Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  HP notebook topic (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#45351) SerkyKrisz1 válasza castiels (#45349) üzenetére


SerkyKrisz1
csendes tag

MSI afterburner?

Tel.:O6 2O 523 92 59 Minden hétköznap reggel 8tól elérhető vagyok.

(#45352) Chaser válasza SerkyKrisz1 (#45351) üzenetére


Chaser
titán

ez hp és notebook, próbáltad rajta vagy te kérdezed?:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#45353) pityesz1


pityesz1
csendes tag

Most találtam, hátha valakit érdekel :) [link]

(#45354) Klara_ válasza pityesz1 (#45353) üzenetére


Klara_
őstag

Ez probook nem elite, legalabb olvasna el mi van rairva.

[ Szerkesztve ]

(#45355) pityesz1 válasza Klara_ (#45354) üzenetére


pityesz1
csendes tag

:Y Nem is néztem.

(#45356) AcélAgyar


AcélAgyar
tag

Sziasztok szerintetek, ez [link] milyen gép? Papíron brutális, de gyakorlatban is jó lehet?

(#45357) Sefter válasza AcélAgyar (#45356) üzenetére


Sefter
veterán

Remélem nem a 200 ezres áron nézed (elírás), a lista alján van az igazi ára..

Psn ID: sefter_hun

(#45358) Casoli válasza Sefter (#45357) üzenetére


Casoli
őstag

Omen. Ami a kezeim között járt, kettőből kettő kijelzőhibás volt :DDD

http://hasznaltpcalkatresz.hu/

(#45359) Ronam válasza Casoli (#45358) üzenetére


Ronam
addikt

Az enyém is az sajnos, és ahogy olvasgattam a neten ezeknél a gépeknél a legtöbb Backlight Bleed-es. Nekem a 2016-os van, de a 2017-esről is olvastam ilyet. Ezt leszámítva amúgy rendben van a gép. Én úgy tudom, hogy az IPS kijelzőknél ez elég átlagos hibának számít, néztem Alienware gépeket, és azoknál is előfordul ilyen, Asus ROG-nál is..

[ Szerkesztve ]

(#45360) Sefter válasza Ronam (#45359) üzenetére


Sefter
veterán

Az azt jelenti, hogy bevilágít oldalról :F

Psn ID: sefter_hun

(#45361) Ronam válasza Sefter (#45360) üzenetére


Ronam
addikt

Így néz ki. Ami a monitor alján van az a Backlight Bleed, a felső sarkokban elvileg IPS Glow. A srác aki linkelte a képeket, 3x vitte vissza, mindháromszor ilyet kapott. Nálam szerencsére ennyire nem látszik. Ez itt egy ASUS ROG G752VS kijelzője, nem túl szép :).

[ Szerkesztve ]

(#45362) Sefter válasza Ronam (#45361) üzenetére


Sefter
veterán

Ez kemény..erre kitalálhattak volna valamit (akár más panelt)

Psn ID: sefter_hun

(#45363) AcélAgyar válasza Sefter (#45357) üzenetére


AcélAgyar
tag

Nem elírás, új mobilinternet mellé kapod, a gond csak az, hogy nekem már van mobilnetem és mellé 400 ezerért adnák. Hát azért vicc ez a Telekom, több éve náluk vagyok, egyszer vennék tőlük gépet, de bocsi az csak újaknak van. :W :W :DDD

(#45364) AcélAgyar válasza Casoli (#45358) üzenetére


AcélAgyar
tag

Hát akkor ez felejtős, a hűtését is lehúzzák az omeneknek.

(#45365) Ronam válasza AcélAgyar (#45364) üzenetére


Ronam
addikt

Az baromság, egy BIOS update után semmi probléma a hűtéssel.

(#45366) Sefter válasza AcélAgyar (#45363) üzenetére


Sefter
veterán

Azért mondtam, hogy elírás, mert csak csókosoknak van...időnként kikerül a publikusba is "véletlenül", de sosincs raktáron csak teljes áron...
Több termékkel jártam már így, egyszer bepipultam úgy rendeltem meg egy ipadet, hogy mindent dokumentáltam.
Mikor törölték a rendelésem elküldtem nekik a képeket meg a visszaigazolást és, hogy a fogyasztóvédők mit szólnak majd ehhez. Pár nap múlva kiküldték a csókos áron :)

Psn ID: sefter_hun

(#45367) castiels


castiels
addikt

Melyik hp táskát ajánlanátok?

(#45368) SeniorTilla válasza AcélAgyar (#45356) üzenetére


SeniorTilla
veterán

Többet eladtam már, nincs rá panasz, szerintem jó gép. Egy Omnen 17-nél volt hűtésprobléma, de ennyi, több nem.

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#45369) SeniorTilla válasza castiels (#45367) üzenetére


SeniorTilla
veterán

Amelyik stimmel a notebookod méretéhez :) leginkább.

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#45370) castiels válasza SeniorTilla (#45369) üzenetére


castiels
addikt

250 g5.

[ Szerkesztve ]

(#45371) AcélAgyar válasza Sefter (#45366) üzenetére


AcélAgyar
tag

Kár érte, 200 ezerért instant rendeltem volna :(

(#45372) AcélAgyar


AcélAgyar
tag

Tehát akkor azt állítjátok jó a hűtése és nem fog megsülni vagy egyszer csak túlmelegedni és kikapcsolni? Mert tényleg elég jó gép

(#45373) Casoli válasza AcélAgyar (#45364) üzenetére


Casoli
őstag

Gyárilag hibásan volt a kijelző összeszerelve. Ha a körmömmel kifelé feszítettem a műanyag kávát, akkor eltűnt a bevilágítás.

http://hasznaltpcalkatresz.hu/

(#45374) Ronam válasza AcélAgyar (#45372) üzenetére


Ronam
addikt

Én tegnap 6 órát toltam a Mass Effect Andromeda-t egyhuzamban (Ultran), és semmi probléma nem volt. Telekomtól rendelnéd a gépet?

[ Szerkesztve ]

(#45375) AcélAgyar


AcélAgyar
tag

Igen, végül kiderült hogy otthoni net mellé 345 ezer lenne, részletben elég jó vétel lenne.

(#45376) Chaser válasza Casoli (#45373) üzenetére


Chaser
titán

az előadódik bármelyik gyártónál, és nem is hiba, ficsör' ( :

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#45377) motown5l


motown5l
senior tag

sziasztok..olyan probemam lenne,hogy recseg a hangszoro mikor filmet nezek.vagy zenet hallgatok.Tud ra valaki valami megoldast?azota van amiota ujra telepitettem a gepet.driver problemara gondolok.Vasarlasnal is volta vele problema.Akkor youtube nezese kozben ,lehalkult .Eredeti driverrel.Uj driver .Masik driver telepitese megoldotta a problemat.De sajnos mar nem tudom hogy melyik volt az.elore is koszi a segitseget

(#45378) motown5l válasza kecsetif (#45336) üzenetére


motown5l
senior tag

koszi a valszt..talaltam ra problemat.. Jobb gomb,tulajdonsagok,kompatibilitas,Kepernyo meretezesenek letiltasa nagy DPI-beallitas eseten. ez a megoldas ra.Remelem ezzel tudtam masnak is segiteni.

(#45379) Sefter


Sefter
veterán

Hp 840 g1 -en nem tudom telepíteni az ujjnyomat olvasót.. eszközkezelőben ismeretlen eszköz, leszedtem a win10 drivert hozzá, de a telepítés végén is ismeretlen marad.
Próbáltam softpaq és HP assisstanton keresztül is, eredménytelenül. Tudtok rá megoldást esetleg?

Psn ID: sefter_hun

(#45380) Ice&Lime válasza motown5l (#45377) üzenetére


Ice&Lime
veterán

Akkor keresd meg azt a jól működő audio drivert, sok úgysincs belőle, mert az tény, hogy vannak jó és hibás driverek is.

(#45381) motown5l válasza Ice&Lime (#45380) üzenetére


motown5l
senior tag

Koszi a valaszt.Sikerult megoldanom.

(#45382) Thusor


Thusor
őstag

Van egy HP 2540p laptopom, aminek sajnos elkezdett csíkozódni 1-1 pixel hosszon a képernyője. Szerintetek érdemes lenne megcsináltatnom, vagy egyszerűbb ha használtan veszek 6-12 hónap garival egy 2560p vagy 2570p gépet helyette és nem költök rá új monitorra?

AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

(#45383) Chaser válasza Thusor (#45382) üzenetére


Chaser
titán

ha kijelző és találsz bele megoldod magadnak, úgy érdemes, egyébként ne költs rá szervizes pénzt, 15-20k lehet kijelző cserével vagy több, gép ér kb 25-öt

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#45384) SeniorTilla válasza Thusor (#45382) üzenetére


SeniorTilla
veterán

Szerintem add el alkatrésznek így hibás kijelzővel, és vegyél egy újabb gépet.

[ Szerkesztve ]

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#45385) varmi2


varmi2
nagyúr

Ma vásároltam egy HP 15-BA010NH típusú notebookot, és a segítségeteket kérem, hogy milyen drivert telepítsek, hogy működjön a dual grafik. Csak fifa 17 menne rajta. win 10 64bit van rajta.

Klaustrofóbia- Félelem a zárt helyektől, például, ha zárva van a KOCSMA!

(#45386) hódmaci


hódmaci
senior tag

Sziasztok!
Használ valaki dupla op rendszert?
Mármint linuxot +win10
Sajnos nem sikerül elérnem a grub2et.
Föltelepítem a Linuxot a win mellé és mintha mi sem történne újraindítás után csak a win indul.Esetleg valaki talált már erre megoldást?
HP 745 g3

Hölgyeim! Azt tesszük a kirakatba ami eladó.:)

(#45387) selenge


selenge
tag

üdv, adott egy hp envy 15, megvétel előtt kipróbálva, tesztelve, ssd-ről win 10 lecsapva (ssd formázása)
hazahozom, bekapcs, venti felpörög, kijelző háttérvilágítás, bill villágítás megy, de semmi reakció, másik winyóra se, live linuxra se
létezik, hogy a hazaút alatt meghalt volna a vga? :O (gtx850)

SZIASZTOK, ÚJ VAGYOK ITT! HOGY VAGYTOK? - Nyomd meg a CapsLock-ot!! - HUUUUU, KÖSZI, MOST MÁR NEM KELL TARTANOM A SHIFTET!

(#45388) Sefter válasza selenge (#45387) üzenetére


Sefter
veterán

Nem lehet, hogy kimozdult?

Psn ID: sefter_hun

(#45389) selenge válasza Sefter (#45388) üzenetére


selenge
tag

Micsoda?

SZIASZTOK, ÚJ VAGYOK ITT! HOGY VAGYTOK? - Nyomd meg a CapsLock-ot!! - HUUUUU, KÖSZI, MOST MÁR NEM KELL TARTANOM A SHIFTET!

(#45390) Sefter válasza selenge (#45389) üzenetére


Sefter
veterán

Vga vagy memória..
Ha jól vettem ki a szavaidból nincs kép..

Psn ID: sefter_hun

(#45391) selenge válasza Sefter (#45390) üzenetére


selenge
tag

Memoriakat neztem.
Vga kimozdulni? Az nem alplapon egy chip?

SZIASZTOK, ÚJ VAGYOK ITT! HOGY VAGYTOK? - Nyomd meg a CapsLock-ot!! - HUUUUU, KÖSZI, MOST MÁR NEM KELL TARTANOM A SHIFTET!

(#45392) selenge


selenge
tag

Kuldo monitoron hdmi-n ad kepet az integralt kartyarol

SZIASZTOK, ÚJ VAGYOK ITT! HOGY VAGYTOK? - Nyomd meg a CapsLock-ot!! - HUUUUU, KÖSZI, MOST MÁR NEM KELL TARTANOM A SHIFTET!

(#45393) Dhampir válasza hódmaci (#45386) üzenetére


Dhampir
félisten

Tipp:

A Biosban Uefiről állítsd át Legacyra.

(#45394) selenge válasza Dhampir (#45393) üzenetére


selenge
tag

Az a gondom hogy a biosba nem tudok belepni... kulso monitor csak a eindows bebootolasa utan all fel

SZIASZTOK, ÚJ VAGYOK ITT! HOGY VAGYTOK? - Nyomd meg a CapsLock-ot!! - HUUUUU, KÖSZI, MOST MÁR NEM KELL TARTANOM A SHIFTET!

(#45395) Dhampir válasza selenge (#45394) üzenetére


Dhampir
félisten

hódmacinak válaszoltam.

[ Szerkesztve ]

(#45396) Sefter válasza selenge (#45391) üzenetére


Sefter
veterán

Nem tudom az envyben milyen megoldás van, lehet alaplapra integrált vagy cserélhető vga is...ezért kérdeztem.
Azt mondod külső kijelzővel megy, nézz rá op.rendszer alatt látja-e a gtx-et

Psn ID: sefter_hun

(#45397) selenge válasza Sefter (#45396) üzenetére


selenge
tag

Az a gondom, hogy bekapcsol és semmi nem jelenik meg rajta, nem hiszem hogy driver gond lenne. Elvileg van egy hp beköszönő kép és utána jönne be a bios. Ugye van egy vinyóm, ami egy másik gépből jött ki win10-el, azt berakva és hdmi-re kötve miután bebootol a win bekapcsol a tv az integrált vga-val. Szóval sajnos ez 99%hogy meghalt a 850... :/

SZIASZTOK, ÚJ VAGYOK ITT! HOGY VAGYTOK? - Nyomd meg a CapsLock-ot!! - HUUUUU, KÖSZI, MOST MÁR NEM KELL TARTANOM A SHIFTET!

(#45398) SeniorTilla válasza selenge (#45397) üzenetére


SeniorTilla
veterán

Indításkor nyomogasd az F10-et vagy az ESC-t és be kell jönnie a BOOT menünek.

Ha külső monitoron van kép de a sajátján nincs, akkor valszeg a kijelző vagy az összekötő kábele rossz. Én visszavinném az eladónak a helyedben.

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#45399) Sefter válasza selenge (#45397) üzenetére


Sefter
veterán

Nem a driver miatt kell megnézni, hanem ha eszközkezelőben nincs ott akkor nem látja a gtx-et, ergo ott kell a hibát keresni.
Ha ott szerepel (akár ismeretlen eszközként) akkor viszont tuti kijelző gondja van...
Szerintem is vidd vissza az eladónak..

Psn ID: sefter_hun

(#45400) selenge válasza SeniorTilla (#45398) üzenetére


selenge
tag

az lesz, próbáltam az esc meg különböző f-eket is de semmi
kár érte, pedig nem rossz kis gép

@Sefter - igen, lát elvileg ismeretlen eszközöket az eszközkezelő, ekaptam egy 850 drivert, de nem tetszett neki a win 10, és 11kor már nem volt erőm szórakozni vele, hosszú nap volt sok idióta kumár leszívta az agam. Ma visszaviszem, 3 napos próbagarit megbeszéltük

[ Szerkesztve ]

SZIASZTOK, ÚJ VAGYOK ITT! HOGY VAGYTOK? - Nyomd meg a CapsLock-ot!! - HUUUUU, KÖSZI, MOST MÁR NEM KELL TARTANOM A SHIFTET!

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  HP notebook topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.