Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-01-23 09:15:11

LOGOUT.hu

Huawei P9-P9 Lite OFF topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4151) Cunaja válasza bubus66 (#4150) üzenetére


Cunaja
addikt

Kicsit meguntam a napi 20 privit, hogy ez nem megy, az nem megy.
Nekem megy minden és ez a lényeg.
Most ez az üzi nem jön meg, most a másik üzi nem jön meg.
Kitörölték a fél Android rendszert, és csodálkoznak.
Nekem érdekes módon megjönnek, persze nincs FB és Mess . , de ezért nem is lesz.
Tudom mit törlök.
Senki ne várja el, hogy én mondjam meg, mit is lehet kitörölni. Honnan tudjam, kinek mire van szüksége?
Szóval, nagyon agyalok, hogy nem lesz több rom, de akkor meg kiszúrok a tökéletes P9 társadalommal.
Egyszóval a következő rom kétséges, így fejezném ki magam.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#4152) Sungoo válasza bubus66 (#4145) üzenetére


Sungoo
addikt

Csókolom. Mi bajod a megszólítással? A keresztneved nem tudom, egyébként úgy szólítanálak meg. És nem belebeszéltem, hanem kérdeztem. Lényeges különbség van a kettő között. De igazad van, semmi közöm nincs hozzá. Csak azt tűnt fel, hogy egy nyilvános fórumon vagy lekezelő, kioktató stílusú. Nincs jogod hozzá, bármennyire magadénak érzed ezt a feladatot. Ha valakivel gondod van, ne itt csesztesd, intézd privátban.

(#4153) bubus66 válasza Sungoo (#4152) üzenetére


bubus66
nagyúr

Tisztelt Sungoo!

Mi az hogy "TE" az a bajom a megszólítással... Megszólítás pedig Tisztelt bubus vagy bubus, és nem "Te".

Nem elég, hogy köszöni nem tudsz akkor még az sem tetszik, ha megszólnak, a megszólításért...

(#4151) Cunaja

Tisztelt Mester!

Hát még van időd gondolkodni rajta, hiszén még tanulsz.. Aztán majd ha levizsgáztál akkor majd meglátod, hogy érdemes, lesz-e folytatni vagy sem.

Különben bennem is kezd meg fogalmazódni (egyesek örömére) hogy itt hagyom a fórumot. Mivel most nem sok időm, van meg az oldalamat is kicsit tuningolni kellene..

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#4154) Carline


Carline
őstag

Egy anagrammához van kedve valakinek?

állam osztó

˙ɐʌloɹoslǝɟ ʞɐuuɐʌ ʞouoɟǝlǝʇ ɐ ɹɐɯ ɐɯ 'ʞɐʇloʌ ᴉɐʇɐpɐ ƆԀ sǝ doʇdɐl ɐ uǝƃǝɹ ʇʇI

(#4156) bubus66 válasza aprokaroka87 (#4155) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia!

Köszi a cikket..

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#4157) aprokaroka87 válasza bubus66 (#4156) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Szerintem a 25% és 50% még oké.
De hogy 25x és 50x...

Akko a Snapi 835 is elbújhatna :D

(#4158) bubus66 válasza aprokaroka87 (#4157) üzenetére


bubus66
nagyúr

Hát ja, pont azon gondolkodtam most én is..

Nem lehet, hogy elírás a 25x?

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#4159) aprokaroka87 válasza bubus66 (#4158) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Hát figyelj
Szerinted a Cortex a72 és a73 közt van 25x teljesitmény különbség?

szerintem 25% akarna az lenni.
Ha 25x lenne, akkor ha jol gondolom az jóval a Snapi 835 felett lenne...

(#4160) Cunaja válasza aprokaroka87 (#4155) üzenetére


Cunaja
addikt

Ez jó, és a felhőben lévő jól kiegészítik egymást,

Na most akkor, ezen kicsit el kell gondolkodni.
A Huawei felhőszolgáltatás, csak akkor érhető el, ha a telefonod CN azaz Kínai régióra van állítva. Persze ez nem azt jelenti, hogy a nyelv nem lehet magyar, csak a régió más.
A másik hátul ütője, hogy az email címedet is kínai oldalon kell regisztrálnod, mert a síma Google címeddel nem működik.
Szóval, ha a drága Huawei megoldja, hogy EU régión is simán menjen a felhő szolgáltatás, akkor lesz haszna, amúgy nem.
A következő, hogy ne csak kínai oldalakra menjen a telefon tanácsokért, meg egyéb dolgokért.
Jelenleg is tudja, ha én minden nap 10:00-kor megnézek egy alkalmazást, akkor ő már 09:58-kor jelzi, hogy elfogja indítani az appot.
Ez a HiBoard és HwIntelligent(SmartCare), azaz a Smart asszisztens szolgáltatás.
Ha viszont pl. taxit szoktam ilyenkor hívni, akkor nekem a kínai taxikat adja be. :W
Ha nem lesz EU normális támogatás, + Magyarország támogatás, nem ér semmit ez a funkció.
Akkor végül is miért vegyek telefont, a gyorsabb játék miatt?
A másik, nem biztos, hogy olyan jó dolog, ha még azt is tudják Kínában, hogy mikor megyek wc-re.
Ezért sincs FB-m se.

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#4161) aprokaroka87 válasza Cunaja (#4160) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Maradjunk annyiban hogy sok esettben az analytics egyenlő "kémkedéssel".

Pont az éjszaka...láttam dolgokat.

(#4162) MK VII válasza Cunaja (#4151) üzenetére


MK VII
veterán

Sziasztok, szép napot! ;)

Cunaja.
"Kicsit meguntam a napi 20 privit, hogy ez nem megy, az nem megy."
Még mindig ez miatt idegeskedsz..
Pár hónapja is volt téma nálad ez, hogy sokan írnak és nem bírod már feldolgozni azt a mennyiségű áradatot amit rád zúdítanak.
Már akkor is írtam, de akkor most is leírom... Aláírásodba tedd bele, hogy privátban nincs segítségnyújtás, arra ott a topik! Ha valaki ezek után is privátokkal bombáz téged és nem válaszolsz akkor csak magára lehet mérges, mert képtelen felfogni, hogy a topikban kéne kérdeznie.
Ne haragudj, de rosszul kezeled le a dolgokat ami miatt azokra haragszol, akiknek tényleg segítségre lenne szükségük és ezért akarod otthagyni az egész romkészítést...
Értem én, hogy neked ezért nem jár semmi honorárium és a szabadidődet áldozod fel...
Viszont. Jól gondolom, ha nem lelnéd benne örömöd akkor nem is csinálnád? Valószínűleg igen. Tehát először is magad miatt csinálod amit csinálsz, hogy mire vagy képes.. Másodsorban pedig megosztod az emberekkel a munkádat ami nagy dicséretes. Ez így működik és így természetes... Ha terhes már számodra ez az egész dolog akkor valóban ne csináld tovább, de az, hogy havonta kéthavonta kiírod, hogy nem lesz több ilyen olyan rom, mert eleged van ebből meg abból, de közben meg mégis csinálod annak szerintem semmi értelme.
Vagy csináld és fogadd el, hogy ez azzal jár, hogy az emberek kérdeznek, hisz ők tényleg nem tudják mi a helyzet a romoddal, mert nem ők csinálták, vagy ne csináld egyáltalán.

Nekem ez a véleményem.
Az emberek tisztelnek a romjaid miatt. Én is. Sőt akárkivel akivel találkozok és Huawei telefon van a kezében, legtöbbször megemlítelek mint nagy gurut aki előtt nincs akadály, ha Huawei-ről van szó. Sőt sokaknak megmutatom azt a kínai oldalt ahol elismert rom készítő vagy. ÉN büszke vagyok rád és sokan azok.
Ha teljesen befejezed a romkészítést, elfogadom és egyben sajnálom is, de a tiszteletem az megmarad.
Szerintem elsősorban rendezned kell magadban a hozzáállásodat az egész dologhoz, úgy a romhoz mint a velük kapcsolatos emberekhez. Ha ez megvan és helyén kezeled a dolgot akkor kialakul benned egy egyensúly ami segít elviselni azokat a dolgokat amik miatt most mérgelődsz.

Szép napot! ;)
És mindenkinek kellemes, utolsó hétvégi napot. :)

[ Szerkesztve ]

(#4163) Cunaja válasza MK VII (#4162) üzenetére


Cunaja
addikt

Így jó az aláírás?
Egy baj van csak, egyes emberkék nehezen fogják fel, hogy minden nem lehet tökéletes. Egy rom addig jó, amíg nem nyúlunk bele, de ha már elkezdünk törölni rendszer alkalmazásokat, vagy felrakunk az EMUI felületre Task progikat, akkor megbolondul a rendszer.
Az EMUI nem szereti az idegen optimalizáló alkalmazásokat, sőt csak el is romlik vele.
Abban igazad van, hogy 100% magamnak csinálom a romot, a megosztás meg azért van, mert szeretem ha az emberek örülnek.
A Romokban mindig van némi újítás, mint pl a V5 mód-ban megjelent a bővített telefonkezelő. Ez sok embernek gondot okoz, mert nem tudják rendesen kezelni.
Igen a V5 drasztikusan megöl minden alkalmazást, ezt miattad raktam bele a SOT idő miatt, erre szétzúzod a telefont. :W Nem véletlenül magyarázom a biztosítót.
Sokan panaszkodtak az akku időre, de te voltál aki a legjobban. Ha te azt írod, hogy nagyon jó a SOT idő, nekem megnyugvás, mert a ráfordított idő nem veszett kárba.
A V5-nél már nem elég a progikra lakatott rakni, több helyen is állítani kell.
Ha egy külső optimalizáló alkalmazás, tönkre teszi a romot, az már nem a rom hibája, természetesen privátban ezzel kapcsolatban vagyok megkeresve, hogy ilyenkor mi is van.
Végezetül!
Idézet,
de az, hogy havonta kéthavonta kiírod, hogy nem lesz több ilyen olyan rom, mert eleged van ebből meg abból, de közben meg mégis csinálod annak szerintem semmi értelme.
Ilyenkor sokallok be!
Ha ezt nem írnám ki, akkor begőzölnék. Amúgy meg magamnak mindig is fejleszteni fogom, azt meg nem igazán bírom ki, hogy ne osszam meg, amíg a fórumon jelen vagyok megosztom. Addig jó, amíg kiírom, mert akkor még itt vagyok és nem léptem le. ;)
Ha hiba van a romban, azt próbálom mindig javítani, most ilyen volt a led értesítés is.
Röviden vagy hosszan ennyi!
Amíg ezt írtam, 4 privát jött! :Y

Más:
Hátravágódtam a forgószékkel, mert ketté tört a mechanika. :W Most vehetünk másikat, ami 20K felett indul. :W

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#4164) aprokaroka87 válasza Cunaja (#4163) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Amúgy én imádom az ilyen optimalizáló appokat

főleg amikor mondjuk 60% teljesitménynővekedést igérnek.
Vagy amikor tűlhevűlt a processzor...erre ott a LEHŰTÉS gomb :D

Én évek óta a 3C toolbox appot preferálom...
Sokat tud...pláne root joggal.

Persze nincs optimalizálás

(#4165) MK VII válasza Cunaja (#4163) üzenetére


MK VII
veterán

"Privátban feltett kérdésekre, nem válaszoltok!" :)
Én azt írnám még bele ,hogy a "Romjaimmal kapcsolatban a privátban feltett kérdésekre nem válaszolok. Arra ott a topik!"
Így pontosabb szerintem, mert, ha én épp azt kérdezném tőled, hogy mikor megyünk el együtt sörözni, azért arra válaszolj már légyszíves. :D

Sajnos manapság az emberek szövegértése egyre rosszabb, vagy meg sem akarják érteni amit mondani akarsz nekik. Nem látnak tovább a gondjuknál és nem fogadják el a nyilvánvaló dolgokat, mert csak a problémájuk lebeg a szemük előtt...
Leírásokba még azt bele lehet írni, bár talán benne is van, hogy minden telefon máshogy reagálhat a rom változtatásokra amiért felelősséget nem tudsz vállalni, és az adott telefont nem ismerve biztos megoldást sem tudsz mondani.
Tudom a huszonnegyedik ilyen privátnál már elszakad a cérna.. :)

Telefonommal kapcsolatban annyi, hogy el fogom küldeni biztosítózni, csak egyenlőre anyagi gondjaim vannak, és, ha meg is csinálják, nem tudnám kifizetni...
SOT-nak különösen örültem. Nekem úgy tökéletesen meg is felelt a romod. Engem nem érdekelnek az értesítések. Nem, használok én sem facebookot meg messengereket. Szóval felőlem el tűnhetnek a süllyesztőben.. :)

(#4166) csocsoszán válasza Cunaja (#4163) üzenetére


csocsoszán
őstag

Ismered: "Istenem kérlek adj türelmet a hülyékhez! Mert ha erőt adsz, agyoncsapom mind!
Ez legyen a mindennapi fohászod! :B

[ Szerkesztve ]

Eladó Sennheiser Hd800 és egy B&W füles!

(#4167) Cunaja válasza csocsoszán (#4166) üzenetére


Cunaja
addikt

:C :R ;)

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#4168) Zototh64 válasza Cunaja (#4163) üzenetére


Zototh64
őstag

MK VII véleményét osztom! :R

Írd ki, hogy prv-ben kuss van, minden rommal kapcsolatos kérdésre ott a topic.
Azt arra is találták ki szerintem.
A prv-t meg arra, hogy pl: "Cunaja, erre járok éppen bedobunk egy sört?"
Mondjuk rossz példa, mert én se nagyon sörözök, de talán szemléltetésnek megteszi :DD

Nem mellesleg, Nekem tökéletesen működik minden, ahogyan kell! :R Csocsónak is! Ez az érdekes nem?
Szerdán megkapja az új akksit és Királyság lesz teljesen! :C :))

ui:
Bocs MK VII nem olvastalak végig! :W
:R :R :R

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Huawei Mate 40 Pro, Huawei Mate 20 Pro, Huawei Watch GT3 Pro, Garmin Instinc 2X Solar

(#4169) Septum15


Septum15
aktív tag

(#4170) MK VII válasza Septum15 (#4169) üzenetére


MK VII
veterán

Gratulálok nekik..
Milyen alapon korlátozzák azt, hogy a kicsengetett, tulajdonomban levő készüléket milyen rommal használhatom?
Ha én Mandarin nyelven szeretném használni a telefonom és nem támogatott ez a nyelv a telefonban, akkor had használjak már másik romot.. Ha én nem szeretném, hogy rám legyenek erőltetve bizonyos google appok akkor azt én nem akarom használni. Ha ezt úgy tudom megtenni, hogy főzött romot használok ahhoz jogom van.

[ Szerkesztve ]

(#4171) szemesi69 válasza Septum15 (#4169) üzenetére


szemesi69
addikt

Már lassan több mint egy hónapja nem elérhető már [link]

Xiaomi redmi note 12 pro

(#4172) bubus66 válasza MK VII (#4170) üzenetére


bubus66
nagyúr

[link]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#4173) Cunaja válasza Septum15 (#4169) üzenetére


Cunaja
addikt

Akkor nincs más hátra mint előre. :Y
Itt az ideje gyári romot csinálni magunknak. ;]

Ma még nem tanultam semmit, mert más dolgom van. Soha nem találjátok ki mivel foglalkoztam egész nap. ;] ;)

Ezt vettük hirtelen.

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#4174) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

Amúgy a Huawei még mindig partnere az adups-nak?

(#4175) ANDROID???


ANDROID???
addikt

Sziasztok!

5G

(#4176) csocsoszán válasza Cunaja (#4173) üzenetére


csocsoszán
őstag

Főnöki szék! :)
Tudod: " a hosszú élet titka a következő:
- Evésnél előre dőlni, ivásnál hátradőlni, munkánál félreállni!" De csak óvatosan nehogy ezt is összetörd! ;)

[ Szerkesztve ]

Eladó Sennheiser Hd800 és egy B&W füles!

(#4177) Cunaja válasza csocsoszán (#4176) üzenetére


Cunaja
addikt

A tanuláshoz és a romoláshoz, maximális kényelem kell. :K

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#4178) aprokaroka87 válasza ANDROID??? (#4175) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Maradjunk annyiban hogy akkor hiszem el hogy valóban gyors lesz, hogyha birja a folyamatos terhelést is.

(#4179) csocsoszán válasza Cunaja (#4177) üzenetére


csocsoszán
őstag

Alfázni nem szoktál? Nem könnyű. Régen gyakoroltam, még alfa hullám mérőt is csináltam!

Eladó Sennheiser Hd800 és egy B&W füles!

(#4180) Cunaja válasza csocsoszán (#4179) üzenetére


Cunaja
addikt

Csak fejen állni szoktam, hogy a vérkeringésem helyre álljon.
Mindig csak a lábamba megy a vér, de ha fejre állok, akkor kifolyik és ha megint lábra állok, akkor megtelik oxigén dús vérrel. Olyankor nagyon jó érzés, olyanok a lábaim mint egy 20 évesnek. :D

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#4181) sebijani1982


sebijani1982
senior tag

Sziasztok!

Kérdésem lenne a szervízzel kapcsolatban. Ha Pestre a Huawei ügyfélszolgálati központba viszem a telefont személyesen (József krt. 17) gyorsabb lesz a javítás /akár ott megvárható?/ vagy felesleges vidékről elcseszni 1 órát a feljutással és posta ponton adjam fel? Akksival van csak problémám, valószínűleg csak azt kellene cserélni.
Egyáltalán a Huawei üf központban szervizelnek?

Előre is köszönöm a választ!

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#4182) bubus66


bubus66
nagyúr

Szia Cunaja Jó reggelt szép napot neked

Sziasztok Jó reggelt szép napot mindenkinek!

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#4183) Cunaja válasza bubus66 (#4182) üzenetére


Cunaja
addikt

Jó reggelt Bubus! Második csajszi. :Y :R
Szép Napot Mindenkinek!

Mi baja az akkunak? Posta ponton 5 nap alatt megfordul, hogy helyben megvárható-e, azt beszéld meg velük.

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#4184) sebijani1982 válasza Cunaja (#4183) üzenetére


sebijani1982
senior tag

Üdv Mester!

Akkuval az a gondom, hogy 20%-ról kb 10 perc alatt nullára merül a telefon. Egyébként is Drasztikusan merül. A ti SoT-jaitokhoz képest a fasorban sem vagyok 2-2,5 óra.
Ha a merülés miatt kikapcsolt telefont a töltőre rakom, akkor kb 2-3 perc alatt már 20 %-ot. Valamely nap 15%-on volt a telefon, tölteni nem tudtam(töltő hiányában), így leraktam a készüléket. 3-4 óra elteltével visszakapcsolva a telefont a Boot után a jelszó megadásakor már csak 10 %-ot mutatott. Majd 7%-nál fogta magát és kikapcsolt. Otthon töltőre rakva 0%-ról kezdte a töltést.
Bármilyen akku diagnosztikai progit futtatok az viszont az akku állapotára a Good vagy nincs probléma üzenetet adja. Tehát a progik szerint nincs elhasználódva.
Wifi, GPS, Mobil adat folyamatos, illetve használva is van a telefon.
[kép]
[kép]
[kép]

Jelenleg töltöm a készüléket egy Samu 2A-s töltővel, ezért van már 31%-on az akku.

[ Szerkesztve ]

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#4185) snakebait


snakebait
senior tag

Szép napot mindenkinek!
Hogyha egy ikoncsomag .apk kiterjesztésű és telepítem a készülékre akkor az nem jelenik meg a témáknál. Vagyis .hwt kiterjesztésű kellene ugye? Guglival neten sehogy sem találom a kiszemelt ikonpakkot csak .apk-ban. Hogyan tudnék .apk kierjesztésűből .hwt csinálni és jó is legyen? Nagy munka? Mert ha csak simán átnevezem az nem jó. Az ikonok neve: Coastal 10 White :U

Poco F5-12/256 +Huawei Watch Gt2

(#4186) Septum15 válasza snakebait (#4185) üzenetére


Septum15
aktív tag

Sajnos nem így működik. Mindent át kell írni.
A Huawei theme editorral lehet megoldani, de az se tökéletes

(#4187) Cunaja válasza sebijani1982 (#4184) üzenetére


Cunaja
addikt

Azt ugye tudod, hogy csak gyári rommal küldheted szervizbe?

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#4188) sebijani1982 válasza Cunaja (#4187) üzenetére


sebijani1982
senior tag

Természetesen! A leírásod alapján fogom majd visszatenni. Rollback-el, mert akkor a Bootloader is zárt lesz, nem visszazárt.

:R :R

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#4189) MK VII


MK VII
veterán

Szép napot skacok...
Szerelmes lettem.. :D

(#4190) bubus66 válasza MK VII (#4189) üzenetére


bubus66
nagyúr

Mibe a csajokba vagy az autókba? ;]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#4191) MK VII válasza bubus66 (#4190) üzenetére


MK VII
veterán

Mindkettőbe. :D

(#4192) bubus66 válasza MK VII (#4191) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia! Az jó. Jó éjszakát

Szia Cunaja Jó éjszakát,
szép estét neked.

Sziasztok Jó éjszakát mindenkinek

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#4193) bardo válasza Cunaja (#4151) üzenetére


bardo
tag

Szia,

Semmiképpen ne hagyd abba. Én is minden romod felraktam és nagy megelégedéssel használtam és most a V5-moddal is meg vagyok elégedve maximálisan. Ahogy MK VII fórumtárs is írta, sokan (és mi vagyunk többen) értékelik a munkádat! Én nem nyúlok bele. Hagyom úgy ahogy csináltad. Max a támát állítom át és feltelepítem a kedvenc appjaimat. Ennyi. Optimalizációra ott a beépített EMUI alkalmazás és a vírusirtásra is. Jobb nem kell :). Remélem hogy tovább fogod publikálni a romokat, mi meg tesszük fel és köszönetet mondunk érte! RESPECT!

Bárdó

Huawei P9 L09C432, Mate 10 Pro Telekom single sim

(#4194) Cunaja


Cunaja
addikt

Szép jó reggelt Mindenkinek!
Sajnos lejárt a szabi, dolgozunk tovább.
1 hét múlva vizsga, azután már jobb lesz, feltéve ha sikerül.
Remélhetőleg menni fog, mert a tesztet ami van belőle, azt is én csináltam. :B
Vizsga után lesz egy kis agyi pihenő és folytatódik minden. ;)

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#4195) bubus66 válasza Cunaja (#4194) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia Cunaja Jó reggelt szép napot neked!

Jó munkát akkor. Én is megyek ma éjszakára.

A készítő csak letud majd vizsgázni.

Sziasztok Jó reggelt, szép napot mindenkinek!

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#4196) Cunaja


Cunaja
addikt

Hahó, megyek haza!
Mai napom nagyon jó volt, mert sikerült 70-es tempónál defektet kapni. A levegős kerékanya húzás miatt, megszenvedtem rendesen a csavarok lazítását. :W
Reggel meg 40 percet álltam a M0-án. :W
Magyarország jól teljesít! Nincs olyan nap, hogy valamiért ne állna be BP. és környéke. :W
Féktávolság az nuku, és a sárga lámpa az a villogó zöld, a piros meg a sárga. Csodálkozunk, ha valaki megáll a pirosnál, a sárgát nem is említem meg. Ezután a féktávolság hiánya miatt balesett van egyből.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#4197) bubus66 válasza Cunaja (#4196) üzenetére


bubus66
nagyúr

Az jó ha ha bedugul valami..

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#4198) Zototh64 válasza Cunaja (#4196) üzenetére


Zototh64
őstag

Sose hagyom, hogy a gumis húzza meg a kerekem. Van egy keresztkulcsom, ő csak hozzá közelít gyengéden, én meg meghúzom, ahogyan nekem tetszik. Így útközben nem lehet baj.
Amúgy meg otthon cserélek kereket, kivéve, ha defekt van.
Téli nyári szett külön felnin, itthon meg ráérek átszerelni, amikor itt az ideje, mindkét kocsin.
Nekem ez a megoldás jött be eddig az utóbbi sacc 20 évben.

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Huawei Mate 40 Pro, Huawei Mate 20 Pro, Huawei Watch GT3 Pro, Garmin Instinc 2X Solar

(#4199) petya220


petya220
senior tag

Ha ellopták a telefonom, mit tudok tenni? Oké, rendőrség, de se kamera, se se.. nem tudom, hogy mikor történt, mert a táskámból szedték ki :W

"Neked is pörög az agyad a szarokon, amíg a mosoly a szádra kanyarodik."

(#4200) szemesi69 válasza petya220 (#4199) üzenetére


szemesi69
addikt

Rendőrségen kívül semmit nem tudsz, megkerülési esély szinte semmi. Ha van rendőrségi feljelentés, esetleg imei szám alapján be lehet mérni, ha használják.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi redmi note 12 pro

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.