Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-01-23 09:15:11

LOGOUT.hu

Huawei P9-P9 Lite OFF topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5801) robi64 válasza Cunaja (#5794) üzenetére


robi64
aktív tag

Kαλή μέρα (Kalí méra),Jó napot Cunaja,gondolom Ő gyorsitana a nyelv tanulást.

(#5802) Cunaja válasza robi64 (#5801) üzenetére


Cunaja
addikt

Γεια!
Καλημέρα egybe kell írni.
τι κάνεις? :P
Mentem aludni!

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#5803) sebijani1982


sebijani1982
senior tag

Üdv Mindenkinek!

Ez mennyire érinti a Cunaja Romot? (illetve általánosságban például a Cyanogen modot?)

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#5804) ANDROID??? válasza Cunaja (#5797) üzenetére


ANDROID???
addikt

Hm?

(#5805) Cunaja válasza ANDROID??? (#5804) üzenetére


Cunaja
addikt

Annak idején rendszámmal és forgalmival volt a műszaki.
Ilyen autók életveszélyesek.
Viccnek szántam.
Az idegen helyeken amúgy vigyázni kell, mert szeretik az embereket lehúzni, kitalált hibákkal.

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#5806) aprokaroka87 válasza Cunaja (#5805) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Üdv!

Mi ez az új google féle "merénylet" a custom romok és kinai telefonok ellen?

(#5807) sebijani1982 válasza aprokaroka87 (#5806) üzenetére


sebijani1982
senior tag

Ez lett volna a kérdésem, csak a link lemaradt! :W
[link]

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#5808) ANDROID??? válasza Cunaja (#5805) üzenetére


ANDROID???
addikt

Neem dehogy, a kocsim normálisan megy a műszakira! :K

(#5809) ANDROID???


ANDROID???
addikt

Most már nagyon tele a f.sz.
Ma is hívtak telefonon erről a becses számról.
Napi szinten tolják már, rohadt unalmas, meg nem kérdeztek, hogy kereshetnek ilyennel a titkosított telefonszámomon zaklatnak ezek a suttyók, este fél kilenckor, de mi jogon??? :W :W
Az összes politikai sz.rral törölhetik egymást..

(#5810) Cunaja válasza sebijani1982 (#5807) üzenetére


Cunaja
addikt

Ez mit érdekli a P9 tulajokat? Megbízható helyről kell romot telepíteni.
Mint írtam már korábban, több féle custom rom létezik.
A legstabilabb és legbiztonságosabb a gyári romot szétkapni, kibelezni, átírni, plusz dolgokat berakni és összerakni. Ez ellen a Google nem tud kezdeni semmit, mert "gyári rom". Viszont ezt a legnehezebb megcsinálni.
Van itt valaki, aki így csinál romokat, de ma még nem láttam. ;] :B

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#5811) Cunaja


Cunaja
addikt

Kαληνύχτα! ;)

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#5812) ANDROID??? válasza Cunaja (#5811) üzenetére


ANDROID???
addikt

Neked is! :K

(#5813) sebijani1982 válasza Cunaja (#5810) üzenetére


sebijani1982
senior tag

Mester köszi a választ! :R
Azért van ott, hogy általánosságban, mert nem csak a P9 miatt érdekes ez, hanem a jövőre nézve. Természetesen leírtad, nem főzni kell, hanem a gyárit szétszedni... :R :R

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#5814) bubus66 válasza Cunaja (#5810) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia Cunaja Jó reggelt szép napot neked!

Én láttam, itt valamikor. A P10 topikba mennyi Oreo hozzáértő került csak azt nem tudom, eddig hol voltak..

Sziasztok Jó reggelt, szép napot mindenkinek!

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5815) szemesi69 válasza bubus66 (#5814) üzenetére


szemesi69
addikt

Szia! Mondtam már párszor, hagyd rájuk, csináljanak amit akarnak, mostanában úgyis kevés a tégla :)

Xiaomi redmi note 12 pro

(#5816) bubus66 válasza szemesi69 (#5815) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia igazad van nem is fogok vele foglalkozni..

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5817) Cunaja


Cunaja
addikt

Sziasztok, szép napot nektek!
Szép napos tavaszias idő van, alakul az időjárás. :)

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#5818) bubus66 válasza Cunaja (#5817) üzenetére


bubus66
nagyúr

Igen alakul szépen..

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5819) Cunaja válasza bubus66 (#5818) üzenetére


Cunaja
addikt

Bubus, elolvastam a P10-et. Ez valami brutális ami ott megy.
Azért azt is látni, hogy van akinél, elég komoly hibákat generál az Oreo.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#5820) bubus66 válasza Cunaja (#5819) üzenetére


bubus66
nagyúr

Igen de nem érdekelit mert akár mit írsz nekik semmi se jó, (csak ez benne a pláne, hogy nagyon sok csak mot látott meg használ ilyen telefon) és pont ő ez aki mindenhez ért. Mert akinél hibát generál az nem csinál fr (mert ő ért hozzá) utána meg sír-rí mint a fürdős kurv@... A többi meg valahonnan beszabadult.. Mag meg oldják, vagy lesz egy tégla gyár...

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5821) Cunaja válasza bubus66 (#5820) üzenetére


Cunaja
addikt

Nem lesz téglagyár, mert van aki mindig mondja, hogy nem segít, de mégis segít.
Néztél ma már tükörbe?
Ha igen, akkor tudod kiről szólt az első mondat. ;)
Ha majd a profik tényleg nem segítenek, vagy nem kínlódnak egy userrel privátban napokat, akkor lesz egy halom tégla.
Legutóbb egy olyan P10-el volt dolgom, amit még a Phonix sem tudott megcsinálni, de már jó.
Nehéz mindent leírni 1000x, de amikor siker van, az ember örül, hogy segíteni tudott.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#5822) bubus66 válasza Cunaja (#5821) üzenetére


bubus66
nagyúr

Igen ez így van.. Igen néztem, és rá is jöttem....

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5823) aprokaroka87 válasza sebijani1982 (#5813) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Konkrétan az én Lark telefonom sem rendelkezik ilyen tanúsitvánnyal.

Amikor megveszel egy telefont, honnan tudhatnád ott hogy rendelkezik-e tanúsitvánnyal.

Namost ha jól értelmezem akkor a Google azt tervezi hogy ezen készűlékektől megvonja a komplett Google szolgáltatás rendszert.
Ami kb jelenti azt hogy az user-t megszívatják.
Nyilván meglehet lenni google szolgáltatások nélkül, appokat is megtudod oldani.
Külső forrásból telepited, ez idáig oké, de a google nem azt hangoztatja hogy a Play áruházból letöltött appok biztonságosabbak?

Szerintem az userek ilyen szintű megszivatása nem lenne jó.

(#5824) zeon.hu válasza aprokaroka87 (#5823) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

A Flex-nek sincs tanúsítványa.
Full gyári ROM, csak rootolt.
Hol itt a logika...?

#?*@&!

(#5825) aprokaroka87 válasza zeon.hu (#5824) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Pedig az Lg csak ott van azon a listán.
Bár gondolom készülék tipusonként adja meg a google a licenszjogot.

Érdekes ez....

De van egy olyan érzésem hogy ezt hamar átfogja gondolni a Google, mert ez adott esetben sok felhasználót érinthet, végülis hibáján kivűl.

[ Szerkesztve ]

(#5826) zeon.hu válasza aprokaroka87 (#5825) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Ott van, meg a Huawei is, még sincs tanúsítványa egyiknek sem a play szerint.
Nem mondom, hogy nem tudnék élni a play nélkül, de sok esetben kényelmesebb, mint egyéb forrást használni.

#?*@&!

(#5827) aprokaroka87 válasza zeon.hu (#5826) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Play Store nélkül még meglehetsz, de a Play Szolgáltatás elég sok specifikus api-t tartalmaz.
Aminek az elvétele több gondot is okozna, azoknál az appoknál amelyek azt használják.

Mondjuk azon se lepődnék meg ha a Google a root ellen akar így fellépni.
Végűlis megtehetné hiszen maga a szolgáltatást ők biztositják.

(#5828) zeon.hu válasza aprokaroka87 (#5827) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

De azért ne legyen már IOS belőle :D

#?*@&!

(#5829) aprokaroka87 válasza zeon.hu (#5828) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Hát ott nem tartunk.
Mondjuk ez a root jog a telefonon dolgot is meglehetne oldani szerintem máshogy.
Mert sok esettben annak hiánya legalább akkora gond szerintem mint annak megléte:)

(#5830) bubus66


bubus66
nagyúr

Komment nélkül

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5831) szemesi69 válasza bubus66 (#5830) üzenetére


szemesi69
addikt

"P10 VTRL09 C432B180
Telenor és a HiSuite nem engedélyezett a vissza lépés a korábbira."

Tényleg telenor :) Menekülj onnan, én már mondtam többször is :)
Amikor a telefon okosabb, mint a gazdi :)

[ Szerkesztve ]

Xiaomi redmi note 12 pro

(#5832) bubus66 válasza szemesi69 (#5831) üzenetére


bubus66
nagyúr

Hát mondasz valamit mert tényleg okosabb a telefon.

Nem is arról van szó. Hanem mit akar visszaállítani a B180-ról. A HiSuite soha nem tudod dowgradelni.

Itt arról volt szó, hogy a B365 Oreo visszaállítható lesz HiSuten keresztül a 7.0-ra.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5833) szemesi69 válasza bubus66 (#5832) üzenetére


szemesi69
addikt

Értelek, nem akartam jobban bele mélyedni, be szoktam nézni oda, így tudom miről van szó :)

Xiaomi redmi note 12 pro

(#5834) bubus66 válasza szemesi69 (#5833) üzenetére


bubus66
nagyúr

Gondolom, de igazad van azért nem is válaszoltam neki.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5835) Cunaja


Cunaja
addikt

Jó reggelt Mindenkinek!

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#5836) bubus66 válasza Cunaja (#5835) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia Cunaja Jó reggelt szép napot neked!

Sziasztok Jó reggelt, szép napot mindenkinek!

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5837) bubus66 válasza bubus66 (#5836) üzenetére


bubus66
nagyúr

[link]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5838) Septum15 válasza bubus66 (#5837) üzenetére


Septum15
aktív tag

Szerintem a kép nem adja át az igazságot.
Azért mert hogy a focisták euró milliókat keresnek egy hónapban, attól még azt a pénzt nem a tűzoltóktól és a többi életmentőtől veszik el, hanem teljesen más piacból vannak a pénz forrásai.
Elképesztő árak vannak a fociban és óriási fizetések. Ezt aláírom. De a legnagyobbak megérdemlik. Most aki nem követi úgy a focit az nem feltétlenül érti meg, de egy játékos, vagy egy csapat óriási boldogságot és örök emlékeket tud okozni az emberek millióinak.
Egyértelműen több pénzt érdemelnek az életmentők. Ez nem kérdés. A képen Zlatan Ibrahimovic van. Most igazolt a Manchester Unitedből az LA Galaxyba. Korábban évente közel 30 milliót eurót keresett, most "csak" 1,5 milliót fog keresni. Egy ilyen focistának az a másfél millió azért relatíven eléggé kevés, mivel akkora szponzori és TV pénzek vannak hogy hihetetlen. A foci a világ legnagyobb sportja. Elképzelhetlen mennyiségű pénz van benne. Például nyáron az átigazolási rekordot megdöntötte a PSG, amikor leigazolta Neymart 220 millió euróért. Ebből rengeteg kórházat lehetett volna építeni, és az embereknek ez jobb is lett volna, de a PSG tulaja Mansour Sheik az UAE egyik leggazdagabb embere, és még a PSG egyik szponzora a Qatar airways. Két nagyon gazdag forrás egy csapatnál egyesül. Konkrétan a teljes Qatari állami költségvetést a PSG-re tudnák költeni bármikor, és semmi se állítja meg ebben őket. Hiába Qatarban az átlag ember nagyon szegény és csak pár ezer nagyon gazdag van, akkor is egy brandet akarnak építeni maguknak, ehhez pedig nagyon sok pénz kell és ez nekik meg is van. Nekik nem érdekük hogy több kórház épüljön, nagyobb fizetést kapjanak a dolgozók. Ez sajnos nem csak Qatarban van így, hanem az egész világon.
Persze vannak olyan focisták akik nem érdemlik meg teljesen a fizetésüket. Pl. A jelenlegi magyar válogatott. Meccsenként 1-1,5 millió forintot kapnak + bónuszok. 2-3 ember kivételével egyiknek se adnék egy forintot se, mert katasztrófa amit csinálnak, és nem hozzák vissza azt a pénzt amit kapnak. Mert visszatérve Neymarra, ő mai foci egyik legnagyobb arca. Rengeteg ember lett miatta PSG szurkoló, rengetegen vettek PSGs tárgyakat, rengeteg bevételt és hírnevet szerzett nekik az a 220 millió, és mivel még jól is teljesített, ezért teljesen visszahozta az árát, de Magyarországon ilyeneket nem látsz.
Az a baj, hogy Magyarországon túl sok pénz kerül bele a fociba és mindenki azonnali sikereket vár el. Kevesebb pénzt kell bele ölni és a teljes utánpótlás rendszert átszervezni, mert a jelenlegi állás szerint az elkövetkező 10-20 évben ugyan ilyen lesz a válogatott, vagy rosszabb. Hiába látja ezt mindenki, ha a fejesek nem így gondolkodnak, akkor baszhatja mindenki, és ilyenkor rossz életmentőnek lenni, mert nem becsülik meg pénzügyileg őket, és sokan emberileg se. De én és még rengeteg másik értelmes ember köszöni a munkátokat.

(#5839) sebijani1982 válasza bubus66 (#5837) üzenetére


sebijani1982
senior tag

Érdekes megközelítés! Mi van azzal a bankárral, aki 30.000-szer többet keres, mint a tűzoltó vagy 300-szor többet, mint a labdát rugdosó? "Hülyeség" az ilyen hangulatkeltő poszt. Az életmentők is mondhatnák, hogy forintosítják a megmentett életeket, cserébe "élőben" közvetítenék a mentést!? A színészek miért nem verik ki a biztosítékot? A politikusok? Vagy bárki, aki egy bizonyos összeg felett keres?
Ezzel az erővel az én fizetésem sincs összhangban az életmentőével! Hiszen ha én kapok többet, akkor azt nem érdemlem meg, ha ő keres többet nálunk, akkor pedig Ő nincs megbecsülve, hiszen nem annyival kap többet, mint amennyit érdemelne!
Érdemes ezeket is megnézni:
[Ibrahimovics]
[C. R. 7]

[ Szerkesztve ]

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#5840) csocsoszán


csocsoszán
őstag

Minden Kedves Fórumlakónak boldog Húsvéti ünnepeket kívánok! :R

Eladó Sennheiser Hd800 és egy B&W füles!

(#5841) Cunaja válasza csocsoszán (#5840) üzenetére


Cunaja
addikt

Jó reggelt szomszéd! :R
Jó reggelt Mindenkinek!
Természetesen viszont kívánom.
Nekem abból tevődik a húsvét, hogy dolgozom, de nem baj ez sem, mert dupla fizetést kapok érte.
A nagyobb baj, hogy majd a sok részeg locsolkodót kell kerülgetni a kocsival.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#5842) bubus66


bubus66
nagyúr

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5843) szemesi69 válasza bubus66 (#5842) üzenetére


szemesi69
addikt

Viszont neked is, és minden kedves fórumtársnak is :)

Xiaomi redmi note 12 pro

(#5844) sebijani1982


sebijani1982
senior tag

Boldog nyulat Mindenkinek!
Reménykedjünk nem lesz igaza az időjósoknak és kicsit szárazabb lesz a vasárnap és hétfő!

Mondjuk a délután már Nálunk is tavaszi volt napsütéssel...

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#5845) zeon.hu válasza sebijani1982 (#5844) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Ne is mondd, délután a ....ről is csurgott a víz, mire hazatekertem a melóból :)

#?*@&!

(#5846) bubus66


bubus66
nagyúr

Szia Cunaja Jó reggelt szép napot neked!

Sziasztok Jó reggelt, szép napot mindenkinek!

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5847) bubus66


bubus66
nagyúr

Kívánok nektek ilyen nyuszit.

[link]

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5848) Cunaja


Cunaja
addikt

[ :P ;) ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#5849) ANDROID???


ANDROID???
addikt

Sziasztok!

Kellemes Húsvétot! :K
(..mert nem tegnap nem tegnap előtt volt :D )

[ Szerkesztve ]

(#5850) Cunaja


Cunaja
addikt

Szép jó reggelt Mindenkinek!

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.