Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA IV (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:47:21

LOGOUT.hu

Mit jelent az Amerikai Álom napjainkban? Niko Bellicnek, az európai emingrásnak a reményt, hogy meg tud menekülni a múltjától. Unokabátyjának Romannak az álmot, hogy együtt megcsinálják a szerencséjüket Liberty Cityben, megnyitva az utat a lehetőségek országába.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31301) Smani


Smani
senior tag

X4 965 3400Mhz + HD6850@975Mhz

Gpu-t mi a faxért nem terheli? Aztán ha megjön a kedve fut rendesen. Cpu limitre tippltem de 5Ghz-es 2500k-val is volt hasonló :W

Gpu 50%-on lazít proci meg pörög. 1920*1080-ban.

1.0.7 patchig fenn minden.

Brafikai beállítások:

[ Szerkesztve ]

(#31302) Mariann294 válasza rup1u5 (#31300) üzenetére


Mariann294
őstag

(#31303) Löncsi válasza Varázslóó (#31057) üzenetére


Löncsi
őstag

Pont most nézegettem az IC-t, elővenném a játékot ismét...miért lett ilyen gyenge a 2.0 mod ?

Az IC 1.3 működik amúgy 1.0.7.0-en vagy EFLC-n ?

[ Szerkesztve ]

Elvették a radírját, azt az egész élete egy nagy kompenzálás, hogy ő igenis kan és igenis 2 méteres a fallosza - by stranger28

(#31304) bognar110 válasza Mariann294 (#31299) üzenetére


bognar110
őstag

LOOOL :DD

(#31305) #81556480


#81556480
törölt tag

Megjavult a gépem, visszatértem ;]
Rémálom volt ez a 3 hét GTA nélkül :DDD
3x-ra játszom jelenleg, most megpróbálok tisztán rámenni a 100%-ra. Mire kijön a FIVE, jó lenne befejezni :C 49%nál járok. A galambászkodás lesz igazán izgi. :O

(#31306) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Lehet még valahol Complete Editiont venni újonnan?

LaciCRM: Kitartást a galambokhoz. :DDD

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#31307) #81556480 válasza Bjørgersson (#31306) üzenetére


#81556480
törölt tag

melyik a coomplet edition? Én Special editiont keresek, a táskás változatot.

(#31308) Bjørgersson válasza #81556480 (#31307) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Amelyikben bennevan az alap + az Episodes From Liberty City is.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#31309) #81556480 válasza Bjørgersson (#31308) üzenetére


#81556480
törölt tag

jaaa vaterán szokott lenni..

(#31310) hegti válasza Bjørgersson (#31306) üzenetére


hegti
aktív tag

én tavaly ősszel a Corában vettem, eredetileg telefonért (Nokia 500) mentem a Media Marktba, mindkettő meglett.Az alapjáték is megvan...

Mikor majd meghalok azt akarom,hogy a sírkövem körül ingyenes legyen a WIFI. Így legalább biztos lenne minden nap valaki aki meglátogat..!:)

(#31311) Vigneau válasza Bjørgersson (#31306) üzenetére


Vigneau
félisten

Talán Media Markt, vagy CD Galaxis. Én utóbbiból vettem meg külön külön, mert akkor így volt elérhető - no meg akciós is egyben.

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#31312) hegti


hegti
aktív tag

Living in Liberty City 2 - GTA IV Movie [link]

Mikor majd meghalok azt akarom,hogy a sírkövem körül ingyenes legyen a WIFI. Így legalább biztos lenne minden nap valaki aki meglátogat..!:)

(#31313) Geryson


Geryson
addikt

Mesterek! Felraktam egy jó hosszú szünet után a jó öreg GTA IV-emet, természetesen az elején jönnek az updatek, törli a régi Social Club-ot és itt a gondom, hogy valahogy 10-ből 5 alkalommal az új nem léptet be "failed to log in" felirattal. Aztán néha sikerül, este is jó kis kergetőzést nyomtam idegenekkel. Most reggel viszont megint semmi, nem tudok belépni.

Ez normális ennél a lassan nosztalgia játéknál?

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#31314) hesszusz


hesszusz
tag

Helló urak!olyan ember segítségét szeretném kérni aki jártas a konvertálásban!lenne egy rendszámom aminek meg kellene csinálni az UV mapperjét mert sehogy sem boldogulok vele... nagyon hálás lennék..

[ Szerkesztve ]

Keresek Mission M30-31-et!

(#31315) Geryson válasza Geryson (#31313) üzenetére


Geryson
addikt

Na végül is csak összejött, de tényleg sokszor kell néha próbálkozni... :(

Esetleg egy kis csapatos móka egyik este, mint anno a régi szép időkben?

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#31316) ledgeri válasza #81556480 (#31007) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Neked a vice city mod megvolt/van...

Voltak küldik benne, vagy csak egy map, meg városlakók?

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#31317) #81556480 válasza ledgeri (#31316) üzenetére


#81556480
törölt tag

Meg ám! nagyon zsír, de csak autóverseny van benne.
Én csak szimplán kalandoztam ide oda meg szólt a nóta

(#31318) ledgeri válasza #81556480 (#31317) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Köszi...(kár hogy csak annyi...) de jó hogy legalább az!!! Hány verseny??

Van egyébként olyan mod, ami lebutítja a rendőröket (a normál játékban) olyanra, mint a vice city-ben voltak?
A csak üldözés-re gondolok, amiben nem lőttek..

[ Szerkesztve ]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#31319) ledgeri válasza #81556480 (#31317) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Hogyan kell felrakni?? Van valami specialitása?? Honnan szedted?? csak hogy biztos legyen...

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#31320) ledgeri válasza #81556480 (#31317) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Bocs, hogy a 3., de számít az, hogy melyikhez kerül felrakásra? (Toni, vagy stories, vagy az alap?)

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#31321) Mariann294 válasza Geryson (#31315) üzenetére


Mariann294
őstag

Én benne lennék. :K

Sokszor próbáltam már én is összehozni egy ilyet, de sajnos soha sem lett belőle semmi :(

(#31322) Geryson válasza Mariann294 (#31321) üzenetére


Geryson
addikt

Marriiiiiiiiiiiiiiaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnnnnnnnnn! :)

Rád gondoltam első sorban! :)

Emlékszel még az esti túrákra a többiekkel? :) Autós verseny a park körül, drag verseny a repülőtéren. Jó kis mókák voltak!

Tegnap játszottam, egy fószert elkezdtem lőni (sima egyszerű nevű ember), erre írja: "anyád" :) Merthogy ugye nálam látja, hogy "HUN" vagyok, Na, utána már csak azért is adtam neki. Nekem még egy magyar se anyázzon... :)

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#31323) #81556480


#81556480
törölt tag

(#31322) Geryson

Huhúú de benne lennék, csak sokat dolgozom mostanában :((

(#31318) ledgeri
nem tudom hány verseny, cheatek nem működnek, ugyanis az EFLC-re kell feltenni ( ehhez én is letöltöttem ey warez változatot- nebannojatok péhások, mert megvan eredetiben, de ez csak így működik! ;] )

(#31324) Mariann294 válasza Geryson (#31322) üzenetére


Mariann294
őstag

:)

:K Emlékszem ám! De szép idők voltak....

Jó rég nem láttalak téged. Mi szél hozott ismét erre? :)

(#31325) ledgeri válasza #81556480 (#31323) üzenetére


ledgeri
nagyúr

eflc? meglett..

[ Szerkesztve ]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#31326) Geryson válasza Mariann294 (#31324) üzenetére


Geryson
addikt

Azért szoktam néha még játszani, de 2 hónapja újratettem a gépet és azóta nem volt fent a IV. Most nekiültem, hogy feltoljam, de nem is bántam meg. Annyi, hogy most már nem órákat tolom, csak negyed-fél órát, mert utána nincs igazán miért ott ülnöm. Ha találok valami érdekesebb figurát, akkor szoktam maradni. Ha csak lövöldözés van, akkor egy idő után én elbúcsúzom...

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#31327) hegti


hegti
aktív tag

Sziasztok!
Episodes from Liberty City-nek melyik a legfrissebb/legjobb javitása? 1.1.2.0? ezt akarnám feltelepíteni de valahogy nem megy, Sexy Time c. küldetés se tudom megcsinálni... :(((

Mikor majd meghalok azt akarom,hogy a sírkövem körül ingyenes legyen a WIFI. Így legalább biztos lenne minden nap valaki aki meglátogat..!:)

(#31328) Mariann294 válasza Geryson (#31326) üzenetére


Mariann294
őstag

Értem. Kb én is így vagyok vele, de én már odáig jutottam hogy fel sem nézek multira. Idegenekkel free-zni semmi értelme
(mindenhol az megy hogy ki tud többet csítelni -> köszönöm ebből nem kérek!
ill lövöldözés -> minek, amikor arra ott van a deathmatch?!).

Utóbbi időben Mafia Work-ot nézegettem, meg a The Lost and Damned multi módjait. De sosincs fönnt senki, ezért meguntam és csak néha single-ben bolondozok kb 10 percet és ennyi sajnos.

(#31329) rup1u5 válasza Mariann294 (#31328) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Lassan 4 éves! :)

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#31330) Geryson válasza Mariann294 (#31328) üzenetére


Geryson
addikt

Nyomhatunk maffia work-ot együtt is, nekem is megvan a két kiegészítő, de ott tényleg nem nagyon szoktam embereket találni. Free-zni én úgy szoktam, hogy egy aktívabb szobába megyek be, de én csinálom a magam dolgát, épületeket vizsgálok, őrültködöm. Pl. most tudtam meg, hogy a középső szigeten lévő víz nem mély, helikopterről ugorva bizony öl... :)

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#31331) #81556480 válasza Geryson (#31330) üzenetére


#81556480
törölt tag

black jesus :DDD

(#31332) Mariann294 válasza rup1u5 (#31329) üzenetére


Mariann294
őstag

És még mindig fennt van a gépemen! :Y De maradi vagyok... :DDD

(#31330) Geryson : Oké! :K

(#31333) #81556480


#81556480
törölt tag

Én a legtöbbet ezzel játszok. GTA b*zivagyok! még a 3-at is napi szinten tolom ! ( és van olyan hely ahol most jártam először! tudtátok hogy a 3ban van temető ???

IV- nagy kedvenc. TDM-ekkel még éjszakákat végigdarálok.
Újrakezdtem nemrég, hogy rámenjek a 100%-ra tisztán cheat nélkül.

Most a max payne 3-at telepítem, így be tudok majd számolni mennyit fejlesztettek a RAGE motoron, és kb mire lehet számítani majd GTA V szinten.

Érdekesség: a Max payne kiskönyvében a multiplayer résznél olyasmi utalás van hogy alkoss csapatot itt A max payne 3-ban és később játsz Velük GTA V-t :K

(#31334) lowzor


lowzor
veterán

A "no more mission" bug-al lehet valamit kezdeni? Mert már a játék végén vagyok, lenne vissza még pár küldetés, de egyszerűen nem csörög a telefon és nincs a térképen semmi :W
Packie hivogat, hogy valami olasz bigét elkéne rabolnom, de aki azt a küldetés adná (Gerry McReary asszem), az nincs a térképen. Már mindent megpróbáltam, megnéztem a mailjeimnet, mellékküldetések, stb, de semmi.
Kezdhetem újra az egészet? Vicc, hogy egy ekkora bug bennlehet a játékban és még a legújabb patch sem javította ki.

[ Szerkesztve ]

(#31335) Geryson válasza Mariann294 (#31332) üzenetére


Geryson
addikt

Feltoltam a EFLC-t is! :) Egy kis móka ma? :)

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#31336) hegti válasza lowzor (#31334) üzenetére


hegti
aktív tag

internetkávézóba menj el, ha jól emlékszem apróhirdetést adott fel az a csaj, autóját akarja eladni

Mikor majd meghalok azt akarom,hogy a sírkövem körül ingyenes legyen a WIFI. Így legalább biztos lenne minden nap valaki aki meglátogat..!:)

(#31337) hegti válasza hegti (#31336) üzenetére


hegti
aktív tag

I´ll Take Her

Egy két felvonásos küldetés. Gerry-t elkapták a rendőrök, így óvatosan beszél majd veled a börtönben. Packie-t hívja fel Niko, aki elmondja, hogy mit kell tenned. Menj a Tw@ Café internetkávézóba, ott pedig kattints az AutoEroticar hirdetésére, ott a View Cars-ra, majd keresd ki a rózsaszín Feltzer-t. Elrakod a telefonszámot, majd lépj ki. A küldetés folytatásához reggel 8:00 és este 21:00 között hívhatod Gracie Ancelotti-t, aki Mob Daughter néven az első lesz a névjegyzékben. Hívd fel, madj menj a házához Schneider Ave-re. Beszálltok a kabrióba, majd indulj dél felé tesztvezetésre. Később megfordulsz, és el kell vinned a rejtekhelyre Gracie-t. Telefonálni próbál majd, elfordítja a kormányt és megpróbál kiugrani az autóból. Vezess lassan. A jutalmad 9500$.

Mikor majd meghalok azt akarom,hogy a sírkövem körül ingyenes legyen a WIFI. Így legalább biztos lenne minden nap valaki aki meglátogat..!:)

(#31338) lowzor válasza hegti (#31336) üzenetére


lowzor
veterán

Próbáltam, de nem csinál semmit. Mutatja a kocsit a hírdetések között, próbálom felhívni azt a számot, de semmi. Ahoz hogy meglehessen csinálni ezt a küldit küldit előbb el kell menni Gerryhez a börtönbe és utána lehet csak felhívni Packie-t. Viszont az a bökkenő, hogy Gerry nincs a térképen és nem is hív fel...
Ha meg próbálom hívni csak úgy magamtól Packie-t, akkor üzenetrögzítő.

[ Szerkesztve ]

(#31339) Mariann294 válasza Geryson (#31335) üzenetére


Mariann294
őstag

Ok! ;)

(#31340) rup1u5 válasza Mariann294 (#31332) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Nekem is. ;)
Az asztali gépemet kb 2 hónapja nem használtam. Lassan újra össze kéne szerelni és gtazni kicsit.

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#31341) Vigneau válasza rup1u5 (#31340) üzenetére


Vigneau
félisten

Én most a TLAD bűvöletében vagyok egy ideje, már egész belejöttem a motorozásba. :K

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#31342) Geryson


Geryson
addikt

Na, akkor mi legyen? Kihez, hova csatlakozzunk?

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#31343) Mariann294 válasza Geryson (#31342) üzenetére


Mariann294
őstag

Fél 11 körül megyek fel, aztán majd meglátjuk!

(#31340) rup1u5 : :)
Jó lenne ha te is visszatérnél!

(#31344) rup1u5 válasza Mariann294 (#31343) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Hát most, hogy megjelentek itt a régi arcok kedvet is kaptam egy jó multizáshoz. :)

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#31345) Geryson


Geryson
addikt

Ma este egy kis móka? :)

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#31346) customrobi válasza Geryson (#31345) üzenetére


customrobi
tag

Sziasztok,

A következő kérdésem lenne, ha volt már elnézés, nincs energiám végigkeresni, a keresővel nem találtam megoldás.

A játékban az vezetéssel van gondom. Külső nézetből minden kanyarnál az autó oldalát, extrémebb esetben pedig akár az elejét látom az út helyett. Nincs valami kamerarögzítés? Vagy csak belső nézetből érdemes menni?

Remélem érthető amit kérdezek, és remélem segítséget is kapok:)

Vessetek az oroszlányok elé.

(#31347) Geryson válasza customrobi (#31346) üzenetére


Geryson
addikt

Figyu, egy egészen hülye kérdésem lenne. Az egérrel mozgatod a nézetet vezetés közben?

[ Szerkesztve ]

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#31348) Vigneau válasza customrobi (#31346) üzenetére


Vigneau
félisten

Kocsinál épp ezért használom én inkább a belső nézetet. Motornál persze már más a helyzet.

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#31349) customrobi válasza Geryson (#31347) üzenetére


customrobi
tag

Láma vagyok tudom. Megvettem valamikor a játékot, de az az előző konfigom nagyjából a menü futtatásához volt elég:) De most minden adott már.

Azt a részét értem, hogy úgy lehet. De nincs valami rögzített kameraállás? Bal kezes vagyok, sehogy nem esik kézre a dolog, ráadásul a vezetést kontroller segítségével szeretném:)

Vessetek az oroszlányok elé.

(#31350) Geryson válasza customrobi (#31349) üzenetére


Geryson
addikt

Ja, olyan fix külső nézet (tudtommal) nincs. Legalábbis gyárilag tuti nincs, de lehet mivel tényleg idős a game, valaki csinált hozzá, erre akkor itt valaki ad választ vagy google-ön keress rá.

Megmondom őszintén anno is sokszor volt ilyen kérdés, pedig hidd el, nagyon hasznos a körbetekintés vezetés közben. Példának okáért ki tudod lőni a rendőrautóból a sofőrt, ha éppen kergetnek...

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA IV (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.