Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-01-23 09:15:11

LOGOUT.hu

Huawei P9-P9 Lite OFF topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5251) csocsoszán válasza bubus66 (#5250) üzenetére


csocsoszán
őstag

Note 8-nál is nagyon hasonló a helyzet! Csak beállítások és tokok meg fóliák.
Note 2-ömnél minden romot kipróbáltam! Több száz volt fent. Most 2017 május környékén kiadott több év után valaki egy romot. Összeszedett benne minden extrát! Hihetetlen milyen jól sikerült!
(De itt a note 8-nál őszintén, nem is hiányzik a root! )

[ Szerkesztve ]

Eladó Sennheiser Hd800 és egy B&W füles!

(#5252) bubus66 válasza csocsoszán (#5251) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia csak az a bosszantó benne, hogyha keres valamit az ember a rengeteg szeméttől nem találja meg.

Szerintem a P10-nek a Téma Összefoglalója is egy nagy 0 ott még az is benne van, hol lehet ilyen készüléket venni. Szerintem ezeknek szakmai topickba semmi helye.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5253) Cunaja válasza csocsoszán (#5249) üzenetére


Cunaja
addikt

Szép napot mindenkinek!
Itt vagyok nem sokára és leírom, hogy mi a helyzet. Röviden előre annyit, hogy 14 napos elállást fogom választani. Holnap viszem vissza, és rendelek egy olcsó kínait, ami a kollégámnak van, mert az tényleg tudja ami rá van írva.
Az indokaimat majd leírom. A lényege az egésznek, hogy a Huawei egészség app, ( egyetlen kommunikáció ) elégé fapados és beállítási lehetőség nincs.
A többit részletesen később.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#5254) petya220


petya220
senior tag

Sziasztok
help me

EMUI-s apk-t hogy lehet "decompile"-olni? magyarán szétkapni?

"Neked is pörög az agyad a szarokon, amíg a mosoly a szádra kanyarodik."

(#5255) Sanki válasza bubus66 (#5252) üzenetére


Sanki
addikt

Akkor mit kellene látni az összefoglalóba?
Az összefoglalónak pont az a lényege, hogy a lényeges dolgokat tartalmazza, olyan kérdések és válaszok, amik gyakran fordulnak elő.

(#5256) bubus66 válasza Sanki (#5255) üzenetére


bubus66
nagyúr

Igen biztos a Tokot meg a fóliát kell tartalmaznia mert az nagyon lényeges erre nincs mit mondanom!!!

Attól, hogy milyen tokot vagy fóliát veszek rá biztos megfog javulni egy telefon, ha valamilyen hibája van. Valamint pont az ilyen szemétbe illő hsz-k miatt kell sokszor 50000000 Leírni valamit mer nem lehet megtalálni... Mint ahogy én sem találtam, de megoldottam azért..

Na látod pont ezért nem írom le, hogyan lehet biztonságosan az FF frissíteni...

De felőlem azt tesztek be amit akartok csak nehogy úgy járjatok, hogy a hozzáértők nem fognak a topikba menni.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5257) bubus66 válasza petya220 (#5254) üzenetére


bubus66
nagyúr

Ki van szedve? Ha igen küld át

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5258) Sanki válasza bubus66 (#5256) üzenetére


Sanki
addikt

Nem értem a kapcsolatot egy telefon hiba között és a tok / fólia páros között.
Attól semmi sem fog megjavulni.
Ha viszont van egy hiba, amire esetleg van megoldás, vagy nincs, akkor az miért ne kerülhetne az összefoglalóba? Ugyanúgy a tok, ha belekerül lehet kevesebb kérdés lesz.

(#5259) bubus66 válasza Sanki (#5258) üzenetére


bubus66
nagyúr

Mint mondtam azt teszel bele amit akarsz..

Azért mert ez szakmai topick ezt Topick Gazdaként illene tudnod.

És a tok meg a fólia mióta tartozik egy szakmai topickba, vagy akár a Szakmai Topick Téma összefoglalójába..

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5260) Sanki válasza bubus66 (#5259) üzenetére


Sanki
addikt

Én azt teszem bele, amit a topikban kérnek.
Egy jól összeszedett összefoglaló miatt miért lépne le egy hozzáértő?

(#5261) bubus66 válasza Sanki (#5260) üzenetére


bubus66
nagyúr

;]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5262) Sanki válasza bubus66 (#5259) üzenetére


Sanki
addikt

Oké, szakmai topik és akkor mégis hol legyen ez kitárgyalva?
Szerintem ugyanúgy a telefonhoz tartozik.
Szerintem egyszerűbb egy hsz-be összeszedni pár kiegészítőt és arra hivatkozni, mint mindenkinek egyesével leírni, hogy melyik fólia vált be. Akkor tényleg több ilyen hsz születne feleslegesen!

Kérlek linkelj egy olyan összefoglalót, ami szerinted megfelelő.

[ Szerkesztve ]

(#5263) aprokaroka87 válasza Sanki (#5262) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Az nem lenne megoldás hogy nyitni neki egy külön topikot?

Telefon név +Tartozékok névvel.

(#5264) Sanki válasza aprokaroka87 (#5263) üzenetére


Sanki
addikt

Tehát minden telefonhoz 2 külön topik?

(#5265) aprokaroka87 válasza Sanki (#5264) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Hát ez jó kérdés.

Attól függ mi lenne az igény.

(#5266) bubus66 válasza Sanki (#5264) üzenetére


bubus66
nagyúr

Nem kellene minden telefonhoz külön nyitni. Egybe is lehetne csak hsz-kbe kellene írni a Típust..

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5267) Sanki válasza bubus66 (#5266) üzenetére


Sanki
addikt

Ha erre lenne igény, akkor már rég lenne egy ilyen topik szerintem.
Viszont meg kell próbálni akkor..

(#5268) bubus66 válasza Sanki (#5267) üzenetére


bubus66
nagyúr

Meg kell próbálni max bezárják.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5269) aprokaroka87 válasza Sanki (#5267) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Már csak az kérdés hogy a topik szakmai legyen-e avagy sem

(#5270) bubus66 válasza aprokaroka87 (#5269) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szerintem nem, ugyan oda kellene ahol a mobil fotós topick van.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5271) Sanki


Sanki
addikt

Akkor hajrá.

(#5272) bubus66 válasza Sanki (#5271) üzenetére


bubus66
nagyúr

Neked adott a dolog...

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5273) Cunaja


Cunaja
addikt

Jó reggelt Mindenkinek!
Este egy halom tesztet elolvastam és rájöttem, hogy nem az órával van a gond, hanem a szoftver támogatás rossz.
Holnap szétkapom a szoftvert és kicsit megbuherálom.
Amúgy elég sok olcsó kütyü nem tudja az email és üzenetek elolvasását. Ez nem csak jelzi egyből, de el is lehet olvasni az órán a tartalmát.
A másik dolog, hogy ez csak Huawei, nem megfutamodni kell, hanem tenni érte, hogy tökéletes legyen. 2 nap után, állandó pulzus mérés és gps nyomkövetés mellet az akku 75%.
Nézzétek, nem sokat aludtam az éjszaka. :(( Egész éjjel járt az agyam, hogy mit csináljak vele.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#5274) bubus66


bubus66
nagyúr

Szia Cunaja Jó reggelt szép napot neked!

Sziasztok Jó reggelt, szép napot mindenkinek!

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5275) petya220 válasza bubus66 (#5257) üzenetére


petya220
senior tag

Sikerült szétbontani, de egy csomó dolog hiányzik belőle, mármint a framework-ben van a másik fele jó formán :W

"Neked is pörög az agyad a szarokon, amíg a mosoly a szádra kanyarodik."

(#5276) zeon.hu válasza Cunaja (#5273) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Mondtam már, hogy Pebble-t vegyél? :D

#?*@&!

(#5277) ANDROID???


ANDROID???
addikt

Sziasztok!

Végre egy szimpatikus cikk ;]

(#5278) csocsoszán


csocsoszán
őstag

http://tech2.hu/hogyan-kell-helyesen-tolteni-mai-okostelefonokat/
[link]

Eladó Sennheiser Hd800 és egy B&W füles!

(#5279) aprokaroka87 válasza csocsoszán (#5278) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

"Az optimális megoldás, ha 40-80% között próbálod tartani a töltöttséged"

Magyarul használj 40%-ot +- majd rakd töltöre.

Elhiszed ha én azt mondom hogy ezzel nem fogod megoldani a dolgot?

(#5280) csocsoszán


csocsoszán
őstag

https://pcworld.hu/pcwpro/processzor-gate-intel-amd-arm-meltdown-spectre-sebezhetoseg-frissites-242083.html
[link]
Na itt a nagyobb baj!

Eladó Sennheiser Hd800 és egy B&W füles!

(#5281) csocsoszán válasza zeon.hu (#5276) üzenetére


csocsoszán
őstag

"vállalat sajtókapcsolatokért felelős munkatársa többször is lepattintott minket, félig-meddig kimondva, hogy Magyarország igazság szerint olyan apró, hogy nem igazán érdekli őket, hogy mi írunk-e a termékükről"
Jó kis hozzáállás!
Százszor meggondolnám a vásárlást tőlük. Én a samsung gear s-el maximálisan elégedett vagyok! Gyönyörű 2coll amoled kijelző, rengeteg funkció. Rengeteg óra apk(tizen), igaz fizetni de gyönyörűek! Több száz alkalmazás!


Hátrány: sajna csak samsung telóhoz jó!

Eladó Sennheiser Hd800 és egy B&W füles!

(#5282) zeon.hu válasza csocsoszán (#5281) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Csak az kicsit drága... )
Amazon a Pebble órákra mai napig garanciát ad (ha amazon az eladó, nem külsős).

#?*@&!

(#5283) snakebait


snakebait
senior tag

Sziasztok!
Látom sokan használtok itt okos órát-okos karkötőt. Szeretnék én is vásárolni egyet, de nem tudok dönteni. Amit szeretnék, hogy tudjon:mutassa az időt, telefonra érkező értesítéseket, pulzus mérés, és jó sokáig bírja az akkuja. Ha lehet válogatni az óra kinézetét az sem hátrány.
Tudom van fóruma, de itt minap Cunaja által szóba került, más is hozzászólt, gondoltam leírhatnátok a személyes tapasztalatot aki használ ilyen kütyüt.

Poco F5-12/256 +Huawei Watch Gt2

(#5284) zeon.hu válasza snakebait (#5283) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Én változatlanul a Pebble-t javaslom (nekem Classic van).
Bár már nem gyártják, de pl Amazon garanciát ad rá a mai napig és pár fórumozó élt is vele, szó nélkül küldték a másikat.
Amelyik tudja a pulzus mérést, azok üzemideje valószínűleg rövidebb, ennek utána kell nézni (van itt topikja).

Újabbak közül az Amazfit csinál jó órákat, több ársávban is válogathatsz óra és karkötő közül.

Huawei Talkband van még, ebből a Talkband 3 a javasolt, elég sokat tud és kivehető az óra bluetooth headsetként, ami elég jó ficsőr (nekem a T2 van itthon).

Ezek mindegyike 50-100$ körül van, ha drágábbat keresel, létezik, csak akkor azt mondd, hogy olyat javasoljunk :)

#?*@&!

(#5285) Cunaja válasza snakebait (#5283) üzenetére


Cunaja
addikt

Teljesen mindegy milyet veszel, ami neked tetszik.
Az enyémet azért akartam visszavinni, mert a Huawei app támogatása nem olyan részletes mint a többi. Az enyémen már saját app megy, így tökéletes. ;] Kicsit átírtam az alkalmazást, de nem lehet megosztani, ugyanis az jogszabály ellenes, ha elolvasod a Huawei jogi nyilatkozatát, ezt pontosan láthatod. Mivel csak saját magamnak használom, így nincs belőle gondom.
Amit itt megjegyeznék, hogy viszont ami nekem van, az hajszál pontosan jelzi a pulzust ami vérnyomásmérővel karöltve lett tesztelve.
Az olcsóbb fajták, pulzusban tévednek, pláne amikor sportolsz.
Ezen, Huawei color band A2-n eltudod olvasni az üzeneteket, de elég sok olcsó fajta, csak az üzenetet jelzi és nem olvasható el. Hívás elutasítható és vízálló.
Tudnod kell, hogy mennyit akarsz rákölteni itthon, vagy esetleg kintről való rendelésnél.
A profik 20K felett kezdődnek és a csillagos ég a határ.
Amit veszel, az minimum az IP67-es szabványnak feleljen meg, de ha IP68-at tud, akkor tartósan úszhatsz is benne.
Javaslom még a megfelelő utána olvasást és a tesztek ellenőrzését. Látod, az enyém se tudja normálisan kezelni azt amit kell, csak mókolás után.

Szép estét Mindenkinek!

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#5286) snakebait válasza Cunaja (#5285) üzenetére


snakebait
senior tag

Szia! Az az igazság, hogy a huawei band 2 prot és ezt amit Te vettél, ezeket néztem. Eddig P9 Lite-om volt, most vettem egy Honor9-et és mindenképpen ezen márka vonalon szeretnék maradni okos karkötő téren is. Ez, honor color band a2, picivel jobban tetszik kinézetre. Meg amannál a fórumjában sokan panaszkodnak a karpántjára, hogy könnyen kikapcsolódik. Ennél Neked mi a tapasztalatod. Ja, és a karperec angolul van? Mert a másiknál azt írják, hogy csak akkor lesz angol ha teló nyelvét angolra állítod, máskülönben kínai. Ez nem jó, mert én mobiljaimat mindig magyar nyelven használom. Ja, és Tiédben van gps?

Poco F5-12/256 +Huawei Watch Gt2

(#5287) Cunaja válasza snakebait (#5286) üzenetére


Cunaja
addikt

Karkötő része atom stabil, gps nincs, de a telefonon bekapcsolod és látod az utadat. Az óra nyelve angol, de szinte alig van szöveg, az üzeneteket és a bejövő hívást is magyar karakterekkel kezeli. Telefon kereső funkció is jól működik, illetve a leválasztás figyelmeztető. Kapcsolatot kb. 10 méter után veszíti el, ami amúgy állandó. 4 napja van meg, folyamatos pulzus méréssel, most van 52%-on.
A pulzust viszont csak akkor méri, ha annak a menüjében van az óra, vagy ha valami sport van beállítva. Nálam éjszaka a pulzuson van, de közben nézi az alvást magától. Utóbbit hajszál pontosan, fekvéstől a felébredésig, persze automatikusan. Ami érdekes ebben, ha nincs a kezeden, azaz nem mozog az óra, akkor nem hiszi azt, hogy alszol. Ez nagyon érdekes, mert akkor mi alapján tudja, hogy mikor fekszel le? :Y Röviden ennyi. Már nem bánom, hogy nem vittem vissza. Amúgy felveszem a Huawei-vel a kapcsolatot, fejlesztési ötletek miatt.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#5288) bubus66


bubus66
nagyúr

Szia Cunaja Jó reggelt szép napot neked!

Sziasztok Jó reggelt, szép napot mindenkinek!

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5289) Cunaja válasza bubus66 (#5288) üzenetére


Cunaja
addikt

Szia Bubus, jó reggelt neked és Mindenkinek!
Most megyek haza, majd csicsika. :)
Szép Napot Mindenkinek!
Délután leszek.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#5290) csocsoszán válasza zeon.hu (#5284) üzenetére


csocsoszán
őstag

Ez?

Eladó Sennheiser Hd800 és egy B&W füles!

(#5291) zeon.hu válasza csocsoszán (#5290) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

A nevét se hallottam még :)
Ettől persze lehet használható, de nagyon utánajárnék vásárlás előtt, mert ez nem egy olcsóság, ami ha nem jön be, behajítom a sarokba.

#?*@&!

(#5292) csocsoszán válasza zeon.hu (#5291) üzenetére


csocsoszán
őstag

Ja, nem vásárlok, elégedett vagyok az enyémmel.
Csak épp órákat tárgyalunk, és gps is van benne.
snakebait keresi a megoldást!

[ Szerkesztve ]

Eladó Sennheiser Hd800 és egy B&W füles!

(#5293) Cunaja


Cunaja
addikt

[Elmentek otthonról a fickóknál.] :DD :Y

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#5294) bubus66 válasza Cunaja (#5293) üzenetére


bubus66
nagyúr

Hát elég a baja

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5295) ANDROID???


ANDROID???
addikt

Sziasztok, egy kis érdekesség ;)

(#5296) Cunaja


Cunaja
addikt

Sziasztok, szép estét Mindenkinek!
A lányom kapott ajándékba egy P8 Lite telót, csak lestem. :)
Ez gondolom tudjátok mivel jár számomra. :Y

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#5297) bubus66 válasza Cunaja (#5296) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia Igen lehet romolgatni

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5298) zeon.hu válasza Cunaja (#5296) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Ha az én lányom kapná és nem tőlem, nagyon érdekelne, hogy kitől és miért... :DD

#?*@&!

(#5299) Cunaja válasza zeon.hu (#5298) üzenetére


Cunaja
addikt

Attól a nőtől kapta, aki megszülte. Vehetett volna jobbat is.
Petya: elváltam tőle, és nem érdemli meg, hogy rendesen írjam le. Nem részletezem miért, az magánügy.
Ha feltartasz, sosem kapják meg a P9 tulajok a V7-et, egyben utolsó romomat októberig.

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#5300) petya220 válasza Cunaja (#5299) üzenetére


petya220
senior tag

xDDDD

Viccesen írtad ezt le :D

De sajnálattal hallom, hogy nálatok is jó lehet a családi ünnepek.. :O

Kérdééés.. ki használ dabase settings editort?

"Neked is pörög az agyad a szarokon, amíg a mosoly a szádra kanyarodik."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.