Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA IV (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:47:21

LOGOUT.hu

Mit jelent az Amerikai Álom napjainkban? Niko Bellicnek, az európai emingrásnak a reményt, hogy meg tud menekülni a múltjától. Unokabátyjának Romannak az álmot, hogy együtt megcsinálják a szerencséjüket Liberty Cityben, megnyitva az utat a lehetőségek országába.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31251) #81556480 válasza flash- (#31250) üzenetére


#81556480
törölt tag

Szerintem a patch nem befolyásolja a dolgot. Az achievementek leírásában megkeresheted hogy mikor lesz elérhető a helis dolog.

Achievementek
That's How We Roll!
Ha a Brucieval való kedveltségi szint eléri, vagy meghaladja a 75%-ot, a szteroidmániás testépítő felajánlja, hogy ha felhívod, bárhová elvisz helikopterrel. Amint ezt a képességét felajánlotta, megkapod ezt az achievementet és az érte járó 10G-t.

Ha nyomsz egy HOME billentyűt meg tudod nézni az achievementek listájában hogy megkaptad e mert ezzel együtt válik elérhetővé. :K

[ Szerkesztve ]

(#31252) flash-


flash-
veterán

Sziasztok

van egy Küldetés? a gta IV ben amit nem értek vagy nem tudom mit kéne tenni.

ha rámegyek a térképre leftwoodban van egy ikon - egy fehér emberke feltartott kezekkel.
Nekem magyaritva van a gta.magyarul azt írja hogy váltságdíj.

oda is mentem.ott van egy többszintes épület.
megáltam előtte .kiirta a játék hogy menjek be.bementem.
aztán nem történik semmi.
egy szobába se tudok benyitni csak fel tudok menni a tetőre de ott sincs semmi.
na vajon mit kéne itt tenni?

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#31253) Dr. Akula válasza flash- (#31252) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Rossz lépcsőházba mentél be. Simán csak le kell fotózni Gracie-t. [link]

(#31254) flash- válasza Dr. Akula (#31253) üzenetére


flash-
veterán

ok köszi

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#31255) flash-


flash-
veterán

azt nem értem hogy jó a viszonyom az emberekkel mégsem segítenek.
LJ nem veszi fel a telefont,pedig 10x mentettem hogy utána ugye megy az idő és hátha de semmi.
akkor a carmen eddig még soha sem növelte az életerőmet pedig 100%osan vagyok vele,és kiki sem hajlando a körözési szintet csökkenteni pedig vele is nagyon jó a viszonyom...
nem értem..

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#31256) Dr. Akula válasza flash- (#31255) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

A nővér specialja bugos, nem működik. Nem érdemes vele foglalkozni. Dzsékob jön mindig, sztem ez a leghasznosabb spec, olcsó fegyverárús. 1 nap csak 1x lehet használni a speckókat, közte várni kell.

(#31257) Chosen


Chosen
addikt

GTA 4 célozgat? ;]

(#31258) ittakary válasza Chosen (#31257) üzenetére


ittakary
nagyúr

Csak másol :)

(#31259) Mr.Csizmás válasza ittakary (#31258) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

másol az mást is, csak nem ilyen feltűnően :D

mondjuk a játékban a parkosítás előtti állapot volt, de így jó látni, hogy erre is figyeltek, NYC egyik közlekedési emlékére.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#31260) ittakary válasza Mr.Csizmás (#31259) üzenetére


ittakary
nagyúr

Szkrínsotoljá mán róla. Nem emlékszem...

(#31261) Mr.Csizmás válasza ittakary (#31260) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

Union Drive West - Kunzite St sarkán.

a képen a kamerának háttal-alatta van egy autófestő, jobbra a West River.

a másik végén, asszem a Garnet St-nél fel lehet rá sétálni egy parkból/kávézóteraszról.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#31262) flash-


flash-
veterán

van egy következő problémám gta IV el.

ez bug?

van egy küldetés amikor dimitri menekül helikopterrel,de én belekapaszkodtam a helikopter egyik talpába,és azt írja a játék hogy nyomogassam a space-t hogy be tudjak szállni a helikopterbe.
az a baj hogy ha a space-t nyomogatom,akkor nézőpontot vált a játék.
nem nincs elállitva a billentyűzet,és alapértelmezettre tettem a biztonság kedvéért.
újrainditottam a gépet megint megpróbáltam de megint ez a helyzet.
így nem tudok beszállni a helikopterbe és leesek a betonra.

ezt a küldetést hogy lehet átugrani?
van erre valami megoldás?vagy mi történhetett?

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#31263) Mr.Csizmás válasza flash- (#31262) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

állítsd át egy másik gombra, mondjuk X-re.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#31264) flash- válasza Mr.Csizmás (#31263) üzenetére


flash-
veterán

megtettem és még mindig ez van:(

na mind1 asszem ez az utsó küldetés...

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#31265) Mr.Csizmás válasza flash- (#31264) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

az alapértelmezett a baj....ugrás másodlagost tedd X-re, nekem bevált.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#31266) @matthew@ válasza flash- (#31264) üzenetére


@matthew@
őstag

Én is azzal szenvedtem sokáig, végül a kb. 20-ik próbálkozásra sikerült, nagyon gyorsan kell nyomkodni, próbáld meg váltott kézzel utána ínhüvely gyulladásod is lehet (csak vicc) de menni fog, csak kitartás kell hozzá :K

Matthew 24:42

(#31267) Dr. Akula válasza @matthew@ (#31266) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Ez az 1 küldetés ami nekem se jött össze sose, pedig C64-en kezdtem a billentyűzetverést, ott még szinte minden játéknál előírás volt az ilyen, és mégse sikerült sose. Pedig ugyanezt kell tenni Phil drogkamionos küldetésénél, amikor a lökhárítóról kell felmászni a tetejére, ott megy, itt nem.

(#31268) @matthew@ válasza Dr. Akula (#31267) üzenetére


@matthew@
őstag

Az vmivel könnyebb volt sztem, vagy a végét direkt szívatósra csinálták h tépd ki a hajad, stb :DDD

Matthew 24:42

(#31269) Vigneau válasza @matthew@ (#31266) üzenetére


Vigneau
félisten

Én anno ezt a megoldást találtam rá.

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#31270) @matthew@ válasza Vigneau (#31269) üzenetére


@matthew@
őstag

Ez nem is rossz 5let, most így fogom majd megcsinálni amint eljutok ide. Amúgy amikor le kell lőni egy épületről 2 ember közül 1-et akkor melyiket kell leszedni ahhoz h ez a vége legyen?

Matthew 24:42

(#31271) Vigneau válasza @matthew@ (#31270) üzenetére


Vigneau
félisten

Annak szerintem semmi köze a végjátékhoz - ha jól emlékszem. A végkifejlet alakítását itt találod. Bosszú vagy üzlet - utóbbit a "Küldetések 5." fülön olvashatod.

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#31272) makabanan


makabanan
csendes tag

Hello! egy kérdésem lenne. Egy másik gépen szeretném feltelepíteni a GTA IV-et, úgy, hogy az én gépemről nem uninstalláltam, tehát nem is vontam vissza a cd-keyt. Ebből nem lehet probléma a másik gépre való telepítés esetén? Vagy ott nem kell újra aktiválnom a játékot?
köszi a választ.

(#31273) @matthew@ válasza Vigneau (#31271) üzenetére


@matthew@
őstag

Biztos? Csak mert én eddig úgy tudtam h 2 befejezés is van, egy amikor motorral kell felugratni a helikopterre (ezt csináltam) és ezt is szeretném megint, az amúgy amire gondoltam, melyik küldetés?

Illetve Michell-el most sikerült a kapcsolatot tartanom nem úgy mint első végigjátszásnál ott az 1. randi után már nem jött Niko-val sehova, de most általa egy U.L. Paper nevű fickóval taliztunk és vannak eddig számomra látatlan küldetések, ez mindenkinek van/volt?

Matthew 24:42

(#31274) flash- válasza @matthew@ (#31266) üzenetére


flash-
veterán

okéé

én se most kezdtem a játékokat,c64,atari nekem is voltak,de ez valahogy nem értem...
na mindegy szétverem a billentyűt úgyis kakafos valami noname labtech

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#31275) Vigneau válasza @matthew@ (#31273) üzenetére


Vigneau
félisten

Az a bosszú (azaz revenge), amit közvetlenül linkeltem - Kate halálával kezdődik a sztori. Az üzlet (azaz deal) pedig Roman halálával indít. Ez pedig az 5. fülnél olvasható.

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#31276) @matthew@ válasza flash- (#31274) üzenetére


@matthew@
őstag

Sok sikert hozzá és kitartást :K

Vigneau: Roman nem halt meg nekem a múltkor :(
Most olvastam el és én a Revenge-t csináltam végig, sztem most is az lesz, amúgy a végében van fontosabb eltérés, olyan szinten h melyikkel kapunk több pénzt vagy épp melyikkel lesz új házunk, vagy itt már nincs ilyen változás?

[ Szerkesztve ]

Matthew 24:42

(#31277) Vigneau válasza @matthew@ (#31276) üzenetére


Vigneau
félisten

Úgy tudom, praktikusabb, ha Kate hal meg, mert vele amúgy sem sok mindent tudunk kezdeni (ha életben marad, akkor meg már nem fog velünk randizni s későbbiekben). Romannal meg lehet csinálni ezt-azt, valamint taxiztat.

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#31278) @matthew@ válasza Vigneau (#31277) üzenetére


@matthew@
őstag

Jaja az a vég jobban tetszik nekem is. Amúgy most Michell-el leehet még találkozgatni, annak ellenére h kiderült az h ő egy ügynök?

Amúgy lehet h vmi nem volt okés nekem múltkor, de miután lelőtték Kate-t, Niko-t egy jó kis idő múlva felhívta telefonon és érte kellett menni vhova, ez lehetséges?

Matthew 24:42

(#31279) Vigneau válasza @matthew@ (#31278) üzenetére


Vigneau
félisten

Michelle-lel még 1x találkozunk, amikor egy titkos ügynökségnek fogunk dolgozni - Ő hív fel, hogy hova menjünk.

Kate a halála után már nem telefonál, szerintem bug lehetett.

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#31280) Asbee


Asbee
veterán

Sziasztok!
Most ismerkedem ezekkel az enb modokkal. Kezdésnek ezt próbáltam azonban játék lefagy ahogy betöltötte és ilyen hibát dob:

(#31281) @matthew@ válasza Vigneau (#31279) üzenetére


@matthew@
őstag

Sztem is bug volt vagy vmi de 100% h az volt kiírva.
Az a küldetés már volt, amikor Michelle hívott most meg egy U.L Paper nevű ipse van a telefonkönyvben és az is ad küldiket, olyanokat amikkel eddig nem találkoztam, mivel Michelle-el eddigi játékaim során nem tartottam a kapcsolatot, így sokadik kijátszásra derül ki az h mennyire "sokrétű"' lehet a végkifejlet és a játék alakulása a különböző döntéseknél :K

Amúgy ha felhívom Michelle-t akkor sem lehet vele vmit csinálni?

Matthew 24:42

(#31282) Vigneau válasza @matthew@ (#31281) üzenetére


Vigneau
félisten

Már nem tudod randira hívni a "szakítást" követően. Én amúgy gyorsan 100%-ra futtatom a csajos kapcsolataim és utána néha rájuk nézek. A nővért mindig sztriptízbárba viszem, a jogi csajt meg stand-up comedy-ra. A gazdag ribit meg puccos étterembe, diszkóba (a lerészegítés persze mindnél jól működik).

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#31283) feka007


feka007
nagyúr

Tolnám a gémet, erre a live-be bejelentkezésnél ezt ugatja a windowslive fiókomra: "your windows live id is locked" Utánajártam neten, nem találtam semmit, ez a max: [link]

Elvileg túl sokszor próbáltam bejelentkezni rossz jelszóval vagy mi a baja, mert 1 év után nem tudtam a jelszót, jelszót változtatni nem tudok, ügyfeles cuccra is azt ugatja hogy most nem működik mert nemtom, nincs kedve. Mi a hétszázát csináljak?

(#31284) @matthew@ válasza Vigneau (#31282) üzenetére


@matthew@
őstag

Velük kb. mikor ismerkedik össze Niko? Én most voltam annál a résznél h Playboy X.et vagy Dwayne-t öljem meg.

Matthew 24:42

(#31285) Vigneau válasza @matthew@ (#31284) üzenetére


Vigneau
félisten

Ott már mind a nővért, mind a jogi csajt fel lehet szedni. Menj egy netkávézóba és hívd randira őket.

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#31286) Dr. Akula válasza Vigneau (#31282) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Minden alkalommal 1-el kevesebb pontot ér ugyanaz a randihely, előbb utóbb lemegy 1-re. A peferált helyek természetesen többet érnek.

(#31287) Dr. Akula válasza Vigneau (#31285) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

De csak ha megcsináltad Brucienak a buzikillerese küldetését. Addig csak Carmen elérhető, Lawchick nem. Randit kérni lehet előtte is, de addig nem fog válaszolni.

(#31288) Vigneau válasza Dr. Akula (#31287) üzenetére


Vigneau
félisten

Akkor ezek szerint azon már túl voltam mindig, mikor mentem ismerkedni. Nekem nem tűnt fel ez a csökkenés, mindig 100%-on tudtam őket tartani.

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#31289) bozont


bozont
veterán

Bekerült a gépbe egy Fx6100, egy Athlon II X2 helyett és a játék érezhetően gyorsabb is lett, viszont emellett olyan mintha laggolna, főleg autózva lehet észre venni és nagyon zavaró hogy ugrál az egész (eredeti steames verzió). Így számomra játszhatatlan. :(
Mit lehetne tenni ez ellen? Más játékkal nincs ilyen problémám.

(#31290) @matthew@ válasza Vigneau (#31285) üzenetére


@matthew@
őstag

Értem és randit a randis oldalon tudok majd? Mi a nevük?

Matthew 24:42

(#31291) Dr. Akula válasza Vigneau (#31288) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

100%-nál már mindegy, hacsak nem sértődnek be nagyon, akkor -10 pont, picivel nehezebb felhozni. Ha lemegy 1-2%-ot, akkor akárhol meglesz az. Haverokat egyszerre 3 helyre is lehet vinni, 3x-os pont, csajoknál ez nem játszik, bár ha randi után kúrás is van, asszem az is plusz pont.

(#31292) Vigneau válasza @matthew@ (#31290) üzenetére


Vigneau
félisten

Itt mindent megtalálsz a "Barátnők" link alatt.

Dr. Akula:
Tömés mindig van, kivéve Kate-et - mert Őt ugye nem lehet lefektetni... Kár, hogy itt nincs Hot Coffee. A barátokat egymás után 3 helyre is el lehet vinni? No, ezt nem tudtam.

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#31293) Dr. Akula válasza Vigneau (#31292) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Kate-nél is kúrásnak számít ha a próbálkozást választod, csak nem lesz hozzá animáció. De a játék működése szempontjából az.

(#31294) @matthew@ válasza Vigneau (#31292) üzenetére


@matthew@
őstag

Thx a helpet!

Remélem nem volt sok spoiler-ezés és másoknak nem lőttem le túl sok dolgot akik még kijátszanák

Matthew 24:42

(#31295) mm779


mm779
tag

Sziasztok!

Létezik olyan mod ami megkönnyíti a 100% végigjátszás véghezviteltét? Olyasmire gondolok, ami pl. megjeleníti a galambokat a térképen, az ugratókat stb. Az a baj, hogy mindig alt+tabozni, hogy láthassam a böngészőt elég szörnyű, viszont nagyon szeretnék már játszani a kiegészítőkkel is csak a másik énem nem enged játszani amíg ki nem pörgetem az alapjátékot. :(((

(#31296) ittakary válasza mm779 (#31295) üzenetére


ittakary
nagyúr

Számtalan ilyen létezik, kb csak rá kell keresned Googlen hogy GTA IV 100%

(#31297) Mr.Csizmás válasza mm779 (#31295) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

kinyomtatod a térképet?

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#31298) mm779 válasza ittakary (#31296) üzenetére


mm779
tag

Találok is számtalan leírást, mint fentebb is írtam, de én MOD -ot keresek, ami a játékon belül jelzi ezeket, bár én se hiszem hogy létezik, manapság már nem annyira divat a modkészítés.

Lehet, hogy majd kinyomtatom a térképet, csak már kb. 13x galambot kilőttem és nem emlékszem, hogy hol hagytam abba a télen. :P

[ Szerkesztve ]

(#31299) Mariann294


Mariann294
őstag

(#31300) rup1u5 válasza Mariann294 (#31299) üzenetére


rup1u5
nagyúr

:DDD ezt meg hogy?

Why don't you knock it off with them negative waves!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA IV (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.