Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1471) MEGAL0D0N válasza csory0081 (#1469) üzenetére


MEGAL0D0N
csendes tag

csory!
Figyi teljesen rá voltam én is pörögve a DV lejátszásra. Ha vissza olvasol a fórum eleje környékén én is ki voltam akadva mert nem játszik le semmit. Direkt vettem külső vinyót utána SSD-t :D. És semmi. egyedül valamelyik Redy Player One indult el.Aztán kitaláltam, hogy veszek egy Nvidia Shildet mert az az egyik megfizethető árú DV képes lejátszó.Addig letöltögettem DV demókat és valahogy elmaradt a bazi nagy Dolby Vision akarok minden áron életérzés.Lassan feldolgoztam ,hogy 200ezeréert kapok egy brutális nagy tévét aminek szép a képe.Mára már a HDR sem vonz annyira.Na meg nem is találtam az ismerőseim közt senkit akinek lett volna nvidia shildje. Megfogod szeretni a tévét.Ne marcangold magad.Persze én is becsapva éreztem magam. Konkrétan 3 hetet és 50ezret vitt el a saját őrületem.Mind ezt kari környékén. :C Persze biztos egy 1400nites 1millás tévén durva a DV de itt én nem találtam akkora különbséget.Persze ha tudsz valami megoldást akkor azért kipróbálom, mert nem adtam fel a harcot csak elnapoltam.
Üdv
Mega
ui: ne mérgelődj mert tönkre teszi az örömödet.(bazi bölcs vagyok) húúhúúhú

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.