Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  HP notebook topic (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#45251) Ice&Lime válasza gszor (#45250) üzenetére


Ice&Lime
veterán

Az offsite azt jelenti, hogy kimennek érte, elviszik, pár napot náluk van, javítják, majd visszaviszik neked.
Az onsite az, amire te gondolsz, ott jönnek ki és a helyszínen javítanak.
Az offsite-nál, ha nem software-s illetve háttértárolós a hibajelenség oka, akkor jobb ha kiveszed a hdd/ssd-t.

(#45252) SeniorTilla válasza gszor (#45250) üzenetére


SeniorTilla
veterán

majd szólj már vissza, elfogadták-e a garanciát

régebben több probléma volt ebből, mert nem volt érvényes csak az EU-ban vett gépekre

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#45253) Chaser válasza gszor (#45250) üzenetére


Chaser
titán

létezik, sokkal drágább gépben is, sajnos
bc= business class, hp-nál elitebook és z vonal

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#45254) korpicschess válasza spyduck (#45244) üzenetére


korpicschess
veterán

Írtam!

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#45255) Kussolj


Kussolj
csendes tag

Sziasztok!

Egy ProBook 430 G4-et (FHD, 8GB <= RAM, SSD) ahogy néztem újonnan bruttó 250-270 körül lehet kihozni. Ebben az ársávban (~300) viszont simán lehet lőni felsőbb kategóriás, garanciális gépeket is aprón (1040 G3, 840 G3, E7470, bár ez utóbbi nem releváns ebben a topicban).
Ezekkel kapcsolatban lenne néhány kérdésem:
- Mivel nyújt többet egy 840 és egy 1040 egy 430-hoz képest?
- Miben tér el egy 840 és egy 1040?
- A 430-ba belefért egy IPS panel, a sokszor drágább modellekbe nem (ez viszonylag érthetetlen számomra), mennyire szörnyűek a 840-ek és 1040-ek FHD paneljei?
- Ezeknél az ún. újraértékesített gépeknél kell valamitől félni, mennyire zsákbamacska? Olvastam rémtörténeteket refurb gépekről, amiknek kiesett az akksija (kivehető akkus gépből), vagy durva ütődések, horpadások voltak rajtuk.

Ha csak valamelyik kérdésemre tudjátok a választ, már azért nagyon hálás lennék (próbálkoztam a 'milyen notebookot vegyek' topicban is, attól tartok azért nem kaptam választ, mert túl sokat kérdeztem :) )!

[ Szerkesztve ]

(#45256) SeniorTilla válasza Kussolj (#45255) üzenetére


SeniorTilla
veterán

Azért nem kaptál ott választ, mert azok a cégek, akik fizetik az "okos" hozzászólókat (akik a legtöbb tanácsot adják futószalagon), nem forgalmaznak RENEW gépeket :) inkább nem nevesítek, de sokan tudják, kikről van szó. :) Na de én most válaszolok neked, akárhol is veszel gépet, talán hasznos lesz.

Én most is 1040-esen dolgozok. Ez egy vékony gép, karcsú, könnyű. Nem munkaállomás, de nálam napi 6-8 órában használva is atomstabil és hangtalan. Ezt tisztelem benne a vékonysága miatt, a többi hasonlóan vékony gép sokkal hangosabb szokott lenni.

Az SVA panelje is rendben van, az IPS persze jobb, de nem mindegyik IPS, pl. ahol nagyon túlhúzzák a színeket, az inkább rossz mint jó. Én magam is kellemesen csalódtam az SVA-ban amikor az első PB 470-eseket, vagy az elitebookokat megláttam. Szidják néhányan, de csak okoskodnak, nincs vele semmi baj. Én - nagyon leegyszerűsítve - úgy tesztelek, hogy ha tudok a géppel dolgozni egész nap és nem folyik ki este a szemem, akkor jó a kijelző. És persze legyen szép képe élethű színekkel és széles kontraszt-tartománnyal.

A renew gépek minőségéhez sokat elárul, ha megnézed milyen értékeléseim vannak, ezek főleg a gépeknek szólnak, amiket eladok. Nem ütött-kopott, hanem új állapotút képzelj el, teljeskörű gyári garanciával.

Vannak persze hulladékok is a piacon, mindig is voltak, ezeket ki lehet szűrni, és akkor nem fogsz csalódni egy reufrb gépben. Manapság ami a lenovo-val is megy, az nem egyszerű. A magyar szervizben leselejtezett és kicserélt, ott dolgozók által szinte elektronikai hulladék áron megvett és otthon megszögelt gépeket árulják páran a neten. Olyanokat hallottam vissza ügyfelektől, akik venni akartak tőlük... inkább hagyjuk.

[ Szerkesztve ]

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#45257) Kussolj válasza SeniorTilla (#45256) üzenetére


Kussolj
csendes tag

Nagyon köszönöm a kifejtett választ!
Esetleg a gépekről (430, 840, 1040) magukról még tudnál pár szót mondani?
Anyaghasználat, összeszerelési minőség, billentyűzet?

(#45258) Chaser válasza SeniorTilla (#45256) üzenetére


Chaser
titán

a nem folyik ki a szem leginkább a pwm free miatt van, kifolyik meg a pwm miatt, pwm free megfejeleve ips-sel az igazi
én eddig 12,5-es g szériás gépeket láttam, nem rosszak, de nem estem tőlük hasra hiába ips-ek, vagy sva-k, békebeli t60-am ips kijelzője keresztbe lenyeli őket, vagy az x200 bh affs kijelzője

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#45259) SeniorTilla válasza Chaser (#45258) üzenetére


SeniorTilla
veterán

Thinkpad S1 Yoga 12 - ennek a kijelzőjétől be lehet tojni, olyan jó. És a többi Thinkpad Paper Display-es gép is.

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#45260) Chaser válasza SeniorTilla (#45259) üzenetére


Chaser
titán

őt nem láttam még

szerk: lesz on is
8570p-be raktál már ips kijelzőt?

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#45261) Chaser válasza SeniorTilla (#45256) üzenetére


Chaser
titán

az sva azt jelenti tn, az uwva az ips, hp-nál legalábbis
standard és ultrawide viewing angle
nemrég nagyot koppantam g2 g3 modelleknél, panel infokat kaptam, azt hittem xva panelek, még jobbak is az ips-nél, csak hp-nál kicsit másképp megy a nevezéktan:)
szerk: a nincs semmi baj kijelentésre én azt mondanám, fél millás gépbe olyat ne, max 200e-sbe, ezek meg elitebookok voltak

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#45262) SeniorTilla válasza Chaser (#45261) üzenetére


SeniorTilla
veterán

Az SVA nem ugyanaz, mint a sima TN, sokkal jobb képe van. Sok modellnél nincs SVA jelölés, azoknak gyengébb a képük, mint ami SVA-s. Komoly a különbség közöttük.

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#45263) Chaser válasza SeniorTilla (#45262) üzenetére


Chaser
titán

tapasztaltam, komoly különbség volt lefelé :K

szerk: betekintési szögekben a hd-nál jobbak persze, ezért van ráaggasztva hd+ verzióra is az sva, de képminőségben amiket láttam ilyen jelöléssel hát huh

linkeltem már pár helyre, lehet ide is
balra 8540p hd+ wva, jobbra nyolcötven' g1, de ui. panelt láttam g2 és 3-ban is, fhd sva

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#45264) korpicschess válasza Chaser (#45263) üzenetére


korpicschess
veterán

A G1-ben ha jól tudom, akkor még más fajta, konkrétan IPS kijelzős a fHD verzió, csak a G2-től jött az SVA, nem?

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#45265) Chaser válasza korpicschess (#45264) üzenetére


Chaser
titán

hát az sok minden szerencsétlen, csak nem ips ami nálam volt
840-nél volt fhd-nál talán g2-ig, g3 meg már tn

szerk: több darab is volt nálam, eddig a legjobb a g3 fhd touch sva tn, vakartam a fejemet, 600e-s gépnél komoly ( :

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#45266) cigam


cigam
félisten

Hozzám került felújításra egy Compaq nx7300-as noti.
Tényleg csak egy memóriafoglalata van, amibe max 2GB.os modult fogad? Nem lehet feltornázni 4GB-ra?

[ Szerkesztve ]

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#45267) korpicschess


korpicschess
veterán

840 G3-on van egy fura jelenség Win10-en:
Ha a skálázást 125%-ra állítod, akkor Chrome-ban bizonyos elemekre kattintva picit odébb ugrik az ablak, illetve egérkattintásnál az egér (utóbbi ritkán).
Mitől lehet ez?
100%-os skálánál minden tökéletes. Friss telepítés.

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#45268) kecsetif válasza Chaser (#45233) üzenetére


kecsetif
aktív tag

Előre bocsátanám, hogy béke és nem kötekedni akarok! :K

Inkább leírom mi történt a mi munkehelyünkön, hátha így megérted. Bár már céloztam rá (#45227).

Központi kórház nagyon északon. Nálunk kb. 150-200 mobil állomás van, évekkel ezelőtt ezek 8x40w/60w/70w voltak. Munkára egy ember használja, szemből nézi. Betekintési szög teljesen irreleváns. Viszont ezekben a régi ws-ben a TN panelek maximum 200-220 cd/m² tudnak (az ips, dreamcolort leszámítva). Menet közben nem volt olvasható sok szórt fény mellet, pláne nem direkt napfényben. Még a szöveg sem, nemhogy a CT/MR képek. Max. fényerőn amúgy is merült mint a Titanic. Ezért lettek beépített akkus álványok, aztán később került rá külső monitor is. Így viszont a mobilitás szenvedett csorbát.
(A sztori vége: A kollégák fellázadtak, a hp ki lett rakva. Rövid ideig volt t-s és x-es thinkpad, de azok meg mechanikailag voltak gyengék. Most éppen telerakták a házat fujitsu e7-essel, amiknek jelentős részében TN panel van. Ezek 300 cd/m² tudnak, és mindenki elégedett a kijelzőkkel, pedig a betekintési szög Chi Mei-s TN paneli magaslatokban van. Más kérdés, hogy ezek is mechanikailag nagyon halvány, "alufóliába csomagolt műanyagok", így megint megy az elégedetlenkedés. Pláne mióta legutóbbi előadásunkon látták az egyik kollégám 850 G2-jét és az én Zbookomat. Lehet visszajön a hp? :U )

(#45269) Dhampir válasza kecsetif (#45268) üzenetére


Dhampir
félisten

A kollégák fellázadtak, a hp ki lett rakva

Hú, de jó lett volna ott lenni, amikor kirakták azokat a HP masinákat. :) Lehetséges, hogy olcsón lehetett venni belőlük, mi lett a további sorsuk?

A TN paneles Fujitsu E7xx-eknek milyen a kijelzője, például egy HP ProBook 6570b HD-felbontású TN-paneljéhez képest?

[ Szerkesztve ]

(#45270) Chaser válasza kecsetif (#45268) üzenetére


Chaser
titán

a probléma ott van, hogy azokat is többféle panellel szerelték
munkaállomást nem is akkus használatra találták ki, régebbi hw-ek meg zabáltak is rendesen
az én 8570-emben pl srgb 97%-os panel van, gyárilag, hd+, ez jutott w-be is, ugyanakkor volt ott rosszabb is, de jobb is

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#45271) kecsetif


kecsetif
aktív tag

A zbook, de meg az elitebook is celszerszam. Masra csak korlatozottan hasznalhato.

Amugy a kijelzok fenyerejenek novelese a betekintesi szog rovasara az professional gepeknel mar evek ota tart, mert erre van igeny. Ugyan ez a trend a t/s-es tp-knel. U-s procival amugy sincs szukseg altalaban jobbra.
A többire meg ott van a zbook, thinkpad p50/70, precision. Azokba barmit megkapsz.

(#45272) kecsetif válasza Dhampir (#45269) üzenetére


kecsetif
aktív tag

En is akartam volna belole parat, csak ugy. De sajnos tobb cegen at ment a biznisz, aztan a negyediknel feladam. De otthon gyanusan sok volt egy idoben a nordic billentyukiosztasos hasznalt ws...

Sajnos probookot nem hasznaltam.

[ Szerkesztve ]

(#45273) kecsetif válasza Chaser (#45270) üzenetére


kecsetif
aktív tag

Szinte mindegyik tn volt, 1600x900. Gondolom a dc, de legalabb is egy normalis ips sokkal dragabb lett volna. Az allami intezmenyek vasarlasai itt is sok hasonlosagot mutatnak az otthonival.

Hat a regi w-k szerintem is tul vannak a hordozhatosag hataran. Ezert nagy elorelepes a zbook 15. Az mar tenyleg cipelheto, bar ezert be kellett aldozni 300-400 mhz-et magonkent (thermal throttling) folyamatos 8 szalas terhelesnel. De siman megeri.
A zbook 17 g3 valojaban mar nem cipelheto, de tudtommal az nem is throttlingol. Bar abban mar van rendes huto is:

[ Szerkesztve ]

(#45274) Dhampir válasza kecsetif (#45273) üzenetére


Dhampir
félisten

Köszönöm korábbi válaszodat.

Azt sajnálom, hogy a Zbook 15 G2 már kifutott. Abban még volt optikai meghajtó is.

(#45275) SeniorTilla válasza kecsetif (#45268) üzenetére


SeniorTilla
veterán

Ez tetszett :)

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#45276) eddie17


eddie17
addikt

Ma megérkezett a HP 250 G5 gépem. Még csomagponton pihen, első HP gépem.
Tanulásra lesz, plusz általános célra.
Core i3, 4 GB ram, 500GB HDD, 15.6 fHD, W10, szürke. :)
Ennyi pénzért ez volt a legjobb döntés.
Erre a típusra is háztól-házig garancia van?

(#45277) Chaser válasza kecsetif (#45273) üzenetére


Chaser
titán

igen, és felbontásonként is legalább 3 panel volt a 8560/70-eknél, pár raklappal szervizeltem belőlük ( :
ami a poén, egy részük pwm free volt, másik részük pedig nem
17-es gép eleve nem hordozásra van, nem véletlen dtr a nevük, én részemről már egy 8570 is kimeríti a hordozhatatlanság fogalmát, sűrű cipelésre subgép való, nem ekkora dögök, de itthonra meg nem vennék kisebbet
17-es ws gép ha throttlingolna az már tényleg nagyon csúnya lenne, 15-ösnél is csúnya
egyébként érdekes, nem is valami extra hűtő van a 8570w-ben, de k2000 mellett sincs semmi gond, max nem a leghidegebb a gép full loadon

szerk: eddie17 gugliba bepötyögöd hp warranty check, azonosítót megadod és kiírja milyen gar van rá

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#45278) Sefter válasza eddie17 (#45276) üzenetére


Sefter
veterán

Grat!
Az a 4gb ram hamar szűk keresztmetszet lesz...

Psn ID: sefter_hun

(#45279) Chaser válasza Sefter (#45278) üzenetére


Chaser
titán

a hdd is, de lehet cserélni őket

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#45280) eddie17 válasza Sefter (#45278) üzenetére


eddie17
addikt

Köszi.

Lehetséges, az idő eldönti, hogy milyen felhasználásnak fogom kitenni. :)
A kódokhoz és tananyaghoz első körben a fHD kijelző volt szempont.

Chaser: Van egy 2TB külső vinyó, azon tárolom a fontos dolgokat. Igazából egy 128GB-os SSD-vel is megvettem volna, ha ebben az ársávban nem kell döntenem a fHD kijelző vagy az SSD között, mert a kettő együtt nem volt.

(#45281) Chaser válasza eddie17 (#45280) üzenetére


Chaser
titán

a hdd sebességére gondoltam, rosszul vagyok hdd-s gépen ha csak telepíteni ülök előtte akkor is, nem sznobság, más világ úgy a gép
én 250-esen vagyok most, de lehet lecserélem 500-asra, hdd-m már nincs, illetve van csak nem használom

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#45282) eddie17 válasza Chaser (#45281) üzenetére


eddie17
addikt

Később tervben van az SSD, én is azt szerettem volna de most így jött ki.

(#45283) Chaser válasza eddie17 (#45282) üzenetére


Chaser
titán

ezért mondtam, lehet bővíteni később

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#45284) kecsetif válasza Dhampir (#45274) üzenetére


kecsetif
aktív tag

1-3 éves használtat találsz az aprón, aztán még évekig elmegy hibátlanul. Kiegészítő garanciát is tudsz venni hozzá. És megkapod 700-900 euróért a 2000-3000 eurós változatokat is.

(#45285) Dhampir válasza kecsetif (#45284) üzenetére


Dhampir
félisten

Használt nekem nem kell, legalábbis amennyiért "aranyárban" mérik.
A vas, a masszív kialakítás egy dolog, újabb technológiát jobban megéri venni, ha már sok pénzt kell szánni rá, véleményem szerint.

[ Szerkesztve ]

(#45286) SeniorTilla válasza Dhampir (#45285) üzenetére


SeniorTilla
veterán

Ez nem mindig igaz. Ezért járok 10 éves prémium autóval, nem vadiúj középkategóriással.

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#45287) Sefter válasza SeniorTilla (#45286) üzenetére


Sefter
veterán

Sőt, azon a vonalon nagyon beteg árak vannak mostanában (új autó)...

Psn ID: sefter_hun

(#45288) Chaser válasza SeniorTilla (#45286) üzenetére


Chaser
titán

használt mercedes vagy új suzuki:)
azért notebook terén már csúnya visszalépések vannak, sok bc épp eléri egy jpbb konzumer médiás vagy gamer gép szintjét, van amikor alá is megy

szerk: nemrég egy hp tab járt nálam, listaára 330e körül, extrák nélkül, volt hozzá dokk meg billzet, azokkal 400k fölötti
olyan nyomoronc ips glowt legnyomibb kínai tableteken nem láttam, listaár töredékéért kaptam volna kiegészítőkkel, nem kellett ( :

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#45289) Chaser válasza Dhampir (#45285) üzenetére


Chaser
titán

újan 6-700e-ért megvennéd?:) egyik se ér annyit
ahhoz képest 3-400e nem arany ár, de néha sokkal olcsóbban is ki lehet fogni
attól hogy kijött két gennel újabb, ha van új példány nem azok árának feléért fogják adni újan boltokban, kivéve ha valakinek van olyan forrása

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#45290) eddie17 válasza Chaser (#45283) üzenetére


eddie17
addikt

És fogom is. :) Most már félig meddig belaktam és azért érződik a HDD korlát. De azért tetszik a gép, megérte. :)

(#45291) Chaser válasza eddie17 (#45290) üzenetére


Chaser
titán

ez ilyen, majd cseréled
részemről inkább azért 10x inkább vmelyik régi p vagy w széria, mint egy ilyen új belépő hp

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#45292) eddie17 válasza Chaser (#45291) üzenetére


eddie17
addikt

Nekem most erre volt ingerenciám. :)

Meg ki kell majd gyomlálnom mert gyári w10-el jött és tele van mindenféle HP programokkal, több mint a fele ram foglalt alapból.

(#45293) Dhampir válasza Chaser (#45289) üzenetére


Dhampir
félisten

Akciósan 360.000 Ft volt az idei év elején. Sajnos annyim nem volt rá, ám az már "barátságosabb" összeg az általad írtnál.

Igazából a félmilliós ár sem sok, ha a cég, munkahely szerzi be, szóval a munkaállomásokat általában nem egyszeri felhasználók szokták keresni. Illetve biztosan akadhat olyan vállalkozó, aki ki tudja termelni, és számára elengedhetetlen a napi munkavégzéshez egy workstation.

Apropó, hogyhogy már árulod a jó "kis" 8570W gépedet? Mi lesz helyette?

(#45294) Dhampir válasza Dhampir (#45293) üzenetére


Dhampir
félisten

A "pöttöm" HP Zbook 14 jelenleg már 300.000 Ft alatt is kapható, de viszonylagosan gyenge U-s procijával nem éppen egy hagyományos munkaállomás erejével bír.

[ Szerkesztve ]

(#45295) Chaser válasza eddie17 (#45292) üzenetére


Chaser
titán

nem tudom mikor vettem utoljára új belépő gépet, 3 nap után el is adtam:d
sztem rakd újra a 10-est, úgy a legtisztább, vagy van kód hozzá, vagy aktiválni fogja biosból

Dhampir én annyit se adnék érte, egyszerűen nem ér annyit, annyi pluszt nem ad
meguntam a 70w-t, ennyi:) sok gépem van/volt, sokkal több amit itt néha meghirdetek
ha maradt volna belerakok a fiókból 4x8 ramot, meg egy 500 gigás ssd-t, egy jobb vga-t, és máris kész egy drága gép amit semmire nem használok ( :

szerk: 8570p-m van most napi használatra, lg pwm free kijelzővel, srgb 96%-ot tud, elég korrekt
az én munkámhoz némi matek kell, meg excel
sztem ez marad is, van hozzá alkatrészem bőven

a ventivezérléssel kellene valamit kezdenem, de nem találtam még sw-t ami működne is

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#45296) Dhampir válasza Chaser (#45295) üzenetére


Dhampir
félisten

EliteBookom sosem volt, csak egyszerű ProBookok de mindmáig elégedett vagyok velük, habár fapadosak. Az a 8570p nagyon szép gép. A ventije hangoskodik? A Biosban beállítható, hogy ne menjen folyton, de ezt biztosan tudod. Lehet, hogy csak a procit kellene újrapasztázni.

[ Szerkesztve ]

(#45297) Chaser válasza Dhampir (#45296) üzenetére


Chaser
titán

oké, pár raklap gépet szervizeltem már ( :
a szabályzás gondos, simán mehetne 60-65 fokig passzívan, 5x környékén bekapcsol, aztán visszahűl, leáll, kezdi újra
ezt utálom a legjobban
cpu-t két napja kapott, ugyanis az előző úgy tűnik meghalt, szóval nem a pasztázás a gond, de előtte is ez volt
egyébként meglepett, nem volt semmi gondja a gyári pasztának

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#45298) kecsetif válasza Dhampir (#45294) üzenetére


kecsetif
aktív tag

Nyilvan az is teljesen OK, hogy ujat akarsz. Egyszer mindenkeppen megeri kiprobalni. Aztan hat ev gondtalan egyutteles utan rajossz, hogy ilyet felesleges penzkidobas ujonnan megvenni. Sajat tapasztalat. ;]

[ Szerkesztve ]

(#45299) Dhampir válasza Chaser (#45297) üzenetére


Dhampir
félisten

Gondolom. :)

(#45298) kecsetif

Annyiért inkább nem akarok, egy retina kijelzős Macbook Pro 2016 árán, már ha a félmillkónál nagyobb tétet nézzük. :D

Hat esztendősen már ütős lenne, ha annyi időt csakugyan kibírna. Akkor megérné, főleg, ha pénzt is lehetne keresni vele, mert akkor lenne igazán értelme. :)

Láthatod, hogy mennyire törtem össze magamat, hogy mindenáron beszerezzek egy olyan "vadállatot". :DD

[ Szerkesztve ]

(#45300) eddie17


eddie17
addikt

Sziasztok!

Van egy 2 napos HP 250 G5 noti.
Két problémám van vele: az egyik, hogy leállítás után a hűtőventillátor ahogy lassul olyan hangot ad mint ha súrlódna valamihez.
A másik, hogy néha a vinyó terhelés alatt egy nagyot "reccsen". Mint ha nem találna a fej a helyét. :(

Gondolom ezek nem normális dolgok, a 14 napban még bőven benne vagyok... :(

HDSentinel:

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  HP notebook topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.