Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-01-23 09:15:11

LOGOUT.hu

Huawei P9-P9 Lite OFF topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5951) bubus66 válasza Cunaja (#5950) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia Cunaja szép napot neked!

Mester néz be a Huawei P10 topikba megérkezett a barátunk..

Sziasztok szép napot mindenkinek!

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5952) Cunaja válasza bubus66 (#5951) üzenetére


Cunaja
addikt

Szia Bubus, szia Mindenki! :)
Már tegnap is láttam, csak elfelejtettem írni neked. El is kezdte a szokását. Kíváncsi leszek mikor vágják ki? :W

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#5953) bubus66 válasza Cunaja (#5952) üzenetére


bubus66
nagyúr

Arra várok én is..

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5954) zeon.hu válasza Cunaja (#5952) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Nem vágják.
A határt igazából nem lépi át, de cefet idegesítő...

#?*@&!

(#5955) bubus66 válasza zeon.hu (#5954) üzenetére


bubus66
nagyúr

Egy darabig ezt csinált a P9 Lite-be is meg a P10 Lite-be is aztán mikor valami nem sikerült neki akkor mindenki hibás volt, főleg az aki a leírást készítette de ő véletlen sem nem hiába vágták ki mind két topikból..

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5956) ANDROID??? válasza bubus66 (#5955) üzenetére


ANDROID???
addikt

Szia-sziasztok!

PC-ztek? ;]
Vannak nagyon unatkozó emberkék. :U

(#5957) bubus66 válasza ANDROID??? (#5956) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia mi újság élsz még?

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5958) Cunaja


Cunaja
addikt

Szép jó reggelt Mindenkinek!
Legyen szép napotok!
Az akku jól bírja fél nap után. :Y :W
Más:
Képzeljétek, valószínűleg kapok egy halott P9-Plus telefont, amit a DC-Phonix sem képes megjavítani, illetve levél váltás után sem tudnak érdemi információval szolgálni.
Így kijelenthető, hogy halott!
Na, kivételt teszek a tulajjal és csupán szakmai kihívás végett, megpróbálom megcsinálni neki. Természetesen majd csinálok képeket.
Ha nem sikerül, akkor is legalább megpróbáltam. Ha viszont sikerül, akkor leírás készül a felélesztéséről.
PC sehogyan sem látja a telefont és világító tégla, rom nélkül. Érdekes lesz, de majd meglátjuk. Most folyik az egyeztetés, hogy hol kapom meg és mikor majd.

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#5959) egabi71 válasza Cunaja (#5958) üzenetére


egabi71
aktív tag

Jó reggelt mindenkinek,egy igazi szakmai kihívás .sok sikert hozzá mester.🤗🤗

(#5960) ANDROID??? válasza bubus66 (#5957) üzenetére


ANDROID???
addikt

Szia-sziasztok, igen. Sok a meló és a szabadidő rovására megy. :U

[ Szerkesztve ]

(#5961) bubus66 válasza Cunaja (#5958) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia Cunaja Jó reggelt szép napot neked!

Az szép munka lesz talán boxal újra lehet éleszteni.

Sziasztok Jó reggelt szép napot mindenkinek!

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5962) Cunaja válasza bubus66 (#5961) üzenetére


Cunaja
addikt

Ha látni fogja, akkor 5 perc, ha nem, az már nehezebb.
Elsőnek box nélkül csinálom majd, hogy mezei ember is tudja a megoldást.
A végső próbálkozás lesz a box.
Az a baj, hogy a loader sérült, így esélyes a box sem látja majd elsőre.

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#5963) bubus66 válasza Cunaja (#5962) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szerintem meg az ilyet nem kell mezei usernek tudni, ha elbaszta, akkor vállalja a következményét is

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5964) sanyie70


sanyie70
tag

Sziasztok! Írtam emailt a huawei-nek bootloader nyitás miatt. Milyen gyorsan szoktak válaszolni? Már több mint egy hét eltelt. Van esetleg valami más módszer?

(#5965) Cunaja válasza sanyie70 (#5964) üzenetére


Cunaja
addikt

DC-Unlocker, van más is, de az tiltott itt. Google barátod segít.
A harmadik lehetőség, ha van box és kinyitod azzal.
A levél írást nem igazán tartom szerencsés megoldásnak.
Ha én Huawei szervizes lennék, egyből megtagadnám a garit, mert minek is a user-nek BL kód?
Gondolom érthető miért írtam.
Az sem egészséges ha valakinek a felhasználó neve a rendes neve és téglát gyárt, amivel dicsekszik is a fórumokon, majd szervizbe viszi.
Biztos utálna engem mindenki, de manapság annyi tégla készül megint, hogy lassan házat lehetne építeni. :W
Megkeresném a nevet a fórumon, van-e ilyen és megtagadnám a garanciát.
Lehet front van, de fel kell fogni, hogy nem 5 forintos dolgokkal játszunk.

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#5966) ANDROID??? válasza Cunaja (#5965) üzenetére


ANDROID???
addikt

Ez csak jó a gyártóknak, van ok új készüléket vásárolni. Aztán az elektronikai hulladék már más kérdés.

(#5967) Cunaja válasza ANDROID??? (#5966) üzenetére


Cunaja
addikt

Pont ezért vonják meg a garanciát, mert akkor már nem érdemes megcsináltatni és másikat vesznek.

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#5968) ANDROID??? válasza Cunaja (#5967) üzenetére


ANDROID???
addikt

:K

(#5969) bubus66


bubus66
nagyúr

Szia Cunaja Jó reggelt szép napot neked!

Sziasztok Jó reggelt szép napot mindenkinek!

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5970) Cunaja válasza bubus66 (#5969) üzenetére


Cunaja
addikt

Jó reggelt Bubus, jó reggelt Mindenkinek!
Mindjárt jól indul a nap! :C
Szép napot Mindenkinek!

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#5971) bubus66


bubus66
nagyúr

Szia Cunaja Jó reggelt szép napot neked!

Szerinted ilyen lehetséges?, hogy magától ROOT-olva lesz meg a BL is kinyílik?

Sziasztok Jó reggelt szép napot mindenkinek!

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5972) szemesi69 válasza bubus66 (#5971) üzenetére


szemesi69
addikt

Jó reggelt! Ilyent láttál már? [link], állítólag szerviz tette fel neki. Nekem a B380 nem emui 5.0.2 volt és 2017 valamikori biztonsági szintje volt és nem 2018 márciusi. Nekem jelenleg a B396 2018 március 1.

Xiaomi redmi note 12 pro

(#5973) bubus66 válasza szemesi69 (#5972) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia nem de a szerviz elég érdekes dolgokra képes lehet, hogy csak az a B380 van meg nekik, amelyiken a biztonsági frissítés még 2017-es. Én soha nem engedtem a szervizbe frissíteni.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5974) szemesi69 válasza bubus66 (#5973) üzenetére


szemesi69
addikt

Utoljára samsungon láttam ilyen hybrid romot, nem is tudott otán frissülni, de az szolgáltatós volt. Szerintem erre sem jön otán semmi. Mivel nekem se jött otán B380-ra. Miután rátettem a B392-t azóta jött már B394 otán, utána B396. Mások is bevitték szervizbe frissíteni B380-al ahogy olvastam, érdekes módon B392-B394-t kaptak.

Xiaomi redmi note 12 pro

(#5975) bubus66 válasza szemesi69 (#5974) üzenetére


bubus66
nagyúr

Akkor a FF tegye fel egyet és után jönni fog neki.. ezért nem engedek szervizbe frissíteni.. Valami hozzáértő lehetett ott.

Ez olyan mint a P10 saját magát Root-olta meg kinyitotta a BL

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5976) szemesi69 válasza bubus66 (#5975) üzenetére


szemesi69
addikt

Annyira nem folyok bele, csak kérdezett a fórumon, hogy erre jön-e ota frissítés. Fagyások miatt volt szervizbe elmondása szerint, így csak szoft frissítés volt és így kapta vissza.

Xiaomi redmi note 12 pro

(#5977) bubus66 válasza szemesi69 (#5976) üzenetére


bubus66
nagyúr

Hát akkor miért nem keresett meg egy hozzáértőt mondjuk tégedet és segítettél volna neki.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5978) szemesi69 válasza bubus66 (#5977) üzenetére


szemesi69
addikt

Mert csak azt kérdezte fog-e így frissülni, ha nem akkor küldje-e vissza szervizbe. #13939 hsz.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi redmi note 12 pro

(#5979) Cunaja


Cunaja
addikt

Jó reggelt Mindenkinek!
Mentem alukálni.
Elvagytok mint a befőtt.
A P10 nem nyit magától BL-t, és nem rootol magától, azt valami csúnya progi csinálta a hozzáférhetőség miatt.
A másik telónál a szerviz szégyelje magát.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#5980) bubus66 válasza Cunaja (#5979) üzenetére


bubus66
nagyúr

Én is azt gondolom

Jó pihenést.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5981) egabi71 válasza Cunaja (#5979) üzenetére


egabi71
aktív tag

Jó pihenést

(#5982) Cunaja


Cunaja
addikt

Jó reggelt Mindenkinek!
Vidéken vagyok és csak holnap este leszek otthon, ezért nem igazán vagyok itt.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#5983) bubus66


bubus66
nagyúr

Szia Cunaja Jó reggelt szép napot neked!

Sziasztok Jó reggelt szép napot mindenkinek!

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5984) Cunaja válasza bubus66 (#5983) üzenetére


Cunaja
addikt

Szia Bubus, szép napot neked és Mindenkinek!
Ma megyek éjszakára, este leszek.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#5985) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

Üdv!
Akit esetlegesen érint a Telenor mytv és a huawei problémája az innen letudja tölteni az egyel régebbi verziót.
Huawei p9 lite-on ki lett probálva,ott megy

Az apk saját mentés.
app backup and restore progival.

Google drive link

(#5986) Cunaja


Cunaja
addikt

Jó reggelt és szép napot Mindenkinek!
Ma Huawei napom lesz délután. :) 2 Huawei lesz nálam pluszban.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#5987) zeon.hu válasza Cunaja (#5986) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Egye fene, segítek rajtad, egyet küldhetsz! :DD

#?*@&!

(#5988) bubus66


bubus66
nagyúr

Szia Cunaja Jó reggelt szép napot neked!

Sziasztok Jó reggelt szép napot mindenkinek!

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5989) Cunaja


Cunaja
addikt

Jó reggelt Bubus, jó reggelt Mindenkinek!
Remetének megyek és visszaaddom a hivatásom, lemondok illetve kiszaladok a világból.
Fejlemények!
Huawei Y5 II nem sikerül rootolni, mert zárva a BL.
Drága Huawei meg nem enged kódot kérni ugye, a box meg nem tudja kiolvasni, mert MTK rendszerű és azt nem támogatja. :W
Így marad a reklám és a kevés tárhely üzenet. :W
Írok a Huaweinek, hogy küldje el a kódot, de akkor megint nem lesz telefonja a kollégának. ( mondjuk nem is érdekli)

Huawei P9 Plus

Semmi nem látja, illetve a box felismeri, de nem tud vele mit kezdeni, mert kellene legalább 5% töltötség, hogy valamit kezdjen vele. :W
Ha eléri a 3%-ot, belép ERROR módba és onnan már nem veszi a töltést. :W
Egy megoldás maradt, akku ki és berakni egy jó akkut, majd 3 gombos telepítés.
Egyszóval semmi nem lett jó, így elment két napom a semmire. :W

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#5990) Cunaja válasza Cunaja (#5989) üzenetére


Cunaja
addikt

Azt még el is felejtettem, hogy a DC-Unlocker 19 creditet kér az MTK kinyitásához, amíg a HiSilicon Kirin csak 4 credit. :W
Hiába ismeri a szoftver az MTK rendszert, ezen csak az FRP-t tudja feloldani.

Mivel privátban bombáznak a kérdésekkel, ezért megadom mi van nekem, illetve mit használok. [Itt].
Ha megnézitek az árakat, semmi nem egy kis összeg.

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#5991) bubus66 válasza Cunaja (#5990) üzenetére


bubus66
nagyúr

Hát igen szép árak vannak.

Akkor a P9 Puls tégla

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5992) Cunaja válasza bubus66 (#5991) üzenetére


Cunaja
addikt

Jelenleg igen.
Az a baj vele, hogy Kínából származik és nem érvényes az EU garancia.
Honkongban megcsinálnák, de postán nem fogadják. Azt írták vigye ki valaki és 5 nap múlva visszakapja.
Semmit nem fognak vele csinálni, csak tesznek bele egy másik akkut és felnyomják a romot.
A Magyar Huawei azt mondja, hogy még pénzért se vállalnák.
Gratula megint nekik.

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#5993) bubus66 válasza Cunaja (#5992) üzenetére


bubus66
nagyúr

Én nem tudom ezt a Magyar Huaweit minek tartják sok értelmét nem látom nekik

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5994) Cunaja válasza bubus66 (#5993) üzenetére


Cunaja
addikt

Na ja.
A Huawei Y5 II-n a reklámok blokkolva root nélkül, egy progival. [Ezzel]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#5995) aprokaroka87 válasza Cunaja (#5994) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Blokada is jó,állitolag.
Bár nekem van egy elég szép hosts fájlom is, úgyhogy nem is nagyon kell külön blokkoló.

(#5996) Cunaja válasza aprokaroka87 (#5995) üzenetére


Cunaja
addikt

Root-nál nekem is van.
Amúgy a külső appokat meg szétszedtem és az AndroidManifest.xml-fájlból töröltem a reklám hivatkozásokat.
Így már azokban sincs reklám. :)

Más:
Nem tudtok véletlenül valami jó kígyós játékot?
A Nokia Snake volt a kedvence, valami hasonló kellene és jó.

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#5997) bubus66


bubus66
nagyúr

Na meg tudjátok-e mondani ki Ő. Google nélkül...

[link]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5998) Cunaja válasza bubus66 (#5997) üzenetére


Cunaja
addikt

A Horvát elnök. Csak a képre kattintottam és a link már írta is a nevét. :P

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#5999) ANDROID??? válasza Cunaja (#5998) üzenetére


ANDROID???
addikt

Sziasztok!

Nem rossz :)

(#6000) ANDROID??? válasza ANDROID??? (#5999) üzenetére


ANDROID???
addikt

Úgy értve, melyik elnök néz ki jól is? :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.