Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-01-23 09:15:11

LOGOUT.hu

Huawei P9-P9 Lite OFF topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5601) Cunaja


Cunaja
addikt

Jó reggelt Mindenkinek!
Folytatom az IT elfoglaltságomat. :W
Lassan csiripelnek a madarak. :)
Jöhetne egy kis eső, mert ha kinézek az ablakon, lassan két réteg felhőt látok. 1 réteg a szmog, 2 réteg a rendes felhő.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#5602) szemesi69 válasza Cunaja (#5601) üzenetére


szemesi69
addikt

Szia! Nálunk esik, nem örülök neki.

Xiaomi redmi note 12 pro

(#5603) Cunaja válasza szemesi69 (#5602) üzenetére


Cunaja
addikt

Nálunk is esik már, én sem örülök, de a levegőt legalább kipucolja.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#5604) ANDROID???


ANDROID???
addikt

Sziasztok!

Annak baromira nem örülök,m hogy épp teljesen tiszta a kocsi, most már nem lesz..
Az a vicc, hogy az út meg a járda árok stb tele sóval. :W
Arra nem lesz elég az eső, hogy a sót lemossa, de természetesen a gödrök majd megtelnek és nem lehet látni, hogy hol a gödör.. :W

(#5605) bubus66 válasza ANDROID??? (#5604) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia nem kell autót mosni, ilyen időben.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5606) ANDROID??? válasza bubus66 (#5605) üzenetére


ANDROID???
addikt

Szia, nem is mostam ilyen időben. Amikor épp száraz volt minden, akkor mostam le a sós cuccot róla mert akkor épp nem fagyott, de most megint minden orrba - szájba b.szva sóval :W
Mert ugye "felkészültek (ezek a ....) a télre". :U

(#5607) bubus66 válasza ANDROID??? (#5606) üzenetére


bubus66
nagyúr

Hát ja csak éppen a hóra nem számítottak..

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5608) ANDROID??? válasza bubus66 (#5607) üzenetére


ANDROID???
addikt

"Mé télen szokott hó is lenni?" ;]

(#5609) bubus66 válasza ANDROID??? (#5608) üzenetére


bubus66
nagyúr

Hát ő szerintük nem.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5610) bubus66


bubus66
nagyúr

Szia Cunaja szép napot neked!

Sziasztok szép napot mindenkinek!

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5611) Aryon87 válasza Cunaja (#5601) üzenetére


Aryon87
félisten

19. kerületben is esett már. Remélem holnap már lesz nap is, unom ezt a szürkeséget..

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#5612) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

(#5613) Cunaja válasza zeon.hu (#5612) üzenetére


Cunaja
addikt

Mit hittél Teso, ingyen adják majd? A Huawei is elszállt magától. :W
Bubus: most ébredtem és iszonyatosan fáj a fejem. Jön a tavasz és a melegfront kicsinál. :W
Megjavult a P10 amit hozzám küldtél. :B

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#5614) Aryon87 válasza Cunaja (#5613) üzenetére


Aryon87
félisten

Az árak folyamatosan mennek fel. Jobban bosszant, hogy a Huawei nem a Mate10P designt vette át, hanem az Applet másolta le teljes egészében.
Sebaj, eddig sűrűn cserélgettem a telókat, de ez a Noccs baromság szerintem kimarad az életemből, így a Mate sokáig megmarad :)

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#5615) zeon.hu válasza Aryon87 (#5614) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Ah, egy Mate 8 igen jól jönne nekem!

#?*@&!

(#5616) zeon.hu válasza Cunaja (#5613) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Nem az ára zavar, felére se futja :)
De a design nulla, a notch meg siralmas.

#?*@&!

(#5617) Aryon87 válasza zeon.hu (#5615) üzenetére


Aryon87
félisten

Az is szép volt, de az új is gyönyörű. Note8 után meg pláne ;]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#5618) zeon.hu válasza Aryon87 (#5617) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Honor Note 8 vagy Samu?

#?*@&!

(#5619) Aryon87 válasza zeon.hu (#5618) üzenetére


Aryon87
félisten

Samu :D (2 hónapig bírta)

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#5620) bubus66 válasza Cunaja (#5613) üzenetére


bubus66
nagyúr

Oké magától javult meg?

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5621) Cunaja válasza bubus66 (#5620) üzenetére


Cunaja
addikt

Igen és azt úgy hívják Cunaja. :B

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#5622) bubus66 válasza Cunaja (#5621) üzenetére


bubus66
nagyúr

Ja bocsi meg csináltad neki én nem küldtem hozzád mert akkor pont nem értél rá. Sajnos most hanyagolnom kell egy kicsit mert tanulnom is kell meg közben járok járőrbe meg szolgálatba éjszaka.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5623) Cunaja válasza bubus66 (#5622) üzenetére


Cunaja
addikt

Tudom, írtad is neki, de ő bátorkodott megkeresni.
Most kicsit kikapcsoltam az agyam a táblázatból, és jól esett egy kis mókolás. :DD

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#5624) zeon.hu válasza Cunaja (#5623) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Mate 8 topikban cunaja rom hibák
Szerintem valami user error lesz, de inkább nézz rá.

#?*@&!

(#5625) Cunaja válasza zeon.hu (#5624) üzenetére


Cunaja
addikt

:) Ez tuti user hiba, de a Mate8 támogatása részemről végleg megszűnt, így nem érdekel.
Azért köszi, hogy írtad.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#5626) zeon.hu válasza Cunaja (#5625) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Ok, de szerinted ki más tud még segíteni neki? :D
Nyilván teljes rom újrahúzás segítene, de ha egyszer elkövetett egy hibát és nincs, aki elmondja ezt neki, akkor elköveti megint.

#?*@&!

(#5627) Cunaja válasza zeon.hu (#5626) üzenetére


Cunaja
addikt

Te is értesz hozzá, ha gondolod segíts.
A Mate8 topik számomra olyan mint ha nem is lenne.
Csocsó és Zoloth64 miatt voltam ott csak, majd akkor leszek ott megint, ha neked Mate8-ad lesz. Mondjuk azt meg privátban kitárgyaljuk. ;)

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#5628) zeon.hu válasza Cunaja (#5627) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Dehogy értek hozzá! :)

#?*@&!

(#5629) bubus66


bubus66
nagyúr

Szia Cunaja Jó reggelt szép napot neked!

Sziasztok Jó reggelt, szép napot mindenkinek!

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5630) Cunaja válasza bubus66 (#5629) üzenetére


Cunaja
addikt

Jó reggelt Bubus, jó reggelt Mindenkinek!
Megnéztem a P10-Lite fórumot :DD , jót nevettem. Nem semmi ami ott is megy. :Y
A stilus borzasztó, a hozzáértő egyénekről ne is beszéljünk.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#5631) bubus66 válasza Cunaja (#5630) üzenetére


bubus66
nagyúr

Na ja én is néztem.. Bírom az ilyet egy szóba beletudnak kötni de nem tudja mi az recovery..

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5632) Cunaja válasza bubus66 (#5631) üzenetére


Cunaja
addikt

Ez sajnos a népünk sajátossága. :W
Másért is kötekednek.
Ezért nem vagyok a Mate8 fórumon se, tudod warez a romom.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#5633) bubus66 válasza Cunaja (#5632) üzenetére


bubus66
nagyúr

Tudom oldják meg ahogy akarják vannak hozzáértők stb..

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5634) aprokaroka87 válasza Cunaja (#5632) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Mán mé lenne warez?:)

(#5635) zeon.hu válasza aprokaroka87 (#5634) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Nem az, csak valami hülye ezt mondta rá.

#?*@&!

(#5636) bubus66 válasza aprokaroka87 (#5634) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia nem az csak sajnos mint ahogy zeon is írat valamelyik hülye azt mondta de itt a fórumon még el is hiszik ez a legnagyobb baj.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5637) ANDROID??? válasza Cunaja (#5630) üzenetére


ANDROID???
addikt

Szia-Sziasztok!

Na pont azért kérdetem inkább itt. :K

Olyan jó, hogy nem ma kellett menni, ha már esett, most meg elkezdett sütni a nap. Az a jó, hogy a meteorológusok is tudják milyen időjárás lesz. :W

(#5638) Cunaja válasza ANDROID??? (#5637) üzenetére


Cunaja
addikt

A fejem már tegnap tudta a napsütést, azért akart szétszakadni.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#5639) ANDROID??? válasza Cunaja (#5638) üzenetére


ANDROID???
addikt

Nekem ma kezdte úgy reggel, hogy kell az érzés. Szólhattál volna, hogy ma tuti sütni fog a nap és délutánra száraz lesz az út, mert akkor tegnap nem kúrtam volna össze a tiszta kocsit. ;]
Aztán lehet délutánra mérges leszek és lemosom, mert az a só ami reggel még szét volt szórva az csak meg lett áztatva, na abból tuti van a kocsin.. :W

(#5640) Cunaja


Cunaja
addikt

Szép jó reggelt Mindenkinek!
Csipognak a madarak, itt a szerelem évszaka. :DD
Tegnap kicsit bonyolult volt a nap, ezért nem köszöntem be.
3 táblázatom van csak hátra és készen vagyok. A végén megszámolom a bevitt adatok mennyiségét és megírom.
Lassan a teljes tehervonati menetrend a fejemben lesz. :Y
Aki Kínából vár csomagot és nem repülővel jön, az a jövőhét közepére várhatja. A 92 konténer már kipakolva.
Mi hozzuk Kínából a vonatokat. Ezt tegye meg egy kamion 10 nap alatt és ennyit egyszerre. ;]

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#5641) petya220 válasza Cunaja (#5640) üzenetére


petya220
senior tag

Szebbet!

Jóóó, de azt is nézzük, hogy mekkora egy kamion egy vonathoz képest... ;]
Főleg ha húz vagy 40 vagont csóró vonat... :O (Mennyi a max vagon szám? Amit képes / engedélyezett elhozni? )

[ Szerkesztve ]

"Neked is pörög az agyad a szarokon, amíg a mosoly a szádra kanyarodik."

(#5642) bubus66 válasza Cunaja (#5640) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia Cunaja szép napot neked!

Most kelten fel én is éjszaka dolgoztam..

Sziasztok szép napot mindenkinek!

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5643) Cunaja válasza petya220 (#5641) üzenetére


Cunaja
addikt

Ez 46 kocsi volt, múltkor 49 és max 800 méter lehet.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#5644) bubus66 válasza Cunaja (#5643) üzenetére


bubus66
nagyúr

Milyen hosszú egy vagon 16-17 méter?

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5645) Cunaja válasza bubus66 (#5644) üzenetére


Cunaja
addikt

Bingó! :C
Nyertél egy nyalókát! 1 kocsin 2 konténer van.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#5646) zeon.hu válasza Cunaja (#5645) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Országúti vonat? :D
(Ausztráliában hívják így a kamionokat, mert 3-4 pótot húznak, féktávjuk 1km fölött van)

#?*@&!

(#5647) bubus66


bubus66
nagyúr

Szia Cunaja Jó reggelt szép napot neked!

Sziasztok Jó reggelt, szép napot mindenkinek!

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5648) Cunaja válasza bubus66 (#5647) üzenetére


Cunaja
addikt

Jó reggelt Bubus, jó reggelt Mindenkinek!
Ma nem leszek, mert két egyforma szám szerepel az életemben. :D
Holnap itt leszek!
Jó hétvégét Mindenkinek!

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#5649) bubus66 válasza Cunaja (#5648) üzenetére


bubus66
nagyúr

Akkor isten éltessen gondolom ez lehet?

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5650) Cunaja válasza bubus66 (#5649) üzenetére


Cunaja
addikt

Bingó, két nap alatt két nyalóka! :P ;)
:R szépen!

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.