Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-01-23 09:15:11

LOGOUT.hu

Huawei P9-P9 Lite OFF topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6001) Cunaja


Cunaja
addikt

Jó reggelt és szép napot Mindenkinek!
Elég csalóka idő van most. A tizediken a szél leviszi a fejemet.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#6002) csocsoszán válasza Cunaja (#5992) üzenetére


csocsoszán
őstag

Szia!
Nekem van egy piszok régi telefon aksi töltőm. Még a nokia időkből. Azzal nem lehetne feltölteni az akut? Igaz ahhoz ki kell venni a telóból.

Eladó Sennheiser Hd800 és egy B&W füles!

(#6003) bubus66 válasza Cunaja (#5998) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia Cunaja Jó reggelt szép napot neked!

Pontosítok a Horvát köztársasági elnök, és a horvát hadsereg főparancsnoka.. Nálunk miért nincs ilyen köztársasági elnök..

Sziasztok Jó reggelt szép napot mindenkinek!

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#6004) Cunaja válasza csocsoszán (#6002) üzenetére


Cunaja
addikt

Első körben a debreceni Huawei lesz próbálva.
Az ázsiai rom darabokra szedve lesz nekik oda adva. Így nem tudják azt mondani, hogy nincs meg a szoftver.
Ha nem csinálják meg, akkor a tulaj szétszedi és az akkut feltölti egy megvágott C-kábel segítségével.
Ezután már kilép error módból és van esély a gyógyulásra.
Amíg 5%-alatt van az akku, nem fog működni.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#6005) Cunaja válasza Cunaja (#6004) üzenetére


Cunaja
addikt

Sziasztok, szép estét Mindenkinek!
A P9-Plus szétszerelő egysége és egy plus akku megrendelve.
Kíváncsi leszek mi lesz belőle.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#6006) Cunaja


Cunaja
addikt

Sziasztok, szép napot Mindenkinek!
Éjjel [ezt olvastam], most meg [ezt.]
Mindig is bírtam a firkászokat.
Írnak, de nem járnak megfelelően a téma után. :W

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#6007) bubus66 válasza Cunaja (#6006) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia Cunaja szép napot neked.

Igen itt is írják a police.hu, azt hogy nem fogják kérni.. Meg a értelmezéssel is van egy kis gondjuk.

Sziasztok! Szép napot mindenkinek

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#6008) zeon.hu válasza Cunaja (#6006) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Ex nejem autóját most délelőtt vizsgáztattuk és mindenkinek azt mondták, kötelező a kocsiban tartani.

#?*@&!

(#6009) Cunaja válasza zeon.hu (#6008) üzenetére


Cunaja
addikt

Mert barmok!
A rendszámodról, a rendőrnénik és rendőrbácsik nyilvántartása mindent tud. Ez megint egy félreértelmezett EU jogszabály.

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#6010) bubus66 válasza zeon.hu (#6008) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia!

Akkor azok is napra készek a jogszabályokból.

műszaki vizsgálati bizonyítvány bemutatására vonatkozó jogszabályi kötelezettség kizárólag jármű-honosítási eljárásra értendő.

A közúti közlekedési ellenőrzés során annak bemutatására továbbra sem kötelezhető a járművezető, így a rendőrség az ellenőrzések végrehajtása során 2018. május 20-át követően sem fogja a műszaki vizsgálati bizonyítvány bemutatását kérni.

Amennyiben az intézkedő rendőrnek a forgalmi engedélyben vagy a vezetői engedélyben foglaltakon túlmenően további adatra van szüksége, úgy azt a rendelkezésre álló nyilvántartásokból fogja megállapítani.

police.hu

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#6011) zeon.hu válasza bubus66 (#6010) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Nem engem kell meggyőznöd! :D
Csak azt mondtam, a vizsgabázisokon mindenkinek ezt mondják.
Meg persze az ember kifoghat egy hülye rendőrt, aztán hiába bizonygatod az igazadat.

#?*@&!

(#6012) Cunaja válasza zeon.hu (#6011) üzenetére


Cunaja
addikt

Hülye rendőr nincs, csak nem ismeri a jogszabályt!
Így akart megbüntetni egy, mert átmentem a sárgán, de az okos azt nem figyelte, hogy a kamion jött felém mint egy örült és kénytelen voltam.
Persze engem kiszedett a sorból és bünteti akart.
Elmagyaráztam neki a Kresz erre vonatkozó pontját és közöltem vele, ha szankciónál engem, akkor feljelentem.
Tovább engedett és jó utat kívánt.
Ennyit erről.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#6013) bubus66 válasza zeon.hu (#6011) üzenetére


bubus66
nagyúr

Igen az utolsó mondatodban igazad van..

Viszont nem akartalak kioktatni, nem is állt szándékomba.

De addig amíg (a rendőre /szolgálunk és félünk), nem ismeri a kreszt, csak hallott óla addig ne akarjon bűntettni.

Tudod, egypár jegyzőkönyvet alá írtam (anno mikor tűzoltó voltam), a helyszínelő rendőrnek, (igaz csak elolvasás után), és sajnos náluk is volt egy-kettő olyan akinek halvány kicsi fingja nem volta a kreszről, meg semmiről, és ő volt a helyszínelő....

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#6014) bubus66


bubus66
nagyúr

Szia Cunaja Jó reggelt szép napot neked!

Sziasztok Jó reggelt szép napot mindenkinek!

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#6015) csocsoszán


csocsoszán
őstag

Jó reggelt mindenkinek! :R
Irány a Pala! :DD

Eladó Sennheiser Hd800 és egy B&W füles!

(#6016) Cunaja


Cunaja
addikt

Szép napot Nektek!
Csocsó a telefonodat teszteld le, meddig bírja víz alatt? :P
Jó szórakozást! ;)

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#6017) csocsoszán válasza Cunaja (#6016) üzenetére


csocsoszán
őstag

Köszönöm szépen! :R Nektek is! :K
Bírnia kell!

Az kicsit macera, hogy minden fürdés után szerintem érdemes ezt az agresszív vizet kimosni belőle csapvízzel!

Eladó Sennheiser Hd800 és egy B&W füles!

(#6018) Cunaja válasza csocsoszán (#6017) üzenetére


Cunaja
addikt

Nem sokan vannak. :) :C
Nekem meg estére meló. :(((

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#6019) Tompie


Tompie
őstag

Sziasztok!

Az akarom kérdezni, hogy az eddig elmentett wifi jelszavakat meg lehet jeleníteni / ki lehet-e olvasni / le lehet-e menteni valahogy ? (root nélkül)
Egy esetleges gyári adatok visszaállítása után is meg legyenek az eddig elmentett wifi jelszók.

Köszönöm

[ Szerkesztve ]

(#6020) bubus66 válasza Tompie (#6019) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia a Huawei Cloud elmenti és egy FR után vissza is tudja állitani

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#6021) bubus66


bubus66
nagyúr

Szia Cunaja szép napot neked.

Sziasztok! Szép napot mindenkinek

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#6022) Cunaja válasza bubus66 (#6021) üzenetére


Cunaja
addikt

Szia Bubus, sziasztok!
Napjaimban teljesen máshol járok agyilag, és ez egy jó darabig komolyan nem fog változni.
Sajnos kiderült anyókáról, hogy kórós "Fe" hiányban szenved, ezért naponta rohangálom végig a fél várost, hogy megfelelő gyümölcsöket találjak neki a vastabletta mellé.
Mivel napi szinten turmixokat gyártok, ezért az alap anyagból sosem elég, illetve elég drága lesz a gyógyulás, de az egészség mindennél drágább.
Kimegyek nálunk a piacra és nem kapok azt amit szeretnék. Másik piac, de ott sincs, ezért harmadik és így tovább.
Addig megyek amíg a vas turmixok alapanyaga nincs meg.
3 hónapja van felgyógyulni, mert a nyaralásunkra 100%-os kell legyen.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#6023) szemesi69 válasza Cunaja (#6022) üzenetére


szemesi69
addikt

Szia! Maltofer-t kapott?

Xiaomi redmi note 12 pro

(#6024) Cunaja válasza szemesi69 (#6023) üzenetére


Cunaja
addikt

[Ilyet.]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#6025) bubus66 válasza Cunaja (#6022) üzenetére


bubus66
nagyúr

Jaj az nem jó akkor minél előbbi gyógyulást neki.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#6026) szemesi69 válasza Cunaja (#6024) üzenetére


szemesi69
addikt

Ez is nagyon jó, én is ezt szedem.

Xiaomi redmi note 12 pro

(#6027) Cunaja válasza szemesi69 (#6026) üzenetére


Cunaja
addikt

Csak nem ehetsz a beszedés környékén semmi olyat, ami gátolja a felszívódást, pl tejes alapú termékek.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#6028) szemesi69 válasza Cunaja (#6027) üzenetére


szemesi69
addikt

2008 óta szedem :)

Xiaomi redmi note 12 pro

(#6029) Tompie válasza bubus66 (#6020) üzenetére


Tompie
őstag

:R

(#6030) Septum15 válasza Cunaja (#6022) üzenetére


Septum15
aktív tag

Jobbulást neki!

(#6031) Cunaja válasza Septum15 (#6030) üzenetére


Cunaja
addikt

Jó reggelt Mindenkinek!
:R

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#6032) szemesi69 válasza Cunaja (#6031) üzenetére


szemesi69
addikt

Jó reggelt :)

Xiaomi redmi note 12 pro

(#6033) bubus66


bubus66
nagyúr

Újból működik a bootloader nyitás

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#6034) zeon.hu válasza bubus66 (#6033) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Kösz a hírt!

#?*@&!

(#6035) bubus66 válasza zeon.hu (#6034) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szívesen

de egy ilyet is ad.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#6036) bubus66


bubus66
nagyúr

szemesi69 kíváncsi vagyok a tegnapi Ceglédberceli balesettel kapcsolatba a véleményedre..

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#6037) szemesi69 válasza bubus66 (#6036) üzenetére


szemesi69
addikt

Van róla videóm, még mentő és rendőr kiérkezése előtti, a küldőjét majdnem elküldtem melegebb éghajlatra, láttam ilyent épp eleget, ráadásul kegyelet sértőnek tartom, mivel nincs kitakarva semmi, rendszám az elhunytak, minden látszik. Ha jól tudom facézott éppen? Ráadásul nem az első balesete, ami miatt meghalt valaki. Én személy szerint soha nem engedném szabadon, de ismerve orbanisztánt, meg fogja úszni kevéssel. Ha érdekel a videó facén átküldöm üzenetben.
Eddig csak futólag halottam a hírekben róla, nem igazán foglalkoztam vele, de a videó miatt kiakadtam, míg dolgoztam soha nem engedtünk baleset főleg halálos baleset helyszinén magánszemélynek videózni fényképezni, gusztustalan dolog.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi redmi note 12 pro

(#6038) szemesi69 válasza bubus66 (#6036) üzenetére


szemesi69
addikt

Elküldtem a videót facebokon, ha megnézed sejtheted mi a véleményem, de a küldőjéről is meg van a véleményem.

Xiaomi redmi note 12 pro

(#6039) bubus66 válasza szemesi69 (#6037) üzenetére


bubus66
nagyúr

Igen senkinek nem szabadna videózni és fényképezni a helyszínen, ahoz csak ti voltatok a kivétel a helyszínelők. Nem irigyelek azért mert te sokkal több ilyen tragédiát láttál mint én.

Igen köszönöm hát nem tűrne nyomda festéket, ha rajtam múlna, meg amit kapna az illető...

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#6040) szemesi69 válasza bubus66 (#6039) üzenetére


szemesi69
addikt

Voltak álmatlan éjszakáim, nem szeretnék többet ilyeneket látni. Ott voltam annak idején a Balatonszentgyörgyi körforgalomnál, mikor a busz felborult, ott nagyon sokan ott maradtak, hajnali háromkor szedtek ki az ágyból, hogy menni kell oda. Szintén arra felé volt egy másik is, ahol kisgyerek volt az áldozat, ezeket elfelejteni szeretném.

Xiaomi redmi note 12 pro

(#6041) bubus66 válasza szemesi69 (#6040) üzenetére


bubus66
nagyúr

Gondolom, hogy az ilyen bennünk egy életen át nyomot hagy, és nem is kicsit. Főleg benned(tek) akik aztán megjártátok a hadak útját, erre is születni kell amit te csináltál, minden tiszteletem a helyszínelőké, mi tűzoltók kis miskák vagyunk mellettetek!!! Siófokon vontat-busznál remélem nem voltál?

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#6042) szemesi69 válasza bubus66 (#6041) üzenetére


szemesi69
addikt

Abból kimaradtam, de nem helyszínelő voltam, hanem forgalom ellenőrző járőr, mondjuk először mi szoktunk menni, aztán jött a helyszínelő.

Xiaomi redmi note 12 pro

(#6043) bubus66 válasza szemesi69 (#6042) üzenetére


bubus66
nagyúr

Akkor bocs..

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#6044) szemesi69 válasza bubus66 (#6043) üzenetére


szemesi69
addikt

Semmi gond, én a tűzoltókat néztem mindig tisztelettel, sokszor nekik is olyan jutott, ami nekünk nem, például kútba menni elhunytért, nincs az az isten, hogy bevállaltam volna, ez csak egy a sok közül. A balesetekhez ti is jöttetek ugyan úgy, szóval nektek is jutott bőven felejteni való.

Xiaomi redmi note 12 pro

(#6045) bubus66 válasza szemesi69 (#6044) üzenetére


bubus66
nagyúr

Igen ez így van a kútba lévő elhunytért már nem kell lemenni, egyszerűbb a kutat feltölteni, feljön kiszedni, kiszívatni, 1-2 lapát oltott mész és kész.

Hát igen jutott, főleg mikor a sógornőm öcsét szedtem ki az autóból, és nekem kellett közölni a szüleivel, hogy kómás állapotba a kaposvári kórházba vitték ahol 13 nap múlva elhunyt. Az akkori barcsi rendőr kapitány volt a nagybátya. (Kiss Elemér)

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#6046) sebijani1982 válasza szemesi69 (#6037) üzenetére


sebijani1982
senior tag

Meghalt a face-ző sofőr is a balesetben, így nem lehet felelősségre vonni. Mondjuk a korábbi balesetnél már bőven kaphatott volna olyan büntetést, amivel nem dolgozhatott volna soha többet volán mögött....

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#6047) bubus66


bubus66
nagyúr

Sziasztok Cunaja ezt ami a képen van, mi okozza az Oreo update.app-ot nem lehet a HuaweiUpdateExtractor.ral ki csomagolni?

Megvan a megoldás

Bejelölt rész elől kikel venni a pipát.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#6048) Cunaja válasza bubus66 (#6047) üzenetére


Cunaja
addikt

Szép napot Mindenkinek!
Bubus,
Ügyes vagy, csak most láttam mit kérdeztél, de már megoldottad. :C

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#6049) bubus66 válasza Cunaja (#6048) üzenetére


bubus66
nagyúr

Köszi.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#6050) Cunaja


Cunaja
addikt

Jó reggelt és szép napot Mindenkinek!
Mi a helyzet, nagy a csönd?
Lenyomtam 2 éjszakát egymás után, most megyek aludni.
Délután gépnél leszek, mert fordítok és ha van kérdés, itt leszek.
A kollégámat 15K-ra büntette a rendőr bácsi. Csak annyit mondott a telefonba az asszonynak, hogy vissza dogja hívni, de a rend éber őrei pont látták és vezetés közbeni mobil telefon használatért büntették.
Megérdemelte, mert aki hülye az így jár. Most szerintem még jobban figyelni fogják ezeket a sofőröket.
Sok luxus autóban is figyelem, hogy telefonálnak kézben tartva. Nincs pénz kihangosítóra, mikor elvileg ezek már alapból tudják, esetleg felsőbbrendűnek képzelik magukat, hogy minek használják. A 25-éves autómban is van.

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.