Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-01-23 09:15:11

LOGOUT.hu

Huawei P9-P9 Lite OFF topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4251) Septum15 válasza Cunaja (#4249) üzenetére


Septum15
aktív tag

Gratulálok!

(#4252) szemesi69 válasza Cunaja (#4249) üzenetére


szemesi69
addikt

Gratula :)

Xiaomi redmi note 12 pro

(#4253) Zototh64 válasza Cunaja (#4249) üzenetére


Zototh64
őstag

Szerencséd van, mert ha csak egy pici hibád is lett volna, akkor már nem is tisztelnélek ennyire! :C :C :C :DD :))
Hatalmas GRATULA!!!!!!! :R :R :R

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Huawei Mate 40 Pro, Huawei Mate 20 Pro, Huawei Watch GT3 Pro, Garmin Instinc 2X Solar

(#4254) Cunaja


Cunaja
addikt

:R Mindenkinek!
Most két dolgot kell tanuljak.
KRESZ és a fényképező 310 oldalas leírását.
Az elsőből vizsgáznom is kell, de ez nem nehéz.
A második az már keményebb lesz. :)

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#4255) bubus66 válasza Cunaja (#4249) üzenetére


bubus66
nagyúr

Gratulálok a sikeres vizsgához!

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#4256) petya220 válasza Cunaja (#4254) üzenetére


petya220
senior tag

1. Gratulálok! :R
2. Ne olvasd el! Úgy elveszti a varázsát az egész :O Tényleg! Jobb, ha magad tanulod meg, én így csináltam, és sokkal jobb, mint olvasni.. Érezni kell a dolgot :U

"Neked is pörög az agyad a szarokon, amíg a mosoly a szádra kanyarodik."

(#4257) ANDROID??? válasza Cunaja (#4254) üzenetére


ANDROID???
addikt

Gratula!
Milyen fotó gépezetet vettél végül?

(#4258) Cunaja válasza ANDROID??? (#4257) üzenetére


Cunaja
addikt

Pana Fz82.
Más:
Ti szerintetek ha testzárlat miatt totál lemerül az akku a kocsiban, tönkre megy?
A központizár kábele megsérült és zárlatba ment. :W
20 órát töltött az akku, de a töltő nem jelezte a feltöltést.
Most 12,65 voltot mutat a műszer.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#4259) bubus66


bubus66
nagyúr

Szia Cunaja Szép estét és még egyszer gratulálok a sikeres vizsgához

Sziasztok Szép estét mindenkinek!

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#4260) ANDROID??? válasza Cunaja (#4258) üzenetére


ANDROID???
addikt

Az jó cucc :K

Esélyes, hogy rontott rajta nem kicsit. Látogass meg egy szervizt, hogy nyomjanak egy akku tesztet (is).
Ugye nem vetted le a sarukat, csak rátetted a töltőt. :U
Milyen töltő?

(#4261) bubus66 válasza Cunaja (#4258) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#4258) Cunaja

Szerintem nem max csak csutkára lemerítette ha 12,65V van benne akkor annak jónak kell lenni-e.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#4262) Cunaja válasza ANDROID??? (#4260) üzenetére


Cunaja
addikt

[Ilyen] és a lakásban töltöttem.
Az alsó lámpa nem lett zöld 20 óra után egy 74-es akkunál.
Szép éjszakát Mindenkinek!
Megyek aludni, mert hajnalban meló.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#4263) ANDROID??? válasza Cunaja (#4262) üzenetére


ANDROID???
addikt

:W
Bocs félreértelmeztem, azt vettem ki, hogy a központit elcseszte töltés közben, közben meg a központi gyalulta le az akkut.
Nem biztos, hogy teljesen leoffolta, de jót nem tett vele az tuti. Méresd be az akkut az a biztos, nehogy meglepetést okozzon télen. :K
Jó éjt!

(#4264) egabi71 válasza Cunaja (#4249) üzenetére


egabi71
aktív tag

Gratulálok 🤗🤗

(#4265) petya220


petya220
senior tag

xDDDD

"Neked is pörög az agyad a szarokon, amíg a mosoly a szádra kanyarodik."

(#4266) sebijani1982 válasza Cunaja (#4249) üzenetére


sebijani1982
senior tag

Gratulálok a sikeres vizsgákhoz! :C

Közben visszajött az én telóm is a vodától.
C432B210 szoftverrel, ami azóta frissült B386-ra. (Így nem szolgáltatói pogram írtással kellett kezdeni)
Ugye akku hibával lett felküldve pénteken, ennek ellenére ezeket cserélték:

Kiváncsi leszek, hogy majd ezzel az alaplappal illetve kijelzővel már működni fog-e duplakoppos varázslat, ha a pár nap "gyári" teszt után felmegy a ROM-od. Értelemszerűen új kódot kell majd kérnem az ADB-hez, de hétvégéig csak sikerül :).

Fényképezőhöz jó barátkozást! :)

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#4267) Cunaja


Cunaja
addikt

Szép napot Mindenkinek!

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#4268) bubus66 válasza petya220 (#4265) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia Petya220

Hát mit ne mondjak nem sokáig volt neki meg..

Szép napot mindenkinek..

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#4269) Septum15 válasza petya220 (#4265) üzenetére


Septum15
aktív tag

(#4270) bubus66 válasza Septum15 (#4269) üzenetére


bubus66
nagyúr

Igen de majd várd meg míg elkezdi szidni a készüléket

Szia Cunaja szép napot neked!

Sziasztok szép napot mindenkinek!

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#4271) 77karesz válasza ANDROID??? (#4225) üzenetére


77karesz
tag

Helló ANDROID??? !

Jó fej vagy,hogy a másikat a háta mögött kibeszéled! Meg megkérdezed mit válaszoljál?
És akkor még másokat fikázol?

Engem komolyan érdekelt volna a különbség. És ahogy írtam nem kötekedni szerettem volna.

Amúgy közben kaptam kielégítő választ egy ismerőstől,aki telefonszervízben dolgozik.

Helló bubus66 !

Nem vitázni,és kötekedni akartam,és a kérdésemet is úgy indítottam,hogy ne sértsek meg senkit.
Komolyan érdekelt volna a dolog.
És képzeld már az android előtt is volt okostelefonom (Pl. Mio 701 )

És még egyszer elnézést ,ezzel sem kívánok senkit megsérteni,de nem szeretem mikor a hátam mögött fikáznak,holott csak egy felvetett kérdésre szerettem volna választ !

(#4272) ANDROID??? válasza 77karesz (#4271) üzenetére


ANDROID???
addikt

Szia/sziasztok!

Sajna, ketten jöttetek teljesen ugyanazzal, arra gondoltam, hogy a kérdést ugyanaz teszi fel két külön nickről.
Mivel nem, értettek meg a választ egyszerűen, reméltem majd mások meg tudják fogalmazni még érthetőbben, de ezt egyszerűbben nem lehet. Olvasd és értelmezd nyugodtan amit írtam és írtak mások. :K
Megnyugodhatsz nem csak nekem volt furcsa a (vissza)kérdés... :U

Mellékesen PRIVÁTBAN szokták az ilyet megbeszélni, úgy gondolom nem írtam negatívat rólatok, vagy igen?? :U

szemesi69: nem baj nekem is volt Sony D750 is ;] Még megvan, és épp egy K660i a másdlagos,
a D750i sajnos nem független. :W

bubus66: az meg milyen? ;]

[ Szerkesztve ]

(#4273) szemesi69 válasza 77karesz (#4271) üzenetére


szemesi69
addikt

Ez (Pl. Mio 701 ) sohasem volt okos telefon, hanem PDA, van kis különbség :)

"Amúgy közben kaptam kielégítő választ egy ismerőstől,aki telefonszervízben dolgozik." Hát akkor oszd meg velünk tudatlanokkal, mi is a különbség :)
ANDROID???
Még mindig őrizgetek egy Asus P535-t emlékül :)

[ Szerkesztve ]

Xiaomi redmi note 12 pro

(#4274) bubus66 válasza 77karesz (#4271) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#4271) 77karesz

Szia nem fikázott tégedet senki..

Akkor azt is kérdez meg a szervizes ismerősödtől, hogy a telefonok 70% miért test_keyesen vagy ne rá való rommal jön vissza..

Nem fikázom az ismerősöd de ezek tények....

(#4273) szemesi69

A fentebb írtak leírtakat sem tudja, akkor szerinted tudja mi a különbség..

Itt nem kell írnod OFF-ba mert ez OFF topik mester......

(#4272) ANDROID???

Életemben nem láttam biztos azért mert nem okos telefon....

Te se OFF-ol már itt..

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#4275) 77karesz


77karesz
tag

Igen, :D morgás is volt mindig,mikor valaki a fórumokon telefont írt!
Na,abban az időben belemásztam rendesen a romolásba,de mára már nagyon nem mozgat.
Minden romnak volt valami baja.

Lényeges különbség nincsen,inkább gyártó függő!
Pl. Samsung, (S széria) úgy ahogy ti írjátok,hogy nem tárolja el a romot a memóriában,és nem azt írja vissza,hanem csak takarít,és vannak bizonyos fájlok amiket fenn hagy.

Rákérdeztem a p8lite-ra,majd meglátom mit ír.

[ Szerkesztve ]

(#4276) szemesi69 válasza 77karesz (#4275) üzenetére


szemesi69
addikt

Van olyan, hogy válasz gomb, alap fórum készség :) Így most lehet találgatni kinek írtál, vagy csak önmagad örömére új hsz-t írtál :)

bubus66 Csak gyakorlunk ;] Ha már nem P9 vagy Lite-ről van szó :)

ANDROID???
Igazán a symbiant imádtam régen, az már okos telefonnak számított :)

[ Szerkesztve ]

Xiaomi redmi note 12 pro

(#4277) bubus66 válasza szemesi69 (#4276) üzenetére


bubus66
nagyúr

Ne fikázd már szegényt..

Mondjuk én is kíváncsi lennék arra mit mondott az ismerős, mert én sem tudom csak sejtem...

Na az jó gyakorlás teszi e mestert....

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#4278) 77karesz válasza szemesi69 (#4276) üzenetére


77karesz
tag

Nem,mivel egyszerre két embernek akartam válaszolni,így nem tudtam kinek nyomjam a válasz gombot.

(#4279) szemesi69 válasza 77karesz (#4275) üzenetére


szemesi69
addikt

Ezt magyarázd már el érthetően:" Pl. Samsung, (S széria) úgy ahogy ti írjátok,hogy nem tárolja el a romot a memóriában,és nem azt írja vissza,hanem csak takarít,és vannak bizonyos fájlok amiket fenn hagy.", mert nem értem, attól függetlenül, hogy volt pár Samsung S szériám, amiket agyon romoltam, mondhatom értek is kicsit hozzá, de amit írtál kissé furán hangzik és nem értem igazán :)

(#4278) Láthatod alább, egynek válaszolunk, a másikat meg említjük benne és mindenki tudja kinek szól :)

[ Szerkesztve ]

Xiaomi redmi note 12 pro

(#4280) 77karesz válasza szemesi69 (#4279) üzenetére


77karesz
tag

Idézem:

"nemelyik gyarto a gyari alap ROM-ot letarolja egy memoriaban es mikor beallitasokbol inditod akkor ezt huzza ujra, de mivel egy plusz 4 vagy 8gb-os memoriamodul amit a user semmire se hasznal a legtobb gyartonak tul draga (pl a samsung is kisporolja meg a S szeriabol is) ezert inkabb csak megadott dolgokat torol es emiatt ujnak nez ki a rendszer, de pl ha valami alkalmazas melyebbre beirta magat akkor annak a nyoma ottmaradhat (altalaban nem sok, csak pl egy kodreszlet, semmi szemelyes adat, de galibat ez is okozhat)"

"szoval igazabol az egesz attol is fugg hogy melyik telefon, ha jol tudom akkor a one plus-ok nal mindegy mert egy letarolt telepitobol fogja ujratenni, de pl a samsungnal van egy jo hosszu lista amit csak szepen visszaallit alapra es egy lista amit meg kell hagyni, minden mast torolni, de a legbiztosabb ha a KIES nevu szoftverukkel telepited ujra, tovabb tart de az a legbiztosabb"

Remélem nem bánja az illető :B

[ Szerkesztve ]

(#4281) szemesi69 válasza 77karesz (#4280) üzenetére


szemesi69
addikt

Ez saját vélemény, vagy másé? Samsung S szérián csináltál már gyári vissza állítást menüből vagy recoveryből? Mert akkor rájössz, hogy amit írtál, nem igazán helytálló :)

"ezert inkabb csak megadott dolgokat torol es emiatt ujnak nez ki a rendszer", ez így marhaság, már ne haragudj. Nem bizonyos dolgokat töröl, hanem mindent, és nem újnak néz ki a rendszer, hanem az is, mivel a gyári alap lesz újra, mint amikor először helyezed üzembe.

Kicsit ellent mondásos a leírás. Így kezded: "nemelyik gyarto a gyari alap ROM-ot letarolja egy memoriaban es mikor beallitasokbol inditod akkor ezt huzza ujra," Miért recoveryből Nem ? :) Aztán jön a következő: "ezert inkabb csak megadott dolgokat torol es emiatt ujnak nez ki a rendszer" Kissé ellent mond a kettő :) Szerintem ne bonyolódj bele, mert ebből nem fogsz jól kijönni :)

[ Szerkesztve ]

Xiaomi redmi note 12 pro

(#4282) 77karesz válasza szemesi69 (#4281) üzenetére


77karesz
tag

Idéztem!

Ezt kaptam válaszként a telefonos illetőtől.

Miért recoveryből Nem ? :) de mindegy

[ Szerkesztve ]

(#4283) szemesi69 válasza 77karesz (#4282) üzenetére


szemesi69
addikt

Még egy szösszenet tőled: "de a legbiztosabb ha a KIES nevu szoftverukkel telepited ujra, tovabb tart de az a legbiztosabb"
Ez így megint nem állja meg a helyét, mivel nem mindegyik samsung támogatja, ráadásul a KIES a legrosszabb program, ami sok telefont kinyírt, nem véletlenül van helyette a smart, ami szintén nem tudja újra telepíteni a romot. Ha már szervizes barátod van, akkor illene neki tudni, hogy erre az odin nevű program van és ezt használják a szervizben is. Inkább engedd el a témát, nem megy ez neked :) Bele mehetnék a JIG és a JTAG témájába is, amit a szervizes barátodnak szintén ismernie kellene samsung telefonok esetén. Ezt a telefonos ismerőst hanyagolnám, aki a kiest emlegeti megbízható programként, amit már leváltottak :)

[ Szerkesztve ]

Xiaomi redmi note 12 pro

(#4284) 77karesz válasza szemesi69 (#4283) üzenetére


77karesz
tag

Hidd el,hogy ezeket nem én találom ki,és nem az én szavaim. Tegnap kérdeztem egy sráctól egy más jellegű fórumon,mert tudtam,hogy szervízben dolgozik.Ami idézőjelben van azt ő válaszolta nekem.

Nem tudom mennyire ért,mennyire nem,csak ott szokott válaszolni telefonos bajokra másoknak,ezért gondoltam,hogy megkérdezem mi a véleménye a visszaállítás témában.

[ Szerkesztve ]

(#4285) bubus66 válasza szemesi69 (#4281) üzenetére


bubus66
nagyúr

Ezért mondtam a szervizes ezt honnan tudna....

A Gyári beállítások visszaállítása annak semmi köze, hogy Samsung vagy Sony vagy Huawei ugyan azt csinálja. Mint ahogy írod is egy teljesen szűz gyári rendszert csinál, olyan mint amikor kiveszed a dobozból..

(#4284) 77karesz

Csak az a baj, hogy nincs tisztában egy két dologgal..

Mint ahogy fentebb írtam a "Gyári beállítások visszaállítása" nem típus függő...

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#4286) bubus66 válasza 77karesz (#4280) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#4280) 77karesz

Ezt szervizes barátod válaszolta? Mert ha igen akkor gratulálok neki, csak ne osszátok meg sehol sem..

És te se bonyolódjál bele mert nem fogsz jól kijönni belőle, és fogad meg azoknak a tanácsát akik már több telefon hoztak vissza a halálból, és ha az Ő leírásaik alapján csinálod akkor biztos, hogy ne lesz baj..

De vannak itt olyanok is akinek segítettem el kerülni a szervizét sőt a P8 Lites korszakomba is..

(#4283) szemesi69

Elég érdekes szervizes lehet ez úri ember....

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#4287) 77karesz válasza bubus66 (#4285) üzenetére


77karesz
tag

Jó!

Még azért kíváncsi vagyok mit válaszol a Huawei P8 lite-ra.

Én nem folytam már bele annyira mélyen a dolgokba,így nem tudom kinek van igaza,kinek nem.
De ahogy ez az egész téma elkezdődött ,hogy van-e különbség a két visszaállítás között ,arra azért kíváncsi lennék,hogy most akkor van-e ,különbség vagy nincs.
Úgy szeretném használni a telefont ,hogy ne legyen tele szeméttel.

(#4288) 77karesz válasza bubus66 (#4286) üzenetére


77karesz
tag

Nem barátom,csak ismerős. Egy teljesem más jellegű fórumon van fenn elég rég óta,és ott szokott másoknak válaszolgatni telefonos kérdésre.

(#4289) Cunaja


Cunaja
addikt

Válasz mindenkinek!
Semmi mást nem csinál a gyári visszaállítás és az FR, csak a data és cache partíciót formázza.
Mondhat bárki bármit, de ha valaki nincs tisztában a dolgokkal, akkor ne beszéljen mellé.
Samunál meg a Kies egy WIPE.t csinál és felmásolja a romot. Az Odinnal viszont az összes partíció újra írható.
Egyszóval, a téma lezárva. :R

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#4290) szemesi69 válasza 77karesz (#4288) üzenetére


szemesi69
addikt

Linkeld már a fórumot, ahol ilyen válaszokat kaptál és az illető fórum nevét, megnézném a témát :)

Oké Cunaja mester :R Részemről zártam a témát :)

[ Szerkesztve ]

Xiaomi redmi note 12 pro

(#4291) 77karesz válasza szemesi69 (#4290) üzenetére


77karesz
tag

A válszt pü-ben kaptam.

Amint mondtam teljesem más jellegű fórum,és csak regisztrált felhasználók láthatják.
Nem szeretném linkelni,mert nem akarok egy problémát. :R

(#4292) bubus66 válasza Cunaja (#4289) üzenetére


bubus66
nagyúr

Részemről is mester....

(#4291) 77karesz

És milyen probléma lenne a be linkeléssel ha regisztrálni kell ezt nem értem.. Miért titkos a fórum???

Nekem is van fórumom az aláírásomba benne s van, és ugyan úgy kell regisztrálni, az más kérdés, hogy hsz-ben nem linkelhető..

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#4293) 77karesz válasza bubus66 (#4292) üzenetére


77karesz
tag

Mert nem szeretném,ha ott folytatódna ez a vita.

Ez egy összetett fórum,ahol KKVE eszközökkel is foglalkoznak.

(#4294) bubus66 válasza 77karesz (#4293) üzenetére


bubus66
nagyúr

Ezen csak nevetni tudok... ;)

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#4295) 77karesz válasza bubus66 (#4294) üzenetére


77karesz
tag

Min is?

(#4296) petya220


petya220
senior tag

ANDROID??? megint mit csináltál??

"Neked is pörög az agyad a szarokon, amíg a mosoly a szádra kanyarodik."

(#4297) bubus66 válasza 77karesz (#4295) üzenetére


bubus66
nagyúr

Azon, hogy nem lehet egy fórum linket megosztani, elég nevetséges dolog..

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#4298) 77karesz válasza bubus66 (#4297) üzenetére


77karesz
tag

Akkor nevess . ;)

Több éve fenn vagyok,és nem akarok a vita forrása lenni.Sőt a sráctól nem is kértem engedélyt,hogy megosszam amit írt,így ez nem biztos,hogy jól jönne ki. Nem szeretnék magyarázkodni neki .
Az nem telefonos fórum,csak elvétve kerül szóba off-ként.

[ Szerkesztve ]

(#4299) bubus66 válasza 77karesz (#4298) üzenetére


bubus66
nagyúr

Hát nevetek is ilyet még nem halottam.. Pedig egy pár fórum fent vagyok..

Ezt az írásodat megosztom pár fórumon röhögő görcsöt kapnak fórumtársaim......

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#4300) ANDROID??? válasza bubus66 (#4274) üzenetére


ANDROID???
addikt

Próbáltam "halkan" írni :DD
Kiment a fejemből, hogy így már "On hozzászólás lesz" :D

77kaersz: ezt előtte tőle kérdezted volna meg: "Remélem nem bánja az illető"

petya220: Nem emlékszel? Iróniaszag... ;]

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.