Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-01-23 09:15:11

LOGOUT.hu

Huawei P9-P9 Lite OFF topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4851) Kalandor válasza szemesi69 (#4850) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Nem tudom, ez egy pár hetes a sztori, de akkor csak törölve lett. Hiba volt, vége van annak, hogy szerényen csak törlünk valamit és abban bízunk, hogy majd az illető átgondolja, hogy helyén való volt-e, amit írt.
Nem, még ő követeli a senior tiszteletet.

(#4852) szemesi69 válasza Kalandor (#4851) üzenetére


szemesi69
addikt

Ezt ismerem, félreérthető az igaz, de poénnak volt szánva, amit tisztáztak is. Néha furcsa humora van az igaz, de a döntés és moderácio joga a tiétek. Tisztelem a munkátok, és nem is vitattam soha a jogosságát, csak kíváncsi voltam, mert mostanában mindenki frontosnak tűnik egy kicsit. :)

Xiaomi redmi note 12 pro

(#4853) csocsoszán válasza Cunaja (#4847) üzenetére


csocsoszán
őstag

Köszönöm szépen! :R :R :R

Eladó Sennheiser Hd800 és egy B&W füles!

(#4854) petya220 válasza Kalandor (#4851) üzenetére


petya220
senior tag

Ő.....
Az egy ártalmatlan poén volt.
ANDROID??? társsal folyton piszkáljuk egymást. :DD
Nem kovetelem meg a tiszteletet, amit kapok, azt adok.

Cunaja, a poént Te is érthetnéd :R

"Neked is pörög az agyad a szarokon, amíg a mosoly a szádra kanyarodik."

(#4855) ANDROID??? válasza petya220 (#4854) üzenetére


ANDROID???
addikt

Sziasztok!

Folytonn? Hát lehet Te úgy látod piszkáljuk egymást, bár én nem úgy szoktam írni, azonban időnként kicsit nyersen írod az iróniával fűszerezett hozzászólásodat, de időnként óvatosabba fogalmazás ajánlottabb. ;]
Van az a pont amikor rá kell ébredni, hogy nem jókor nem jó helyen nyomod az irónia fűszert :K
De semmi baj, majd kinövöd :D

Mellesleg jó, ha az ember nem 30+, de ha jelzik, hogy nana, akkor illene úgy reagálni, ahogy kell, elnézést kérni stb.

[ Szerkesztve ]

(#4856) petya220 válasza ANDROID??? (#4855) üzenetére


petya220
senior tag

Remek, hogy mindenki szemében sz@r vagyok :DD

"Neked is pörög az agyad a szarokon, amíg a mosoly a szádra kanyarodik."

(#4857) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

Üdv!
Egy valamit mindenki tartson észben, ha valaki beszól a másiknak, nem biztos hogy a másik jól veszi fel mindig.

Rang-al meg poénkodni is rossz dolog, mert mi van ha egy újonc ezt veszi alapul....

Én se vagyok tökéletes, de a rangommal sose probáltam meg "visszaélni"

(#4858) bubus66 válasza petya220 (#4856) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia petya220

Nem vagy senki szemében (sz@r alak) nincs veled semmi gond.. Néha nyers vagy mint én is, de mindig sikerült megoldani. És ezentúl is megfogjuk oldani, most leszek majd kíváncsi, az okoskodók, mit fognak csinálni a P9 Lite topikba ha nem leszek vagy esetleg te nem segítesz nekik....

Többre becsülöm az ilyeneket mint amilyen te vagy és a többi usert is, kivétel a spicliket, akik abból élnek, hogy futnak jelentgetni...

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#4859) bubus66


bubus66
nagyúr

Szia Cunaja Jó reggelt szép napot neked!

Sziasztok Jó reggel szép napot mindenkinek!

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#4860) Cunaja válasza bubus66 (#4859) üzenetére


Cunaja
addikt

Jó reggelt és eső mentes napot Mindenkinek!

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#4861) bubus66 válasza Cunaja (#4860) üzenetére


bubus66
nagyúr

Köszi neked is de sajnos esik, és hideg is van..

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#4862) csocsoszán


csocsoszán
őstag

[link]
Play akció!

Eladó Sennheiser Hd800 és egy B&W füles!

(#4863) Cunaja válasza csocsoszán (#4862) üzenetére


Cunaja
addikt

Jó reggelt Mindenkinek!
Szia Szomszéd!
Jó, hogy itt vagy.
Auto rádió max 20K, esetleg 22 és tudjon mindent. Vélemény?
Bluetooth kihangosító, MP3 lejátszás BT-n, telefonálás BT-n, és jó legyen azért a hangja.
Nem Kínából kell, hanem itthonról.
:R a Play infót.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#4864) Cunaja válasza Cunaja (#4863) üzenetére


Cunaja
addikt

:R Már találtam és ezt vesszük meg. [Itt]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#4865) bubus66 válasza Cunaja (#4864) üzenetére


bubus66
nagyúr

:C :C :K

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#4866) Cunaja válasza bubus66 (#4865) üzenetére


Cunaja
addikt

Szia Bubus! Azt mondod jó lesz? :B
Anyóka zenét hallgat a P7-ről, nekem meg a navigáció megy majd közben a P9-ről BT-n. ;] Érdekes lesz. Végül is, melóban is zene alatt megy a navigáció hangja, csak nem két telefonról BT-n egy időben. :Y
Zeon ajánlott olcsóbb megoldást, de az Kínából lenne, amire egyből elutasítást kaptam anyókától. Nem szereti a Kínából rendelt dolgokat.

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#4867) bubus66 válasza Cunaja (#4866) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szerintem igen jó lesz.

Hát nem tudom pedig szerintem nem kell tőlük félni.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#4868) csocsoszán válasza Cunaja (#4866) üzenetére


csocsoszán
őstag

Szervusz!
Úgynéz ki tud mindent ami manapság kell! Jónak tűnik!

Eladó Sennheiser Hd800 és egy B&W füles!

(#4869) Cunaja válasza csocsoszán (#4868) üzenetére


Cunaja
addikt

:R Lett volna olcsóbb is, de a tesztekben lehúzták. Pénteken vesszük meg, hátha akciós lesz ez is. 4 helyen van elmentve, de mindenhol ennyi.
1 napi munkám ára, ilyenkor olyan érzésem van, ezen a napon ingyen dolgoztam. Szerintem nem létfontosságú dolog, de ha ez kell, ám legyen. :)

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#4870) csocsoszán válasza Cunaja (#4869) üzenetére


csocsoszán
őstag

Ajjaj most panaszkodsz vagy vagizol! :K
De jól megy Újpest azon felén! :Y Átköltözök! :K
(Még mindig nem jött meg!)

[ Szerkesztve ]

Eladó Sennheiser Hd800 és egy B&W füles!

(#4871) csocsoszán


csocsoszán
őstag

http://www.napi.hu/magyar_vallalatok/varatlanul_leallt_az_egyik_legnagyobb_magyarorszagi_webaruhaz_milliardos_csalas_miatt_nyomoznak.651184.html/amp
[link]
Remélem nem itt vásároltok.

Eladó Sennheiser Hd800 és egy B&W füles!

(#4872) Cunaja válasza csocsoszán (#4871) üzenetére


Cunaja
addikt

Olvastam én is,de nem. Csak hivatalos helyen veszünk mindent. Edi...., M.m., Aqu...., Euron.....
Itt biztos minden. Olcsóbb dolog jöhet bárhonnan, de drágább dolgokat mindig megbízható hivatalos helyről.
A Mall-hu-val 1x volt dolgom, de elég is volt. Gyári garanciát, átnevezte bolti garanciára és nekik állt fentebb, hogy nem fogadtam el.

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#4873) csocsoszán válasza Cunaja (#4872) üzenetére


csocsoszán
őstag

Vr-ről nem is írtál! Bejött?
https://444.hu/2017/11/13/egy-150-dollaros-maszkkal-atverheto-a-meregdraga-iphone
[link]

[ Szerkesztve ]

Eladó Sennheiser Hd800 és egy B&W füles!

(#4874) ANDROID??? válasza Cunaja (#4864) üzenetére


ANDROID???
addikt

A hangzás számít?
pl..

(#4875) Cunaja válasza ANDROID??? (#4874) üzenetére


Cunaja
addikt

Jó reggelt és szép napot Mindenkinek!
:R , de mellékelek pár dolgot róla.
Hátrányok
BT zenehallgatáskor nem írja az előadót ill. számcímeket.
Az Andoroidal nem kompatibilis
A gombok színe nem változtatható, nincs benne Flac támogatás és időkorrekció valamint DSP, de ebben az árba még talán beleférhetett volna a Flac támogatás. Illetve a halványabb háttérvilágítás mód is eléggé világos.
Az öt telefon készülékből egyszerre csak eggyel tud csatlakozni. Jó lenne ha legalább két készülék csatlakoztatható lenne, mint az általa kiváltott kihangosító esetében....
Ez mind kizáró tényező.
Azért köszönöm, hogy megnézted. :R ;)

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#4876) zeon.hu válasza Cunaja (#4875) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Mindegy, mit veszel, ha nem Kínai, akkor hamisítvány... :DD

#?*@&!

(#4877) Cunaja válasza zeon.hu (#4876) üzenetére


Cunaja
addikt

Tesó, ez nagyon jó! :C :))

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#4878) bubus66


bubus66
nagyúr

Szia Cunaja szép napot neked.

Most keltem fel mert az éjel szoliba voltam.

a petya220 írt neked is???

Szaisztok szép napot mindenekinek.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#4879) ANDROID???


ANDROID???
addikt

Sziasztok!

Ahogy reggel -5/-6 le volt minden fagyva most úgy süt a nap, még két hőlégballon is felmerészkedett, hogy ott milyen az idő :D
+10 kb most.
Legalább nem túl nagy a hőingadozás :U

[ Szerkesztve ]

(#4880) Septum15 válasza ANDROID??? (#4879) üzenetére


Septum15
aktív tag

Itt a város fölött valaki sárkányrepülőzött 4 óra környékén. Én csak biciklivel mentem, és így is lefagytam, de ott magasban, olyan szélben lenni? Biztos nem csinálnám, főleg nem így "télen".

(#4881) ANDROID??? válasza Septum15 (#4880) üzenetére


ANDROID???
addikt

Tuti nem egy rétegben repked és lehet hogy a ruha rajta annyiba kerül, mint a sárkány, vagy több. :D

[ Szerkesztve ]

(#4882) Septum15 válasza ANDROID??? (#4881) üzenetére


Septum15
aktív tag

Gondoltam hogy nem egy farmerben és vékony kabátban van fent, de akkor is

(#4883) ANDROID??? válasza Septum15 (#4882) üzenetére


ANDROID???
addikt

Hát igen, de tiszta volt a levegő a látóhatár messze volt és így a repülés szerelmesei telibe tojnak a hűvösre, mint pl.: a vadászok ;]

Gazdit keresnek, vagy csak a repülősök szemszögének megismerését próbálják ismertetni az urakkal? :D

[ Szerkesztve ]

(#4884) ANDROID??? válasza ANDROID??? (#4883) üzenetére


ANDROID???
addikt

Majdnem megfogalmaztam normálisan. :B

(#4885) bubus66


bubus66
nagyúr

Szia Cunaja Jó reggelt szép napot neked!

Sziasztok Jó reggelt, szép napot mindenkinek!

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#4886) ANDROID???


ANDROID???
addikt

Sziasztok!

Reggeli jól indulás megvolt, a telefon a takarón és természetesen (1 alkalommal) nem ébredt a kijelző, bekapcsolom 1% az akku, memt is a töltőre, de természetesen addig ki is kapcsolt megint.
Nagyon remélem az akkuval nem b.szott ki a dolog. :W

(#4887) Cunaja


Cunaja
addikt

Jó estét Mindenkinek!
Ma egész nap doki volt, holnap meg meló!
Sajna nem tudom magam utolérni.
Már azt sem tudom, hogy mikor foglalkoztam a semmivel. :Y Pedig milyen jó lenne.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#4888) zeon.hu válasza Cunaja (#4887) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Én már nem szólok egy szót se, hogy mi kéne... :D

#?*@&!

(#4889) Cunaja


Cunaja
addikt

Jó reggelt szép pénteket Mindenkinek!
Ennyit a fekete péntekről, semmivel nem lett olcsóbb a JVC, így 27K-ért rendeltem meg. :W
Délután megpróbálom bekötni és majd este jelzem, hogy milyen.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#4890) sebijani1982 válasza Cunaja (#4889) üzenetére


sebijani1982
senior tag

Mester a valódi BF november 24.
Csak néhány cég akciózik most is.
A fenti dátum a mérvadó!

[ Szerkesztve ]

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#4891) zeon.hu válasza Cunaja (#4889) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Inkább maradj a ROMolásnál, a bevásárlást bízd másokra :DD

#?*@&!

(#4892) Cunaja válasza sebijani1982 (#4890) üzenetére


Cunaja
addikt

Tudom, de ha most nem vitte le, akkor sem fogja. Ez is akciós ár, mert az eredeti ára 30K.
Eddig soha nem vettem semmit igazi Black Friday áron, mert amire szükségem volt, sosem lett akciózva. A P9 is ilyen volt, vártam az akciót, de nem jött. :W
Zeon: A pénz közös, és ez lett kiadva, mert délután már anyóka használni szeretné. Ha így döntött, nem szólok bele. Ő se szólt semmit a fényképező 150K-s ára miatt.
Ha van rá keret, jöhet, ha nincs, akkor meg úgysem jön.
Azért vannak dolgok amit nem veszek meg.
A lányom sikeresen összetörte a telefonja kijelzőjét, amiről az üvegfóliát leszedte előtte. Simán megtudnám csináltatni, de nem fogom, így járt. Nem véletlenül cserélgettem az üvegfóliát, de nem birta megvárni az ujjat. Figyelmeztettem, ha törik a kijelző, akkor úgy marad.
Menjen majd dolgozni és vegyen magának. Többet tőlem telefont nem kap. Nem azért dolgozom, hogy a trehányság miatt szórjam ki a pénzt az ablakon.
Megint más ha elhasználódik valami, de ez figyelmetlenség volt. Nem várt külső behatás érte a telefont, azaz balesetet szenvedett

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#4893) zeon.hu válasza Cunaja (#4892) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Én is mondtam a lányomnak, hogy max 2 havonta fizetek egy Tempered glasst, de új telefont legfeljebb 2 év múlva :)

#?*@&!

(#4894) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

Hejj de szigoruak vagytok mán.
De igazatok van.

Gyerekek megértették amúgy?

(#4895) Cunaja válasza aprokaroka87 (#4894) üzenetére


Cunaja
addikt

Nem, de nem érdekel. 2 telefonja is van, már az is luxus. Használja a másikat.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#4896) zeon.hu válasza aprokaroka87 (#4894) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Magamnak nem tudok telefont venni, mert az övé elromlott, muszáj volt kapnia egyet.
De ha tönkrevágja, nincs másik, igencsak sokat dolgozok azért a kevés pénzért, amit keresek.

#?*@&!

(#4897) Cunaja válasza Cunaja (#4889) üzenetére


Cunaja
addikt


Leírása alapján sokat tud, hétfőn lesz bekötve. :)

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#4898) bubus66 válasza Cunaja (#4897) üzenetére


bubus66
nagyúr

Gratulálok!!!

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#4899) zeon.hu válasza Cunaja (#4897) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Android fut rajta?
Akkor meg ... :DD
Tényleg, androidos rádióban nem is gondolkoztál?

Remélem, asszonykád örvend!

#?*@&!

(#4900) Cunaja válasza zeon.hu (#4899) üzenetére


Cunaja
addikt

Majd hétfőn fog örülni. 4K a bekötése haveri alapon, amúgy 7K mert csatlakozó is kell.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.