Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-01-23 09:15:11

LOGOUT.hu

Huawei P9-P9 Lite OFF topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5051) bubus66


bubus66
nagyúr

Szia Cunaja Jó reggelt szép napot neked!

Sziasztok Jó reggelt szép napot mindenkinek!

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5052) Cunaja válasza bubus66 (#5051) üzenetére


Cunaja
addikt

Szép estét Mindenkinek!
Első képen jó a párna. ;] :DD

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#5053) bubus66 válasza Cunaja (#5052) üzenetére


bubus66
nagyúr

Csak a párna????

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5054) Cunaja válasza bubus66 (#5053) üzenetére


Cunaja
addikt

:D A csajszi is jó :DD :C

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#5055) bubus66 válasza Cunaja (#5054) üzenetére


bubus66
nagyúr

:C :K

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5056) Cunaja válasza bubus66 (#5055) üzenetére


Cunaja
addikt

Nem jön a frissítés a telefonomra, mit csináljak? :O
Megcsinálom akkor magamnak a kínaiból. :DDD :Y
Ez sajnos minden Huawei telefonnál így van, ami éppen nem a legifjabb. :W

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#5057) csocsoszán


csocsoszán
őstag

Mindennél van lejjebb! :Y
http://m.hvg.hu/tudomany/20171201_huawei_okos_merleg_okosmerleg_ah100_funkciok_ar
[link]

Eladó Sennheiser Hd800 és egy B&W füles!

(#5058) Cunaja válasza csocsoszán (#5057) üzenetére


Cunaja
addikt

Szia Szomszéd, gondolom veszel egyet belőle. :DD :P .
Ezt olvassátok el, mert érdemes. [Itt]

Mentem aludni, jó éjszakát Mindenkinek!

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#5059) csocsoszán válasza Cunaja (#5058) üzenetére


csocsoszán
őstag

Jó éjt! :R
Ezt most kihagynám! :K

Eladó Sennheiser Hd800 és egy B&W füles!

(#5060) bubus66


bubus66
nagyúr

Szia Cunaja Jó reggelt szép napot neked!

Sziasztok Jó reggelt szép napot mindenkinek!

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5061) Cunaja válasza bubus66 (#5060) üzenetére


Cunaja
addikt

Jó reggelt Bubus, szép napot Mindenkinek!
Reggelről felhúztam magam. [ezen ].
Csak a nyugalom megzsavarása miatt nem kezdek el folyékonyan káromkodni.
1x él az ember és nem eszek tonna számra giroszt, se lángost, de ne az EU döntse már el az egészségemet, mert különösebben úgysem érdekli.

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#5062) bubus66 válasza Cunaja (#5061) üzenetére


bubus66
nagyúr

Ennek felesem igaz ripost milyen hírportál kormányközeli???? Tudod ezek ha igaz hanem és (lehet hogy ők akarják betiltani) csak ráfogják az Unióra..

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5063) csocsoszán válasza Cunaja (#5061) üzenetére


csocsoszán
őstag

Persze!! Még a rántott húst is! Szerintem a Norbi intézi! :Y

Eladó Sennheiser Hd800 és egy B&W füles!

(#5064) Cunaja


Cunaja
addikt

Jó reggelt és szép vasárnapot Mindenkinek!
Megyek melóba, és a kedves BKK-t nem érdekli az utas. Combinó villamoson vagyok, de mindjárt lefagy a lábam. Természetesen a vezetőnél jó meleg van. :W
Melóból írni fogok levelet a BKK-nak.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#5065) csocsoszán válasza Cunaja (#5064) üzenetére


csocsoszán
őstag

Akkor jobb reggelt! Szomszéd. :R

[ Szerkesztve ]

Eladó Sennheiser Hd800 és egy B&W füles!

(#5066) bubus66 válasza Cunaja (#5064) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia Cunaja Jó reggelt szép napot neked.

Én meg most jöttem haza, szolgálatból, de ma meg járőrbe vagyok.

Sziasztok Jó reggelt szép napot mindenkinek!

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5067) Cunaja


Cunaja
addikt

[ :W :DD :Y ]
Ha nem nálunk lenne, nem is hinném el. .

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#5068) bubus66 válasza Cunaja (#5067) üzenetére


bubus66
nagyúr

Ez jó

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5069) bubus66


bubus66
nagyúr

Szia Cunaja Jó reggelt szép napot neked.

Sziasztok Jó reggelt szép napot mindenkinek!

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5070) Cunaja


Cunaja
addikt

Jó reggelt Bubus, szép napot Mindenkinek!
Csajszik jók! :R
A P9-nél van egy UK Vodás User, aki már C432-ön van, de semmi frissítést nem enged neki felrakni a teló. Az összes 6.0-ás rom felmegy neki, de Nougat-ból egyik sem. Ilyet én még nem láttam. :W .
Van valami ötlet?

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#5071) bubus66 válasza Cunaja (#5070) üzenetére


bubus66
nagyúr

Jó volna tudni, hogyan lett neki C432?

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5072) petya220 válasza bubus66 (#5071) üzenetére


petya220
senior tag

OEM cserével!! :P

"Neked is pörög az agyad a szarokon, amíg a mosoly a szádra kanyarodik."

(#5073) bubus66 válasza petya220 (#5072) üzenetére


bubus66
nagyúr

Biztos?

Ha jól emlékszem az egabi71 mondta hogy ha a vodást átteszed C432 nem fog frissülni

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5074) Cunaja válasza petya220 (#5072) üzenetére


Cunaja
addikt

:C ezt a megfejtést. :P
UK Voda volt és most a C432-vel ha feje tetejére áll, akkor sem megy fel neki semmi Nougat, pedig az összeset próbálta. :W
FF-el még nem, de ezek után szerintem még az sem lenne jó. A DC Phonix fog maradni neki.
Simán felraknám ha nálam lenne, mert van Huawei szerviz progim, ami mindent megcsinál, csak nem kell érte csengetni az EURO-t. Igaz maga a progi bonyolult, de a halott telefont is ébreszti.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#5075) petya220


petya220
senior tag

Igyekszem! :D ;]

"Neked is pörög az agyad a szarokon, amíg a mosoly a szádra kanyarodik."

(#5076) Cunaja


Cunaja
addikt

Jó reggelt Mindenkinek!
[ :K ]

[Érdekes cikk]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#5077) csocsoszán válasza Cunaja (#5076) üzenetére


csocsoszán
őstag

Jó reggelt szomszéd! Korai! :R

Eladó Sennheiser Hd800 és egy B&W füles!

(#5078) Cunaja válasza csocsoszán (#5077) üzenetére


Cunaja
addikt

Nekem nem korai, mert lassan megyek haza. Neked meg jó munkát! ;)
Igyekezzél a Váci út még járható!

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#5079) bubus66 válasza Cunaja (#5076) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia Cunaja Jó reggelt szép napot neked!

Jó pihenést, én ma megyek éjszakára.

Sziasztok Jó reggelt szép napot mindenkinek!

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5080) Cunaja válasza bubus66 (#5079) üzenetére


Cunaja
addikt

:R
A csajszik :Y :))

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#5081) zeon.hu válasza Cunaja (#5076) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Ez a cikk hülyéknek íródott:
Ha 42-es lábad van, 42-es cipőt vegyél!
A szomorú az, hogy pont emiatt az emberiség nagy részének el kéne olvasnia... :DDD

#?*@&!

(#5082) bubus66 válasza Cunaja (#5080) üzenetére


bubus66
nagyúr

Ezt most nem értem mi a probléma?

Erre íródott.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5083) zeon.hu válasza bubus66 (#5082) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Ha az itteni tárhellyel akarsz spórolni, a "kép" lehetőséget válaszd, oda illeszd be a linket és ne írj semmit bele.
Kivéve, ha mondjuk azt megnyitva linkelni akarsz valamit.

#?*@&!

(#5084) bubus66 válasza zeon.hu (#5083) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia van erre egyszerűbb megoldás nem töltök fel képet. Azt én értem, de miért nem használhatom, úgy ahogy én szeretném. Ha így nem lehet akkor módosítani kell a szabályzatot...

Különben meg nem használom az itteni tárhelyet..

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5085) zeon.hu válasza bubus66 (#5084) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Nincs ezzel gond, csak nem kell a link beillesztése után már beírni semmit.
Egyébként lehet külső helyről képet linkelni.

#?*@&!

(#5086) bubus66 válasza zeon.hu (#5085) üzenetére


bubus66
nagyúr

Értem akkor csak [img] tag közé kell beilleszteni. Na de azért ne, most már lassan semmit sem lehet..

Gondolom erre gondoltak, hogy a képre kattintva nem nem nyílik meg, csak az nem értem hogy az miért gond, igaz eddig senkinek sem volt az..

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5087) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

Én minden jellegű megosztást Dropbox vagy Gdrive linken keresztül intézek.

(#5088) bubus66 válasza aprokaroka87 (#5087) üzenetére


bubus66
nagyúr

Ha meg az a probléma milyen tárhelyre töltöd fel akkor kell csinálni egy listát mi engedélyezett és mi tiltott.

Max az lesz, belőle, hogy sokan nem fognak meg osztani, mert mindenkinek más képtár jön be.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5089) bubus66


bubus66
nagyúr

Ilyen tokot rendeltem a telefonomhoz ma jött meg kevesebbe került mint nálunk és 2 hét alatt meg jött.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5090) Cunaja válasza bubus66 (#5089) üzenetére


Cunaja
addikt

Ilyet sem láttam még. :Y
Megint olvastam a P10 fórumát, de kezdek kiakadni.
Semmi másról nem szól, csak a biztonsági frissítésről.
Rendben van ez, de ennyire idegeskedni rajta, ez már gáz.
Azt nem értem, hogy az emberek miért nem akarnak inkább maradandót alkotni. Ha valakit ennyire zavar, akkor kezdjen tanulni Android fejlesztést, és csináljon magának biztonságos romot.
A legnagyobb kém, maga a rom az összetevőkkel. Itt értem a Google, gyári appok és stb.... Hiába a biztonsági frissítés, ha a gyári alkalmazások kémkednek. Lehet valaki a Nasa-nál dolgozik, és nem szeretné, hogy az adatok kikerüljenek, az ilyen user ne használjon se wifit, se bluetooth, se mobil net ne legyen, és egyből biztonságban lesz.
Azért ha a híreket olvasgatjuk, látható melyik óriás cég van beperelve jelenleg adat szivárogtatásért.
Mikor én megvettem a P7-et láma voltam, de Porterocka és a kíváncsiságomnak köszönhetően, vagyok aki vagyok és ez nem kis munka és olvasás eredménye.
Közben 75K-ért elvégeztem egy Android gyorstalpalót is.
Jelenleg a biztonság miatt az appok szétbontását javaslom és a jogosultságok megritkitását, majd csomagolás. Van olyan alkalmazásom ami 8 fajta jogosultságot kért, de nem foglalkoztam vele, letöltöttem és most csak a tárhely kell neki.
A romjaimban biztonsági billentyűzet sem tetszik sokaknak, mert ronda, de legalább nem jegyzi a jelszavakat.
Igen is fejlődött sokat az Android biztonsága, de azért van még hová fejlődni.
Még 1x a végére: a legnagyobb kém, maga a gyári rendszer. Ha nem lenne root a telón, akkor sem bankolnék rajta.
Röviden ennyi az állandó siránkozásról.
Bubus, te sem a kisujjadból vetted a tudásod.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#5091) aprokaroka87 válasza Cunaja (#5090) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Az a gond hogy oktatás/tudás nélkül az átlag user-t könnyebb átverni.

(#5092) Cunaja válasza aprokaroka87 (#5091) üzenetére


Cunaja
addikt

Igen :W .
[Az egyik kedvenc billentyűzet, csak példának az irományomra. ]
Mikor kivettem a romomból, ezt hiányolták sokan. :W

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#5093) aprokaroka87 válasza Cunaja (#5092) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Csak úgy halkan megsugom, a Go Billenytüzet nekem már régóta a gyanús kategoria volt.

Ezért blokkoltam tűzfallal + viszavontam minden netes permissionst.

Állitolag már nem kémkedik, de hiszi a piszi.

Amikor percenként pl 40-50x kapcsolodott netre...na ott már gyanús volt kb 1.5 éve.

(#5094) bubus66 válasza Cunaja (#5090) üzenetére


bubus66
nagyúr

Hát nem a kisujjamból az biztos sokat olvastam próbálgattam, itt a mai napig sokat kell olvasni tanulni kérdezni..

Tegnap a Restart műsorban halottam, hogy a google bekeményít a play áruházba lévő alkalmazásokkal.

Majd meg szellőztettem, hogy a B179-nek novemberei a biztonsigi frisstése, hadd töltsék le az FF, legalább lesz egy pár tégla..

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5095) Cunaja válasza bubus66 (#5094) üzenetére


Cunaja
addikt

Itt lenne az ideje, de nem csak a Play áruházban, hanem a gyári beépített appokban is.
Farkaskoma aprokaroka87 jól írja, egy tűzfal progi megmondja egyből, mi megy állandóan a netre.

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#5096) bubus66 válasza Cunaja (#5095) üzenetére


bubus66
nagyúr

Hát ja milyen jó, hogy nem használom Rengetegen nyelték be a hamis WhatsApp frissítést

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5097) Cunaja válasza bubus66 (#5096) üzenetére


Cunaja
addikt

[Azért látják ők is, hogy gond van. ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#5098) aprokaroka87 válasza Cunaja (#5097) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Vajon az adatgyüjtési szigor a Google appokra is vonatkozni fog?

Mert ott is vannak dolgok.

Nekik kellene példát mutatni szerintem.

(#5099) bubus66 válasza aprokaroka87 (#5098) üzenetére


bubus66
nagyúr

Igen azokra is fog úgy néz ki.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5100) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

Amúgy kérdezek valamit.

Annak mi az oka hogy a root nélküli tűzfalak, mind vpn alapúak?

Jól gondolom hogy azért mert a root tűzfalak rendszerszinten blokkolnak?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.