Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA IV (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:47:21

LOGOUT.hu

Mit jelent az Amerikai Álom napjainkban? Niko Bellicnek, az európai emingrásnak a reményt, hogy meg tud menekülni a múltjától. Unokabátyjának Romannak az álmot, hogy együtt megcsinálják a szerencséjüket Liberty Cityben, megnyitva az utat a lehetőségek országába.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31601) Roliiii válasza Teasüti (#31600) üzenetére


Roliiii
aktív tag

A mien sok Ranked van...(irónia) 1 et sikerült, 2 en voltunk bealáztam 11 et öltem 0 át haltam, lett ugye 1100$ Rank 1 hez 1000$ kell és a szintugrásoknál kapunk ruhát, szal elkölteni nem lehet csak olyan ez mint az XP :D

De mért nem mindenki Rankedbe tolja?

http://www.ted.com/talks/shawn_achor_the_happy_secret_to_better_work

(#31602) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Este lesz valami? Most hozta meg a postás a Complete Editionömet, úgyhogy mától tudok veletek nyomulni én is. Ha gondoljátok addig vegyetek fel, cobhckovy29 a nevem. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#31603) Geryson


Geryson
addikt

Én leszek. Este csak egyikünket láttam, de ő nem tudott bejönni az ajánlott szobába. Jópofa volt pedig, börtön és huszonvalahány embör... :) GerysonHUN a nevem!

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#31604) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Az első hsz-ben nem találtam, úgyhogy megkérdezem. Régen, még amikor a sima verzió volt meg, volt hozzá egy olyan hivatalos "crackem", amit ugye az eredeti verziókhoz készítettek, hogy ne kelljen a lemezt berakni amikor játszok. Ezt meg lehet még találni valahol, vagy megvan innen valakinek?

:DDD

[ Szerkesztve ]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#31605) intercooler válasza Geryson (#31603) üzenetére


intercooler
őstag

Én mostantól vagyok csak enb van fent! azt lehet törölni? hogy ne keljen újra húzni :U

(#31606) Mariann294 válasza Bjørgersson (#31604) üzenetére


Mariann294
őstag

Ment pü.

(#31607) Bjørgersson válasza Mariann294 (#31606) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Köszönöm szépen! :R

~Fél óra múlva remélhetőleg már tudok jönni hozzátok.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#31608) fsb1000 válasza Mariann294 (#31606) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Jééé.. Te még mindig játszol?
Néha megnézem a videód, ami a legszebb időkről szól: [link]

Mekkora bulikat csaptunk rég... [link]
A báros részt itt folytattuk: [link]
Aztán kicsit lefogytam és pontot tettünk az ügy végére: [link]

Lehet ismét fel kéne tegyem a játékot... a karaktergenerátor még müxik?

(#31609) Mariann294 válasza fsb1000 (#31608) üzenetére


Mariann294
őstag

Jó téged látni simét!:)

:K Igen még mindig fönnt van a gépemen.. :D

karaktergenerátor? Nemtudom, trainerrel meg lehet oldani, de hogy másképp is azt nemtudom.

(#31610) Geryson válasza fsb1000 (#31608) üzenetére


Geryson
addikt

Szia FSB! Pont a napokban néztem, hogy még fent vagy nekem mint haver, de online állapotodat már nem számítja (azt hiszem pár hétig írja csak). :)

Jópofa kis mókák voltak! :) Sajnos összeszokott csapat híján csupán ad hoc csapattal tudok már csak mókázni, de azért jókat lehet még szórakozni ha normális emberek jönnek össze...

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#31611) fsb1000 válasza Mariann294 (#31609) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Arra gondoltam, hogy Old Fat Biker karakterrel mennék multiplayerba.
A Trainert majd megnézem melyik a legújabb.... Mostanában használtok valamit vagy csak "tiszta" játék?

Geryson: Pedig reménykedtem hogy 5-6 játékost össze lehetne hozni..

(#31612) intercooler


intercooler
őstag

Lesz valami game? :))

(#31613) intercooler


intercooler
őstag

Valami nem kerek nálam :W

wtf?

(#31614) Roliiii válasza fsb1000 (#31611) üzenetére


Roliiii
aktív tag

Ezzel a trailerrel van ez a roncsderbi meg ienek? vagy hogy megy ez?

http://www.ted.com/talks/shawn_achor_the_happy_secret_to_better_work

(#31615) Bjørgersson válasza intercooler (#31613) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Megint a VGA nem bír magával, mint múltkor a GRIDdel?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#31616) intercooler válasza Bjørgersson (#31615) üzenetére


intercooler
őstag

igazából nem értem :( proci is jó formán nulla. Az oké hogy alapon nem hajtja ki, de azért :U letörlöm az enb modod is aztán megnézem.

Grid-re volt megoldás, de ezt most paszolom.

(#31617) Bjørgersson válasza intercooler (#31616) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Emlékszek, csak azért gondoltam a VGA-ra mert ugye egy évben jelentek meg aztán ki tudja, lehet ennek is az a baja. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#31618) intercooler válasza Bjørgersson (#31617) üzenetére


intercooler
őstag

Nem is vga-val vagy nem is tudom ;] na enb nélkül:

Mindjárt más, de a kihasználtság nulla :F

[ Szerkesztve ]

(#31619) Bjørgersson válasza intercooler (#31618) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Hmm, nem tudom, szerintem nincsen ezzel semmi gond. Tegnap este én is megnéztem úgy hogy mindent a lehető legnagyobbra állítottam és olyan 25-30 FPS-em volt 1680x1050-es felbontáson egy ~alap GTX460-al.

szerk.: Mindjárt nézek én is egy benchmarkot, kíváncsi vagyok mit hoz.

[ Szerkesztve ]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#31620) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Social Clubba ti be tudtok lépni? Engem az istennek se enged, hibával rendre kidob.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#31621) Mariann294 válasza fsb1000 (#31611) üzenetére


Mariann294
őstag

Én single-ben trainerrel szoktam szórakozni, de multiban kiveszem. Jó lenne ha visszatérnél :)

Más: Most néztem föl, de sehol senki... :(

(#31622) Roliiii


Roliiii
aktív tag

Amm steam en vettem a játékot, szal ha most fogom és újrahuzom a gépet, elötte nem kell semmi revoke meg ilyenek?

http://www.ted.com/talks/shawn_achor_the_happy_secret_to_better_work

(#31623) fsb1000 válasza Roliiii (#31614) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Pontosan nem tudom mire gondolsz, de Mariann videoi között nézz körül.
Ismét telepítettem a GTA4-et és Próbáltam Free szóbába menni, de úgy tünik csak egymás lövöldözése megy ész nélkül.

Legalább 4-6 játékos kell, hogy kunsztokat lehessen csinálni. Azaz kitalálunk olyat ami még nem volt és érdekes, aztán végrehajtjuk mindenki örömére.
Az egyik legnehezebb feladat "robot" vezette autóba beszálni úgy hogy utas legyél.
Ilyenekkel órákat el lehet szórakozni egyedül is.
A hardcorosok rendőrautó hátsó ülését is kipróbálhatják (robot rendőr vezet)
----

Más:
Újratelepítésnél - ha már nem megy a régi - a Rockstar oldalán lehet online revokolni.
Érdemes elmenteni a Revoke kódot installnál, mert max 10-15 újratelepítést enged.
Ettől durvább az mslive, mert azt nem tudtam revokolni, de egy másik játék kódját is meg lehet adni.

(#31624) Roliiii válasza fsb1000 (#31623) üzenetére


Roliiii
aktív tag

igazából ez van az első hozzászólásba és erre kérdeztem rá:

"FONTOS!

A játék uninstallálása esetén minden esetben vonjuk vissza, revoke-oljuk a sorozatszámunkat! Ha ezt elfelejtjük megtenni akkor 10 telepítés után érvénytelenné válik a sorozatszám és a LIVE nem fog engedni belépni. Ez pedig annyit jelent, hogy bye-bye multiplayer!
Revoke info.

Steam-es változattal rendelkezőkre ez nem vonatkozik, mert ott nincs limitálva a telepítések száma."

http://www.ted.com/talks/shawn_achor_the_happy_secret_to_better_work

(#31625) fsb1000 válasza Roliiii (#31624) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Ez rosszul van írva, mert a játékra vonatkozó Revoke más limitet használ mint a live.
Visszakeresve a fórumban egy másik user hsz-e is megerősíti ezt (2011.03 körül)
Én már meghaladtam a 10 telepítést (gépcserénél felmegy XP és Win7@64-re is) és a játékot simán tudtam revokolni a live-ot nem.

A steam-es nem tudom hogy van.
A probléma az, hogy gépcsere, os csere esetén elfelejtünk revokolni.
Legalábbis nekem mindig csak telepítésnél jut eszembe, hogy már megint nem csináltam meg.

Még valami:
Ugyanaz a "key" futhat több gépen is (akár egyszerre multiban), de gépenként más a revoke kód.
A fejlesztők által kiadott NO-CD verzióból 3 verzió is kering a neten. Ezek közül csak az egyik "eredeti" (még 1.02-nél adták ki),de nekem már nem működött a 1.07 verzióval, de ha valakinek van erre megoldása az segíthetne. Az eredeti DVD már karcos....

[ Szerkesztve ]

(#31626) Mariann294 válasza fsb1000 (#31623) üzenetére


Mariann294
őstag

Ismét telepítettem a GTA4-et és Próbáltam Free szóbába menni, de úgy tünik csak egymás lövöldözése megy ész nélkül.

Igen sajnos mindenhol ez a menő, de a franc se érti hogy ezek miért nem mennek dm-be.. :F

Mikor szoktál fennt lenni?

(#31627) fsb1000 válasza Mariann294 (#31626) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Tegnap délután próbáltam ki kb. egy órát.
Amúgy meg a szokásos éjfél után.....

(#31628) intercooler válasza fsb1000 (#31623) üzenetére


intercooler
őstag

Legalább 4-6 játékos kell, hogy kunsztokat lehessen csinálni. Azaz kitalálunk olyat ami még nem volt és érdekes, aztán végrehajtjuk mindenki örömére.
Az egyik legnehezebb feladat "robot" vezette autóba beszálni úgy hogy utas legyél.
Ilyenekkel órákat el lehet szórakozni egyedül is.
A hardcorosok rendőrautó hátsó ülését is kipróbálhatják (robot rendőr vezet)

Én benne lennék :DD :))

(#31629) Roliiii válasza fsb1000 (#31625) üzenetére


Roliiii
aktív tag

REVOKE kód? hol találok olyat, volt 1 cd kulcsom steam automatice beírta én csak entereltem, de nem írt revok kódot, vagy hol van ilyen?

Meg két helyen is kéne revokolni?

[ Szerkesztve ]

http://www.ted.com/talks/shawn_achor_the_happy_secret_to_better_work

(#31630) fsb1000 válasza Roliiii (#31629) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Én csak a DVD-s (dobozos) verzióról tudok nyilatkozni.
1. Telepítéskor kiírja a Revoke/unlock kulcsot. (a key mező alatt): Lásd képen
2. Unistallkor felajánlja a revokolást.
3. Van egy revok.....lnk amely asszem /revok opcióval indítja a GTA4-et, azaz menet közben is lehet revokolni.

Bocs.. elöbb pontatlan voltam, LIVE-on nem kell külön revokolni (lehet nem is lehet) az csak simán elér egy limitet és nem enged csatlakozni a játékhoz.

(#31631) Geryson válasza fsb1000 (#31623) üzenetére


Geryson
addikt

Be lehet szállni autóba úgy, hogy bent maradjon az AI sofőr? Hát ez komoly, ezt még soha nem sikerült elérnem. És mivel szállsz be anélkül, hogy kapásból ne üsse ki a sofőrt?

Nekem az már nagy szám, amikor úgy tudok beszállni a rendőrautóba, hogy bent marad az anyóson a rendőrkolléga és utána elmegyek vele mindenfelé ugratni! :)

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#31632) Roliiii válasza fsb1000 (#31630) üzenetére


Roliiii
aktív tag

És az hogy megy hogy a eflc a gta iv kodját használja, akk az 1 activaation és ha elfogy a 10 ottvan az eflc é is? :D

http://www.ted.com/talks/shawn_achor_the_happy_secret_to_better_work

(#31633) fsb1000 válasza Geryson (#31631) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Az első ajtókat blokkolni kell. Pl ráálssz egy autóval. Ezek után csak hátra lehet beszállni.
Belső nézetből tudod élvezni az autókázást a riadt sofőrrel, aminek a végén általában meghal, mert neki megy valaminek.
Van egy videóm is erről, majd előbányászom.....

(#31632) Roliiii : Nem a GTA4 használja az EFLC kódját, hanem a LIVE. Szerintem annak egy teljesen más játék kódja is beadható lenne (még nem próbáltam), ha live-os.

(#31634) Mariann294 válasza fsb1000 (#31633) üzenetére


Mariann294
őstag

Érdekesen hangzik, sose próbáltam még...kíváncsi vagyok rá, meg is lesem majd! :)

(#31635) #81556480 válasza Mariann294 (#31634) üzenetére


#81556480
törölt tag

most egy kis multi? úgyis vagyunk itt páran..

(#31636) Bjørgersson válasza #81556480 (#31635) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Most én is ráérek. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#31637) Geryson válasza #81556480 (#31635) üzenetére


Geryson
addikt

Nálam az a gond, hogy mással játszom és nem tudom elég erős-e a gépem arra, hogy nyomjak közben egy GTA4-et is. Megpróbálom, mindjárt íroK!

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#31638) intercooler válasza Geryson (#31637) üzenetére


intercooler
őstag

én is vagyok

(#31639) #81556480


#81556480
törölt tag

na de hol??

(#31640) Geryson válasza intercooler (#31638) üzenetére


Geryson
addikt

Sikerült bejutnom, mondjuk szerintem a 6 Giga RAM-omat rendesen kihasználom... :)

Találtam is 2 magyar gyereket, egy MarkHUNCartman "nevű" szobában vagyok és van itt még egy magyar srác. Hol talizzunk, jó itt? Free mode-os szoba!

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#31641) xlife11


xlife11
senior tag

Valakinek nincs ötlete hogy lehetne kicsit jobb FPS-t kikényszeríteni? :F Esetleg patchek közül melyiket ajánlanátok?

(#31642) #81556480 válasza Geryson (#31640) üzenetére


#81556480
törölt tag

van itt pár magyar de nem történik semmi :DDD

(#31643) Geryson


Geryson
addikt

Na, én kiléptem, mert mennem kell vendégségbe. Este csinálhatunk egy saját szobát (és akkor oda nem jön be senki, csak akit behívunk), volt vagy 5-6 magyar bent most is. Overlock, nem értem, nem kick-elt senki, kérdeztem a srácot, aki a szobát csinálja. Van olyan, hogy nem enged be valakit, nekem is volt már.

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#31644) #81556480 válasza Geryson (#31643) üzenetére


#81556480
törölt tag

Este nemtudom leszek e , pókember után esetleg :DDD

(#31645) intercooler válasza Geryson (#31643) üzenetére


intercooler
őstag

Jó mind1 lényegtelen, nem nem engedett be ha nem már bent voltam. Elkezdtem lövöldözni csak úgy nem emberre és jött a kick :W

(#31646) MarcZ


MarcZ
senior tag

Sziasztok! Lenne egy kérdésem. Nos, Steam-en megvan nekem az alap játék és az EFLC, de az EFLC-t csak ma tudtam beszerezni, alap játék már régebb óta megvan. Nos, nem is ez a lényeg. Az volna a baj, hogy mikor beszereztem az alapjátékot, akkor nem tudtam a grafikát, meg semmit sem feljebb állítani, gyorsan utánakerestem az interneten, hogy mi lehet a baj, találtam ezt a kódocskát: -norestrictions. Nos, eddig nem is lenne baj, beírtam, meg minden, tudtam állítani a grafikát is, szóval rendben volt, de ma... Leszedtem az EFLC-t, ott is próbáltam ugyan ezt a módszert, de nem működött, sőt mi több az alapjátékban sem, hiába írogattam, ott sem ment, szóval most már egyikben sem tudom állítani a grafikát. Van erre valami megoldás?

A man's got to do what a man's got to do.

(#31647) intercooler válasza MarcZ (#31646) üzenetére


intercooler
őstag

Ezt próbáld meg

Steamen GTA4 tulajdonságainál Launch Options->Add: -nomemrestrict -norestrictions

(#31648) Mariann294 válasza Mariann294 (#31634) üzenetére


Mariann294
őstag

Kipróbáltam, nem megy, nem akar beszállni így....kivácsi lennék te hogy csináltad....

(#31649) Geryson válasza #81556480 (#31644) üzenetére


Geryson
addikt

Kááááár. Amúgy nem volt semmi gond a szobával, mi például Cartmannel tüzoltókocsival köröztünk (versenyeztünk) a park körül. Mondjuk volt bent az a 2 idióta, de erre jó a privát szoba, mert oda az ilyenek nem jutnak be...

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#31650) MarcZ válasza intercooler (#31647) üzenetére


MarcZ
senior tag

Köszönöm szépen, megy már! :)

A man's got to do what a man's got to do.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA IV (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.