Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  HDD probléma (nem adatmentés) (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#49672) KBalázs34


KBalázs34
csendes tag

Sziasztok!

Egy olyan problémám volt hogy szombat este a gépemben a 1 Terrás WD EZRX ami kb 6 éve van meg kicsit fagyott tőle a gépem és kondiciója is lejjebb ment 100/99, majd 100/90 re csökkent, amikor újra indítottam a gépet akkor már a particiók eltüntek kezdtem aggódni hogy az adataim eltüntek, majd megnéztem a lemezkezelőbe ott kidobta hogy formázzam meg a lemezt ami ugye 1 lemeznek látta! Előtte 2 particióra volt felosztva! Mégse gombra nyomtam!
Vasárnap reggel gondoltam kiszedem a gépből és külső usb-re rádugtam , remélve hogy meglesz minden!
És megvolt minden partició, és adat a helyén volt! És a Sentinel program is 100/100-asnak látja!
Úgy döntöttem hogy nem rakom vissza a gépbe hanem csak néha rakom rá, mert adat tárolásra van használva semmi extra!

Kérdezem hogy ez mitől lehet? Gondoltam adatkábel cserére is , mivel külsőleg működik másik sata kábellel ezért gondoltam rá! Illetve másik kérdés hogy a parkolás ennyi idő után sok vagy kevésnek mondható! Mert a Sentinel programban beállítottam hogy kevesebbet parkoljon napi kb 10 alatt szokott lenni!
Küldök pár képet!
Válaszokat előre is köszönöm!




[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  HDD probléma (nem adatmentés) (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.