Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-01-23 09:15:11

LOGOUT.hu

Huawei P9-P9 Lite OFF topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5151) Cunaja


Cunaja
addikt

Az 5 perc édes kevés. :W
Na mindegy, ma csak magammal beszélgetek úgyis, de nézzétek csak, a cikkben is írják, hogy mik az energia zabáló alkalmazások. [Itt.]

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#5152) csocsoszán válasza Cunaja (#5151) üzenetére


csocsoszán
őstag

Olvasom! (Nem magadban beszélsz!)
Év végi hajrá van, fél hullák vagyunk!

[ Szerkesztve ]

Eladó Sennheiser Hd800 és egy B&W füles!

(#5153) Cunaja válasza csocsoszán (#5152) üzenetére


Cunaja
addikt

Nálunk is az van. több mint 3 millió tonna árut kell még elszállítani, de szerencsére kimaradok belőle. :DD
Ez kb napi 120 vonat.
Más:
Múltkor meg nem bírtam parkolni, mert nem volt jó az automata a Váci úton. Gondoltam felhívok egy ismerőst hátha tudja mi baja, de nem hívtam. :P
Amúgy elszaladtam a másikhoz, mert jött a nem normális parkoló őr és már az autó körül szaglászott, illetve kezdte fényképezni a rendszámot. Azt hittem leütöm ott helyben, de elnézést kért. .

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#5154) ANDROID???


ANDROID???
addikt

Sziasztok!

Vélemények a dual , de 1 imei-s telefonokról?

(#5155) csocsoszán válasza Cunaja (#5153) üzenetére


csocsoszán
őstag

Prémium van nekik adva. Vannak kiemelkedően jól teljesítő parkoló őrök! Azok még félre is löknek, ez a kevésbé jól teljesítők közül való volt. ;]

Eladó Sennheiser Hd800 és egy B&W füles!

(#5156) szemesi69 válasza ANDROID??? (#5154) üzenetére


szemesi69
addikt

Olvastam, de én olyant még nem láttam, nem is támasztotta alá semmivel, hogy ellenőrizni lehessen :)

Xiaomi redmi note 12 pro

(#5157) Cunaja válasza ANDROID??? (#5154) üzenetére


Cunaja
addikt

Bizonyítsa be, és elmehet feltalálónak. :Y
1 sim = 1 imei, 2 sim = 2 imei . Ha ez nem így van, akkor nem is tudna feljelentkezni a hálózatra.
Az imei alapján regisztrálódik a hálózaton.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#5158) csocsoszán válasza Cunaja (#5157) üzenetére


csocsoszán
őstag

Ja egyszerre két ugyanaz az imei nem lehet fent.
Mármint ha két kártyát raknál be.

[ Szerkesztve ]

Eladó Sennheiser Hd800 és egy B&W füles!

(#5159) Cunaja válasza csocsoszán (#5158) üzenetére


Cunaja
addikt

Érdekes lenne, mert a szolgáltató hogyan kezelné le őket?
Amúgy pont ez miatt bonyolult technika a dual actív megoldás, mert a telefonnak egyszerre kell lekezelni mindkét imei-t. Ha nem dual activ, akkor híváskor az egyiket leválasztja a hálózatról.
2 modem van a készülékben, azaz 2 imei is.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#5160) Cunaja


Cunaja
addikt

Megint itt vagyok!
A mai adag veszedelem. :W [Itt]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#5161) ANDROID??? válasza Cunaja (#5159) üzenetére


ANDROID???
addikt

(#5162) Cunaja válasza ANDROID??? (#5161) üzenetére


Cunaja
addikt

Zajlik az élet felétek.
A single sim-es Huawei telefonokban is dual modem van ( amiből van dual kivitel ), azért érdemes dualosítani.
Teljes mértékben nem fogok belefolyni, de az illető szedjen szét egy dual és egy nem dual ugyanolyan Huawei készüléket és meglepődik. Szoftver az egész különbség. Alapból 2 imei van benne, csak az egyik a szoftver letiltás miat nem látszódik.
Az MTK telónál is érdekes ami linkelve lett, mert attól, hogy a készülék nem jeleníti meg sehol a második imei számot, még lehet kettő. Szerviz boksszal kideríthető, esetleg szerviz menüből.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#5163) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Hátha itt lesz ötlet:

P7 és Pebble classic óra.
Viber értesítések nem jönnek át az órára, minden más igen.
2 napja tettem fel egy régebbi romot, azóta csinálja.
Minden engedély megadva, bekapcsolva, védetté téve, stb.
Kizárólag a Viber nem adja át az értesítéseket, de egyébként a telefonon/zárképernyőn mutatja.
Viber reinstall volt, Pebble FR volt.
Ötletek?

#?*@&!

(#5164) bubus66


bubus66
nagyúr

Szia Cunaja Jó reggelt szép napot neked!

Sziasztok Jó reggelt, szép napot mindenkinek!

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5165) Cunaja válasza bubus66 (#5164) üzenetére


Cunaja
addikt

Jó reggelt Bubus, szép napot Mindenkinek!
Ma nagyon elfoglalt vagyok, mert romolok. ;] :Jelenleg új dolgot kotyvasztok, mert 3 gyári romból rakok össze egyet. C00 B399, AL00B398, C432B395. Na ebből lesz a végén egy Cunaja V7 C432B399.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#5166) aprokaroka87 válasza Cunaja (#5165) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Fakanállal fogod kavargatni, hogy ne ragadjon oda?

:D

Hasznos munkát.

(#5167) ANDROID??? válasza Cunaja (#5162) üzenetére


ANDROID???
addikt

Szia-Sziasztok!

Eredményes lett az irományozás, Moderátori tisztogatást eredményezett a dolog. :K

(#5168) Cunaja válasza ANDROID??? (#5167) üzenetére


Cunaja
addikt

Láttam, hogy pucolva lett rendesen. :)

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#5169) bubus66 válasza ANDROID??? (#5167) üzenetére


bubus66
nagyúr

Hát igen..

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5170) Cunaja


Cunaja
addikt

c:\Adb>fatsboot reboot
'fatsboot' is not recognized as an internal or external command,
operable program or batch file.

Miért nem indul újra? Mivel felcseréltem 2 betűt. Ilyen egyszerűen lehet hibázni, ha gyorsan ír az ember és nem figyel. Könnyen lehet téglát is csinálni. :Y

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#5171) aprokaroka87 válasza Cunaja (#5170) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Ennél már csak az a jobb amikor beszélgetnek melleted, te oda is figyelsz, és azt kezded el beirni amit hallasz. :D

(#5172) dajdaj válasza Cunaja (#5165) üzenetére


dajdaj
tag

Hajrá Mester! Irigylem a tudásod! :Y :R Egyszer ráveszem magam a romolásra.... ;]

(#5173) Cunaja válasza dajdaj (#5172) üzenetére


Cunaja
addikt

Éppen előbb voltam tégla állapotban, ezért nem egyszerű eset.
A Cunaja V6-ról visszatérni gyári állapotra kicsit bonyolult.
Mivel ez Kínai rom EU_s telefonon, ezért küzdeni kell vele.
Bezárja a BL-t is, de nyitottnak látja. :W
Most egyenlőre sehol nem vagyok, mert nyitottam a BL-t és Low level format volt.
Aki nem követi majd a leírásom, az tégla marad. :Y

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#5174) Cunaja


Cunaja
addikt

Jó éjszakát Mindenkinek!
A napi 3 téglám megvolt, így mehetek aludni. :Y

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#5175) ANDROID??? válasza Cunaja (#5174) üzenetére


ANDROID???
addikt

:C
Így a jó, legalább nem unatkozol.

(#5176) bubus66 válasza Cunaja (#5174) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia Cunaja Jó reggelt szép napot neked!

Nem, hogy pihennél.

Sziasztok Jó reggelt szép napot mindenkinek!

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5177) Cunaja válasza bubus66 (#5176) üzenetére


Cunaja
addikt

Jó reggelt Bubus, szép [napot] Mindenkinek!
Nekem a romolás az pihenés és kihívás.
Maradandót alkotni mindig nagy dolog. Melóban is egy jó pár programomat használják, ami jó érzés.
Ma nagytakarítás és utána romolás megint.
A kicsikét ma se kímélem.
A Huawei érdekes, mert direkt úgy vannak megcsinálva az új romok, hogy feltűnés nélkül zárják be a BL-t, azaz a BL-ben a user azt látja. hogy nyitva van, de mégsem tud semmit flashelni. :Y
Bubus és mindenki aki romol Huawei-t mostanában ezt jegyezze meg, mert kellemetlenségtől óvja meg magát.
Szóval ha a gyári rom felment és nyitva volt a BL. a rom bezárja és nem lehet TWRP-t, semmi mást flashelni, amíg nem nyitjuk ki újra. Figyelem: A BL ilyenkor is 2 piros unlocked felíratott mutat, de zárva.
Nyitás után Low level format-ot csinál, azaz mindent töröl a telefonról, kivéve a külső sd-kártyát.
Ezt azért találták ki, hogy elvegyék az ember kedvét a szórakozástól.

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#5178) bubus66 válasza Cunaja (#5177) üzenetére


bubus66
nagyúr

Köszi

Nekem szánta

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5179) Cunaja válasza bubus66 (#5178) üzenetére


Cunaja
addikt

Olvastam és mosolyogtam. :) Az ilyet észre sem kell venni.
Elfelejtettem. Csajszik! :Y :C

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#5180) bubus66


bubus66
nagyúr

Szia Cunaja Szép estét neked.

Sziasztok Szép estét mindenkinek!

Ez nagyon jó

[link]

Hát igen a tűzoltó szabadnapon is tűzoltó

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5181) Cunaja válasza bubus66 (#5180) üzenetére


Cunaja
addikt

Jó éjszakát neked is, szép álmokat Mindenkinek!
A romommal küzdök még mindig, mert a Google megint kiakaszt a kínai romban. :W

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#5182) bubus66 válasza Cunaja (#5181) üzenetére


bubus66
nagyúr

Az jó

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5183) bubus66


bubus66
nagyúr

Szia Cunaja Szép napot neked!

Sziasztok Szép napot mindenkinek!

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5184) Cunaja válasza bubus66 (#5183) üzenetére


Cunaja
addikt

Szia Bubus, szép estét Mindenkinek!
Wellnessen vagyunk, mert anyóka meglepett vele. :) 23-án megyünk haza, ezért a rom most halasztásra került.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#5185) bubus66 válasza Cunaja (#5184) üzenetére


bubus66
nagyúr

Oké akkor Jó pihenést neked

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5186) Cunaja


Cunaja
addikt

Jó reggelt és szép napot Mindenkinek! ;)

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#5187) bubus66 válasza Cunaja (#5186) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia Cunaja Szép napot jó pihenést neked!

Sziasztok Szép napot mindenkinek!

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5188) bubus66


bubus66
nagyúr

Szia Cunaja szép napot jó pihenést neked!!

Sziasztok Szép napot mindenkinek!

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5189) Cunaja válasza bubus66 (#5188) üzenetére


Cunaja
addikt

:C
Szia Bubus! Küldtem privit!
Szép napot Mindenkinek!

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#5190) Cunaja


Cunaja
addikt

Jó reggel és szén napot Mindenkinek! [ ;] ]

Sajnos mai napra is van egy veszedelem! :W
[Itt]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#5191) petya220 válasza Cunaja (#5190) üzenetére


petya220
senior tag

Jobb reggelt.

Ezeket a "vírusokat" naponta találják meg... És a legtöbbről ki is derül, hogy csak kamu,hogy "vírus" csak le akarják járatni a másik fejlesztőt, mert ez olyaaaan jóóóó...
Vagy pont az ellenkezőjét, gondolok itt a vírusírtókra, hogy rakd fel!! hogy ne legyen gondod a vírusokkal.. amikor a legtöbb kb nem csinál semmit sem.

...amelyik a Monreo nevű kriptopénzt bányássza. az kérlek Monero. Azt én is "bányászom", telefonon is kipróbáltam, hááát.. 28 h/s, annyit tud a 8 magos arm, mint egy t8100-as dual core proci. :D

"Neked is pörög az agyad a szarokon, amíg a mosoly a szádra kanyarodik."

(#5192) aprokaroka87 válasza petya220 (#5191) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Na de ha mondjuk sikerül 5000 ezer telefont "munkába" fogni, az már nagyobb falat.

Meg mondjuk gondolom a cpu single core teljesitmény is számit.

5000 ezer :D

Eztet jól megasztirtam

5000 csak

[ Szerkesztve ]

(#5193) Cunaja


Cunaja
addikt

Jó reggelt és jó készülődést az ünnepre!
Nekünk ez csak holnap indul, de déltől szinte folyamatosan.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#5194) csocsoszán válasza Cunaja (#5193) üzenetére


csocsoszán
őstag

Jó reggelt! Van aki még most is dolgozik. Köszöntsük őket! :R is!

Eladó Sennheiser Hd800 és egy B&W füles!

(#5195) Cunaja válasza csocsoszán (#5194) üzenetére


Cunaja
addikt

Szomszéd Csocsó!
Jó reggelt Mindenkinek, aki dolgozik! ;)
Január 1-én mindenki ittas lesz, kivéve azok, akik dolgoznak majd, személyem dolgozni fog. :Y
Vannak olyan munkahelyek, ahol az élet nem áll meg, csak átalakul. Gondoljunk bele az áruházakba és a munkavállalókra. Szegények ilyenkor robotolnak rendesen.
Csocsó kevés munkát, sok pénzt kívánok. ;)

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#5196) ANDROID???


ANDROID???
addikt

Sziasztok!

Kellemes napot! :D

(#5197) csocsoszán válasza Cunaja (#5195) üzenetére


csocsoszán
őstag

Köszönöm szépen! :R Az bizony mindannyiunknak jól jönne!

Eladó Sennheiser Hd800 és egy B&W füles!

(#5198) bubus66 válasza Cunaja (#5193) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia Jó reggelt szép napot neked!

Én 24-25.-én is járőr ügyeletebe 26-29-31 szolgálat igaz 1-én lesz egy kis buli haverokkal.

Sziasztok szép napot mindenkinek.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5199) Cunaja


Cunaja
addikt

Nézzétek csak. Kaptam egy üzit, hogy töltsek le valamit a főnökömnek, aki ilyenkor is zaklat.
Természetesen a 4PDA-ról nem tudtam letölteni, mert nem volt regisztrációm és sosem sikerült beregisztrálni.
Felidegesített és tessék. Ugye a főnökömnek nem mondhatom, hogy nem tudom teljesíteni a kérését. ;]

Annak idején mindig Porterockával töltettem le mindent.
Kellemes Ünnepeket neki!
Nektek majd 24-én. :P

[Ez az oldal segített! Köszönjük neki]
A lényeg!
Felhasználó név!
Jelszó kétszer , majd email cím és a neheze.
Az ellenőrző kódot fejteni kell, de ha valaki tud oroszul, nem vészes. 4 számjegyű a kód, és mindegyiknek csak az első számjegye kell. Érthetőség kedvéért példa. 8000-600-40-1 ez azt jelenti 8641 a kód. Itt tovább lép és az alap eszközt kell beállítani, majd megadni a nemet és a születési dátumot. 01.12.2017 formátumban és rendben.
Az email címre küldött regisztrációt megerősíti az ember és kész.

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#5200) zeon.hu válasza Cunaja (#5195) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Szintén dolgozom 1-én éjjel.
Meg előtte 27-30- ig :)

#?*@&!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.