Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#801) HF77 válasza Zeban58 (#798) üzenetére


HF77
senior tag

itt mit ír: [hisense] ?

xiaomi, tcl...csakis eredeti kínait

(#802) Piftuka válasza tothjani81 (#752) üzenetére


Piftuka
veterán

:R

Örülök, hogy ennyire tetszik! Használd nagyon jó egészséggel sokáig, és leld sok örömödet benne! ;)

Majd írj kérlek egy kicsit részletesebb beszámolót is a tapasztalataidról!

"Aquila non captat muscas."

(#803) Piftuka válasza Bjoe007 (#781) üzenetére


Piftuka
veterán

No, ez szuper! :K Igazán örülök, hogy ennyire elégedett vagy a készülékkel! Kívánom, hogy sok örömödet leld benne!

Majd írj, kérlek, részletes beszámolót a tapasztalataidról! ;) Az "in use" képeket is szívesen látjuk. :K

"Aquila non captat muscas."

(#804) Piftuka válasza Gabis (#796) üzenetére


Piftuka
veterán

Mire vagy pontosan kíváncsi ezekkel kapcsolatban?

"Aquila non captat muscas."

(#805) Gabis válasza Piftuka (#804) üzenetére


Gabis
őstag

Ár/érték arányban melyik érné meg jobban? A Hisense papíron jobbnak tűnik, és közel azonos áron nagyobb méretet is nyújt. A fekete mélysége, a felhősödés mértéke (Samsung ugye Edge-s), mozgások folytonossága (egy pörgősebb film esetén), szervizszolgálat ami érdekelne. Leginkább filmnézésre kellene viszonylag sötét szobában.

(#806) csory0081


csory0081
lelkes újonc

Sziasztok!
Érdeklődnek,hogy a Hisense A7500F tudja a HDR10+ vagy csak a HDR10-et?
Van olyan oldal ahol azt írják tudja van olyan ahol azt írják nem! :))
Itt pl azt írja nem: [link]
Itt azt hogy igen: [link]
Itt is azt hogy igen: [link]
Volt itt egy link egy tesztről ott azt írtak nincs!
Mi az igazság?
Köszönöm a választ! :R

(#807) DonJoee válasza csory0081 (#806) üzenetére


DonJoee
tag

Tesztelték, tudja, de a Hisense nem igényelte meg rá a licenszet, így nem is hirdeti. Valószínűleg a fényerővel lehet kapcsolatban. Mármint, hogy 300 nitnél úgysem jönne ki a különbség.
Én nem tudom, még nincs letöltve HRD tartalmam. Pont most xart be minden, amiről le tudnám játszani :D

"Vigyázzon, fegyverem van! Most otthon van, de van!" - Leslie Nielsen

(#808) csory0081 válasza DonJoee (#807) üzenetére


csory0081
lelkes újonc

Köszönöm szépen!
Ha teszteled majd leírod?
És meg 1-2 kérdés ha nem gond' :)
PS jatékokhoz(ps 4 -ps 5) ez már elegendő,mármit a tv :D
Meg 4K filmekhez?
Szinte csak erre használnám!
Köszönöm! :R

(#809) tothjani81 válasza Andy975 (#797) üzenetére


tothjani81
senior tag

Ha az mpeg szűrés meg hasonlók ki vannak kapcsolva nem nagyon észlelhető de ha be van kapcsolva sajnos igen. de nem kell bekapcsolni nem szoktam ezeket be kapcsolni

Ha tudsz segíts, ha tudok segítek de amihez nem értek nem szólok

(#810) tothjani81 válasza Piftuka (#802) üzenetére


tothjani81
senior tag

Tesztelem és megosztom a tapasztalatokat. De így pár nap után röviden nagyon jó tv.

Ha tudsz segíts, ha tudok segítek de amihez nem értek nem szólok

(#811) Veron válasza tothjani81 (#809) üzenetére


Veron
őstag

erről már többször volt szó, pontosan mire gondolunk itt? MPEG noise reduction, noise reduction, smooth motion?

"Hisztéria... Csak nők kaphatják meg, és csak férfiak halnak bele."

(#812) KD6-3.7 válasza Veron (#811) üzenetére


KD6-3.7
őstag

Mindegyik off.

(#813) tothjani81 válasza Veron (#811) üzenetére


tothjani81
senior tag

noise reduction de végülis mindeggy mert mind offolni kell mert vagy így vagy úgy de szétcseszi a képet.

Ha tudsz segíts, ha tudok segítek de amihez nem értek nem szólok

(#814) DonJoee válasza csory0081 (#808) üzenetére


DonJoee
tag

Én Nintendo Switch-hez vettem a 65A7500F tévét, ahhoz még túlzás is, mert ez a konzol max. csak 1080p60-at tud kiadni magából. Azzal néztem, nekem tökéletesnek tűnt, még a maga 60Hz-es paneljével is (nem észleltem késlekedést).
Ha a gyereket eltettük aludni, akkor mi (én) is filmezésre fogjuk használni.
De mindezt hivatalosan csak Karácsonytól, akkor hozza a Jéézuska. Most totál illegálban van kicsomagolva és próbálgatva. :DDD
Eddig csak csodáltam én is. Nincs már az a bizonyos "LCD ? Akkor mosott f*s" -érzésem, ha ránézek. Mondom, én meglestem a Gemini Man Dolby Vision-ös demóját 4k60fps-ben vele és állkeresgélős élmény volt. Ha ilyen a sz*r kínai tévé, akkor jöhet!

"Vigyázzon, fegyverem van! Most otthon van, de van!" - Leslie Nielsen

(#815) Zeban58


Zeban58
tag

Tesztelgetem a 65A7500F-et, és felmerült a kérdés, hogy az okostévés appokat hogyan lehet frissíteni? Nem találtam rá módot, és kétlem, hogy a frissen beüzemelt tévén minden alkalmazás kapásból a legfrissebb lenne.
Konkértan a Netflixet lenne jó frissíteni, mert valahogy nem kerek a sztori. Egyrészt olyan, mintha 720p lenne a UI, másrészt furcsa módon míg egyes tartalmak hasítanak 4K-ban (ilyenkor 15 Mbps-t ír), mások fixen döcögnek 480-720p-ben (ilyenkor 0,5-2 Mbps-t ír). A vezetékesen csatlakoztatott net hibátlan, a tévén a Netflix alkalmazás 70 Mbit/s-ra tesztelte a kapcsolatot. Nem tudom mi lehet, de olyan, mintha valami cache probléma lenne.
Alexát amúgy hol lehet beállítani, nem találom sehol. Köszi! :)
(a tévén elvileg a legfrissebb firmware van, nem talált újabbat, mint amivel érkezett)

(#816) DonJoee válasza Zeban58 (#815) üzenetére


DonJoee
tag

Ha K901 a firmware, akkor az a legfrissebb (tegnapelőtt még az volt).
Nincs Alexám, de a hangvezérlős rész nem is megy magyarországi beállításokkal. Legelső bekapcsoláskor (vagy Factory Reset után) a régiót tedd mondjuk Germany-ra, aztán a nyelvet magyarra és full Alexa támogatásod lesz. Elméletileg.
A Netflixen nem minden megy mindig 4K-ban. De erről fentebb írtak valahol. Nem tudom, nincs Netflixem, egyelőre.
A VIDAA-ban akkor lesznek frissebb appok, ha azt a kínaiak akarják. Úgy néztem, hogy magán úton nem igazán lehet belemókolni. :(

"Vigyázzon, fegyverem van! Most otthon van, de van!" - Leslie Nielsen

(#817) Zeban58 válasza DonJoee (#816) üzenetére


Zeban58
tag

V0000.01.00A.K0530 van rajta, nem talál újabbat. Régiót már átállítottam németre, de egyelőre nem lelem Alexát.

(#818) DonJoee válasza Zeban58 (#817) üzenetére


DonJoee
tag

530-cal jött nekem is, aztán kézileg erőltettem egy frissítést és jött a K0901 végű.
Alexával kapcsolatban más jobban tudna segíteni. Nekem nincs ilyesmim.

"Vigyázzon, fegyverem van! Most otthon van, de van!" - Leslie Nielsen

(#819) Veron válasza KD6-3.7 (#812) üzenetére


Veron
őstag

Mind kikapcsolva ennek ellenére néha belagol a kép, a TV adás is.
A fényerő amúgy bika és színek is nagyon szépek.

[ Szerkesztve ]

"Hisztéria... Csak nők kaphatják meg, és csak férfiak halnak bele."

(#820) Gabis válasza Veron (#819) üzenetére


Gabis
őstag

Szia! Ha külső forrásból nézet filmet, ez akkor is tapasztalható?

(#821) Sapike72


Sapike72
csendes tag

Jó reggelt.

Olvasgatva fenti beírásokat nagyon jó, hogy van ez az az oldal. Kösz nektek!!

Sok utánjárás végén én is vettem egy 43A750 - as tv-t igaz még október elején amikor is valami nagyon olcsón 89K- ért tudtam venni a MM-ban .kb 3 napig volt ilyen olcsó.Ennyi pénzért már kb. kompromisszumokat sem kerestem.

Véleményem eddig, hogy szuper kis TV pláne az árához képest.
A hang alá, mivel felszabadult a keretből egy kevés, ezért egy JBL soundbart beújítottam.
Sima 2.0 all in one típust.Nem voltak nagy igényeim.Hát kb klasszisokkal jobb lett a hangja.(HDMI ARC).

Mivel volt itthon egy Apple TV 4K, ezért egy jobb minőségű 4K-HDMI-vel össze kötve "zsinóros" nettel gyönyörűen jön a Netflix és a Youtube.Kép minőség és szakadozás menetesen.
Szvsz elmondhatom, hogy a gyári alkalmazások közéleben sincsenek minőségre a "külső" megoldásokhoz.
Igaz szoftveresen hülye vagyok, ezért a beállításokat így is néha össze vissza állítgatom, mivel az sem mindegy hogy ép TV-n vagyok (ez mondjuk elég kevés) vagy Apple tv-n .

Minden esettre egy percig sem bánom, hogy megvettem.Fenn olvastam pár beállítást, azokat még kipróbálom illetve ha van más azt is szívesen meg hallgatom elolvasom.
Köszönöm!
Szép napot!

[ Szerkesztve ]

(#822) Zeban58 válasza Zeban58 (#815) üzenetére


Zeban58
tag

A Netflix topicban többen panaszkodnak arra, hogy megbízhatatlan a szolgáltatás sávszélessége, néha megy a 4K 15 Mbit/s mellett, néha meg lebutul 480p-re és 1 Mbit/s-ra. Akkor ez elvileg nem a Hisense sara. Próbáltam egyébként wifin és etherneten keresztül is, hasonló volt a jelenség.

(#823) csory0081 válasza DonJoee (#816) üzenetére


csory0081
lelkes újonc

Köszönöm!Valószínű ez mellett döntök!Még az U7QF-et nézegettem,de plusz 200 eurot nem tudom,hogy rá szánjak e! Úgy gondolom tökéletes lesz az A7500F is!
Külső lejátszót tudnál pl te ajánlani? Melyiket érdemes,hogy tuti ne legyen gond a nagyméretű filmekkel vinyoról? Több kérdésem nem lesz :D HBO Go miatt gondolkodom még egy chormecast ban is :U

(#824) Piftuka válasza Gabis (#805) üzenetére


Piftuka
veterán

Milyen méretben szeretnél televíziót venni? És mennyit vagy képes és hajlandó költeni a célra?

Nagyon különböző árkategóriában versenyez a két tévé, szóval ez nem mindegy.

"Aquila non captat muscas."

(#825) DonJoee válasza csory0081 (#823) üzenetére


DonJoee
tag

Nekem azért lett a 65A7500, mert a következő, U7QF szerintem nem tud annyival többet, mint amennyivel többet kérnek érte. Úgyhogy én az U8QF-et nézegettem, de az meg nem fért már bele a keretbe (annak 120Hz-es panelje van és nagyobb felbontású FALD-je).
Nekem eddig nagyon bejött a 7500, ennyi pénzért pláne (177900).

Külső lejátszóban most nem vagyok otthon, mert ezzel együtt már 4 tévé lesz a lakásban és mind mellé nem volt kedvem lejátszót (és 4x-es nyűgöt) venni. Nálam egy Raspberry Pi-n futtatott Plex médiaszerveren lesznek a filmek. A tévék mind okostévék, van rajtuk Plex médialejátszó kliens app, azzal lövöm össze őket a szerverrel és elméletileg jó vagyok.

"Vigyázzon, fegyverem van! Most otthon van, de van!" - Leslie Nielsen

(#826) csory0081 válasza DonJoee (#825) üzenetére


csory0081
lelkes újonc

Köszönöm a segítséged :R :)

(#827) cellardoor12


cellardoor12
csendes tag

Üdv! USB-s billentyűzetet próbáltam a tévével, remekül működik, viszont a netflix appon az info bart nem bírom előcsalogatni (az F4-en van elvileg). Létezik, hogy a hisense appban nincs rá lehetőség?

(#828) Zeban58


Zeban58
tag

Mivel magától nem dobta fel online a 901-es firmware-t, USB-ről manuálisan telepítettem az 65A7500F-re, minden rendben ment, bár a beállításokat mindenhol újból el kellett végezni (csatornák megmaradtak).
Most a Netflix is szépen megy 4K-ban stabilan, de nem tudom, hogy az új firmware miatt, vagy csak mert most délelőtt kisebb a szolgáltatás leterheltsége.
Alexa gyönyörűen működik (német régióval), az Amazon Echo okoshangszóróknak adott hangparancsokkal ki/bekapcsolható a tévé, váltható csatorna, állítható hangerő.

(#829) gulupeti válasza Zeban58 (#815) üzenetére


gulupeti
senior tag

Ezt a bitráta infót hogyan sikerült előcsalogatnod? :U
Nekem U8QF-em van, de sehogyan sem sikerült ezt megnéznem Netflix közben, a távirányítón nincs is info gomb. A kézikönyve szerint többféle távirányítóval is árulják, hozzánk az info gomb nélküli jött.

(#830) Zeban58 válasza gulupeti (#829) üzenetére


Zeban58
tag

Info gombbal, ezen a távirányítón van. Nekem viszont a play/pause gombok hiányoznak.

(#831) gulupeti válasza Zeban58 (#830) üzenetére


gulupeti
senior tag

Az viszont van az U8QF távján, szívesen elcserélném egy jó info gombra. :D

(#832) Zeban58


Zeban58
tag

Ma 180-ra akciózták le a 65A6500F-et az Edigitalnál. Csak szólok. :)

(#833) Gabis válasza Piftuka (#824) üzenetére


Gabis
őstag

Nálam a méret annyira nem döntő, inkább a minőség, megbízhatóság a szempont. Ha 43-as Q60T kisebb méretben több élményt nyújt mint a A7500F 55-ben, akkor nem gond az árkülönbség. Igazából az A7100F 100e körüli ára csábított át erre a márkára, mert ha az igényeimet tartanám szem előtt, akkor a 3-400e kategóriában nézelődnék, de jelenleg nem szívesen adnék ki ennyit.

(#834) Fatalityy


Fatalityy
tag

Udv mindenkinek..Mar regota figyelem a topikot..ma voltam egy.uzletben es kerdeztem ..velemeny a markarol?Kirohogott...ugymond.Eddig a.65u7qf volt ami ok. De ahogy olvasom 65a7500f siman jo..amugy 1 samu ue55h6470 et valtana.

[ Szerkesztve ]

(#835) Fatalityy


Fatalityy
tag

Falra tudom tenni?

(#836) kellerman


kellerman
tag

U8QF nekem nem írja ki, hogy HDR tartalom megy, csak Dolby Vision-nál. Másnak is?

(#837) gulupeti válasza kellerman (#836) üzenetére


gulupeti
senior tag

De nem is működik vagy csak nem írja ki? Megmondom őszintén ezt nem figyeltem, viszont Dolby Vision logot határozottan emlékszem, hogy láttam. Ha bemégy a kép beállításokba, ott sem látod, hogy HDR Standard, HDR dinamikus, stb..?

(#838) kellerman válasza gulupeti (#837) üzenetére


kellerman
tag

De a beállításoknál ott van , csak úgy nem írja ki, mind a dolby-t.

(#839) t1


t1
addikt

Nah én is megrendeltem én is 65A7500F-et, nem akartam ekkora tv-t elsőnek a kistesó 55' méreten gondolkoztam, de 3,1 méterre van a kanapé így inkább az akció miatt rászántam a plusz pénzt a nagyobbra . Amúgy egy 42' 3D LG TV-t vált le.

(#840) Gino20 válasza Fatalityy (#834) üzenetére


Gino20
őstag

Esetedben szerintem csak óvatosan. Hasonló Tv-t váltottam (nekem az ívelt J6000-es sorozat volt, ami ha jól emlékszem még el is maradt tudásban a nem ívelt H sorozattól). A H6000-es samu egy igen jó natív 120Hz-es panellel szerelt sorozat volt, vagyis ez okozhat akár problémát. Én a J6300 után igaz egy abszolút belépő kategóriás TCL 75EP660-at vettem, de 3 napig bírtam elviselni (a méret ellenére is, ami az 55" után pedig komoly előrelépés volt). Valójában még a mostani samu QE65Q70R TV-m sem hozza azt a szintet szerintem mozgásmegjelenítésben, mint a samu 55JU6300 (pedig ez is 120Hz-es) és az általad felsorolt Hisense-k is 60Hz-esek. Ez nem jelenti azt, hogy Te is így reagálnál, vagyis lehet a Te szemednek nem lesz olyan bántó, de sajnos benne van a pakliban. Tapasztalataim alapján Én biztos az U7QF-el kezdeném (ez még ,,csak" 60Hz), de megeshet, hogy a 120Hz-es panellel szerelt U8QF az ami számodra is kompromisszum mentes lenne mozgásmegjelenítésben.
(A mai TV-k sajnos bizonyos dolgokban szinte szarabbak mint a ,,régebbi" TV-k. Erre egy talán megközelítő példa, hogy azonos számozással kb az idei samu Q80T van a tavalyi Q70R szintjén, persze magasabb áron és nem 10 bit-es a panellel, hanem ,,csak" 8bit + FRC-vel, de van benne HDMI 2.1.......)

[ Szerkesztve ]

(#841) Piftuka válasza Gabis (#833) üzenetére


Piftuka
veterán

A megbízhatóság valóban fontos kritérium, de amikor több készülék közül választasz, nem hasonlíthatsz össze még két, "csupán" 5 col képátló méretben különböző tévét sem.

A 43 vs. 55 col esetében pedig nem kérdéses, hogy a nagyobb tévét érdemes megvenni.

Ebben az esetben is így van. Jobb tévé a Q60, de szvsz nem ad annyival többet a szebb színvilága, és magasabb kontrasztja, mint amennyivel nagyobb az 55 col -os a 43-asnál.

Más kérdés, hogy egyező méretben a Q60T jobb készülék, jobb választás.

Nagyon fontos, sőt alapvető szempont az ár.

Az árkategóriájukban valóban korrekt VA paneles tévék ezek az alsó-középkategóriába tartozó "Hisense A7xxx" készülékek.

Viszont én a 7100 helyett a 7500-at javaslom. Kicsit jobb mozgásmegjelenítéssel, és nagyobb színtérrel rendelkezik (pár egyéb "extrán" túl).

Árban a kettő között nincsen akkora különbség, mint amennyivel jobb vétel a 7500-as.

És az árat egyébként azért is kérdeztem, mert a Samsung 55Q60T árkategóriájában meg tudod venni a Hisense 55U8QF tévét is, ami pedig az egyik legjobb LCD, amit manapság megvásárolhatsz. (Ha visszaolvasol a topic-ban, láthatod, hogy már több fórumtársunk is használja megelégedéssel ezt a típust.)

Ráadásul 120 Hz-es panelja van, ami számodra előny, az általad ismertetett felhasználási terület szerint. Egyébként az utóbbi 10 év egyik legjobb LCD televíziója.

"Aquila non captat muscas."

(#842) Gabis válasza Piftuka (#841) üzenetére


Gabis
őstag

Köszi szépen az ajánlást, tanácsot. Mindenképpen meg fogom őket nézni élőben is, és a tapasztalatok alapján megpróbálok ésszerű döntést hozni. A leírtak alapján akár olcsón, akár az elvártakhoz közel, mégis jó áron való készüléket a Hisense nyújtana.

(#843) Gabis válasza Piftuka (#841) üzenetére


Gabis
őstag

"Más kérdés, hogy egyező méretben a Q60T jobb készülék, jobb választás."
Ezt esetleg ki tudnád fejteni? Nincs akkora hátránya az Edge miatt? Vállalható még a Samsung butítási filozófiája az idei Q szériában?

(#844) Cry0


Cry0
őstag

Sziasztok!
A7100F készülék hangbeállitásaira talált már valaki jó megoldást?
valahogy nem akar az igazi lenni. oké egy tv, sok mindent nem várok el tőle. de legtöbb beállitásaba doboz illetve nagyon tér hangja akar lenni. néha már már bántó a fülnek pedig nincs nagy elvárásom. egy 2010 es Lg-t cserélt le ami 2x5w volt de messze szebb hanggal rendelkezett eddig sajnos. :(

Iphone 15 Pro Max Kék Titán

(#845) bigdady válasza Cry0 (#844) üzenetére


bigdady
nagyúr

Nekem meg a frissítés óta néha bekapcsolas után kikapcsolja az erositot a cec..

(#846) Zeban58


Zeban58
tag

Tovább tesztelgettem, állítgattam a 65A7500F-et, és most végre révbe értem. Számomra a legjobb kép Mozi nappal/éjjel üzemmódban jön össze, meleg helyett standard színhőmérséklettel. Előtte ki/bekapcsolgattam mindent, de végül most így a legjobb konfig. Ééés elképesztően jó a készülék nappal és éjjel is!
15,5 Mbit/s-os 4K Netflix tartalmakat 1,8 méterről bambulva leesett az állam, de tényleg. De a HD tévéadások is egész szépek, mondjuk azokat már inkább 3 méterről pislogom. Oldalról fakul, ami a VA panel adottsága, de ezzel simán együtr lehet élni, és cserébe bőven kárpótól például az Xbox Series X brutál 4K grafikája.
180-200 ezer forintért szerintem ajándék egy ilyen hatalmas 4K tévé, remélem a megbízhatósággal sem lesz gond.
Mondjuk arra még kíváncsi lennék, hogy kb. 40 ezer forinttal többért mit tudhat egy 65U7QF a maga local dimmingjével, mert asszem más különbség nincs.

(#847) Zeban58


Zeban58
tag

Xbox Series X-en is megy végre a HDR10 támogatás. Ehhez a tévén a HDMI 2.0 formátum menüpontban standard helyett megújult formátumot kell választani.
Így már csak a 120 fps-t nem tudja a konzol feature-ök közül a 65A7500F, amihez ugyebár már HDMI 2.1 kellene, de e nélkül aztán simán meg lehet lenni. :)

(#848) DonJoee válasza Zeban58 (#847) üzenetére


DonJoee
tag

Meg egy 120Hz-es panel sem ártana hozzá.

De szerintem el lehet lenni ezzel a 60-assal, úgy néztem én is.

"Vigyázzon, fegyverem van! Most otthon van, de van!" - Leslie Nielsen

(#849) schulc99


schulc99
tag

Sziasztok!

Milyen tapasztalatok vannak az alábbi 2 tipussal kapcsolatban?
HISENSE 43A7100F
HISENSE 43A7500F

IPS vagy VA panelesek?
EDGE vagy Direct led-esek?

Mennyire jó a betekintési szög, a fekete, szinhűség?
Mennyire hajlamosak a felhősödésre, bevilágításra stb.

Sokaknak fáj az intelligencia. Akinek ilyen fájdalma van az kerüljön, ha kérhetem. (A 99 NE tévesszen meg, nem a születési évem!)

(#850) DonJoee válasza schulc99 (#849) üzenetére


DonJoee
tag

Itt a két típus egymás mellett, nézd meg magad.

Én a 7500-at venném. Nagyobb színvisszaadási százalék (színhűség), fejlettebb VIDAA, AC-s wifi, Dolby Vision, MEMC képjavítás. Jéé, de hát ezt is vettem, csak 65-ösben! :P

Felhősödés lesz mindkettőnél, direkt bevilágítás szerintem a 7100-nál esélyesebb, talán az árkategória miatt annyira nem figyelnek rá összeszereléskor. Vagy teszteléskor.
Betekintési szögnek manapság már a dobozos tejre is 178°-ot írnak, de ezek VA panelek, tehát lesz színváltozás miközben változtatod a betekintési szöget. Ezért a nézőközönséget ne egymás mellé, hanem egymás mögé ültesd... :DDD

A fekete... Már ezeknek is jobb feketéik vannak, mint mondjuk a 10 évvel ezelőttieknek, de az igazi feketék a FALD-os tévéknél kezdődnek Hisense vonalon. Azok az U7Q vagy a mégjobb U8Q. Azoktól feljebb már csak az OLED van, a Hisense-hez képest értelmezhetetlen áron.

[ Szerkesztve ]

"Vigyázzon, fegyverem van! Most otthon van, de van!" - Leslie Nielsen

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.