Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA IV (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:47:21

LOGOUT.hu

Mit jelent az Amerikai Álom napjainkban? Niko Bellicnek, az európai emingrásnak a reményt, hogy meg tud menekülni a múltjától. Unokabátyjának Romannak az álmot, hogy együtt megcsinálják a szerencséjüket Liberty Cityben, megnyitva az utat a lehetőségek országába.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31401) Vigneau válasza hegti (#31400) üzenetére


Vigneau
félisten

És ettől még képes beolvasni a korongot a meghajtó?

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#31402) hegti válasza Vigneau (#31401) üzenetére


hegti
aktív tag

igen, mert még hajszálvékony, s átlátszó részen van

Mikor majd meghalok azt akarom,hogy a sírkövem körül ingyenes legyen a WIFI. Így legalább biztos lenne minden nap valaki aki meglátogat..!:)

(#31403) albert8


albert8
addikt

Üdv
Mentések elrakásához pontosan mit kell elmentenem?

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#31404) Vigneau válasza albert8 (#31403) üzenetére


Vigneau
félisten

Mentések backupolása:
Elöször is ha azt szeretnénk, hogy mentéseink egy esetleges újratelepítés után is megmaradjanak a következő könyvtárakat kell elmentenünk.

Windows XP:
- Windows XP:
- X:\Documents and Settings\<felhasználóneved>\Local Settings\Application Data\Rockstar Games\ (így megmaradnak a beállításaink is, de ha csak a mentések a fontosak akkor \GTA IV\savegames mappát mentsük le.)
- X:\Documents and Settings\<felhasználóneved>\Local Settings\Application Data\Microsoft\XLive\ (így megmaradnak a beállításaink is, de ha csak a mentések a fontosak akkor \GTA IV\savegames mappát mentsük le.)

Windows Vista/7:
- X:\Users\<felhasználóneved>\AppData\Local\Rockstar Games\
(így megmaradnak a beállításaink is, de ha csak a mentések a fontosak akkor \GTA IV\savegames mappát mentsük le.)
- X:\Users\<felhasználóneved>\AppData\Local\Microsoft\XLive\

hegti:
Tiszta haszon, persze azért nem ártana valahonnan olcsón szerezni egy épp korongot. Vagy nagyon vigyázni rá.

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#31405) Mariann294 válasza Vigneau (#31399) üzenetére


Mariann294
őstag

Köszi szépen! :R

(#31406) hegti válasza Vigneau (#31404) üzenetére


hegti
aktív tag

3 éve vettem meg az alapjátékot, féléve mikor a telefonomat vettem MediaMarktban (Nokia 500) átugrotunk a Corába haverommal valami harapnivaloért; Én még szétnéztem a dvdknél,filmek, játékok) megláttam Grand Theft Auto IV: Episodes From Liberty City-t, egyből a kosaramba raktam.

Mikor majd meghalok azt akarom,hogy a sírkövem körül ingyenes legyen a WIFI. Így legalább biztos lenne minden nap valaki aki meglátogat..!:)

(#31407) hegti válasza Vigneau (#31404) üzenetére


hegti
aktív tag

3 éve vettem meg az alapjátékot, féléve mikor a telefonomat vettem MediaMarktban (Nokia 500) átugrotunk a Corába haverommal valami harapnivaloért; Én még szétnéztem a dvdknél,filmek, játékok) megláttam Grand Theft Auto IV: Episodes From Liberty City-t, egyből a kosaramba raktam.

Mikor majd meghalok azt akarom,hogy a sírkövem körül ingyenes legyen a WIFI. Így legalább biztos lenne minden nap valaki aki meglátogat..!:)

(#31408) Vigneau válasza Mariann294 (#31405) üzenetére


Vigneau
félisten

Igazán nincs mit, használd egészséggel. :K

hegti:
Én mindkettőt a CD Galaxis-ból rendeltem 5k-s áron. A többi GTA is onnan való, kivéve az SA, azt én is a MM-ban találtam pár hónapja 2k-s áron.

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#31409) Geryson válasza Mariann294 (#31398) üzenetére


Geryson
addikt

Igen, mivel nem szólt senki, így másik játékkal multiztam. De ma akkor mindenképpen belépek, hogy online legyek és ha nem is vagyok benne a GTA IV-ben, akkor is bele-belenézek, hogy jössz-e (vagy éppen más).

geryson@freemail.hu a címem...

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#31410) csaba951 válasza hegti (#31392) üzenetére


csaba951
veterán

>A 30 legkörözöttebb bűnöző elkapása a rendőrségi nyilvántartás alapján (szigetenként 10)
>20 bűnüldözős küldetés (nem muszáj egy menetben megcsinálni!)

Ez tényleg két különböző küldetéstípus? Tehát összesen 50 küldetés?

Az első 30 gondolom, hogy a rendőrségi számítógépekből érhető el. Vajon hogyan lehet felvenni a második 20 küldetést? Hova kell érte menni / mit kell csinálni?

(#31411) albert8 válasza csaba951 (#31410) üzenetére


albert8
addikt

Ugyan ott a rendőr kocsiban :) Ott vannak abban a pillanatban lévő rablások meg ilyenek és ott vannak a körözött bűnözők is asszem.

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#31412) csaba951 válasza albert8 (#31411) üzenetére


csaba951
veterán

Menjek el a kocsival a folyamatban lévő bűnügyek helyszínére? Nem gond, hogy nem vagyok rendőrnek öltözve?

(#31413) Geryson válasza csaba951 (#31412) üzenetére


Geryson
addikt

Dehogy gond. Nem is igazán úgy fogod elintézni az ügyet, ahogy egy rendőrhöz illik. :) Ki sem szállsz, csak lősz vagy éppen elütsz... :)

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#31414) Mariann294 válasza Geryson (#31409) üzenetére


Mariann294
őstag

Mondj egy időpontot, mert ez így nem jó, tegnap felnéztem erre mit ír?

GerysonHUN Last online 1 minute ago. :DDD

És akkor aki akar becsatlakozhat. Rupius? Nincs kedved?

(#31415) Geryson válasza Mariann294 (#31414) üzenetére


Geryson
addikt

Én most belépek TLAD-ra!

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#31416) Geryson


Geryson
addikt

Nincs valami ötletetek arra, hogy hol lehetne komplett GTA IV csomagot venni, akár együtt a 2 kiegészítővel? Vagy akár a sima alapjáték, de nem használtan.

Sok hónap után nekiálltam a TBOGTony kiegészítőnek, de egyenlőre nem tetszik. Azért szól ha lezúzom a kocsit... :( Pedig nekem mániám az utasaimmal nagy ugratókat, szaltókat csinálni, de itt mindig kapom a 0%-ot a végén. Hülye játék... :)

Este múti?

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#31417) #81556480 válasza Geryson (#31416) üzenetére


#81556480
törölt tag

vaterán van [link]

(#31418) Geryson válasza #81556480 (#31417) üzenetére


Geryson
addikt

Ahaaaaaaaaa, köszi, 18e :))))) Ez szerinted reális ár? Nekem baromi magasnak tűnik...

Most nézem, hogy Steam-en 34.99 Euro a IV és az Episodes from LC. Ő lesz az én barátom szerintem.

[ Szerkesztve ]

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#31419) #81556480 válasza Geryson (#31418) üzenetére


#81556480
törölt tag

nekem is az. Nézz valami használtat, itt vagy vaterán. de tuti sokba fog kerülni a pack. én ~10 re tippelem

(#31420) csaba951 válasza Geryson (#31418) üzenetére


csaba951
veterán

Ha van már Steam accountod akkor mindenképpen azt a változatot javaslom.

Ha nincs, akkor itt van egy 32%-al olcsóbb változat 29,99 USD-ért.

(#31421) G4ga


G4ga
őstag

Sziasztok!

Felraktam ujra a jatekot, gondoltam vegigtolom magyarul.
Tud esetleg vki ajanlani vmi fa**a modot amit erdemes felrakni?
Neztem pl valodi auto modot, de ha azt felraktam minden auto ugyan az volt.
Szedtem hozza le traffic configot arra viszont azt irta nem kompatible a verzio. 1.0.7.0 -val tolom.
Regen sokat multiztam... Jatszotok meg?

Szerk:
Kerdes:
Taxis kuldi van? Felveszek vkit es elfuvarozom?
Hogy tudok taxit leinteni? Melyik gomb?
Rendoros kuldik mikortol elerhetoek?
Reg jatszottam mar... Nem emkexem. :)
Elore is koszi a valaszokat.

[ Szerkesztve ]

(#31422) Mariann294 válasza G4ga (#31421) üzenetére


Mariann294
őstag

Szia!!
Nah mi ez, lassan mindenki visszatér? :D

Taxis kuldi van? Felveszek vkit es elfuvarozom?

Ilyen sajnos sincs. Illetve, Roman-nál van egy ilyen opció, lehet neki taxis küldiket csinálni. Teló -> Roman -> Jobs

Hogy tudok taxit leinteni? Melyik gomb?
E bill az alapméretezett.

Rendoros kuldik mikortol elerhetoek?
Passz, de szerintem már az elejétől kezdve lehet.

Neked megvan az EFLC?

(#31423) G4ga válasza Mariann294 (#31422) üzenetére


G4ga
őstag

:R

eflc miatt is jatszok ujra.
Most lett megint olyab config amin tudok a jatekkal jatszani.
Eddig 3850-em volt ( volt egy downgrades idoszakom ) amin nem igazan muzsikalt a 256mb miatt.

De most! Ujra itt :)

(#31424) Geryson


Geryson
addikt

Én most csinálok egy TLAD free zone szervert. Ezt vegyétek fenyegetésnek! :)

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#31425) ittakary válasza Geryson (#31416) üzenetére


ittakary
nagyúr

Ha ráér, akkor várj meg valamilyen nagyobb Steam ünnepet. Szaré'hugyé' szokták osztogatni (valami 2-3ezer volt az összes egyben)

(#31426) csaba951 válasza ittakary (#31425) üzenetére


csaba951
veterán

Ez egy egyszeri akció volt. Akkor volt 10 éves a RockStar, vagy valami ilyesmi és ekkor a GTA I-IV(+ELC) volt kb. 7-10 €). De ilyen alkalom nem lesz még egyszer.

Viszont tényleg érdemes kivárnod a július 4-ét, hátha lesz 50%-os akcióban. Esetleg 75%-ért. Ha meg nem értékelik le, akkor meg ott tartasz mint most.

[ Szerkesztve ]

(#31427) ittakary válasza csaba951 (#31426) üzenetére


ittakary
nagyúr

Na uram, mibe fogadunk hogy lesz?

Lehet van már némi tapasztalatom a Steam akciókban :D :P

[link] - 119 játék

Nofene itt még nem írtam át a konfigomat... Na majd holnap :)

[ Szerkesztve ]

(#31428) csaba951 válasza ittakary (#31427) üzenetére


csaba951
veterán

Na, jó!

Tavaly az utolsó 3 ünnepen (Hálaadás. Halloween, Karácsony) mindig megkapta a 75%-os leértékelést. Tényleg van esély arra, hogy most a Függetlenség napi akcióban is benne lesz! :)

Viszont ekkor nagyon résen kell lenni, mert csak 1-2 napos akcióban lesz ennyi. 9,99 €-t simán megér az összes GTA egyben! Ez nem kérdés!

(#31429) Geryson


Geryson
addikt

Köszi a tippeket Uraim, akkor várok júl. 4.-ig. Mondjuk akkor ciki van ha a Steam leértékel és közben meg jönnek az UFO-k és így mégsem tudom megvenni. Mondjuk tök mindegy, mert Will Smith majd megvéd!

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#31430) Geryson válasza csaba951 (#31428) üzenetére


Geryson
addikt

Most nézem, hogy a IV és a EFLC az 35 Euro, a totál komplett csomag I, II, III, VC, SA, IV és az EFLC meg 30 Euro. :)

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#31431) Mariann294 válasza G4ga (#31423) üzenetére


Mariann294
őstag

Na, szupi :)

Ha gondolod játszhatunk valami TLAD multit valamikor.

(#31432) Geryson válasza Mariann294 (#31431) üzenetére


Geryson
addikt

Persze, vele játszanál. Tegnap délután is ott vártalak, de nem jöttél! :)

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#31433) Mariann294 válasza Geryson (#31432) üzenetére


Mariann294
őstag

Nem írtad hogy fennt leszel délután, ph-t meg épp nem néztem akkor.

(#31434) Geryson válasza Mariann294 (#31433) üzenetére


Geryson
addikt

Na ezt ha a vezetőség elolvassa, hogy nem olvastál PH-t délután. Lesz kikapsz... :)

Este 8 után megint bent leszek akkor TLAD-on vagy lehet, hogy egy kicsit TBOGTony-zom egy kicsit, de a lényeg, hogy leszek online!

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#31435) Mariann294 válasza Geryson (#31434) üzenetére


Mariann294
őstag

Oké!

(#31436) #81556480


#81556480
törölt tag

1Na ilyenkor van itt pörgés amikor nem jó a gépem, de vagy 3 hónapig toltam éjjel nappal akkor bezzeg senki :W
Na kb 2 hét és visszatérek én is multizgatni !! Remélem lesztek még !

(#31437) Geryson válasza #81556480 (#31436) üzenetére


Geryson
addikt

Minden nap játszok, pont most kezdtem el kipróbálni az összes GTA multis feladatot, valamit nem is értek. Keress rám GerysonHUN névvel és találkozunk a Liberty City-ben! :)

PS.: Az aláírásodból Peter Griffint vélem felfedezni... :)

[ Szerkesztve ]

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#31438) #81556480 válasza Geryson (#31437) üzenetére


#81556480
törölt tag

Jé , ott a spanom Jézus !

joccakát emberek!

(#31439) ittakary válasza #81556480 (#31438) üzenetére


ittakary
nagyúr

Ez a kakasos először visítva nevetős volt :D

(#31440) harry


harry
veterán

Nem tudjátok, hogy van-e GTA 1 topic? Rákerestem, de nem nagyon találkoztam... Az a gondom, hogy elérem a Target Score-t, pirosra is változik, de nem jelenik meg a piros nyíl, küldetés nincs, mi ilyenkor a teendő? Utolsó 'üzenet' sem aktuális már...

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#31441) Bodin


Bodin
aktív tag

Sziasztok.
Lenne 1 kérdésem, kerestem, de nem találtam választ.
Honnan tudom hogy melyik patch van fent? (eredeti játék)
Olvastam hogy automatikusan patch-el, de ha fel szeretném rakni a magyarítást, ez esetben működik a visszafelé patch? Köszönöm!

(#31442) ittakary válasza Bodin (#31441) üzenetére


ittakary
nagyúr

GTAIV.exe -> jobb gomb -> tulajdonságok -> Részletek -> Verzió

(#31443) Geryson válasza Bodin (#31441) üzenetére


Geryson
addikt

Visszafelé patch nem hiszem, hogy menne. Egy megoldás lehetne esetleg, hogy leszeded a játékot és elindulsz 1.0-val és csak azokat a patch-eket rakod fel, amíg el nem jutsz ahhoz a verzióhoz, amire van magyarításod. A gond ezzel az, hogy a LIVE nem fog ugye beengedni, mert ő ugatni fog, hogy "kijött egy új patch, vagy felrakod, vagy maradsz offline". Esetleg erre a problémára keresel egy vmi "crack" szerű dolgot, hogy nem frissítsen a legújabb verzióra a LIVE.

Én mentem játszani! :)

PS.: Login failed, nem megyek egyenlőre... :(( Királyság...

[ Szerkesztve ]

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#31444) Bodin


Bodin
aktív tag

Köszönöm mindkettőtöknek!

(#31445) Geryson


Geryson
addikt

Dagadt fiú lettem! :D

Este valaki egy kis móka? Tegnap is volt 2 magyar srác, de nem PH-sak...

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#31446) harry válasza harry (#31440) üzenetére


harry
veterán

Ugyan rendes megoldásom nincs, de egy kis okoskodás, hátha más is találkozik ezzel: van egy cheat, amivel max pontal indítasz a pályán, ekkor egyből megjelenik a nyíl, és mehetsz is a célba. Így nyilván adott játékban nem csináltál semmit, csak egyből a végére ugrasz, na de ha egyszer bugos, és rendes végigjátszásnál nem ajánlotta fel, akkor nem nagyon tudsz mit tenni. Játékos neve legyen ez: "itcouldbeyou"
No ennyi.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#31447) pgergo.hu


pgergo.hu
tag

Sziasztok!
A probléma a következő:
Feltettem a game-et, az összes patch el..., a netről szedtem le mentést, h ne keljen újrakezdeni az egész storyt.
Bemásolom a social c.-ba a savegame mappába..., de semmi.
Ugyanazt az első mentést mutatja, amit én csináltam és nem azt amit beraktam.
Próbáltam ezzel a módszerrel is:
[link]
Sajnos ezzel se ment, mert mikor indítottam volna a geme-t, kiirja h a xlive.dll hiányzik...
Valakinek, esetleg tudna segíteni?
Előre is köszi!

Vizsgamunkám: http://www.youtube.com/watch?v=qBHEXeLjSbw&list=UUV7hDO56v67Qs_pVZOUq89Q&index=2&feature=plcp

(#31448) hegti


hegti
aktív tag

müködő no-dvd-t tud valaki EFLC-hez?

Mikor majd meghalok azt akarom,hogy a sírkövem körül ingyenes legyen a WIFI. Így legalább biztos lenne minden nap valaki aki meglátogat..!:)

(#31449) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Sziasztok, van ehhez a játékhoz olyan progi hogy minden járművet megváltoztat, és nem kell egyesével felrakni őket?

(#31450) Bodin


Bodin
aktív tag

Sziasztok, légyszi segítsetek, mert mindjárt kibobom a francba az egész játékot.
A következő problémáim vannak:
A gépem a következő: G31, Q6600, GTX460 OC 768MB, 4GB DDR2 800, eredeti játék.

Szűz win7 ultimate 64bit felrak, driverek felrak, játék D: -re felrak. Ilyenkor elindul, de minősíthetetlenül akad. Ha mindent húzok akkor is. Ennyire nem lehet fos, gondolom majd a patch segít. (amúgy is magyarul szeretném játszani) Ugye 1.0.6.0, vagy 1.0.7.0 dukál hozzá. Bármelyiket töltöm le és rakom fel, nem lehet elindítani a játékot. A play offline-ra kattintva, hozzányúl a DVD-hez, de utána semmi hibaüzenet, csak bámul rám bután a win.

Szűz XP 32bit: minden a fentiekkel egyezik, azzal a különbséggel, hogy a patch felrakása előtt az ajánlott beállításokkal nem akad.

Vista: próbáltam, de a VGA driver telepítése után mindig sötétség fogad, úgy hogy ott más bibi van.

Ez már azután történt, hogy eleinte mindig kékhalálozott a telepítés végén, és játék indításnál is, mert SATA-s winyóm volt. Ezt kiderítve beraktam egy 80-as PATA -t, de akkor a fenti hiba jelentkezett. Meg kell jegyeznem, hogy a BIOS-ban a SATA és PATA vezérlő különböző beállításai esetén még ilyen hibaüzenetet is kapok XP alatt, patch nélküli játék indításánál: failed to start application 2000. A 2005 C++ újratelepítése, vagy újabbra cserélése nem hozott eredményt. A HDD RACK-ben van, egy kábelen egy DVD-íróval.(mert nincs több) Kérlek segítsetek. Köszönöm.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA IV (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.