Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-01-23 09:15:11

LOGOUT.hu

Huawei P9-P9 Lite OFF topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4401) Cunaja válasza Septum15 (#4400) üzenetére


Cunaja
addikt

Majd meglátjuk. Ez viszont megint egy felfújt dolog.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#4402) bubus66


bubus66
nagyúr

Szia Cunaja Jó reggelt szép napot neked!

Sziasztok Jó reggelt szép napot mindenkinek!

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#4403) Cunaja válasza bubus66 (#4402) üzenetére


Cunaja
addikt

Jó reggelt Bubus, szép napot Mindenkinek!
Most megyek haza 15kg szőlővel. :)
Buszoztam, most 4-es metró, majd megint busz. :Y
Cipekedek mint egy őrült.
A kocsiban még nem hárítottam el a vezeték hibát, így kénytelen vagyok cipekedni.
Hazaérek és indulunk is az SZTK-ba és nem lehet tudni, hogy meddig leszünk ott.
Azután alszom, így csak este leszek.
MK VII: tessék intézni a kocsit, legalább az miatt nem kell idegeskedni majd.
Petya: milyen az új suli?
Farkaskoma: Az akku kímélése miatt öl meg mindent drasztikusan. Inkább bírja ki a nap végéig, mint a memóriában tartson mindent, és délután 2-kor már üvöltözőn a hiányzó feszkó miatt.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#4404) bubus66 válasza Cunaja (#4403) üzenetére


bubus66
nagyúr

MK VII -vel beszéltem tegnap este adtam neki jogász elérést.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#4405) Cunaja válasza bubus66 (#4404) üzenetére


Cunaja
addikt

Oké, de a jogász sem tudja a fedezetelvonást kikerülni. Több ilyen ügyben jártam és 15 perc alatt a bíróság semmisé nyilvánította az adás-vételit, illetve 500K rendvédelmi bírságot is kapott a volt tulaj. Az ügyvéd is hibás volt, mert nem figyelte a VH ügy elindulási dátumát. 1 napot késtek és autó visszakerült a nevére, majd a rendszám be is lett vonva azonnal. :W

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#4406) bubus66 válasza Cunaja (#4405) üzenetére


bubus66
nagyúr

Én nem az autóval kapcsolatba beszéltem vele, hanem a házzal..

A Kettő nem ugyan az a kaliber.

Én saját magam tettem zsebre az OTP faktoringot.

Magyarul amit írtál mindent meg lehet volna akadályozni ha az ügyvéd nem balfasz...

Nekem volt olyan ismerősöm, hogy az ügyvéd csak a nagy pénzt vette fel és nem csinált semmit, a szakjogász meg elrendezte, az ügyvéd költségéhez képest, negyed áron,semmilyen fedezet levonás nem volt, ja és az autó is megmarad, sőt a nevére is került...

Még egyszer próbálkozott a bank ilyenkor már csak FMH-val tud és megkapta a második pofont is..

Tehát egy szakjogász többet ér mint egy pénzéhes ügyvéd..

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#4407) bubus66 válasza MK VII (#4397) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia MK VII

[link]

Cunaja Jó pihenést...

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#4408) aprokaroka87 válasza Cunaja (#4403) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

De azt ugye tudod hogy pl a Tasker max 1-2%-ot fogyaszt.

Gondolom az automaeit sem fogyaszt észrevehetően.

(#4409) MK VII válasza Cunaja (#4403) üzenetére


MK VII
veterán

Az autón nem idegeskedünk... Van itthon 3 másik. Igaz az bátyámé, de, ha nagyon kéne használhatjuk.
Ettől függetlenül tegnap előtt sikerült a bankba befizetnem 20 ezret, így most egy jó darabig békén hagynak.
Tegnap meg volt egy jobb forgalmunk, besegítettem apunak, aztán így a Telekom egyik régebbi számláját is be tudtam fizetni. Szóval egyenlőre nyugalom lesz.
Különben megható és egyben jó olvasni, hogy így aggódtok egy szinte ismeretlen valaki iránt.
És jól esik, hogy ennyit segítetek..
Bubusnak külön köszönöm a tegnap esti hívását.. Jót beszélgettünk és adott egy lökést, hogy bizony nem szabad behúznia senkinek a fülét farkát akármivel is fenyegetőznek a bankok vagy szolgáltatók... :R

(#4407) bubus66
Köszi. Szép a halacska is. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#4410) bubus66 válasza MK VII (#4409) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szíves, és mint mondtam nem szabad meg ijedni itt már csak ez a járható út.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#4411) bardo válasza aprokaroka87 (#4408) üzenetére


bardo
tag

Nem eszik sokat egyáltalán az Automagic sem. Most 0,93%-ot, de ennél kevesebb szokott lenni. Az utolsó újraindítás óta egyszer sem állt le. Így reménykedem most jó lesz. Tasker is megvan véve nekem, de most az Automagic kényelmesebb . De majd meglátom melyik marad :)

Huawei P9 L09C432, Mate 10 Pro Telekom single sim

(#4412) MK VII válasza bubus66 (#4410) üzenetére


MK VII
veterán

(#4413) szemesi69 válasza MK VII (#4412) üzenetére


szemesi69
addikt

Hú a kis ugri-bugri :C

Xiaomi redmi note 12 pro

(#4414) MK VII válasza szemesi69 (#4413) üzenetére


MK VII
veterán

A kis bolondos némber.. Nagyon aranyos csajszi. :))
Mondjuk biztos tud határozottan komoly is lenni mikor oda van neki lógatva. ;]

[ Szerkesztve ]

(#4415) szemesi69 válasza MK VII (#4414) üzenetére


szemesi69
addikt

Azért megpróbálnám elkapdosni az ugri-bugrikat ;]

Xiaomi redmi note 12 pro

(#4416) bubus66 válasza szemesi69 (#4415) üzenetére


bubus66
nagyúr

Hát egy próbát megérne..

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#4417) MK VII


MK VII
veterán

A hasitasi nem kér kódot.. :DDD

Illetve egy kis keleti kényeztetés. :P
Huhhhh... :Y

Ja és jó éjszakát skacok. :)

[ Szerkesztve ]

(#4418) MK VII


MK VII
veterán

És egyetemi diplomájuk lesz.
Katasztrófa, hogy mennyire lebutult a mai fiatalság. Tisztelet a kivételnek.
Annyira alapvető kérdéseket tesz fel pedig a riporter.
És még nekik áll feljebb, meg perrel fenyegetőznek. Ezt érte el a nagy demokrácia és szabadság. A hülye mindent megengedhet magának.
Külön érdekesség, hogy a büfés csaj akinek gondolom kb egy szakma van a kezében, az simán vágja a válaszokat. :C

[ Szerkesztve ]

(#4419) bubus66


bubus66
nagyúr

Szia Cunaja Jó reggelt szép napot neked!

Sziasztok Jó reggelt szép napot nektek!

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#4421) Cunaja


Cunaja
addikt

Hahó, jók a csajszik! :C
Ma egész nap rohangáltam mint pók a falon és fáradt vagyok rendesen.
Most van 5 percem net közelben lenni normálisan.
Szép estét Mindenkinek!
Reméljük már eláll az eső, mert idegesítő rendesen. :W

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#4422) bardo válasza Cunaja (#4421) üzenetére


bardo
tag

Szia,

Tiszteletben tartjuk a döntésed, de tudd a Te romod így is a legjobb. Én használom a V5-mod-ot és az Automagic-et sem szedi már ki. Természetesen én voltam a béna. Azért remélem ha valami új és nagyon új hivatalos rom jön ki és magadnak csinálsz belőle megosztod velünk is. De addig míg Neked jó, ami fent van, nekem és sokunknak jó :) . És köszi az eddigi munkádat is.

Jó éjt!
Bárdó

Huawei P9 L09C432, Mate 10 Pro Telekom single sim

(#4423) Cunaja


Cunaja
addikt

Jó reggelt Mindenkinek!
Legyen szép napotok! ;)

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#4424) bubus66 válasza Cunaja (#4423) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia Cunaja Jó reggelt szép napot neked!

Ma reggel jöttem haza most pihi holnap járőr szolgálat vasárnap megint megyek éjszakára.

Sziasztok Jó reggelt szép napot mindenkinek!

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#4425) csocsoszán válasza Cunaja (#4423) üzenetére


csocsoszán
őstag

Azt hittem csak én szoktam ilyen korán kelni! :Y
Jó reggelt mindenkinek!

Eladó Sennheiser Hd800 és egy B&W füles!

(#4426) MK VII


MK VII
veterán

Üdv mindenkinek...
Legyen szép a napotok. :)

(#4427) bubus66 válasza MK VII (#4426) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia neked is legyen szép napod!

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#4428) Cunaja


Cunaja
addikt

[Egy kis szakma] :DD :Y

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#4429) MK VII válasza Cunaja (#4428) üzenetére


MK VII
veterán

WoW.. Ez nagyon kemény. :)
Érzi a gépet. :)

(#4430) bubus66 válasza Cunaja (#4428) üzenetére


bubus66
nagyúr

Ez igen nem semmi...

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#4431) Cunaja válasza MK VII (#4429) üzenetére


Cunaja
addikt

Első körben szakmai szempontból néztem.
Könnyű fémhulladékot szállít és nincs lehálózva az Ea kocsi. Utána néztem, hogy középen van a mozdony, ami ugye nálunk nem lehet ott. A vonat hossza is brutális, ami nálunk max: 800 méter.
Ezután jött a drón kezelő. Ez egy vérprofi ürge, mert ezt megcsinálni, szerintem több éves gyakorlás kell hozzá. :Y

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#4432) bubus66


bubus66
nagyúr

Szia Cunaja Jó reggelt szép napot neked!

Sziasztok Jó reggelt szép napot mindenkinek!

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#4433) szemesi69 válasza bubus66 (#4432) üzenetére


szemesi69
addikt

Szia! Szép napot mindenkinek!

Xiaomi redmi note 12 pro

(#4434) Cunaja válasza bubus66 (#4432) üzenetére


Cunaja
addikt

Jó reggelt, jó pihenést és szép szombatot Mindenkinek!
A napocska mosolyog, így megyek vezetéket szerelni a kocsiban.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#4435) csocsoszán válasza Cunaja (#4434) üzenetére


csocsoszán
őstag

Jó reggelt! Nagyon álmos vagyok, és úgy olvastam megyek vezetéket szerelni a kocsmába! :Y De aztán látom, hogy csak a kocsiba! :DD (kicserélsz egy szakaszt?)
Jó reggelt mindenkinek! :R

Eladó Sennheiser Hd800 és egy B&W füles!

(#4436) bubus66 válasza Cunaja (#4434) üzenetére


bubus66
nagyúr

Én meg majd holnap olajcserét ejtek meg..

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#4437) Cunaja válasza csocsoszán (#4435) üzenetére


Cunaja
addikt

Csak leszigeteltem a sérült vezetéket. Ha ezután sem lesz jó, akkor kénytelen leszek cserélni az összes vezetéket, ami a hátsó csomagtartónál van. Az akku 2 nap alatt vesztett álló helyzetlben 0,8 voltot. Nincs bent a kocsiban, a lakásban van. Ezáltal megállapítható, hogy az akku is rossz. Érdekes, mert 6 napig stabilan tartotta a 13,01 voltot, de most csak 12, 93 van benne 8 nap után.
Nem tartja a töltést.
Garanciális, és mondani fogom nekik, hogy szoba melegen is, terhelés nélkül elveszíti a teljesítményét.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#4438) MK VII


MK VII
veterán

Szevasztok.. Szép napot.
Nálunk ma papáéknál a telken dióverés lesz. De nagyon szép az idő, szóval jó kis délután lesz. :)

(#4439) csocsoszán válasza Cunaja (#4437) üzenetére


csocsoszán
őstag

Számoljunk újra! (13,1 meg 12,93)
12,93V akkor jó az aksi! Önkisülés minden aksinál van.

Eladó Sennheiser Hd800 és egy B&W füles!

(#4440) Zototh64 válasza Cunaja (#4437) üzenetére


Zototh64
őstag

2 nap alatt nagyon sok a 0,8 volt esés, akkor is, ha kocsiban van és van állandó nem kikapcsolható fogyasztó, mint pl riasztó.
Ha ez jó lenne, akkor egy hét után egy autó sem indulna.
De meg kell nézni terhelő villával hátha kiadja, de ha kezdődő cella zárlat van, azt nem fogja.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Huawei Mate 40 Pro, Huawei Mate 20 Pro, Huawei Watch GT3 Pro, Garmin Instinc 2X Solar

(#4441) Cunaja válasza Zototh64 (#4440) üzenetére


Cunaja
addikt

Jó reggelt Mindenkinek és szép vasárnapot!
Saskeselyű barát!
Tesztelö töltő volt rajta, ami 30 ezerbe kerül és nem jelzett hibát. Állítólag a kezdődő cellazárlatot is mutatja. Amúgy nekem is gyanúsan soknak tűnik. Este megmérem, hogy mi a helyzet és kiderül az aktuális feszültség.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#4442) bubus66


bubus66
nagyúr

Szia Cunaja Jó reggelt szép napot neked!

Sziasztok Jó reggelt szép napot mindenkinek!

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#4443) Cunaja


Cunaja
addikt

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#4444) bubus66 válasza Cunaja (#4443) üzenetére


bubus66
nagyúr

Hát ez jó...

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#4445) Szekeres02


Szekeres02
újonc

Szia,
Megcsináltam a nyitást a Huawei P9-en,de valamit rosszul csináltam mert ezt az üzit kapom: Your device has been unlocked and can't be trusted. Youre device is booting now...
de semmi nem történik.Probáltam már bekapcsoló gombbal újra inditani,de ezt kapom újra.Mi tévő legyek???

(#4446) petya220


petya220
senior tag

Linux nincs a helyzet magaslatán xDD

"Neked is pörög az agyad a szarokon, amíg a mosoly a szádra kanyarodik."

(#4447) petya220 válasza Szekeres02 (#4445) üzenetére


petya220
senior tag

Ez a bootloader nyitástól van!
Nem csináltál semmit rosszul, ezt az üzenetet minden induláskor megkapod :D

Amúgy, várni kell ilyenkor 5 másodpercet, aztán elkezd bebootolni a telefon

"Neked is pörög az agyad a szarokon, amíg a mosoly a szádra kanyarodik."

(#4448) Szekeres02 válasza petya220 (#4447) üzenetére


Szekeres02
újonc

Szia.Köszi a választ.Este megoldódott.

(#4449) bubus66


bubus66
nagyúr

Szia Cunaja Jó reggel szép napot neked!

Sziasztok Jó reggelt mindenkinek legyen szép napotok!

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#4450) Cunaja válasza bubus66 (#4449) üzenetére


Cunaja
addikt

Szép napot Mindenkinek!

Akku bevizsgálva!
Autó egyből indult. :)
Indításkor fesz: 11,35volt.
Autóvillamosság megmértte az akkut, nyugalmi állapotban, töltés közben, fogyasztók bekapcsolása alatt is.
Nyugalmi állapotban, álló motornál nincs lopó fogyasztás, azaz nem szívja semmi az akkut. Szigetelési művem jól sikerült.
Generátor töltése tökéletes, egyszóval minden szép és jó.
A 0,12volt merülés 10 nap alatt normális, mert 12,75 volt a normál feszültség és ha ez felett van, akkor a jelenség normálisnak tekinthető.
3 fajta műszerrel lett vizsgálva.
Remélem nem kell már idegeskedni.
Megjegyzem, nem az üzletbe vittem vissza, inkább rendes szerelőnél nézettem meg. 500 ft-t kért, de ezrest kapott. :)

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.