Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-01-23 09:15:11

LOGOUT.hu

Huawei P9-P9 Lite OFF topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4951) bubus66 válasza zeon.hu (#4949) üzenetére


bubus66
nagyúr

Igen semmit nem ír ki.

Pill csinálok egy videót róla.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#4952) bubus66 válasza bubus66 (#4951) üzenetére


bubus66
nagyúr

Mikor beütöm a * akkor vissza ugrik a tárcsázóba, és nem a szerviz menü jön be.
Itt a videó

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#4953) zeon.hu válasza bubus66 (#4952) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Valami rossz, se yt, se böngésző nem játssza le.

Máshonnan nem tudsz belépni a rejtett menübe?
Ha nem ír hibakódot, nem sok ötletem maradt, ehhez nem vagyok elég okos.

Android szakmai topik?

#?*@&!

(#4954) bubus66 válasza zeon.hu (#4953) üzenetére


bubus66
nagyúr

Bocsi most szerintem jó nem csak a kóddal..

[link]

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#4955) Cunaja válasza bubus66 (#4954) üzenetére


Cunaja
addikt

Sziasztok!
Passzolom Bubus, mert az enyém se lép be most.
35K a szélvédő csere, mert kapok új szélvédőt. Sokban van ez a rádió csere.
A tolatólámpa kapcsoló 1200 azt remélem kitudom cserélni.
A ragaszásnál széttörhet a mostani és akkor dupla költség. :W

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#4956) bubus66 válasza Cunaja (#4955) üzenetére


bubus66
nagyúr

Na Mi történt a szélvédővel.

Én meg meg rendeltem a telefon és elakad a Telekom és a GLS között valahol félúton.

Nem lehetséges hogy a hidden menü app nincs meg?

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#4957) Cunaja válasza bubus66 (#4956) üzenetére


Cunaja
addikt

Elengedett a ragasztása körben. Mozgatni lehet a szélvédőt, ami akkor derült ki, amikor a JVC mikrofonját ragasztották rá, majdnem kilökték a szélvédőt.
Oké, hogy fény derült a hibára, de így ez a JVC nekem már 67K-ba kerül.
A másik felét is nézni kell, inkább így derült ki, és nem egy hirtelen fékezéskor eset volna ki.
Az appot nem néztem, mert dokit és autót játszom a héten.
Holnap reggel fogászat megint, pénteken szélvédő csere.

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#4958) bubus66 válasza Cunaja (#4957) üzenetére


bubus66
nagyúr

Akkor el vagy rendesen.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#4959) Cunaja válasza bubus66 (#4958) üzenetére


Cunaja
addikt

Megvettem a kapcsolót, egy tök kicsi semmi szinte. Remélem kitudom majd cserélni, mert elég bonyolult hozzáférni. 19-es kulcs kell, de nem igazán fér oda.
Más:
Tegnap videót néztem egy Samu Note 8-on, hát borzasztó volt. ;]
Na, tegyük félre a viccet, egy igazi élmény volt. Ritkán szoktam ezt mondani Samura, de ez tényleg jól sikerült.
Viszont nekem nagy, már a P9 méretét szoktam meg.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#4960) csocsoszán válasza Cunaja (#4959) üzenetére


csocsoszán
őstag

:)
Főleg a prémium kategóriás fülese igen jó! Mármint a tesztelő újságíró szerint! Szeretnék mélyen a szemébe nézni........!
Viszont a Kang note 8 rom amit mondtál :Y elgondolkodtató!! ;)

Eladó Sennheiser Hd800 és egy B&W füles!

(#4961) Cunaja válasza csocsoszán (#4960) üzenetére


Cunaja
addikt

December 12 után meglesem mit tehetek az ügyben. A fülhallgató igazi retro. :Y

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#4962) csocsoszán válasza Cunaja (#4961) üzenetére


csocsoszán
őstag

Köszönöm szépen! :R

Eladó Sennheiser Hd800 és egy B&W füles!

(#4963) zeon.hu válasza bubus66 (#4954) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Ezekre sem reagál?

0000
6130

Érthetetlen, hogy az Engineer Mode miért nem jön elő.

[ Szerkesztve ]

#?*@&!

(#4964) bubus66 válasza zeon.hu (#4963) üzenetére


bubus66
nagyúr

Mi kell eléjük?

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#4965) bubus66 válasza Cunaja (#4961) üzenetére


bubus66
nagyúr

Cunaja ha küldök egy apk tudod nekem deodextelni?

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#4966) Cunaja válasza bubus66 (#4965) üzenetére


Cunaja
addikt

Tudom, de csak holnap este.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#4967) bubus66 válasza Cunaja (#4966) üzenetére


bubus66
nagyúr

Oké rendben köszi addig is

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#4968) zeon.hu válasza bubus66 (#4964) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Ugyanaz elé és utána: *#*# és #*#*

#?*@&!

(#4969) bubus66 válasza zeon.hu (#4968) üzenetére


bubus66
nagyúr

Akkor nem működik így próbáltam

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#4970) zeon.hu válasza bubus66 (#4969) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Akkor feladom.
Szakmaiban nem kérdeztél rá?

#?*@&!

(#4971) Cunaja


Cunaja
addikt

Jó reggelt, szép napot Mindenkinek!
Ma szájsebészet, majd alvás.
Este felé leszek.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#4972) bubus66 válasza zeon.hu (#4970) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia! Nem mert feladtam már..

Ha az emlékeim nem csalnak akkor a frissítés előtt volt.

Köszönöm a segítségedet. :R

Szia Cunaja Jó reggelt szép napot neked!

Akkor Jó pihenést.

Sziasztok Jó reggelt, szép napot mindenkinek!

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#4973) bubus66


bubus66
nagyúr

Ezt küldik az OFF topik használónak. Üdvözlettel egy volt user.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#4974) Cunaja


Cunaja
addikt

Szájsebészet elmaradt, mert herpeszem lett és nem látnak el. :W
A tolató lámpa kapcsoló kicserélve, világít a lámpa.
Ne tudjátok meg, alig fértem hozzá a 19-es kulccsal,
a lényeg, hogy sikerült. Holnap szélvédő csere, nehogy pihenni tudjak.
Ja még annyit, ma állítgattam a JVC-t, és a két BT egyszerre csatlakozása, baromi jó. Mindkettő telefonkönyvet kezeli egyszerre és a zenét kilehet választani, hogy melyik telefonról játssza le. A P9-en a navi ment, amíg a P7--ről szólt a zene. Számomra megérte az árát. :DD

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#4975) petya220 válasza bubus66 (#4973) üzenetére


petya220
senior tag

Ismerem azt a volt usert! :D

"Neked is pörög az agyad a szarokon, amíg a mosoly a szádra kanyarodik."

(#4976) bubus66 válasza petya220 (#4975) üzenetére


bubus66
nagyúr

igen

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#4977) Cunaja válasza bubus66 (#4976) üzenetére


Cunaja
addikt

A nagy hoho tuti.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#4978) bubus66 válasza Cunaja (#4977) üzenetére


bubus66
nagyúr

Yes

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#4979) bubus66


bubus66
nagyúr

Cunaja

Mi alapján kapja meg a készülék a Frissítés nem az IMEI szám alapján ugye???

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#4980) Cunaja válasza bubus66 (#4979) üzenetére


Cunaja
addikt

Imei; sorozatszám;szolgáltató hármas kombinációból kap egy sorszámot és ez alapján. Ezt írták annak idején Kínában.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#4981) bubus66 válasza Cunaja (#4980) üzenetére


bubus66
nagyúr

Azért mert ha csak az IMEI-ből lenne akkor a dualosítot hogyan kap frissítést.

De így már értem..

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#4982) egabi71 válasza bubus66 (#4981) üzenetére


egabi71
aktív tag

Sziasztok,ez èrdekes tèma,nekem van egy Nova kèszülèkem ami vodás, március óta nem kapott frissitèst.Nem hiszem hogy olyan sok kèszülèk lenne forgalomban.

(#4983) zeon.hu válasza egabi71 (#4982) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Szolgáltatók szeretnek egy-egy készülékről megfeledkezni, akkor is, ha világszerte kiment már a frissítés.
Egyszerűbb, ha kijárod az utat magadnak.

#?*@&!

(#4984) egabi71 válasza zeon.hu (#4983) üzenetére


egabi71
aktív tag

Tudom,de valamiért ezen a kèszülèken nem olyan egyszerű a saját út.valamièrt a finder nem müködik rajta normálisan.hibásan teszi fel a romot.

(#4985) bubus66 válasza egabi71 (#4984) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia igen sajnos ez elég szomorú.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#4986) Cunaja


Cunaja
addikt

Jó reggelt és szép napot Mindenkinek!
Autó az üvegesnél és 2 órára lesz kész. Legalább a 17 éves szélvédő ami elég karcos, most új lesz. :) Talán még éjszaka is látni fogok rajta keresztül, amikor szembejön egy autó. A mostani már elég karcos volt és ezért csökkent a kilátási lehetőségem.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#4987) Tompie


Tompie
őstag

Sziasztok!
Valaki tudna nekem segíteni pontosan mit is kell kezdeni a ROM-hoz letöltött 2 v. 3 fileal tiszta telepítés esetén P10 Plusnál? mert nekem még mindig egy kicsit zavaros :B
Mert két fileból áll a ROM de van ahol egy harmadikat is le lehet tölteni:
1. update.zip
2. update_full_VKY-L09_hw_eu.zip
3. update_data_full_public.zip
Melyeknek a tartalma:
update.zip
META-INF directory
full_mainpkg.tag
UPDATE.APP
VERSION.mbn

update_full_VKY-L09_hw_eu.zip
data directory
META-INF directory
UPDATE.APP

update_data_full_public.zip
data directory
META-INF directory

Eddig (P7 esetén) amíg csak egy update.zip file volt a benne lévő update.app-ot felraktam 3 gombossal és kész.
Na de most?
Az OK, hogy most is ezzel kell kezdeni de utána ? az update_full_VKY-L09_hw_eu.zip? és van ahol update_data_full_public.zip is van hozzá?!
Vagy csak annyi az egész, hogy előbb update.zip-ben lévő update.app-ot kell feltenni, ha ez kész utána a update_full_VKY-L09_hw_eu.zip-ben lévő update.app-ot és kész, ennyi?.
Mert most már 2 "részben" érkeznek a ROM-ok?

Vagy a felrakás metódusától is függ? azt olvastam ha HWOTA scripttel teszem fel akkor kell mind a három file ha 3 gombossal akkor csak az update.zip ahogy eddig, dload mappába az update.app és csak azt kell feltenni?!

A segítséget előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#4988) Cunaja válasza Tompie (#4987) üzenetére


Cunaja
addikt

Ha 3 fájl van, az nem az igazi, mert nem PV rom. Ez azt jelenti, hogy nem teljes rom, azaz nem aláirt.
Neked az a jó, ha csak két zip van, egy Update.zip és egy data-hw_init.zip. Ilyenkor a data rész tartalmazza a public részt is és 3 gombossal felrakható. A zip teljes tartalmát a dload mappába kell másolni. Elsőnek az update.zip, majd a telepítés után a data részt.
Ha 3 zip van, azaz a public rész külön van, azt csak scriptes megoldással tudod felrakni, vagy TWRP alól. Ez a megoldás nem az igazi, mert rengeteg hibát hordozhat magában. Pont ez miatt nincs még aláírva.
Szerintem keressél olyat, ami két fájlból áll és a PV felírat benne van. Full-OTA-MF-PV

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#4989) Tompie válasza Cunaja (#4988) üzenetére


Tompie
őstag

Szuper, köszönöm :R
Ezt az oldalt ajánlották hivatalos ROM-ok letöltéséhez, itt két file van.
update.zip
update_full_VKY-L09_hw_eu.zip
Ez akkor jó nekem?!

Először 3 gombossal az update.zip majd utána jön egy automatikus reboot ezt követően ugyanúgy 3 gombossal update_full_VKY-L09_hw_eu.zip?!

Firmware Finderrel mennyire ajánlatos a frissítés? (mert az előbbi oldalon B162 van de FF-el már talál B171 illetve B175-t is, ezeket az utóbbiakat még nem találom 2 file-os kiadásban)

Köszönöm

[ Szerkesztve ]

(#4990) Cunaja válasza Tompie (#4989) üzenetére


Cunaja
addikt

Érdekes oldal, de csak telepítés után derül ki, hogy jó-e?
A Finderrel való telepítést Bubus tökéletesen leírta az oldalán, de ott is lehetnek gondok, ha nem aláírt a rom.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#4991) Tompie válasza Cunaja (#4990) üzenetére


Tompie
őstag

Annyira nem értek hozzá, de telepítés előtt, hogy derülne ki?
Mitől érdekes az oldal ? :B (Van valami másik megbízható(bb) oldal ahonnan hivatalos ROM tölthető le? :B )

A ROM telepítés akkor csak ennyi?
Először 3 gombossal az update.zip majd utána jön egy automatikus reboot ezt követően ugyanúgy 3 gombossal update_full_VKY-L09_hw_eu.zip?!

[ Szerkesztve ]

(#4992) Cunaja válasza Tompie (#4991) üzenetére


Cunaja
addikt

Igen, mindkét zip teljes tartalmát a dload mappába kell másolni, egymás után.
Ezen az oldalon még nem jártam és attól érdekes. Ázisa, Japán és EU egy romban, ettől érdekes. Lehet már a P10-nél így van.
P9-nél ez másképpen van, mert az ázsiai romok teljesen más régió számú telefonokra vannak és nem EU verziók.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#4993) Tompie válasza Cunaja (#4992) üzenetére


Tompie
őstag

:R
Nem egy ROMban van, a lap alján a letöltés résznél egymás alatt van felsorolva az ázsiai, japán illetve EU ROM letöltési lehetősége.
VKY-L29C636B162 - Asia
Download Update.zip
Download Data File update_full_VKY-L29_hw_spcseas.zip

VKY-L29C635B162 - Japan
Download Update.zip
Download Data File update_full_VKY-L29_hw_jp.zip

VKY-L09C432B162- Europe
Download Update.zip
Download Data File update_full_VKY-L09_hw_eu.zip

VKY-L29C432B162 - Europe
Download Update.zip
Download Data File update_full_VKY-L29_hw_eu.zip

[ Szerkesztve ]

(#4994) Cunaja válasza Tompie (#4993) üzenetére


Cunaja
addikt

Odáig nem mentem le. Akkor jó lesz neked az EU.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#4995) bubus66


bubus66
nagyúr

Sziasztok megérkezett a telefonom, most telepíti a frissítést

(#4993) Tompie

Neked meg csak a C432 a jó és abból is a DS

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#4996) Tompie válasza bubus66 (#4995) üzenetére


Tompie
őstag

Igen, ezt már tudom meg az is számít, hogy L09 vagy L29 de mi az a DS? :B

(#4994) Cunaja

Köszönöm :R

[ Szerkesztve ]

(#4997) bubus66 válasza Tompie (#4996) üzenetére


bubus66
nagyúr

dual sim

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#4998) Tompie válasza bubus66 (#4997) üzenetére


Tompie
őstag

jaaaa :B

(#4999) Cunaja válasza Cunaja (#4986) üzenetére


Cunaja
addikt

Képzeljétek, olyan szép a szélvédő, hogy teljesen feldobta az autót. Csak 30K volt és 50 év garancia van a ragasztásra. Na, ez az amit az autó ki sem bír. Érdekes lenne 93 évesen vezetni ezt az opelt, mert akkor lenne az autó 74 éves. :DD

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#5000) ANDROID??? válasza Cunaja (#4999) üzenetére


ANDROID???
addikt

Szia+sziasztok!

Legalább valami jó hír. :K

Nálam kb egy hete volt, hogy út """javítás""" mellett mentünk át a kocsival, természetesen ez a retek sz.rházi tákoló patkány banda arra nem volt képes, hogy azt a szutykot amit ott okoztak nem nem söprik fel, a szemből érkezőktől gyönyörűen csattogtak a kocsin a kövek. :W :W
Az anutáját nem b@szogaassa szájacskába az ilyen moslék, hogy arra nem képes, hogy valamit valami normálisabb formában megcsináljon.

Most vettem észre, a kocsi ugy le lett mosva, hogy a motorházon a fényezés kapott, a szélvédőn több helyen szintén, abból 2 vagy lehet 3 is javítandó lesz, az ugye 2e kb egy ilyen javítás, nagy hasznot csinálnak az ilyen moslékok az embernek..

A motorházzal is kell majd foglalkoznom, mert a pici fényezetlen részek majd szépen el fognak kezdeni barnulni, ha nem csinálom meg, így mehet rá majd ügyesen a fekete arra meg majd a lakk. :U

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.