Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA IV (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:47:21

LOGOUT.hu

Mit jelent az Amerikai Álom napjainkban? Niko Bellicnek, az európai emingrásnak a reményt, hogy meg tud menekülni a múltjától. Unokabátyjának Romannak az álmot, hogy együtt megcsinálják a szerencséjüket Liberty Cityben, megnyitva az utat a lehetőségek országába.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31451) feka007


feka007
nagyúr

Másnak is "social club login failed" ma egész nap? :(((

(#31452) Geryson válasza feka007 (#31451) üzenetére


Geryson
addikt

Baromi nehezen tudtam belépni délelőtt, próbáltam vagy 2-3 órán át, de végülis csak sikerült...

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#31453) feka007 válasza Geryson (#31452) üzenetére


feka007
nagyúr

Nekem is most :))

(#31454) B-L-A-C-K válasza B-L-A-C-K (#31449) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

:F

(#31455) feka007 válasza B-L-A-C-K (#31454) üzenetére


feka007
nagyúr

Nem tudok róla, de vmi pack engem is érdekelne, amit vki összeválogatott és feltöltött és csak be kéne másolni, és menne a multi is vele, mert nekem a multit mindig elb.szták a moddolt verdák

(#31456) #81556480 válasza Bodin (#31450) üzenetére


#81556480
törölt tag

Hát ilyen " csak bámul rám bután a win." nekem is volt de újratelepitéssel megoldódott.

eredeti játék ? ja igen látom..

ne tegyél fel patchet, hanem hagyd hogy leszedje magának az összeset.

[ Szerkesztve ]

(#31457) Bodin válasza #81556480 (#31456) üzenetére


Bodin
aktív tag

Ez lehet buta kérdés, de hogy szedi le magától? Nekem szerintem még sose csinálta.
A másik, hogy magyarul szeretnék játszani, ahoz pedig azt írják max az 1.0.7.0 jó.

(#31458) #81556480 válasza Bodin (#31457) üzenetére


#81556480
törölt tag

Amikor feltelepited a játékot, elinditod online módban, akkor kiír valamit hogy frissíteni kell, és megy egy csík jó sokáig amíg letölti, majd kilép a játék és feltelpíti, aztán ugyan ez a social clubbal is megtörténik. A legfrissebb patchez pedig jó a magyarosítás én is úgy toltam.

Egyébként ez a win7 néz bután ez nálam is előfordult amikor belepiszkáltam, és nem normál módon ment végig a telepítés.

(#31459) Bodin válasza #81556480 (#31458) üzenetére


Bodin
aktív tag

Aha.. Online módban még sose játszottam vele, anno mindig csak single-t toltam, most is csak azt próbáltam. Holnap cserélek úgy is alaplapot, megnézem azzal mi a helyzet. Ha ugyanaz, megpróbálom. :R

(#31460) #81556480 válasza Bodin (#31459) üzenetére


#81556480
törölt tag

híjjáá , ha nem multiplayer, hanem online, sima egyjátékos mód, csak amikor elinditod a játékot nem offline hanem onlinera kattints, de amig nem frissül a GFWl addig nem is igen lehet talán változtatni

(#31461) flash-


flash-
veterán

sziasztok

win7 újratelepítés előtt kimásoltam a X:\Users\<felhasználóneved>\AppData\Local\Rockstar Games\

mappát,majd ujratelepítés és játék ujrarakás után visszamásoltam.de sajnos mégsem megy a dolog.
nem látja a mentést hanem előröl kezdi.
mit lehet tenni?

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#31462) Geryson válasza flash- (#31461) üzenetére


Geryson
addikt

2 könyvtárat kell leszedned emlékeim szerint, nézd meg az első hozzászólást. Mind a kettő kell ahhoz, hogy menjen úgy emlékszem...

Én anno ugyanígy elvesztettem a mentéseket, pedig 97%-on álltam, már csak haveroznom kellett. Már nem érdekel, de anno azért bántam.

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#31463) flash- válasza Geryson (#31462) üzenetére


flash-
veterán

hát akkor én is bebuktam
én megcsinaltam az utolso kuldetest meg par hatralevo dolog akartam volna megtenni de most mar nem fogom ujrakezdeni.
megyek inkabb diablo IIIazni :p

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#31464) Geryson válasza flash- (#31463) üzenetére


Geryson
addikt

Volt itt valami olyasmi, hogy ha csak az egyiket mentetted ki, akkor egy progival lehetett vmit generálni, hogy megcsinálni a másik könyvtárat, de nekem az már nem jött össze.

Mondjuk most, hogy beszélünk róla, lehet kipörgetem megint... :)

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#31465) flash- válasza Geryson (#31464) üzenetére


flash-
veterán

tudnátok segíteni abban hogy azt a generátor programot megtaláljam?

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#31466) Geryson válasza flash- (#31465) üzenetére


Geryson
addikt

Most keresgélem én is, pedig 99%-ban biztos vagyok, hogy GTA4 alatt volt valami progi...

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#31467) Kephamos


Kephamos
addikt

Üdv!

MSI 6870 Hawk+Phenom 2 x4 635+4Gb ram-on normális, hogy auto beállítások mellett a benchmarkban 55,6 fps van, játék közben meg 40 alatt van?

(#31468) flash- válasza Geryson (#31466) üzenetére


flash-
veterán

találtam valamit xliwe wrapper.
ezzel az a baj hogy:
feltettem a játékot,patcheltem,aztán még egy dolgot csináltam amit most nem írhatok le.
elinditottam a játékot futott is.
aztán ezt az xliwe wrappert kicsomagoltam a játék mappájába futtattam az exét.
de azóta nem is indul a játék dll fájlt keres...

talán feladom...

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#31469) Mariann294 válasza flash- (#31468) üzenetére


Mariann294
őstag

Hagyd a wrappert......csináld meg ezt.

(#31470) flash- válasza Mariann294 (#31469) üzenetére


flash-
veterán

akkor ha jól értem az xlive mentéssel nem kell foglalkozni?mert azt elfeleljtettem backupolni

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#31471) Geryson válasza flash- (#31468) üzenetére


Geryson
addikt

Jaja, az volt az, így már beugrott! Mondjuk amit Mariann294 belinkelt az is egy tökéletes megoldás lehet!

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#31472) flash- válasza Geryson (#31471) üzenetére


flash-
veterán

megprobalom de már uninstalláltam harmadjára a gta-t:D

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#31473) Mariann294


Mariann294
őstag

Kellene egy kis help. Melyik számít jobb processzornak, nagyjából ugyanazon az áron? Intel vagy AMD? Azért itt kérdezem, mert tudom hogy vannak akik tudják itt, nomeg GTA IV szempontjából lenne érdekes a dolog. Rengeteg helyen istenítik az intelt, azt is szeretnék, de úgy látom hogy ugyanazon az áron nagyon lemarad az AMD-től. Vagy rosszúl látom?

(#31470) flash- : Igen jól érted.

[ Szerkesztve ]

(#31474) Kephamos válasza Kephamos (#31467) üzenetére


Kephamos
addikt

up!

(#31475) Geryson válasza Kephamos (#31474) üzenetére


Geryson
addikt

Este megnézem, hogy mit hoz az én gépem. Igazából a 30-40 FPS bőven elég szerintem, valami 20-at követ le a szemed. Vagy érzed, hogy recés a játék?

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#31476) Kephamos válasza Geryson (#31475) üzenetére


Kephamos
addikt

25-től már folyamatosnak látszik a kép, azonban 60 alatt érzi az ember, hogy nem folyamatos a játék. A cél 60 fps lenne, de 40+ fps-sel megelégednék.

(#31477) hegti válasza Mariann294 (#31473) üzenetére


hegti
aktív tag

AMD, szerintem...

Mikor majd meghalok azt akarom,hogy a sírkövem körül ingyenes legyen a WIFI. Így legalább biztos lenne minden nap valaki aki meglátogat..!:)

(#31478) flash- válasza Kephamos (#31476) üzenetére


flash-
veterán

50es átlagtól már szuperül megy.

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#31479) 7600 GS


7600 GS
addikt

Sziasztok!

Hiányzik már egyik kedvenc karakterem, ezért szeretnék vele játszani cirka 1 év kihagyás után.

A kérdésem az lenne, hogyha felrakom a játékot, akkor automatán patcheli magát, vagy nekem kell letöltenem őket valahonnan? Illetve milyen moddokat ajánlanátok, továbbá autókat hogy lehet berakni a játékba?

Marci

(#31480) intercooler


intercooler
őstag

sziasztok!

Ezzel mit kezdjek? :W :F

(#31481) Geryson válasza 7600 GS (#31479) üzenetére


Geryson
addikt

Patch automatikus és kötelező ha online is akarod nyomni. Egészen pontosan ahogy a LIVE!-ba bejelentkezel, ott írja is, hogy vagy felrakod, vagy felejtős.

Az ajánlott modokra én is kíváncsi lennék! Legalábbis grafikai érdekelne!

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#31482) magaggiiiasd


magaggiiiasd
csendes tag

A jó kis bugos GTA IV. Régebben meg volt csak eladtam :D Elég gyatrán sikerült sztem a PC-s port. A küldiket szerettem azért!! :K

(#31483) Geryson válasza Kephamos (#31467) üzenetére


Geryson
addikt

Nekem 59, azt hittem sokkal több. Minden beállítás max-on, vagy bekapcsolva. Mondjuk akkor is csodálkoznék ha 40 nem lenne elég...

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#31484) Kephamos


Kephamos
addikt

Ha fordítok a kamerán, akkor megáll egy pillanatra. Gyakorlatilag játszhatatlanná teszi a játékot.

(#31485) lmaresz


lmaresz
aktív tag

Sziasztok!
5-6 másodpercenként laggol a játék.. miért???
Ezzel a géppel laggolnia kéne:
Proci: X6 1055t
VGA: Asus HD6950 2Gb
RAM: 8Gb HyperX 1600Mhz

(#31486) Dtomka válasza lmaresz (#31485) üzenetére


Dtomka
veterán

nah nekem is ugyanez a gondom, kb 30-40 fps megvan mert árnyékot lowra rakom...de mikrolagg van....az is igaz a sok másolgatás miatt...kidob az asztalra , hogy hibát észlelt...pffff jó lenne ha már jönne az V rész...

(#31487) #81556480 válasza lmaresz (#31485) üzenetére


#81556480
törölt tag

Nekem is ilyen x6 van, atival full minimumon is voltak mikrolaggok, nvidiával kimaxolva is szebben fut kevesebb fps-el

(#31488) lmaresz válasza #81556480 (#31487) üzenetére


lmaresz
aktív tag

Patcheltem és TÖKÉLETES!

(#31489) _kovi_


_kovi_
aktív tag

sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy 2 éve megvettem a GTA4-et, s most a GTA4 complete csomagot egyben a kiegészítéssel.
Eladhatod a régebbi verziót? Mert akkor dobozosan eladnám az egészet.
Nincs accounthoz rendelve a cd kulcs?

(#31490) rup1u5 válasza _kovi_ (#31489) üzenetére


rup1u5
nagyúr

revoke-old, uninstall előtt és eladhatod.

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#31491) HellGreg


HellGreg
őstag

Sziasztok, valaki segítsen rajtam, steamen megvettem a játékot, és nem tudok menteni. Regisztráltam a social clubba, a windows livebe (angliai címmel), de játék előtt nem tud kapcsolódni a win live-hez és azt írja, a régióm nem támogatott. Így most kidobott pénz, vagy mit csináljak?

(#31492) _kovi_ válasza rup1u5 (#31490) üzenetére


_kovi_
aktív tag

Köszi szépen! :)

(#31493) rinsz válasza BMWFan (#31050) üzenetére


rinsz
tag

Elvileg menni kell igen.

Ha privátot írsz, akkor azt is írd oda mi után érdeklődsz!

(#31494) csaba951 válasza HellGreg (#31491) üzenetére


csaba951
veterán

Engem csak a single game része érdekel (simán csak végig akarom játszani a történetet). Szerencsére ehez nem kell bejelentkezni a RosckStar Social Club-ba, csak egy Windows Live local profilt kellett létrehozni, és máris tudnak menteni a Live-os játékok.

Elismerem, így kimarad az életemből a játékok online multiplayer része, de ez engem nem érdekel.

[ Szerkesztve ]

(#31495) Teasüti


Teasüti
nagyúr

Sziasztok!
Volna egy kis problémám, nevezetesen, hogy hosszú idő után újra indítanám a játékot, ami steam-ről származik és nem indul el. Se hibaüzenet, semmi. Egyszerűen csak pörög egy percig a vinyó, aztán már nem tölt tovább. Task manager-ben sem látom az process-t, alkalmazásnak nyoma sincs. Csak a steam.exe látható. Odáig jutok, hogy Social club/Play offline, aztán ennyi volt. :Y
Próbáltam integritást ellenőrizni, letöröltem, újra letöltöttem, se mod, se trainer, semmi nincs rajta, csak a csupasz játék.
Mi lehet az oka?

Köszi!

(#31496) csaba951 válasza Teasüti (#31495) üzenetére


csaba951
veterán

Nekem pont ugyanez a verzióm van, és gond nélkül működik. Ha ez az egy Live-os program van a gépeden, akkor töltsd le és telepítsd a legújabb Games for Windows klienst innen.

Lehet, hogy amit alapból fölrak a játék az már régi verzió, és valami miatt a frissítést sem tudja megcsinálni.

(#31497) Teasüti válasza csaba951 (#31496) üzenetére


Teasüti
nagyúr

GFWL frissítés kellett, köszi! :)
(Igazán telepíthetné a Steam is helyettem! :((( )

[ Szerkesztve ]

(#31498) csaba951 válasza Teasüti (#31497) üzenetére


csaba951
veterán

Telepíti is, csak azóta már van újabb verzió. Valami miatt viszont a GFWL kliens nem tudja magát frissíteni az új verzióra. Ez az MS hibája, nem a Steam-é. Ha DVD-n lenne meg a játék, akkor az azon lévő GFWL kliens is régi, nem az éppen aktuális változatot találnád meg rajta.

Esetleg még a RockStar készíthetett volna egy új telepítő készletet. Viszont ezt összeállítani és tesztelni pénzbe került volna nekik. Nem akartak erre költeni. Úgy döntöttek inkább, hogy a help desk majd tájékoztatja az új verzió telepítésének szükségességéről a vásárlókat. Nekik ez volt a legköltséghatékonyabb megoldás.

(#31499) Puma K


Puma K
veterán

Hali!

Modokat (leginkább autók) tudok telepíteni az eredeti Steam-es GTA-hoz (alap és kiegészítő)?

Üdv
Puma

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#31500) intercooler válasza Puma K (#31499) üzenetére


intercooler
őstag

Persze, minden gond nélkül :K

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA IV (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.