Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-01-23 09:15:11

LOGOUT.hu

Huawei P9-P9 Lite OFF topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8001) Black_Raven válasza Cunaja (#7997) üzenetére


Black_Raven
veterán

TE egy Úr vagy, komolyan mondom, mehetnél a Hiradóba a napi Összefoglalót késziteni. Köszi szépen. :R
A nyugdíjasok meg maradjanak a seggükön otthon, mert így is megszegik a szabályokat. Reggel egyértelmű hogy nem ők fognak vásárolni hanem aki még tud dolgozni, mivel ők(nyugdíjasok) ráérnek. Tegnaptól már én is kényszer szabin vagyok 2 hétig. Igaz ma 1-kor muszáj volt elmennem vásárolni, mert már a kenyér is elfogyott, mert nem vettem korábban 200kg lisztet. :DDD Kitartást mindenkinek, és :R aki dolgozik értünk!

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#8002) csocsoszán válasza Cunaja (#8000) üzenetére


csocsoszán
őstag

Tudod azt mondta az orvos elmebeteg, én meg azt hittem elmehetek! :)
(Még van egy két évem, azt beállít a sarokba!) :B (Mármint a gyerek!)

[ Szerkesztve ]

Eladó Sennheiser Hd800 és egy B&W füles!

(#8003) Cunaja válasza Black_Raven (#8001) üzenetére


Cunaja
addikt

Az a baj, hogy a hírek is politikáról szól és semmi köze a valósághoz. A TV-adók is politikai befolyásolás alatt vannak.
A kereskedelmi adók ellenzék pártiak, amíg a királyi média kormány párti.
Egyik sem azt mondja, ami érdekelné az embert. Egy valós adatot nem közöl semelyik.
Ja és ne legyen pánik keltés, mert büntetik. A kereskedelmi adók folyamatosan olyan képeket mutatnak, hogy az embernek szüksége lesz a felhalmozott WC-papírra.
A katonák is azért kerültek hirtelen kórház parancsnoki posztba, hogy ne szivárogjon ki semmi, aminek nem szabadna.
A hírekből kihagytam az idősek otthonában történt fertőzőteket. Lesz ám gond rendesen. :W
Legalább a Huawei engedné kinyitni a bootloadert, hogy ne unatkozzunk. :D

Csocso, azt hittem az orvos. A gyerek az nem olyan nagy gond. Majd legfeljebb lenyom egy taslit, ha később idősebben nem maradsz otthon. :D
Reggel megyek munkába, hogy jöjjön az áru, majd meglesem a forgalmat.

22-éves nővér munkába megy.
Nálunk kerékpára se telik nekik. :W

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#8004) bubus66 válasza Cunaja (#8000) üzenetére


bubus66
nagyúr

Igen az is az volt amelyik meg állított.. Szép szőke rendőr néni...

Igen néztem én is megható volt ahogy az utcán megtapsolták.

Hát ja legalább a korona vírusra tekintettel engedhetné a BL nyitását. Én most, hogy nincs nekik google megtenném a helyükbe.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8005) bubus66


bubus66
nagyúr

Szia Zeon

Bizonyos userek miatt nem akartam a Renault topikba szólni.

Nekem is Renaultom van

Clio 2, benzin:
indítás után (hidegen) fel-le ugrál a fordulatszám.
Mi lehet az oka?

Erre: ha valahol falsot szív, szívósor, és fojtószelep tömítés csere.vagy fojtószelep állásérzékelő, de lehet alapjárati motor is . Mennyi az ugrálás? Érdemes egy diagot futtatni, attól, hogy még a check lámpa nem világit még lehet hiba, mint a képen.

Nálam se világit a motor hiba jelző és ezeket hibákat dobta sajnos nekem a fotószelep állásérzékelőt és az alapjárati motort cserélni kellett.. Meg a lambda van vissza ha akkor se áll be az alapjárat a Megane megy a piacra

Én most cseréltem az enyémben de nekem még mindig nem jó az alapjárat mert,. mert szarakodik a lambda szonda.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8006) szemesi69 válasza bubus66 (#8005) üzenetére


szemesi69
addikt

Szia! A lamda szonda nem befolyásolja az alapjáratot, inkább a fogyasztást. Diagra nincs lehetőség?

Xiaomi redmi note 12 pro

(#8007) bubus66 válasza szemesi69 (#8006) üzenetére


bubus66
nagyúr

De igen mert a Renaultnál beállítja ez középértékre, és a fojtó szelep állító nem tud annyit utána állítani. Amit te írsz az csak akkor ha a motor diagnosztikai lámpa világit.

A Zeonál azért kell a diag hogy ne kelljen mindet cserélni csak azt amit kiír.

Az egyik ismerősömnek a Renaulton szintén ez volt a hiba és amikor kicserélte a lambda szondát akkor jó lett az alapjárat nálam (annyi, hogy nem ugrál mert kilett cseréle a felsoroltak, hanem 1000 a a fordulat alapjáraton. Nekem van diag én vettem ami jó Fiathoz is.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8008) szemesi69 válasza bubus66 (#8007) üzenetére


szemesi69
addikt

Ebben neked van nagyobb tapasztalatod, mert használod. Fiatnál a lambda nem befolyásolja az alapjáratot, viszont a fogyasztást meg dobja rendesen. Fiathoz nekem is van diag fullos.

Xiaomi redmi note 12 pro

(#8009) bubus66 válasza szemesi69 (#8008) üzenetére


bubus66
nagyúr

Igen azt tudom, hogy ott csak fogyasztásba szól bele, nekem mikor a Puntonál szarráment akkor volt rendesen fogyasztása. A Fiatnál azért nem mert ott más a fojtószelep és a szívósor elosztás.

Nekem ez van a Fiat Multiscanja elbújhat mellette tudás terén mellett, pedig az is jó volt.
Ez viszont a Fiatnál is többet mindre alkalmas a WoW-al mit a Multiscan

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8010) zeon.hu válasza bubus66 (#8005) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Thx!

Kb 4-500 fordulatot ugrál, 1000-1500 között.
De mint írtam, csak hidegen, amikor megy az automata szívató.
Ez a másodlagos autó, decemberben vettünk egy Grand Scenic-et.
Persze az se új :D

[ Szerkesztve ]

#?*@&!

(#8011) bubus66 válasza zeon.hu (#8010) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia!

Igen nekem is úgy csinált. Még meg lehet próbálni esetleg azt, hogy másik benzint tankolsz bele. Milyet szoktál simát vagy adalékosat?

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8012) zeon.hu válasza bubus66 (#8011) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Sima 95- öst.

#?*@&!

(#8013) bubus66 válasza zeon.hu (#8012) üzenetére


bubus66
nagyúr

Akkor próbáld meg az adalékost az egabi72 ajánlotta nekem is én is meg próbálom majd.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8014) jeni


jeni
félisten

VÓT má'
[link]
Kicsit felpörgettük a Nova 5T vonalat. Eggyel több,hogy a gyártó csipkedje magát. :U

(#8015) ANDROID???


ANDROID???
addikt

Sziasztok,

Az a 360 tok ami lentebb látható:
hátlapja merev műanyag, és a tok telefon oldala körüli része tpu (szilikon)?
Nekem ilyen jött meg 1-2 napja, de alig bírtam levenni a készülékről.

(#8016) bubus66 válasza ANDROID??? (#8015) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia!
Igen az ha egyszer felteszed minek kell leszegetni. Különben tényleg nehezen jön le.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8017) ANDROID??? válasza bubus66 (#8016) üzenetére


ANDROID???
addikt

Szia, mert a munkahelyemről hazaérve leveszem, ugyenis nem tiszta, a.telefonnal töltve pedig nem tisztítható normálisan a tok.
De lehet az lesz, hogy fertőtlenítés t fog kapni, és heti egyszer leveszem és alaposan letakarítom.

Melyik böngésző ajànlott?
A gyári mindenre engedélyt kér, engedély nélkül pedig nem hajlandó elindulni sem. :W

A chrome még mindig akku pörgető?

(#8018) bubus66 válasza ANDROID??? (#8017) üzenetére


bubus66
nagyúr

Nálam semmire nem kér engedélyt a gyári böngésző mit akarsz fertőtleníteni és minek? Ha hetente egyszer leveszed akkor minek kell rá tok akkor bele kell tenni egy zokniba aztán abból csak ki kell húzni.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8019) ANDROID??? válasza bubus66 (#8018) üzenetére


ANDROID???
addikt

Akkor a telefont kell fogdosnom. Szükségét érzem.. ;)
Nálam a böngésző, mikrofonra, fájlok hozzáférésére.... Kért engedélyt.

De csomó minden engedélyt akar mikrofonhoz tartózkodáshoz stb..

(#8020) bubus66 válasza ANDROID??? (#8019) üzenetére


bubus66
nagyúr

Én nem tudom nálam semmire se kér engedélyt.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8021) ANDROID??? válasza bubus66 (#8020) üzenetére


ANDROID???
addikt

Nem a chrome, hanem a kék földgömb ikonos. ..

(#8022) ANDROID??? válasza ANDROID??? (#8021) üzenetére


ANDROID???
addikt

Chrome nem kért, de azt egy ideje nem használom telefonon sem.

[ Szerkesztve ]

(#8023) bubus66 válasza ANDROID??? (#8022) üzenetére


bubus66
nagyúr

Én nem is chromeról beszéltem, hanem a Huawei Böngészőjéről. Van huawei fiókod?

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8024) bubus66


bubus66
nagyúr

Google alkalmazások telepítése

MoreApps alkalmazás az AppGallery-ben

Vannak olyan alkalmazások, amelyek még nem elérhetőek az AppGallery-ben, ezek letöltésére jó alternatíva a MoreApps! Mate 30 Pro telefont használok, mert nagyon megtetszett a brutális teljesítménye, de a pár alkalmazás felkutatása, ami nincs benne az AppGallery-ben sok időt vett igénybe, de ez megoldotta ezt a problémát. Nagyon sok hozzászólást olvastam egy alkalmazástelepítés megoldásáról, de nem tudom, hogy olyan lusta vagy-e, mint én, remélve, hogy minden szükséges alkalmazás telepíthető, mint például a Google Play. Ma találtam egy alkalmazást és minden probléma megoldódott! A MoreApps segítségével minden maradék kedvenc alkalmazásomat könnyen letudom tölteni. De nézzük is, hogyan tudod te is letölteni őket:

Rövidre fogom nektek:

1. lehetőség: Töltsd le a HUAWEI AppGallery alkalmazásból!
https://appgallery.cloud.huawei.com/marketshare/app/C101921403
2. lehetőség: Töltsd le böngészőből!
download.moreapps.io

Forrás: Adrián95
Huawei Community RegionsHungary/MagyarországThread Details

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8025) jeni


jeni
félisten

Szia!
Jó estét!
A csajok is koronavírusok lettek? :B

[ Szerkesztve ]

(#8026) ANDROID??? válasza bubus66 (#8023) üzenetére


ANDROID???
addikt

Ok, értem. :B

Van, miért?

(#8027) bubus66 válasza ANDROID??? (#8026) üzenetére


bubus66
nagyúr

Azért kérdeztem, mert aakor szokott engedélyt kérni ha nincs vagy nem vagy bejelentkezve.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8028) ANDROID??? válasza bubus66 (#8027) üzenetére


ANDROID???
addikt

Be is jelentkeztem, ott is engedélyeket kért. :U

Viszont legalább megkérdezi. :)

[ Szerkesztve ]

(#8029) bubus66 válasza ANDROID??? (#8028) üzenetére


bubus66
nagyúr

Na ja

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8030) bubus66


bubus66
nagyúr

Szia Cunaja Szép napot neked!

Sziasztok Szép napot mindenkinek!

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8031) ANDROID???


ANDROID???
addikt

Sziasztok!

Akkor..
Honor 20/ Nova 5T -re melyik böngészőt érdemes feltenni/használni?

(#8032) bubus66 válasza ANDROID??? (#8031) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia én a gyári böngészőt használom..

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8033) bubus66


bubus66
nagyúr

Szia Cunaja Szép estét neked!


Sziasztok Szép estét mindenkinek!

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8034) ANDROID??? válasza bubus66 (#8032) üzenetére


ANDROID???
addikt

Szia, köszi, akkor egyenlőre azt használom én is.
Az engedélyt azért kéri a browser hez, hogy kövesse a tevékenységet. Azért picit zavar a mjkrifonhasználat stb., hogy csak ezek engelyezése után használható a böngésző.

Más: nagyon mutatós a mágneses tok, de azzal simán semmi térerő nem lenne itt.

(#8035) csocsoszán


csocsoszán
őstag

Mostanába elég sűrűn fordul elő, hogy fórum olvasgatás közben, olyan szinten felszalad a pumpám, hogy sokszor elgondolkoztam, hogy törlöm magam! :W
Általában a legnagyobb hangadók viszik a prímet, és meg vannak győzödve róla, hogy amit ők leírnak az a tuti.
(Már ott tartok, hogy nem kívánok " lesüllyedni az ő szintjükre, mert bedarálnak a rutinjukkal")
Van egy két ember amelyik próbálna egészen értelmeseket írni. Rögtön lehurrogják. :(((
Többször próbáltam leírni, hogy legalább mielött nyilatkoznál, vegyél már annyi fáradságot, hogy próbáld ki. Rögtön megvan a válasz, hogy az így meg úgy szar.
Igenám de aki pl. a neten keres a nemtudására választ, az ezeknek a hangadóknak az "ezer" hozzászólását fogja megtalálni!
Ami sokszor teljesen félrevezető! A mai fiatalok szorozni sem tudnak, rögtön kapják elő a telefonjukat! És készpénznek veszik ezen baromságokat!
Ezért kellene a topikgazdák szinte jó tanárként kézben tartani a topikjukat és a legjobb tudásuk szerint irányítani!
(De a legjobb tanárnak is egyszer kétszer tele lesz a t.ke!)
Ezért Nagyon nehéz feladat! Az igazi Tanítóból Nagyon kevés van! (Itt meg lámpással kell keresni!)
Bocs, hogy leírtam :R !

[ Szerkesztve ]

Eladó Sennheiser Hd800 és egy B&W füles!

(#8036) szemesi69 válasza csocsoszán (#8035) üzenetére


szemesi69
addikt

Szia!
Kétszer voltam topik gazda, soha többet, azért amit írtál. Van már olyan topik ahová nem vagyok hajlandó írni, pár idióta miatt. Azóta ott hiába kérnek segítséget, aki miatt nem írok oda nem segít senkinek, csak addig volt aktív, amíg belém köthetett. Erről ennyit, engedd el.

Xiaomi redmi note 12 pro

(#8037) bubus66 válasza csocsoszán (#8035) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia!

Hát igen nagyon igazad van és nem is kell sokszor messze menni. Sokan azt hiszik, hogy valamit találnak az XDA-n és társain lefordítják, és akkor az úgy jó is, és osztják ezerrel, és ha meg ez miatt lesznek téglák akkor meg mossák a kezeiket.

És az a legnagyobb probléma, hogy olyanok távoznak innen a fórumról akitől tanulni lehetett (lásd porterocka). Nekünk is megfordult már a fejünkbe, hogy töröljük magunkat, de maradtunk, inkább kevesebb a hozzászólás mert hát vannak, akik jobban értenek a tégla gyártáshoz mint mi.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8038) bubus66


bubus66
nagyúr

Szia Cunaja Szép napot neked!

Sziasztok Szép napot mindenkinek!

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8039) bubus66 válasza szemesi69 (#8036) üzenetére


bubus66
nagyúr

Igen a Mate20 Lite topikba is van ilyen..

Oda és sem szoktam válaszolni, sőt ha privátba keres azt is elküldöm, kérjen attól segítséget akinek a teszteletlen leírása alapján megcsinálta.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8040) szemesi69 válasza bubus66 (#8038) üzenetére


szemesi69
addikt

Szia! Sziasztok?

Xiaomi redmi note 12 pro

(#8041) Cunaja válasza bubus66 (#8038) üzenetére


Cunaja
addikt

Szia Bubus, Sziasztok!
Nem vesztem el, csak amióta járvány van, a cégünk szárnyal és jelentős profitot termel.
Ugye a kamionok nehezen tudnak közlekedni, ezért rengeteg működő cég, inkább a kötött pályás szállítást választja. Meló, pihenés, alvás és meló.
Mai napon kellemes meglepetést okozott a Huawei, mert frissítést jelzett a Nova és jött a márciusi biztonsági frissítés. Hm, nem vagyok ilyenekhez hozzászokva.
Android biztonsági frissítés március 1. :C Igaz, április van, de ez is valami.

Csocso! A fórum néha olyan mint az országunk kormánya és az ellenzék.
Mindenki beszéli a baromságot, de azt sem tudja mit. Jelenlegi helyzetben a kormány oldal, azt mondja, amit az emberek hallani akarnak és nem a valóságot. Az ellenzék meg pánikot terjeszti folyamatosan, mert a tényeket meg elferdítik.
A fórumok is erről szólnak.
Az egyik löki a baromságot, a másik rácáfol, de igazából, nagyon ritka az olyan, aki érti is mit írogat. Valahonnan vesz valami információt, abból dolgokat kihagy, illetve a saját "okos" szavaival adja elő, ami már egyenes út a téglásodáshoz.
Nekem a fórum, már elvesztette bűvkörét, ami köszönhető a rengeteg okoska törpnek és a bunkó megnyilvánulásoknak.
Ennyit a fórumokról.
Amint Bubus is írta, már mi is többször itt akartuk hagyni az egészet, de ez a P9-és Lite OFF topik, már átalakult Huawei fórummá, ami nem is gond. Itt mindenki szívesen látott vendég, amíg nincs kötekedés és bunkózás. Itt kilehet mindent dumálni és csajszik is vannak.
Topikgazda dologról annyit, hogy 3 helyen volt topikgazda jogom, amiből egy forúmban MATE 8, igen rövid ideig. A P7 és P9 fórumon, az összes beírást el lehet olvasni, a kötekedések még csírájukban kezelve lettek és nem szaporodtak el. Ezt az elvett vittem végig.
Olyan fórumon, amelyik nem érdemli meg, teljesen felesleges topikgazdának lenni, mert csak az ember idegeit őrli fel. Az sem hátrány, ha a topikgazda érti a dolgát.
Porterocka távozott, és nem ő egyedül volt az, aki nyomok hagyása nélkül lelépett.

Szokásos járvány véleményem.
Kína adományoz. Trampli mit szól? Ez a dolog hülyén adja ki magát, de nemes gesztus.
Most jöjjön a kedvencem, Operatív törzs tájékoztató. (Déli mese habbal.)
Gondoltam letöltőm erről az oldalról és kiszínezem őket, hogy mindig velünk legyenek és ez miatt a biztonsági érzetünk meglegyen itthon. A kiszínezett operatív törzs, legalább nem tud valótlan dolgokat állítani, amit fentebb is írtam, hogy azt mondják amit a magyar ember hallani szeretne.
Azt bánom, hogy Kiss Róbert alezredes úr, nem színezhető ki. Már ő is belopta magát a szívünkbe.
Amikor beszél, kb. olyan, mint ha a Terminátor 2020-at nézné az ember és az élő emberi szövet fémvázon beszélne, amikor éppen megtámadta a világot.
"Szeretném önöket tájékoztatni". Milyen rendes fickó, szeretne. (ezért van ott).
Mai beszólása " A közterületeken megfelelő létszámú rendőri jelenléttel vagyunk jelen". Hm, köszönjük alezredes úr, pont ezt szerettük volna hallani. A kérdés csak annyi, hogy melyik közterületen, mert szinte rendőr nénit és bácsit csak a médiában látni, azon kívül sehol.
Persze néhány nagyobb bevásárló helyen, piac és szupermarketnél jelen vannak, de a közterületeken(park, játszótér, utcák és utak, nincsenek. Az is lehet, hogy ott vannak, csak láthatatlanok, nehogy a vírus megtalálja őket. A lényeg, hogy a magyar honfitársaink megnyugodtak a terminátor szavaira.
Cecília szavai is megnyugtatóak. Kérnék mindenkit, hogy tartsák be az előírásokat, mert most még a csoportos megbetegedés szakaszában vagyunk, de nem sokára a tömeges megbetegedések szakába érünk, Szerencsére, honfitársaink megint megnyugodtak, hogy még a csoportos megbetegedés szakasza van. Ha így folytatjuk a tesztelési ütemet, még 1-hónap múlva is a csoportosban leszünk. Miért verjük át a népet, miért verjük át saját magunkat? Talán azért, mert a szigorúbb korlátozások még jobban tönkre tennék az országot. :W
Dárga BKK, illetve szép fővárosunk vezetése, lefertőztette Budapestet és az agglomerációs településeket a menetrend ritkításával. Köszönjük szépen! :W
Szerintem ha megállítanánk egy metrószerelvényt csúcsidőben és végig tesztelnénk mindenkit, a 90% utas pozitív értéket mutatna. A maradék 10%, éppen a megfertőződés szakaszában lenne. Szerencse, hogy ilyen nincs, mert még csak csoportosak a megbetegedések. :W
Tibi bácsi pihen, sokat, mert már zombisodik a tekintette, ezért van helyette a terminátor néha. Szerencse, hogy néha azért pislog a terminátorunk, ebből gondolható, hogy nem robot.
Gál Kristóf úr, nagyon kedvesen mondja mindig. "Kérem hallgassák meg a mai sajtótájékoztatót,(mesét) illetve a végén "vigyázzunk magunkra, vigyázzunk egymásra"(hazudjunk magunknak, hazudjunk egymásnak).
Na egye fene, 29,5%-ban igazat mondanak.
Tegnapi kedvencem a csajszi, Szentkirályi Alexandra kormányszóvivő. Kormányszóvivő létére, szerencsére a szókincs nagyon bő és választékos. Ő, Ő, Ő. Már a hidegrázás kerülgetett, a rengeteg Ő-betű miatt. Gulyás Gergely is jól előadta a mondokáját és 1300milliíárd körüli összeget emlegettet. Nagyon jó nekünk, hogy ennyi pénzünk van. (egy stadion építése elmarad, ennek a 3x-is lehetne.) Nem kezdek bele a politikába, de ő is úgy mondta a szövegét, mint egy cyborg.
Nem szeretnélek titeket untatni, ezért ami a legjobban idegesít, azzal zárom soraimat.
Minden este 8-kor tapsolnak a lakótelepen az egészségügyi dolgozóknak.
Tapsolnak, de ba...k otthon maradni. Tele a lakótelep állandóan.
Miért is tapsolnak? Az egészségügy azt csinálja, amire felesküdött. Ezért tapsolni kell? Ez a munkájuk, ezért kapják a fizetésüket.
Kérdem én, a többi dolgozót miért nem tapsoljuk(ják). Csak néhányukat említem, de nem szeretnék kihagyni senkit, ezért mindenki megérdemelné a tapsot(kivéve a parlamenti pártok).
Rendőrök, tűzoltók, bolti eladók, vasutasok, postások, gyári alkalmazottak és sorolhatnám.
Mindenki megérdemli a tapsot, aki dolgozik és tesz azért, hogy az ország, illetve a gazdaság menjen. Nekik miért nem tapsolunk?
Egyszóval, nem tapsolni kell, hanem otthon maradni és csak akkor az utcára menni, amikor nagyon muszáj.
Tegnapi nap mentem melóba és egy 8-fős társaság a dohánybolt előtt, nyugodtan iszogatott. Fél decis pohár a kezükben és a pálinka járt körbe körbe. Máik oldalt az emberek tömegekbe verődve beszélték ki az épp aktuális politikát, illetve a nagyvilág dolgait. Ennyit a tapsról.
Megint hosszú szöveg lett, de a járványhelyzet ezt hozza.
Szép napot mindenkinek!

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#8042) csocsoszán válasza Cunaja (#8041) üzenetére


csocsoszán
őstag

Köszi mindenkitől a kedves szavakat! :R
Szinte miattatok vagyok itt!
Pálinka fertőtlenít. :B

Eladó Sennheiser Hd800 és egy B&W füles!

(#8043) Cunaja válasza csocsoszán (#8042) üzenetére


Cunaja
addikt

Ne zavarj Csocso, most tapsolnak. Kár, hogy nincs egy hangosbeszélőm, akkor kiüvöltenék nekik, hogy "maradj otthon segfej, tisztelet a kivételnek!"
Az agyam elszáll az ilyentől.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#8044) bubus66 válasza csocsoszán (#8042) üzenetére


bubus66
nagyúr

:C :C

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8045) bubus66


bubus66
nagyúr

nem most kezdte a szakmát

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8046) bubus66


bubus66
nagyúr

Sziasztok

Mikor lesz A Magyarország ennyi ember, mint a Szlovák DAC meccsein 12000 szurkoló énekli a himnuszuk. [link]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8047) Cunaja válasza bubus66 (#8046) üzenetére


Cunaja
addikt

Szia Bubus, sziasztok!
Igen, ez már valami.

Egy érdekes dolog.

Szerencse, hogy a határ lezárva. Mekkora kamu. Most ment el mellettem.
Itt a másik érdekesség.
A kollégám ezt vitte tegnap.

Az utasszállító gépek is biztos üresen mennek. Lehet Cargo gépnek hívott szerkezet.

A végére még valami.
Tessék utána járni, hogy milyen beosztást kaptak az egészségügyi dolgozók, hogy milyen pótlékoktól estek el. Vagyis kapnak bruttó 500-at,de most még kevesebbet.
Nevezzük át a gyereket, a közvéleményt nyugtassuk meg a bruttó 500-al. Kollégám fia, azonnali hatállyal felmondott.
Nyugdíjasokat kell segíteni, nem azokat, akik tömegével veszítik el a munkahelyüket.
Baján meg lezártak egy egész lépcsőházat. Szerencsétlen emberek még a meglévő munkahelyüket is elveszíthetik. Mit fognak keresni 2-hétig?
Egyre jobban kezdek kiakadni.
Bubus tudja, hogy valójában mi a totál kiakadásom oka, csak nem publikus.
Szép estét Mindenkinek!

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#8048) szemesi69 válasza Cunaja (#8047) üzenetére


szemesi69
addikt

Szia!
Mivel segítik a nyugdíjasokat? Jövő februárban kapnak 1 heti lovét? Ez a legnagyobb probléma? Addig? Most akkor utáljuk egymást? A kormány uszítása úgy látom alapos :(( A páromnak sincs most munkája, helyette maszkokat készít ruha helyett, ezért nem lázadunk más ellen. Egészség ügy megérdemli amit kap, de az is kevés. 10 év kormányzás után még mindig gyúcsány a hibás, soros a hibás, nem erölködtek, csak loptak, de azt alaposan. Most is hazudnak, ferdítenek, ha robban a járvány a sok felelőtlem marha miatt, itt vége lesz mindennek.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi redmi note 12 pro

(#8049) Cunaja válasza szemesi69 (#8048) üzenetére


Cunaja
addikt

Félre értesz.
Senkit nem akarok szidni, csak ha nem lesz dolgozó ember, akkor nyugdíj sem lesz,mert nem lesz miből fizetni.
Az egészségügyet is félre értetted. Megváltoztatták a beosztásukat, így egy halom lóvétól elesnek, amit majd nagy jóindulattal 500 bruttóval visszakapnak.
Az ellenzéket ne is említsük, mert 0 az egész.
A kormányunk is Andersen a mesemondótól tanult.
Részemről a politika itt befejezve.
Kijárási tilalom kell és 1 hónap múlva vége lesz. Különben nem, és könyörtelen élet jön.
:W

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#8050) szemesi69 válasza Cunaja (#8049) üzenetére


szemesi69
addikt

Csak a nyugdíjat értettem félre :R A többivel tisztában vagyok és egyetértünk. Ezek csak igéretek, jól hangzik és elfedik a tényeket, mert ezt akarják hallani, jól fel van ez építve. Részemről megkövetlek :R
Nálam kijárási tilalom van, csak boltba megyünk, nehéz de ki bírjuk, ha mindenki így állna hozzá, hamar vége lenne.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi redmi note 12 pro

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.