Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-01-23 09:15:11

LOGOUT.hu

Huawei P9-P9 Lite OFF topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3001) Cunaja válasza MK VII (#2999) üzenetére


Cunaja
addikt

Felraktam a romot és minden jó. Nézd, fényképeztem is.

Helló, Emy :-)) HiVoice és rajzolás. Nyugi, nem kell visszamenni sehová. Valamit ugyanis kihagytál, most tesztelem.

Mk VII: Melyik TWRP van fent? Mi a száma?

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#3002) Septum15


Septum15
aktív tag

Cunajával beszéltük, amikor teszteltem a gesztusokat, hogy majd gyári romon is tesztelem. Sajnos az összefoglalóban nincs leírva, hogy a Cunaja romról hogyan lehetne vissza állni, és Cunajának se volt már ideje leírni, hogy hogyan kell. Van aki tudna nekem ebben segíteni?

(#3003) MK VII


MK VII
veterán

Nos Cunaja... Most az itteni leírásod szerint csináltam meg és ugyan úgy nincs kamera app meg a többi dolog amiket leírtam. Gmail sync sincs, billentyűzetet is tudja mi volt beállítva...

Szóval akkor a kérdés ismét.. B386 recovery-jét feltehetem a romodra?

(#3004) MK VII válasza Cunaja (#3001) üzenetére


MK VII
veterán

TWRP 3.1.0-2
Tegyem fel a másikat?

[ Szerkesztve ]

(#3005) Cunaja válasza MK VII (#3004) üzenetére


Cunaja
addikt

Tudod mit csinálj, felrakod a B386 recovery-t és a boot.img. Ezután nyomsz egy FR-t és felrakod a B386 első részét csak, majd TWRP csere és a rom a megszokott módon.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#3006) MK VII válasza Cunaja (#3005) üzenetére


MK VII
veterán

Ezt fogom tenni.

(#3007) MK VII válasza Cunaja (#3005) üzenetére


MK VII
veterán

Most ezt végigcsinálva helyrejött a dolog...
De egyébként mikor feltettem a B386-ot még akkor sem volt kamera és 5-6 másodperces fáziskésései voltak bármit akartam megnyitni... Sokszor be sem zárta az appot...

De most rendben van ahogy felment a romod...

(#3008) Cunaja válasza MK VII (#3007) üzenetére


Cunaja
addikt

Nézd már meg a gesztust, ami ketté választja a képernyőt. :R :C

Bubus:
Ha megnézed, ott a fájl mérete 0. Az oeminfót TWRP mentés után tudod kiszedni és a win kiterjesztést átnevezed img kiterjesztésre.
A Custom.bin az jó lesz a data mappából.

MK VII:
Intelligens képernyő kép? Egy kopp és egy kör?

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#3009) MK VII válasza Cunaja (#3008) üzenetére


MK VII
veterán

Működik.

Szerk.
Igen az is működik... Minden ilyen működik csak a szokásos duplakoppos ébresztés nem..

[ Szerkesztve ]

(#3010) bubus66 válasza Cunaja (#3008) üzenetére


bubus66
nagyúr

Köszi le mentettem a telefonról meg csináltam egy komplett mentést...

Nem is tudom mi vitt rá, hogy ha távozni akarok a Topickból..

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#3011) MK VII


MK VII
veterán

Viszont megjelent fent egy csík a képernyőn. Balról jobbra. Sehogy nem tűnik el. Próbáltam már másik témát, de nem változik semmi. Nagyon zavaró.
A wifi ikon első 1/3-ig húzódik.

[ Szerkesztve ]

(#3012) aprokaroka87 válasza MK VII (#3011) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Csak én nem látom?

Nem is változik?

[ Szerkesztve ]

(#3013) MK VII válasza aprokaroka87 (#3012) üzenetére


MK VII
veterán

Nem látod? Ott virít a csík fent balról a wifi jel 1/3-ig...
Egyszerűen ott van és sehogy nem tűnik el..

(#3014) petya220 válasza MK VII (#3013) üzenetére


petya220
senior tag

Az a töltöttséget mutatja :Y
Figyeld meg, ahogy merül/töltődik a telefonod változni fog a csík is

"Neked is pörög az agyad a szarokon, amíg a mosoly a szádra kanyarodik."

(#3015) dajdaj válasza MK VII (#3011) üzenetére


dajdaj
tag

Az akksi töltöttséget mutatja az a "csík", az advanced settings-ben állítsd át. :)
Szerk. megelőztek... Aszem lehet színt és vastagságot változtatni is.

[ Szerkesztve ]

(#3016) aprokaroka87 válasza petya220 (#3014) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Én is arra gondolok
az én telefonomon gravityboxban be is van állítva az állapotsor tetejére.
Illetve az állapotsor aljához meg a letőltések vannak rendelve.

(#3017) petya220 válasza aprokaroka87 (#3016) üzenetére


petya220
senior tag

Milyen telefon? És hanyas droid?

"Neked is pörög az agyad a szarokon, amíg a mosoly a szádra kanyarodik."

(#3018) MK VII


MK VII
veterán

Te jó isten skacok...
Ezt a telibevert akkukijelzést... Mekkora szar már.. :)

Mindegy már visszamentem C432B136-ra. :)
Nem az én idegemnek valók ezek a módosított romok... :))
Mondjuk az Xperia billentyűzetet vissza fogom sírni párszor.

[ Szerkesztve ]

(#3019) bubus66 válasza MK VII (#3013) üzenetére


bubus66
nagyúr

Az a térerőt mutatja nekem is ott van. Kapcsold az adat forgalat és ott meg kell jelnie 4G vagy H betünek

[link]

robi64 de az Huawei P9

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#3020) aprokaroka87 válasza petya220 (#3017) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Ez nem Huawei telefon

(#3021) bubus66 válasza MK VII (#3011) üzenetére


bubus66
nagyúr

[link]

Szerintem a térerő látod ott a 4G

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#3022) bubus66 válasza bubus66 (#3019) üzenetére


bubus66
nagyúr

Bocsi robi64 csak az avatar láttam nem neked szántam

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#3023) MK VII válasza bubus66 (#3021) üzenetére


MK VII
veterán

Nem a térerő.. De kaptam már választ rá és valóban az akkutöltöttséget jelzi fent vízszintesen.. Ahogy merült a telefon úgy húzódott balra a csík.

(#3024) bubus66 válasza MK VII (#3023) üzenetére


bubus66
nagyúr

Igen és akkor a térerő hol van?

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#3025) Cunaja válasza bubus66 (#3024) üzenetére


Cunaja
addikt

Az akkumulátor vonalas kijelzéséről beszél. Top line battery részhez pipát rakott. :)

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#3026) MK VII


MK VII
veterán

Kész vagyok.. B136-ra a frissítő a B170-et ajánlotta fel... Ránéztem, hogy melyik full romot hozza... B182.. Ok jó.. Akkor megy rá az...
Frissítés végén Falied, de valamit javított vagy nem tudom, mert egy zöld android alak megjelent és valami 51%-től 100%-ig valamit javított.. Utána elindult a rendszer, de furcsa.. Kiírja, hogy C432B182 van fent, de valamiért nem az igazi... Frissítő küldött is egy értesítést, hogy az utolsó rendszerfrissítés nem sikerült... Na, de most akkor mi van? B182-őt jelez a telefon, de akkor mégsem frissült? :)
Már semmit nem értek...

[ Szerkesztve ]

(#3027) Cunaja válasza MK VII (#3026) üzenetére


Cunaja
addikt

Nehogy földhöz vágd!
Látod, kérdeztél volna és nem szeded le a romom. Viszont mikor kérdezted, egyből romoltál és nem vártad meg a választ. :Y
B182 full újból.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#3028) MK VII válasza Cunaja (#3027) üzenetére


MK VII
veterán

Nem vágom földhöz.. Szó sincs erről. :)

Alapvetően mindenképp visszamentem volna MM-re, gyári romra. Szóval nem véletlenül csináltam amit csináltam..

Akkor 3 gombossal felteszem a B182-őt..

[ Szerkesztve ]

(#3029) petya220


petya220
senior tag

Cunaja Te nem nyaralsz?

"Neked is pörög az agyad a szarokon, amíg a mosoly a szádra kanyarodik."

(#3030) bubus66 válasza petya220 (#3029) üzenetére


bubus66
nagyúr

petya220 te nem követed a fórumot katt

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#3031) bubus66 válasza Cunaja (#3008) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia igen csak a TWRP-ben amit linkeltél nincs oeminfo mentés

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#3032) petya220 válasza bubus66 (#3030) üzenetére


petya220
senior tag

Olvastam! :DD

És a p9 topikot is, azért kérdeztem Cunaját, hogy most akkor nyaral vagy sem :P

"Neked is pörög az agyad a szarokon, amíg a mosoly a szádra kanyarodik."

(#3033) bubus66 válasza petya220 (#3032) üzenetére


bubus66
nagyúr

Igen nyaral ha még mindig nem értelmezted csak rossz idő volt!!!!!

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#3034) petya220 válasza bubus66 (#3033) üzenetére


petya220
senior tag

...

"Neked is pörög az agyad a szarokon, amíg a mosoly a szádra kanyarodik."

(#3035) bubus66 válasza petya220 (#3034) üzenetére


bubus66
nagyúr

Figyi P9 lite Topick

Sziasztok Tisztelt Fórumtársak!
Nehezemre eset de úgy néz ki, hogy végleges a döntésem Július 01-től a Téma Összefoglalóban a Mélyvíz rész megszűnik, és átkerül az oldalunkra.
Tudom sokan örülnek neki, hogy elmegyek, és nem is érdekel, ki mit gondol, de elegem lett a valótlan állításokból, rágalmazásból stb, valamint más aminek sikerült betenni a kaput, és inkább jobbnak látom abból szempontból, hogy távozók..
Sokak örömére azon is gondolkodóm, azon hogy végleg itt hagyom a fórumot mint a (porterocka) is tette..
Elég az a biztatás amit meg kaptam más helyen...

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#3036) sebijani1982 válasza bubus66 (#3035) üzenetére


sebijani1982
senior tag

Sajnálom, de megértem a döntésed!

Nem régóta követem ugyan a P9-ekhez kapcsolódó topikokat, de nagy veszteség az, hogy ezt elérték nálad!
Remélem az off topikban még maradsz, jó olvasni a bejegyzéseid!
:R

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#3037) bubus66 válasza sebijani1982 (#3036) üzenetére


bubus66
nagyúr

Köszönöm, A P9-hez nem nagyon kellet hozzá szólni ott van egy mester akitől csak tanulni lehet igen itt maradok!!!

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#3038) Cunaja válasza bubus66 (#3037) üzenetére


Cunaja
addikt

:)
Ott nem leszel, az nem érdekel, de itt maradj. A sok bunkó miatt nem szabad menekülni, mert sokkal többen vannak, akik értékelik a munkádat, pl. én is!!! :R :C ;)

Petya:
Mentem is pancsikálni, mert most szuper az idő!

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#3039) bubus66


bubus66
nagyúr

Sziasztok

lehet, soknak nem teszik de igen ők voltak egy nagyon beteg kisfiúnak eljöttek segíteni, gázsijuk 180 000 Ft + 300 000 FT ajánlottak fel..... ott voltam .

Nem kamu a mai nap kapták meg a szülők a 300 000 Ft-ot éljenek 200 évig.......... És a kisfiú nagyon nagy javulás útjára lépet és ezek után még lépni fog..

Igen lehet szidni de ők a művészek!!!!!

ŐK IGEN a kisfiú és az ápolója

Most abban próbálunk segíteni, hogy a tegnapelőtti vihar szétverte a házukat, de megsüllyedtünk és Tűzoltók ki fogytunk mindenből.. De meg oldjuk, mert ez a vérünk!!!!

Magyar Köztársasághoz hű leszek; az Alkotmányt és az alkotmányos jogszabályokat megtartom; szolgálati kötelezettségeimet ha kell, életem kockáztatásával is teljesítem. A Kisfiú életet ha vérünket, vagy életünket kell áldozni akkor is megmentjük Isten minket úgy segéljen!!!!! Remélem értitek aki nem el Magyarázzuk!!!

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#3040) bubus66 válasza Cunaja (#3038) üzenetére


bubus66
nagyúr

Mesterem szégyen de ma könnyeimmel (pedig nem szoktam) küszködtem mikor meg kaptam a köszönő levelet.

Forr a vérem és megmentjük a kollégaimmal ha az életünk rá megy ez a kisfiút

Apukájával a képen..

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#3041) bubus66 válasza Cunaja (#3038) üzenetére


bubus66
nagyúr

További jó nyaralást és jó pancsikálást

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#3042) snakebait válasza dajdaj (#3015) üzenetére


snakebait
senior tag

Ilyen beállítást én nem találok nálam 7.0, P9Lite. Erre én egy ideje külön alkalmazást töltöttem le,Energy Bar. Hol található ez a beállítás? :B

Poco F5-12/256 +Huawei Watch Gt2

(#3043) szemesi69 válasza snakebait (#3042) üzenetére


szemesi69
addikt

Ne keresd, mert az P9, nem lite és cunaja rom.

Xiaomi redmi note 12 pro

(#3044) snakebait válasza szemesi69 (#3043) üzenetére


snakebait
senior tag

Ok, köszi szépen a gyors infót :R

Poco F5-12/256 +Huawei Watch Gt2

(#3045) Cunaja válasza bubus66 (#3040) üzenetére


Cunaja
addikt

:R :C
Az ilyen cselekedett mindenek felett áll! :C

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#3046) Cunaja válasza petya220 (#3034) üzenetére


Cunaja
addikt

[itt]
Ezek szerint jól megtanultad a szakmád! :Y :P

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#3047) petya220 válasza Cunaja (#3046) üzenetére


petya220
senior tag

Próbálkoztam na. :DD

"Neked is pörög az agyad a szarokon, amíg a mosoly a szádra kanyarodik."

(#3048) MK VII


MK VII
veterán

Na... Lite topikba megérkezett AZ ember.. :D
Még ő is sajnál téged, de azért majd az XDA-ról hozza a sok fals infót és majd megoldja ő a segítséget... Gondolom ez lesz..
Szóval már el is temetett..
Ezt a formát... :C

[ Szerkesztve ]

(#3049) bubus66 válasza MK VII (#3048) üzenetére


bubus66
nagyúr

Igen olvastam, nem baj lesz egy két tégla de arra még mindig nem adott választ, Telekomos telefonnak, hogyan lett kettő IMEI-je.

Oldja meg nagyon kíváncsi leszek rá....

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#3050) Cunaja


Cunaja
addikt

[Infó]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.