Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-01-23 09:15:11

LOGOUT.hu

Huawei P9-P9 Lite OFF topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5551) kuyarashi


kuyarashi
őstag

Sziasztok!

Egy ismerősömnek az a baj jött elő a telefonján, hogy újraindítás után jelszót kér, pedig állítólag legutóbbi kikapcsolást követően nem volt erre szükség (gondolom a rövid üresjárati idő miatt). Ő erről persze semmit nem tud, csak azt, hogy most nem tudja használni a készüléket. 1 hete vették Kínából és már akkor is volt vele ilyen gond, de mivel akkor még totál új volt, bátorkodtam "factory resetet" nyomni. Most megint itt tartunk, de amíg nem muszáj, addig nem állítom vissza gyárira.
Feltételezem, hogy ujjlenyomat azonosítást állított be, amihez jelszót is társított, csak megfeledkezett róla. Erre majd rákérdezek, ha alkalmam nyílik.
Ha jól látom és tényleg ez a probléma forrása, akkor hogy lehet ezt megkerülni? Illetve, ha nem ez, akkor mi okozhatja?

Előre is köszi.

[ Szerkesztve ]

iNEO DSGN • (csillagászati maszkok, alkalmi faldekorációk, exkluzív termékek) • https://ineodsgn.hu/

(#5552) Cunaja


Cunaja
addikt

Sziasztok, szép estét Mindenkinek!
Bubus: csak lestem, de ők tudják mit csinálnak.

kuyarashi: Nem mindegy mikor kér jelszót. Ha a pin kód után, akkor az elfelejtett jelszó és nincs törlés nélküli lehetőség. Ha közvetlen indítás után, akkor az sérült, illetve titkosított adat partíció.

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#5553) bubus66 válasza Cunaja (#5552) üzenetére


bubus66
nagyúr

Gondolom..

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5554) kuyarashi válasza Cunaja (#5552) üzenetére


kuyarashi
őstag

Nincs beállítva PIN kód a SIM kártyához, azonnal, a rendszerbetöltést követően kéri a jelszót.
Szóval ilyenkor mi van? Nem gondolom, hogy sérült lenne a partíció, maximum titkosítás védi. Ezzel mit tudok csinálni?

[ Szerkesztve ]

iNEO DSGN • (csillagászati maszkok, alkalmi faldekorációk, exkluzív termékek) • https://ineodsgn.hu/

(#5555) Cunaja válasza kuyarashi (#5554) üzenetére


Cunaja
addikt

3 gombossal a romot nyomd fel, azt ami rajta volt.

Jó reggelt Mindenkinek!
Kicsit hideg van és a szél is fúj.
Éjszaka jó volt a friss levegőn járkálni. :W
Délután net közelben leszek.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#5556) bubus66 válasza Cunaja (#5555) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia Cunaja Jó reggelt szép napot neked!

Jó pihenést neked.

Sziasztok Jó reggelt, szép napot mindenkinek!

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5557) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

+5 GB tárhely a Huaweitől.
(EMUI 5.1-től felfelé, szóval a kicsik le vannak ... :D )

#?*@&!

(#5558) kuyarashi válasza Cunaja (#5555) üzenetére


kuyarashi
őstag

Az mit jelent? :S

iNEO DSGN • (csillagászati maszkok, alkalmi faldekorációk, exkluzív termékek) • https://ineodsgn.hu/

(#5559) bubus66 válasza zeon.hu (#5557) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia én már használom 1 hónapja

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5560) Cunaja


Cunaja
addikt

Szép estét Mindenkinek!
Kezdek bedilizni, itt egy részlet abból amit csinálok.

Ebben keresem ki a vonatainkat, ami több ezer. Nem egyszerű feladat és csak két hetem van a befejezéshez.
Több ezer vonatról van szó és több mint 10.000 adatbevitelről. :Y
Szerencsére a 40%-át Copy - Paste módszerrel megtudom csinálni, de a többi manuális bevitel.
Egyszóval egy darabig még elszórakozom ezzel. :W

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#5561) aprokaroka87 válasza Cunaja (#5560) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Kitartás :)

(#5562) Cunaja válasza aprokaroka87 (#5561) üzenetére


Cunaja
addikt

:R
Kicsit felkaptam az agyvizet, mert végig olvasgattam a fórumokat (amiket szoktam ) és ez a beteges frissítési láz, illetve újból leírva minden 100x, felnyomta az agyvizem.
Itt legalább beszélünk mindenről, és ezért szeretem az off topikot.

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#5563) bubus66 válasza Cunaja (#5562) üzenetére


bubus66
nagyúr

Igen de mit vársz attól az egyre több hozzáértőtől aki érkezik aztán úgy tudja a FB az észt osztani, hogy rossz nézni azt azt hiszi itt is úgy van mint (pl mi szükség az FR), ha nem a frissítés akkor tok meg a fólia ennyiből áll egy szakmai topick..

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5564) Cunaja válasza bubus66 (#5563) üzenetére


Cunaja
addikt

Érdekes az egészben, hogy magáról a telefonról szinte szó se esik. Mit hogyan lehet beállítani, mit mikor és miért csinál esetleg.
A tok meg fólia nem olyan nagy gond, csak azt sem szabad túlzásba vinni, ahogyan azt is szokták.
Legyen már szó a telefonról, ne állandóan az FF és a frissítés.
Megfigyeltem, hogy szinte minden topikra jellemző, hogy beragad néhány téma és hetekig megy.
A P10-en is azért írtam le, mert már a csapból is ez folyik.
Engem már nem érdekel ki mikor csinál téglát, van egy szerviz és ott megcsinálják, ingyen vagy súlyos ezrekért.
Lehet öregszem, de az is lehet, hogy a rengeteg munkám miatt nem tud most érdekelni az egész.
Elvesztette számomra a varázsát az egész fórumozás a fentebb írt okok miatt. Nem azért mert nem akar segíteni az ember, de már mindent 1000x leírtam és újból megkérdezik, mert könnyebb mint a keresőt használni.
Ha valaki privátban keres, egyenesen a fórumra irányítom, mert ott van egy két hozzáértő user ( nem aki annak hiszi magát ), aki ugyanúgy tud segíteni mint én.
Majd októberben visszajön a kedvem, mert akkor fogok megint lázasan mókolni. ;]

kuyarashi:
Elolvastam rendesen amit elsőnek írtál. Nem írtad a telefon típusát, de ha Huawei , akkor a 3 gombos módszert bármelyik Huawei összefoglalóban megtalálod.
Bekapcs+hangerő fel+hangerő le egyszerre, illetve maga a rom legyen a külső sd-kártya dload mappájában kicsomagolva.

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#5565) bubus66 válasza Cunaja (#5564) üzenetére


bubus66
nagyúr

Így van én is úgy vagyok vele, hogy nem érdekel, amúgy is tanulnom is kell.. Ha téglát csinál akkor jön egyből segítsek na ez az ami megszűnt létezni.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5566) kuyarashi válasza Cunaja (#5564) üzenetére


kuyarashi
őstag

Köszi, nemrég hívtak, hogy meglett az ujjlenyomatkód és azzal elindult. Mint sejthető volt.

Azt hittem, hogy ez Huawei P9 topik és mivel a kérdéses telefon egy Lite verzió, nem gondoltam, hogy külön mondanom kell.

iNEO DSGN • (csillagászati maszkok, alkalmi faldekorációk, exkluzív termékek) • https://ineodsgn.hu/

(#5567) bubus66 válasza Cunaja (#5564) üzenetére


bubus66
nagyúr

Na az okosok meg érkeztek a P10 Topikba már telepítik az Oreot most figyeljetek majd...

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5568) zeon.hu válasza bubus66 (#5567) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Hogy mi a fenéért várják annyira?
Egyre bugosabb és egyre több a korlátozás minden új android verzióban.

#?*@&!

(#5569) petya220 válasza zeon.hu (#5568) üzenetére


petya220
senior tag

Mindenki más.

Én is várom az oreo-t mert kurva sok új fícsőrt tettek bele.
Kernel szinten is, már 4.4-es kernel jön.
EMUI 8 nagyon sok új dolgot rejt, amik persze legtöbbször le van tiltva. :U
Mi is nagyon várjuk a fejlesztőkkel, hogy valamelyik hi6250-es készülék megkapja az oreo-t, ami támogatja a treble-t, így nem lenne sok bajunk a custom romokkal.
Egyből menne kb minden hardver / érzékelő stb.
Meg ugye a biztonsági javítások.

de legfőképpen HYPE!

- Neked milyen android van a telefonodon?
- Nougat.
- De szar! Nekem Oreo-m van! Csíííraaa...

"Neked is pörög az agyad a szarokon, amíg a mosoly a szádra kanyarodik."

(#5570) Cunaja válasza petya220 (#5569) üzenetére


Cunaja
addikt

Jó reggelt Mindenkinek!
Petya: egy informatikusnak könnyű dolga van. ;]
Zeon EMUI 3.1-en van, mert még "nem volt kedve lecserélni a P7-et". :( Gondolom érted mire gondoltam?
Nekem meg mindegy, hogy Nougat vagy Oreo, a lényeg a stabil rendszer.

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#5571) petya220 válasza Cunaja (#5570) üzenetére


petya220
senior tag

Nincs könnyű dolga! :O Tapasztalom... :U

Ismerős ez a nincs kedvem dolog...
Mi most a házzal vagyunk bajban.

"Neked is pörög az agyad a szarokon, amíg a mosoly a szádra kanyarodik."

(#5572) bubus66 válasza Cunaja (#5570) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia Cunaja szép napot neked!

Most ébredtem fel, de közben meg járőrbe is vagyok..

Sziasztok szép napot mindenkinek!

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5573) Cunaja válasza bubus66 (#5572) üzenetére


Cunaja
addikt

Hm. Ilyen titkárnő jöhetne ide mellém is. :Y :C
Szia Bubus!
Lehet én meg lefekszem, mert reggel óta nyomom a nem normális táblázatomat.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#5574) bubus66 válasza Cunaja (#5573) üzenetére


bubus66
nagyúr

Na ja én is úgy vagyok de még éjjel van egy másfél órás járőrőzésem, ha nem lesz riasztás akkor talán tudok aludni is.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5575) bubus66


bubus66
nagyúr

Hát igen sokszor életet menthet.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5576) Cunaja válasza bubus66 (#5575) üzenetére


Cunaja
addikt

Jó kis légzsák!
Jó pihenést Mindenkinek!
Hajnalban jelentkezem.
Annyit még, írtam a P9 fórumba egy kicsit. ;]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#5577) Cunaja


Cunaja
addikt

Jó reggelt Mindenkinek!
Végre itt a tavasz, csipognak a madarak, és a napocska is szikrázóan sütöget. (Esetleg Egyiptomban)
-12 van nálunk enyhe széllel, hőérzet -16.
Szerencsére ma, nem kell a hidegben mászkálnom, mert az irodában csinálom a táblázatot. :) . Elég lesz mindjárt bemenni a jéghideg BKV-n. :W .
Mindenki jól öltözzön fel.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#5578) bubus66 válasza Cunaja (#5577) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia hát igen jó hideg van

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5579) zeon.hu válasza Cunaja (#5577) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Hogy nektek semmi se jó!
Faca hideg van, nem az a sz.r meleg, mint nyáron! :DD

#?*@&!

(#5580) Cunaja válasza zeon.hu (#5579) üzenetére


Cunaja
addikt

Ebben az időben érzem jól magam. Nem izzadok és nem is fázok, pont megfelelő. A bacik sem szaporodnak.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#5581) zeon.hu válasza Cunaja (#5580) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Na ugye :)
Nagyon nem bírom a meleget, 20° fölött már szenvedek.

#?*@&!

(#5582) bubus66


bubus66
nagyúr

Szia Cunaja Jó reggelt szép napot neked!

Mi megy a P10 topikcba hát az egy csúcs...

Sziasztok Jó reggelt, szép napot mindenkinek!

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5583) szemesi69 válasza bubus66 (#5582) üzenetére


szemesi69
addikt

Szia!

Xiaomi redmi note 12 pro

(#5584) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

szép napot!
Nincs is annál jobb amikor egy megyei jogu városban nincsen eltakaritva a hó az utakról:(

Vagyis felemásan!
Mellékutakon szánkozni lehet

(#5585) bubus66 válasza aprokaroka87 (#5584) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia fel készültek a télre csak arra nem számítottak, hogy hó is lesz..

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5586) bubus66


bubus66
nagyúr

Ma reggel meg jött az Oreo a telefonomra

[link]

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5587) szemesi69 válasza bubus66 (#5586) üzenetére


szemesi69
addikt

Várjuk az élmény beszámolót :) Egy kis videó is jöhetne róla.

Xiaomi redmi note 12 pro

(#5588) bubus66 válasza szemesi69 (#5587) üzenetére


bubus66
nagyúr

Na ja csak ennyi volt mint a képen van.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5589) Cunaja


Cunaja
addikt

Sziasztok!
Szép napsütést Mindenkinek!

Bubus, Roolback van? ( Mosogató szivacs ) :P
Soha nem végzem ezzel a nem normális táblázattal. :(((

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#5590) bubus66 válasza Cunaja (#5589) üzenetére


bubus66
nagyúr

Az nincs nem is kell mert fogyott finom volt...

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5591) Cunaja


Cunaja
addikt

Szép estét Mindenkinek!
Jót nevettem az előbb, mert eszembe jutott, hogy 6 havonta kell csinálni ezt a táblázatot és pont akkor leszünk 3 hétig Skopeloson. ;]
Kíváncsi leszek ki csinálja ugyanezt meg? Szerintem megbolondul majd az illető.
Reggeltől nyomtam és még 1 hétig nyomni fogom. :W
Gyorsan átolvasom a szokásos topikokat és csicsika.
Szép álmokat! ;)

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#5592) bubus66


bubus66
nagyúr

Szia Cunaja Jó reggelt szép napot neked!

Sziasztok Jó reggelt, szép napot mindenkinek!

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5593) Cunaja válasza bubus66 (#5592) üzenetére


Cunaja
addikt

Jó reggelt Bubus, szép vasárnapot Mindenkinek!
Ma is ritkán leszek,nincs pihenés a határidő közelít.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#5594) ANDROID???


ANDROID???
addikt

Sziasztok!
Asszony elgondolkodott újabb készüléken, jelenleg P9 Lite van nála. P10 Lite teli szopás, vagy jobb/rosszabb mint P9 Lite? Örülnék egy első kézből tapasztalat osztásból, mert a topikjában vannak hozzászólások mindenfélék..

(#5595) Cunaja válasza ANDROID??? (#5594) üzenetére


Cunaja
addikt

P9 és a romom.
Röviden és tömören. ;]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#5596) ANDROID??? válasza Cunaja (#5595) üzenetére


ANDROID???
addikt

Akkor marad a P9 Lite :U
Indoklás, ha új telefon, csak is akkor kell neki, ha jó az ára. Elvileg 33és jöhet haza a P10 Lite. :K Azt, hogy 70-80 telefonra áááh dehooogy (és ezt esély sincs elmagyarázni, mint tudjuk az asszonyok így vannak ezekkel a cuccokkal..) értem is, mert én sem szívesen tettnék ki annyit telefonért.

[ Szerkesztve ]

(#5597) Cunaja válasza ANDROID??? (#5596) üzenetére


Cunaja
addikt

Jó reggelt, jó hetet Mindenkinek!
Érkezik a tavasz, már csak -6 fok van. :DD
Android: a dolog nagyon ismerős. Amikor a P7-et vettem, mondom neki is veszek, persze ő neki nem kell. Most meg már nagyon tetszik neki. ( saját rom )
Nem kell drága telefon, de ruha és cipőnél nincs határ. :)
Amilyen színű a ruha, olyan színű a cipő. :D Igazi női logika. Egy valami jó az egészben, hogy a lányomnak ugyanaz a mérete. :)
Elmegyünk az üzletbe, megvesszük a drága ruhát, de már otthon mégsem tetszik, ezért a lányomnak tökéletes. Mindig mondom, hogy csak olyat vegyen, ami nem veszik kárba.
Azért nem tudunk még mindent neki adni, mert 14-évesen azért még ne hordjon szexi felsőket. Mondjuk ő elviselné, csak én nem. Mai nem normális szokás, hogy a 14-évesen már 18-nak néznek ki. :W
A lényeg, nem fogod tudni meggyőzni, hogy egy P9 sokkal jobb, mint egy Lite. Már nem is olyan vadul drága. A P10-et nem írtam, mert az már tényleg felesleges neki.

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#5598) ANDROID??? válasza Cunaja (#5597) üzenetére


ANDROID???
addikt

Szia, tudom ismerős, sokszor van ruha visszaküldés is. :W
A p10l lenne árban ok, a p9 már hú de drága.. :W
Aztán lehet valami okossággal megoldom, hogy jó legyen az :D
Nem követtem a topikot, meg a sok info kutyulbfejben szóval, ha p9, akkor az üzemidőbeb megeszi a litet ha eredeti a szoft rajta és pl telekomos a tel?

Azt lehet tudni, hogy p10 lite nagyobb szívást rejt minz a p9 lite?
P9l2017 direkt nincs is nézve..

[ Szerkesztve ]

(#5599) bubus66 válasza ANDROID??? (#5598) üzenetére


bubus66
nagyúr

A P10Lite jobb mint a sima P9 Lite.... A P9 Litenél nagyobb szívás nincs

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5600) Aryon87


Aryon87
félisten

Ahio!
Próbacseresznye itt is, mert látom jobban pörögtök, mint a saját topikban.

Adott egy Telekomos P9 (L09). FF-vel gondoltam megadom neki a frissítést, de benéztem a dolgot, és a C150 verziót szedtem le a C432 helyett. Az eredmény: test-key a build számnál..

Összefoglaló nem világos, mit kell leszednem hogy a telefon visszatérjen a valóságba? Annyit sikerült felfognom, hogy rollback szükséges.

kép a helyzetről

megtaláltam az összes fw-t ami hozzá van, melyiket érdemes leszedni? vagy mindenképp vissza kell mennem MM-re?

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.