a cigarettát.

Sziasztok Jó reggelt szép napot mindenkinek!

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5128) zeon.hu válasza Cunaja (#5125) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Híztál 5kg-ot és most teszed le a cigit (amihez hajrá!).
Kb 15 akkor még felfog ugrani :DDD

#?*@&!

(#5129) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Az létezik, hogy néhány Huawei-en nem lehet kikapcsolni a képernyőzárat?
Nem a képernyőzár beállításoknál gondolom, hanem a Beállítások - biztonság részen (esetleg rejtett menüben).
Egyik topikban állítják, hogy van ilyen Mate és P, de szerintem csak nem keresték jó helyen.

#?*@&!

(#5130) Sanki válasza zeon.hu (#5129) üzenetére


Sanki
addikt

Nálunk olyan, hogyha egyszer rárakod a PIN kódos lezárást + ujjlenyomat, akkor onnantól nem lehet azt választani.

(#5131) bubus66 válasza Cunaja (#5125) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia Cunaja megérkeztek a mok mesterek a P10-eb zzola inkább nem

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5132) zeon.hu válasza Sanki (#5130) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Olyan nincs, hogy nem lehet :)
Beállítások - biztonság - hitelesítő adatok törlése, utána megint választható.

#?*@&!

(#5133) Cunaja


Cunaja
addikt

Jó reggelt és szép napot Mindenkinek!
Eljött a mai nap, ma dolgozom utoljára idén.
Jó látni, hogy pörög a topik. :)
Tesó igazad van, simán állítható, az a user valamit benézett.
Bubus, a szakértelem nagy úr, ha nincs hozzáértés, jönnek a téglák.
Oeminfót sosem szabad törölni, mert nem fogja tudni a teló a régiót.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#5134) bubus66 válasza Cunaja (#5133) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia Cunaja Jó reggelt szép napot, és kevés melót az utolsó nap!

Hát igen csak mosolygok a 3 hozzáértő a zzola, a glehel meg Moleman (tégla égető kisiparos) de szerintem hamarosan csatlakozik a másik kettő is hozzá

Sziasztok Jó reggelt, szép napot mindenkinek..

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5135) Cunaja válasza bubus66 (#5134) üzenetére


Cunaja
addikt

A második csajszit amikor megláttam, azt mondtam, hogy phuu . :Y :C

Megjavult a tégla a P10-nél. Nem szóltam semmit. ;]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#5136) bubus66 válasza Cunaja (#5135) üzenetére


bubus66
nagyúr

Ja örül neki de garancia az nuku

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5137) Cunaja válasza bubus66 (#5136) üzenetére


Cunaja
addikt

Garancia is lehet, csak okosan kell a garanciális állapotra visszatérni.
Tudod, Porterocka leírását kb. 20x olvastam el, amíg mertem valamit kezdeni a P7-el.
Most sem szoktam kapkodni, mert egy véletlen mozdulat és tégla a telóm.
Múltkor egy nap alatt 3x volt tégla, na meg titkosította a fájlrendszert. :W
Sikerült kimásznom belőle, mert értek hozzá, aki viszont nem, annak tégla marad.
Azért tudjuk jól, volt már itt olyan, aki majdnem sírva könyörgött nekem, hogy segítsek, mert lassan ki akarják dobni otthonról, hogy egy 170K-s mobilt gajra vágott.
Ez nem játék, elég komoly következményei is lehetnek, és itt nem a telefonra gondolok!

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#5138) bubus66 válasza Cunaja (#5137) üzenetére


bubus66
nagyúr

Igen de ezt te még én meg még páran tudjak, de sokaknak nem számít mint a barátunknak sem csak azért, hogy megmutassa, agy 150000 Ft telefonra nem buknám a garanciát.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5139) Cunaja


Cunaja
addikt

Mai érdekes dolgok!
Ezen sajnos jókat nevettem, de csak a megfogalmazáson, mert a tény szomorú.
[London]
Akinek HP laptopja van! Megjegyzem, nálunk a melóban minden HP.
[HP]
Google :)
[Térkép fejlesztés]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#5140) aprokaroka87 válasza Cunaja (#5139) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Csak azt nem értem hogy egy billenyüzett-hez mi értelme debugolást kapcsolni?

Annyira szánalmas.

De mint kiderült az A.i type Android/ios billenytüzet is küld kifele dolgokat.

Még mennyi ilyen lehet, vajon?

(#5141) Sanki válasza zeon.hu (#5132) üzenetére


Sanki
addikt

Az se mindig működik.

(#5142) Cunaja


Cunaja
addikt

Jó reggelt és szép napot Mindenkinek!
Mai infó!

Megint egy veszedelem.
[Itt]
Számomra a 2017-es munkaév befejeződött! :DD

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#5143) bubus66 válasza Cunaja (#5142) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia Cunaja Jó reggelt szép napot!

Akkor jó pihenést, és készülődést az ünnepekre.

Sziasztok Jó reggelt szép napot mindenkinek!

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5144) szemesi69 válasza bubus66 (#5143) üzenetére


szemesi69
addikt

Szia! Sziasztok!
Megint terjed a T-mobilos átverés, kaptam emailt, hogy fizessem be a számlám :) Vicces fiúk, helyesen írni sem tudnak. Figyeljetek oda rájuk.

Xiaomi redmi note 12 pro

(#5145) bubus66 válasza szemesi69 (#5144) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia oké köszi, hogy szóltál..

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5146) Cunaja


Cunaja
addikt

Éjszaka voltam, aludtam 2 órát és mentem értekezletre.
15% béremelést intéztem. :)
Most értem haza és egyből egy jó hír. [itt]. :C

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#5147) bubus66


bubus66
nagyúr

Szia Cunaja Jó reggelt szép napot neked!

Sziasztok Jó reggelt, szép napot mindenkinek!

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5148) Cunaja válasza bubus66 (#5147) üzenetére


Cunaja
addikt

Jó reggelt Bubus, szép napot Mindenkinek!
Aki szeret olvasni és esetleg még diesel autója is van, annak érdemes elolvasni. Nem egy rövid szöveg, de érdekes. [itt]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#5149) Cunaja


Cunaja
addikt

Ma tudtam volna elmenni kivésetni a fogam, de már idén nem dolgozik a szájsebészem. :W Neki is jár a szabi, de így az ünnepeket, szopogatós algopyrin társasságában kell eltölteni. Szerencse, hogy csak éjszakáként fáj néha és nem állandóan.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#5150) Cunaja


Cunaja
addikt

[Megmondtam, hogy fogyni kell. :DD ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.