Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA IV (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:47:21

LOGOUT.hu

Mit jelent az Amerikai Álom napjainkban? Niko Bellicnek, az európai emingrásnak a reményt, hogy meg tud menekülni a múltjától. Unokabátyjának Romannak az álmot, hogy együtt megcsinálják a szerencséjüket Liberty Cityben, megnyitva az utat a lehetőségek országába.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31701) Geryson válasza #81556480 (#31700) üzenetére


Geryson
addikt

Basszus, ő volt a host, ezért dobott szét minket... :(

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#31702) Bjørgersson válasza Geryson (#31701) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Szerintem igazán meg lehetett volna úgy oldani, hogy aki a legrégebb óta bent van, lesz az új host.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#31703) Teasüti válasza Bjørgersson (#31702) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Ez így van. Ha a host kiesik, akkor a következő játékos lesz a host.
Persze néha hiba csúszik a rendszerbe, ilyenkor szokott az egész szoba windows hibát dobni, hogy leállt a gta.

(#31704) albert8


albert8
addikt

Meg tudná nekem mondani valaki, hogy a TBOGT-ban melyik budoskva kombóval lehet elvenni a fegyvert az LC cage fight-ban? :W

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#31705) Bjørgersson válasza albert8 (#31704) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Sima space + balegér kombó. Előtte az utcán gyakorold az NPC-kel, mert (nekem legalábbis) komoly reflex kell hozzá, hogy a space-t a megfelelő időben nyomd le. :D

Teasüti: Akkor úgy néz ki nálunk volt valami gebasz. :)

[ Szerkesztve ]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#31706) albert8 válasza Bjørgersson (#31705) üzenetére


albert8
addikt

Meglett végre. Kösz.
Egyébként van itt olyan akinek sikerült megcsinálnia az összes küldit 80% vagy 100%-ra?

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#31707) Bjørgersson válasza albert8 (#31706) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Én nem is szenvedtem vele, csak felidegesít, hogy minek kellett ezzel bonyolítani a játékot.. :(((

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#31708) Teasüti válasza Bjørgersson (#31707) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Mert nem járnak csak úgy azok az extrák, amiket a bónusz küldikért kaphatsz.

(#31709) albert8 válasza Teasüti (#31708) üzenetére


albert8
addikt

Például?
Van olyan küldi ami nagyjából lehetetlen 100%-ra szerintem
Amikor fel kell robbantani a jaktot és utána a kis csónakokat.

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#31710) Bjørgersson válasza Teasüti (#31708) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Extrák? Bónuszküldik? Nem értelek. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#31711) mrhitoshi


mrhitoshi
veterán

Üdv!
Nem tudok bejelentkezni a Rockstar Social Clubba. Állandóan azt írja, hogy rossz vagy a felhasználó név, vagy pedig a jelszó. Nos mind a kettő jó, mert a honlapon be tudok jelentkezni, de gépen nem. Valaki tud valamit erre javasolni ? :F

PS4

(#31712) Bjørgersson válasza mrhitoshi (#31711) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Múltkor velem is ezt csinálta, aztán egy újraindítás után meg simán belépett.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#31713) chatran


chatran
őstag

Egy I5 3570K+4GB Ram+GTX560 géppel már elfogadhatóan fut a játék 1920x1080-ban max grafikán?

(#31714) mrhitoshi válasza Bjørgersson (#31712) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Csináltam egy újraindítást, de most sem jó. :(

PS4

(#31715) gyuszito válasza chatran (#31713) üzenetére


gyuszito
senior tag

Nincs ilyen gépem, de van ismerősöm, akinél lényegesen gyengébb gépen is megy már tűrhetően FullHD-felbontáson. De Grafika moddolás után már nem olyan biztos.

Nem az számít, hogy mit mond, hanem hogy Ki mondja!

(#31716) BMWFan


BMWFan
aktív tag

Taxi bugra van valami működő megoldás? Visszanéztem a kommenteket,egyet sem láttam. :(

(#31717) MarcZ


MarcZ
senior tag

Srácok, egy kérdésem lenne. Elérkeztem az utolsó küldetéshez, a Revenge-t választottam, így az Out of Commision-nál vagyok. Nos, odáig jutottam el, hogy a Sanchez-zel a rámpáról ugratok, jön a cutscene és Niko felugrik a helikopáterre. Nos, itt van a baj. Azt írja, hogy folyamatosan nyomjam a Space-t, de nekem ez valahogy egyáltalán nem megy, sőt többször a kameraállást is elforgatja. Valami bug van itt esetleg, vagy valaki ha tudna segíteni jó lenne. ti pl. hogy csináltátok meg?

A man's got to do what a man's got to do.

(#31718) Teasüti válasza MarcZ (#31717) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Folyamatosan gyorsan nyomkodd, ne nyomja tartsd!

[ Szerkesztve ]

(#31719) Bjørgersson válasza MarcZ (#31717) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Anno nekem is ezt csinálta. Amikor a levegőben vagy, az ugrást állítsd át másik gombra és úgy sikerülni fog. Ha felmásztál, utána visszaállíthatod. Nekem így sikerült.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#31720) MarcZ válasza Bjørgersson (#31719) üzenetére


MarcZ
senior tag

Megfogadtam és működött. Köszi szépen. Megcsináltam. :)

A man's got to do what a man's got to do.

(#31721) mrhitoshi


mrhitoshi
veterán

Fejlemény. Nem tudok a játékon belül bejelentkezni a GFWL-ba sem. Azt írja, hogy rossz a felhasználónév illetve a jelszó, közben a weben keresztül minden oké. Valaki tud valamit erről ? :F

Ugye bejelentkezés nélkül használhatatlan a játék. :W

[ Szerkesztve ]

PS4

(#31722) BMWFan válasza mrhitoshi (#31721) üzenetére


BMWFan
aktív tag

Csak a multi nem megy bejelentkezés nélkül,local profilt tudsz csinálni,menteni tudsz offline is.

(#31723) mrhitoshi válasza BMWFan (#31722) üzenetére


mrhitoshi
veterán

De ettől függetlenül, még idegesít, hogy miért nem tudok bejelentkezni. :U :D

PS4

(#31724) #81556480 válasza MarcZ (#31717) üzenetére


#81556480
törölt tag

Látom már megoldottad, de van erre egy fraps-os megoldás is.

(#31725) MarcZ válasza #81556480 (#31724) üzenetére


MarcZ
senior tag

Igen, most így utólag utánaolvastam és láttam. Majdnem kitörött a gomb szerintem.

Szerk.: Most hogy így kijátszottam elkezdtem a mellékküldetéseket, a 100% a cél. Nos, Brucie versenyeit csinálom, már 5-öt, 6-ot megcsináltam, de mostanában hogyha hívom mindig azt mondja, hogy jelenleg nincs verseny, pedig máskor akármikor hívtam volt verseny, most hirtelen nincs. Ez normális? Vagy ha nem mi ilyenkor a teendő?

[ Szerkesztve ]

A man's got to do what a man's got to do.

(#31726) chatran válasza MarcZ (#31725) üzenetére


chatran
őstag

Menj át másik szigetre. Azt hiszem szigetenként 4-5 verseny van. Ahogy átmész a másik szigetre, már csöngeni is fog a telefon.
Más kérdés. Másnál is jelentkezett a kocsi/motor kerekeinél bug? Olyan mintha villognának a kerekek, néha eltűnnek és csak a felni látszik.

(#31727) Geryson válasza chatran (#31726) üzenetére


Geryson
addikt

Nekem csak akkor tűnik el, ha kilövik a gumimat... :)

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#31728) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Ha továbbra is ilyen kevesen leszünk multin (~0), törlöm a fenébe, mert a sztori részével és az optimalizálatlanságával csak felidegelem magam. :))

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#31729) albert8 válasza Bjørgersson (#31728) üzenetére


albert8
addikt

Én felraknám, de kidobtam a lemez olvasót pár hete:DDD ;]

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#31730) Teasüti válasza Bjørgersson (#31728) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Pedig egész jó küldetések vannak. Én meg még az EFLC-nek neki se álltam (4x4 ghz-es proci esetére tartogatom a játékot már vagy egy éve :) ).

(#31731) #81556480 válasza Bjørgersson (#31728) üzenetére


#81556480
törölt tag

Mivan veled? mindenki ezen az optimalizálatlanságon lovagol.

A konzolosoknak félgrafon mehet csak alapból. örülj neki hogy kicsit feljebb lehet húzni. :K
nekem semmi bajom vele.

(#31732) BMWFan


BMWFan
aktív tag

Erre valaki?

(#31733) #81556480 válasza BMWFan (#31732) üzenetére


#81556480
törölt tag

No modding a megoldás :DDD

Amugy van egy csomó taxibugfix, de nekem nem működött egyik sem .

(#31734) BMWFan válasza #81556480 (#31733) üzenetére


BMWFan
aktív tag

Nekem sem... Akkor ezek szerint el kell viselni a taxikat? :DDD

(#31735) Bjørgersson válasza #81556480 (#31731) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Tegnapig nem is volt vele bajom, de olyan szinten lagzott.. :(((

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#31736) Teasüti


Teasüti
nagyúr

Ilyenkor olyan szívesen belinkelném okulásképp egy kolléga régi hsz-ét, h miért is nem gondolják jól, akik azt hiszik, h optimalizálatlan a játék - pedig nem az -, csak nem találom sehol. :)
A kollégának egy rózsasízn kutya volt az avatarja régen és gyönyörően leírta, hogy mekkora számításokat kell végezni a játéknak ahhoz, hogy egy ilyen kifinomult interaktív és spontán környezetet élményekkel és élettel leheljen tele a játékmotor, hogy utána átgondoltuk hogy bizony nem hiába kell alárakni 4x4 ghz-t a kifogástalan játékélményért. :)
Már csak a "ragdoll" megér egy misét, a fizikának csak egy részlete, aztán a játék ezeken kívül még egy rakás összetevőből épül fel, amihez bizony alá kell pakolni a kapacitást.

(#31737) #81556480 válasza Teasüti (#31736) üzenetére


#81556480
törölt tag

Igen így van.

Kíváncsi leszek a watch dogsra

(#31738) #81556480


#81556480
törölt tag

EFLC-n szokott valaki multizni? Nekem nincs meg de abban van pár zsír fegyver, biztos érdekes lehet a multija.

(#31739) Geryson válasza Teasüti (#31736) üzenetére


Geryson
addikt

Ha rózsaszín kutya, akkor az csak "Bátor" lehet, pontosabban ez a rajzfilm neve a kutyának. A tulajdonosa rup1u5. Egyébként már nem ez a jele, hanem valami furcsaság...

Én anno végignyomtam, 97-98%-nál figyelmetlenségből töröltem a profilomat, de addig a pillanatig nem igazán volt vele gondom, nekem bejött a single player rész is.

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#31740) Bjørgersson válasza Teasüti (#31736) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Akkor meg nem tudom mi baja van. Eddig lag nélkül lehetett vele játszani, tegnap viszont épphogy megvolt a 40 FPS is, az autón kívül pedig minden lagzott.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#31741) #81556480 válasza Bjørgersson (#31740) üzenetére


#81556480
törölt tag

Épphogy :DDD

Én örülök az átlag 40-nek.

SŐŐT nem vagyok olyan náci hogy 60alatt sírok :DDD

Mindent feltoltam MAXra a MAxPéynbe akkor 20 fps körül volt egy próba erejéig. NEkem a szemem nem veszi észre hogy 40 vagy 60. ;]

Most 40 átlaggal tolom a IV-t. gtx460-al. ;)

(#31742) Erdei88


Erdei88
veterán

Sziasztok!

Mai nap kedvet kaptam egy kis GTA EFLC-hez, le is töltöttem. Kipróbáltam elindult működik
Gondoltam felrakok hozzá egy car packot. Innen le is szedtem.
Telepítés utána viszont nem indul a játék. A FAQ-ban leírtakat mind megcsináltam, de semmi nem változott.

Átmentem tesómhoz ott is felraktam és ott hibátlanul működik vele, de ha átmásolom nálam továbbra sem indul.

Van ötletetek, hogy ez miért lehet? Rendszer újratelepítés előtt nálam is hibátlanul ment.

[ Szerkesztve ]

(#31743) #81556480 válasza Erdei88 (#31742) üzenetére


#81556480
törölt tag

Nekem eredeti GTA-val soha nem iskerült feltennem car packot valamiért.. :O

De most akkor te virágbolti verzióról beszélsz? mert ott lehet sokminden gond..

(#31744) Erdei88 válasza #81556480 (#31743) üzenetére


Erdei88
veterán

Eredeti, Steam-es

Másnál működik hibátlanul

[ Szerkesztve ]

(#31745) #81556480


#81556480
törölt tag

Ja értem!

Lehet olyan gond hogy a steames a legújabb patchet használja a modhoz meg a 1.0.4.0 kell

(#31746) Erdei88 válasza #81556480 (#31745) üzenetére


Erdei88
veterán

Van amihez az kell, de azt szedtem le amihez 1.0.7.0 kell.

(#31747) #81556480 válasza Erdei88 (#31746) üzenetére


#81556480
törölt tag

akkor passssssz. :F

(#31748) Bjørgersson válasza #81556480 (#31741) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Attól még lagzott és felidegelt! ;] A 30 FPS se zavarna csak ne laggoljon. Ééérted? :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#31749) james001


james001
veterán

Sziasztok,
Csak kíváncsiságból: az RPG mikor nyílik meg,mikor lehet megvenni,melyik küldetés után? Már csak az az egy fegyver van amit nem tudok megvenni (vagyis van már RPG-m mert találtam vmi hajóroncson egyet,de kb 1 tölténnyel...).

Plusz még egy kérdés azoknak akik PS3-on tolják: ha használok cheat-et (nem misszió közben,csak free run-ban hülyéskedni) akkor az megakasztja a trófeák szerzését? Mindenhol más van írva,van ahol azt írták hogy csak X360-on az acsikat akasztja meg.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#31750) Teasüti válasza #81556480 (#31741) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Az én szemem a micro stuttering-et is észreveszi, és bizton állítom a kockák egyik legnagyobb szívfájdalma, amikor a szemed láttára avul el a konfigod. :D
Bár már inkább a 60 fps-t és vsync-et választom az ultra high helyett, kinőttem a grafikára rejszolásból. :DDD (gta mondjuk sose ment ennyivel)

Az a játék gta motorra épül? Láttam már korábban, érdekes koncepció, kipróbálnám.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA IV (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.