Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-01-23 09:15:11

LOGOUT.hu

Huawei P9-P9 Lite OFF topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5651) bubus66 válasza Cunaja (#5650) üzenetére


bubus66
nagyúr

[link]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5652) zeon.hu válasza Cunaja (#5648) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

55? :DD
Akkor boldogat!

#?*@&!

(#5653) egabi71 válasza Cunaja (#5648) üzenetére


egabi71
aktív tag

Isten èltessen, boldog születésnapot.🤗🤗

(#5654) bubus66 válasza zeon.hu (#5652) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szerintem 44..

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5655) Cunaja


Cunaja
addikt

:R Mindenkinek! :B ;)

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#5656) Sanki válasza Cunaja (#5655) üzenetére


Sanki
addikt

Boldog Születésnapot!

(#5657) ANDROID??? válasza Cunaja (#5648) üzenetére


ANDROID???
addikt

Isten éltessen!

[ Szerkesztve ]

(#5658) zeon.hu válasza bubus66 (#5654) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Tudom, hogy annyi, mert fiatalabb nálam :)

#?*@&!

(#5659) bubus66 válasza zeon.hu (#5658) üzenetére


bubus66
nagyúr

Én csak tippeltem..

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5660) csocsoszán válasza zeon.hu (#5652) üzenetére


csocsoszán
őstag

Szerintem tévedsz!
(Kevés kivétellel én személyesen ismerem! :P Mivel szomszéd! Fiatalos 33-nak néz ki!)
Cunaja: Nagyon sok boldog születésnapot kívánok! :R :R

Eladó Sennheiser Hd800 és egy B&W füles!

(#5661) szemesi69 válasza Cunaja (#5650) üzenetére


szemesi69
addikt

Boldog Születésnapot!

Xiaomi redmi note 12 pro

(#5662) Cunaja válasza csocsoszán (#5660) üzenetére


Cunaja
addikt

:R A Huawei társadalomnak! ;] ;)
Szomszéd, neked külön köszönöm a fiatalítást, lehetnék még csak annyi.
Bubus tegnap és ma is toppon volt, ma már két nyalókát is nyert. :DD
:R Mindenkinek!

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#5663) Dell XPS


Dell XPS
veterán

Boldog Születésnapot!

Üdv, Dell XPS

(#5664) Septum15 válasza Cunaja (#5650) üzenetére


Septum15
aktív tag

Boldog születésnapot!

(#5665) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

Boldog szülinapot Cunaja!:)

(#5666) bubus66 válasza Cunaja (#5662) üzenetére


bubus66
nagyúr

Köszönöm.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5667) ignisz


ignisz
senior tag

Boldog születésnapot Cunaja!

(#5668) Tompie


Tompie
őstag

Sziasztok!

P10 Plus topikban vki 3 gombossal akart Oreot feltenni, gyökérben a dload mappa abban az update.zip tartalma és 5%-nál hibát ír. (nem tudom, hogy milyen hibát)

Állítólag 1 éves XDA bejegyzés:

You can't manual update the P10 or P10 Plus, since it requires an online check.
They removed the ability to manual update via dload methode.

Most akkor már nem lehet 3 gombossal tisztán telepíteni?
Mert én is így akartam.
Vagy, hogy lehet akkor tisztán telepíteni?
Köszönöm

ui: azért itt kérdezem mert remélem tud Cunaja segíteni :)

[ Szerkesztve ]

(#5669) bubus66 válasza Tompie (#5668) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia a 3 Gombossal 6.0 óta nem lehet telepíteni.

És valószínű, hogy ha 5% hibát ír ki akkor még semmii gond nincs vele, mert nem települt fel.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5670) Cunaja


Cunaja
addikt

Szép estét Mindenkinek!
Köszönöm a jó kívánságokat! :R
30 perc múlva megszabadulok az 1-havi idegbajtól. Ha összesítem az adatokat, leírom majd a számokat.
Bubus:
Nougat alatt is lehet 3 gombos telepítéssel telepíteni, csak a megfelelően aláírt rom kell hozzá, mert egyből a hivatalos aláírást ellenőrzi.
Tompie- nak azért nem sikerült, mert nincs hivatalosan telepíthető verzióra aláírva a rom.
Ezt is ki lehet kerülni, de akkor mókolt Recovery kell hozzá, amiben kikapcsolt állapotban van az eredetiség ellenőrzés.

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#5671) Tompie válasza Cunaja (#5670) üzenetére


Tompie
őstag

... és honnan lehet letölteni hivatalosan telepíthető verziót? :B
Én csak ezt az oldalt ismerem.

Illetve mókolás nélküli recoveryvel, hogy lehet tiszta telepítést csinálni? :)

[ Szerkesztve ]

(#5672) Cunaja


Cunaja
addikt

Végeredmény!!!
18215 bevitt adat
548 212 bevitt karakter. :W
Egyszóval jogosan készültem ki.
Szép álmokat!

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#5673) bubus66 válasza Cunaja (#5670) üzenetére


bubus66
nagyúr

Az oké de az már mokolás a hivatalosat nem lehet én arra értettem

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5674) Cunaja válasza bubus66 (#5673) üzenetére


Cunaja
addikt

Oké, csak azért írtam, mert 3 gombossal telepítek simán Nougat alatt aláírt romot.
Szép estét Mindenkinek!

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#5675) bubus66 válasza Cunaja (#5674) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia!

Azt tudom múlt kor beszeltünk Róla

Jó ét mindenkinek megyek aludni tegnap éjjel dolgoztam Ma Pécsre vittem az autóm Műszakira

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5676) Tompie válasza Cunaja (#5674) üzenetére


Tompie
őstag

... és honnan lehet letölteni aláírt ROM-okat? :B

(#5677) Cunaja válasza Tompie (#5676) üzenetére


Cunaja
addikt

Ezt így nem lehet leírni, mert elsőre nem tudni, melyik van aláírva. Régebben voltak a PV romok, de már nincsenek. A Full romokat kell nézni, ami két részből áll max.

Jó reggelt Mindenkinek!

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#5678) bubus66


bubus66
nagyúr

Szia Cunaja Jó reggelt szép napot neked!

Sziasztok Jó reggelt, szép napot mindenkinek!

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5679) Tompie válasza Cunaja (#5677) üzenetére


Tompie
őstag

Oké, köszönöm

Bár amit említettem oldalt az is két részből áll mégis az állt meg 5%-nál :F
Majd akkor marad az OTA frissítés és max utána nyomok egy gyári beállítások vissza állítását, hogy törölje az esetleges vissza maradt szemetet :)

[ Szerkesztve ]

(#5680) szemesi69 válasza bubus66 (#5678) üzenetére


szemesi69
addikt

Szia! Látom P10 topikban elgurult a pirula. Minek segítesz nekik, ha állandóan neked ugranak? Engedd el őket, had téglázzanak :)

[ Szerkesztve ]

Xiaomi redmi note 12 pro

(#5681) bubus66 válasza szemesi69 (#5680) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia hát megjöttek hozzáértők befejeztem a segítséget, nem baj ha lesz tégla lesz egy kis mellékesem, vagy olcsón telefonom..

Felakartam tenni egy kérdés az okosnak akinek nem nagy eresztés az FF.

Így szólt volna

Bootloopos lett a telefonom,írd meg mit kellene csinálnom, hogy jó legyen és ne kelljen napokat vele szórakozni, szerinted mi lett volna a válasz???

Csak azt nem tudom, hogy mivel sérült a kis egoja mert az írtam neki, hogy "nem kell hülyeséget írogatni".

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5682) bubus66 válasza Tompie (#5679) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia ha megpróbálod, telepíni a linken lévőt akkor majd tájékoztass bennünket, hogy sikerült-e vagy sem Köszi :R

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5683) Tompie válasza bubus66 (#5682) üzenetére


Tompie
őstag

Vki próbálta, neki állt meg 5%-nál, dload mappában update.zip tartalma 3 gombossal.
Én is így csináltam volna mint ahogy emlékeim szerint P7-en is így kellett (csináltam). :)
Ezért érdekelne engem is, mert előnyben részesítem a tiszta telepítést, mókolás nélkül, és nem csak verzió váltáskor :)

(#5684) bubus66 válasza Tompie (#5683) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia pont ezért mondta a Cunaja, ha nincs aláírva akkor nem települ, vagy a mokolt recovery kell.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5685) zeon.hu válasza bubus66 (#5681) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

"lesz egy kis mellékesem, vagy olcsón telefonom."

Utóbbi esetben szólhatsz nekem is :DDD

#?*@&!

(#5686) Tompie válasza bubus66 (#5684) üzenetére


Tompie
őstag

Számomra akkor sakk matt, marad OTA :((( :)

(#5687) 313313


313313
addikt

Szép jó napot.
Bátorkodom itt is megkérdezni ezt, mivel úgy is itt van a legtöbb szakember.
Előre is köszönöm :R

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#5688) zeon.hu válasza 313313 (#5687) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Kezdésnek tegyél vissza korábbi Viber verziót, mert a frissítés bugos lett, mindenki panaszkodik rá, nálam is gyalázatos volt.
Utána kapcsold ki benne a "Viber in"-t, az régebben sok galibát okozott.

Ha nem javul, akkor majd jönnek a többiek ötletelni :)

#?*@&!

(#5689) 313313 válasza zeon.hu (#5688) üzenetére


313313
addikt

Mi az a "Viber in"?
Egyébként Viber csinálta már majd fél éve is, hogy ki-be kapcsolgatott ezt-azt (bluetooth, repülő mód, kihangosítás...) Ami új volt és zavaró, hogy hívás után percekig meg volt "hülyülve" a Touch. Nem vette az ékezeteket (hosszan nyomás, ha vette más betűkét írta be magától, és nem egy karaktert írt be, hanem 3-4-et...), meg volt hogy mást írt, mint amit leütöttem. Pedig már hideg sincs, hogy az tegyen be a kijelzőnek...

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#5690) zeon.hu válasza 313313 (#5689) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Viber beállítások - hívások és üzenetek, ott vedd ki a pipát a Viber in elől.

#?*@&!

(#5691) Cunaja


Cunaja
addikt

[A kerék kopás leírását olvassátok.]
A metrók kereke persze nem úgy laposodik, mint mondjuk az autóké; a laposodás itt azt jelenti, hogy fékezéskor a metró kereke a sínnel való érintkezés helyén megkopik – lap keletkezik – és mivel a kerék többé nem szabályosan kerek, menet közben rázkódást okoz.
Ekkora baromságot rég olvastam, de a nem hozzáértő népnek mindent el lehet adni. :W
Túlfékezés esetén csúszik a kerék és akkor kopik. Nem szabályos fékezéskor. Jól néznénk ki, mert akkor már egy metró, se vonat, se villamos nem járna.
Másik kopási lehetőség, amikor fékezés után nem várja meg a rendes fék-oldást és fékezett állapotban indul el.
Teljesen nem folyok bele, ez hogyan lehetséges, mert az már nagyon szakma lenne.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#5692) 313313 válasza zeon.hu (#5690) üzenetére


313313
addikt

Köszönöm a tippet, beállítottam.

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#5693) bubus66 válasza zeon.hu (#5685) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia! Rendben fogok is.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5694) bubus66


bubus66
nagyúr

Szia Cunaja Jó reggelt szép napot neked!

Sziasztok Jó reggelt, szép napot mindenkinek!

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5695) 313313


313313
addikt

Szép jó reggelt mindenkinek.

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#5696) Cunaja válasza bubus66 (#5694) üzenetére


Cunaja
addikt

Jó reggelt Bubus, jó reggelt Mindenkinek!
Ma vásárlás és alvás, mert megyek éjszakára.
Bepótolom amire még volt időm a táblázat miatt.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#5697) bubus66 válasza Cunaja (#5696) üzenetére


bubus66
nagyúr

Én is megyek éjszakára dolgozni.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5698) Cunaja


Cunaja
addikt

Jó reggelt, szép napot és jó pihenést a 4 napos hétvégére Mindenkinek!
Megyek csicsikálni, délután leszek.
Bubus: Jó pihenést neked!
A Mate8 fórumon van némi gond. :Y

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#5699) bubus66 válasza Cunaja (#5698) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia köszönöm most ébredtem fel.

Na mi történt jönnek a blokk téglák?

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5700) bubus66


bubus66
nagyúr

[link]

Hát erre amit az user ír a felső képre nem tudok mit mondani hatalmas tudás lehet mellette.

Én gondolom azért van így mert az a frissítés menüről készült, És még a 7.0 van rajta. Na ez már gond mikor egy user ezt sem tudja, de ez akkor a legnagyobb baj, ha még észt is akarna osztani.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.