Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA IV (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:47:21

LOGOUT.hu

Mit jelent az Amerikai Álom napjainkban? Niko Bellicnek, az európai emingrásnak a reményt, hogy meg tud menekülni a múltjától. Unokabátyjának Romannak az álmot, hogy együtt megcsinálják a szerencséjüket Liberty Cityben, megnyitva az utat a lehetőségek országába.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31201) #81556480 válasza Varázslóó (#31200) üzenetére


#81556480
törölt tag

gondoltam hogy ezt fogod kihozni az egészből mert neked csúcs géped van, el is hiszem hogy viszi szépen de én nem ezt mondtam.

hanem hogy a BEÁLLÍTÁS nem túl szép, néhol túl fényes, nem realisztikus. Attól még lehet millió fps-ed maxon , szerintem tuti lehet még faragni rajta hogy szebb legyen ! :U

Nemtudom én min láttam csak jutubon nézegettem régebben sok modolt gta videót.

(#31202) Varázslóó válasza #81556480 (#31201) üzenetére


Varázslóó
senior tag

Jah értem, ha már így írod :) vágom.... igen fényes... mert az árnyék és a fény jobban van beállítva .. szóval lehet fényes... de csak délután ilyen fényes amikor süt a nap.... többi napszakba nem... az első és 2. videó más napszakba van :) persze videó mást add vissza :K
persze meg az nem géptől függ , 1000 féle mod van.... mindenkinek más tetszik...
nehéz olyat alkotni , ami mindenkinek etalon :D

[ Szerkesztve ]

► Ryzen 9 5900X (ARCTIC Liquid Freezer II 420 (V.7) + Artic MX-5) ► EVGA RTX 3080Ti Ultra 12GB GDDR6X ► Samsung 990 1TB Pro Raid 0 ► 2x16GB G.Skill Tri Z Neo DDR-4 32GB/4000 CL16-16-16-34 + ►ASRock X570 Steel Legend / ► 60TB HDD / ► Be quiet Pure Power 12 M 1200W 80+ Gold ► Creative Sound AE-9

(#31203) #81556480 válasza Varázslóó (#31202) üzenetére


#81556480
törölt tag

Ja ja ez is igaz, nehéz olyan beállítást találni ( talán nincs is ) ami tökéletes éjszaka és nappal is ! ( érdekesség: nekem ice2.0-val csak nappal volt! nem sötétedett be sose! le is szedtem.. )

(#31204) colos@@


colos@@
csendes tag

Sziasztok!

Egy olyan segítséget szeretnék kérni tőletek, hogy egy embertől venném meg a GTA IV-et. Na most ha ez a példány egyszer be lett regisztrálva akkor én még tudom utána regelni más e-mail címre?
Olvastam az első hsz-t, hogy mi a szitu, ha nem áll fenn az a 10 regisztráció visszavonás nélkül akkor elméletileg okés a dolog. Előre is köszönöm.

(#31205) #81556480 válasza colos@@ (#31204) üzenetére


#81556480
törölt tag

Akárhányszor lehet telepíteni, ha uninstall előtt revokolva van( uninstallkor felajánlja, de külön is el lehet indítani a programot) . HA csak simán letörölgetve akkor 10 alkalom után ugrott a cucc. Így NO multi. Én is használtan vettem, azóta is működik :) Előtte jól meg kell kérdezni !

Ja és a GFLW-be games for windows live.. regisztrálás az más, oda kell neked regisztrálni, hogy legyen fiókod, online módban való játékhoz be is kell jelentkezni, kell internet kapcsolat. Ez nem egyenlő a serialnak a revokolásával :C Vagyis valahogy így van..

[ Szerkesztve ]

(#31206) colos@@ válasza #81556480 (#31205) üzenetére


colos@@
csendes tag

Tehát ha ez a termék be lett regisztrálva egy LIVE fiókba, akkor csak azzal a fiókkal lehet multiba játszani?

szerk: Az én saját LIVE fiókomba is beregelhetem ezt a terméket annak ellenére, hogy az övébe is be van?

[ Szerkesztve ]

(#31207) #81556480 válasza colos@@ (#31206) üzenetére


#81556480
törölt tag

Be hát ! feltelepíted, te regisztrálod magad szépen ahogyan az ELSŐ HSZ-ben le van írva ( annyi kiegészítéssel hogy már magyarországot is választhatod , mert támogatott ) és kész.Ha vagy már regisztrálva a liveba akkor szerintem működni fog azzal is. Ha nem volt még 10x revokolás ( szerződés visszavonás) nélkül telepítve a játék, akkor működni fog minden kafául. NEked csak a serial fog egyezni az előző tulajéval, mivel tőle vetted, :D De teljesen új saját regisztrációt kell csinálnod ( ha nincs) :C Remélem érthetően fogalmazok, bár már le vagyok zsibbadva :U

[ Szerkesztve ]

(#31208) colos@@ válasza #81556480 (#31207) üzenetére


colos@@
csendes tag

Teljesen korrekt! Köszönöm a segítségedet

Szerk: Minden okés, megértettem mindent :D Köszi még1x :))

[ Szerkesztve ]

(#31209) #81556480 válasza colos@@ (#31208) üzenetére


#81556480
törölt tag

közben szerkesztettem mert mire leirtam te is változtattál rajta :DDD

(#31210) Thermaltake


Thermaltake
tag

Sziasztok!

Eredeti játékkal játszom(játszanék), és eddig úgy nézett ki ez lenne az első GTA, a mit sikerülne végig játszani (nem 100%-ig, hanem főszálat)
A helyzet: kb61-61%-nál járok, és az utolsó küldetés ha jól emlékszem " Gyémántok egy baráttól"-nevű volt.
A probléma: nincs aktív küldetésem, maximum piálni, meg biliárd stb.. tudod elmenni a "haverokkal", de telefonon senki nem ad semmi, mindenki ki van kapcsolva nappal is és este is.
ami nem "pálya tartozék ikon" az a Smithi (vagy kicsoda) garázsa , neki lehet lopni pár tucat járművet, de persze ott sem nyílik fel az kapu. (meg nem is tudok a z emberrel beszélni(telefonon).
megjegyzés: NEM csaltam,semmit sehol.
A kérdés: Van-e valakinek tippje, ötlete esetleg járt-e más is hasonlóképp?
Mitől lehet ez? tudo még játszani a főküldetéssel.
ui.: arra gondoltam hogy elhanyagoltam a barátaimat leesett az "barátsági" szint van akinél 30%-körülire is. Azóta 3 hete(kevés időm van játszani) azzal foglalkoztam hogy ezt a %-ot mindenkinél legalább 70%-ig vissza állítsam.
Egyszer Packie felhívott de csak piálni.
Se munka , se aktív küldetés ikon a map-on.Telefon hívásra nem reagál senki, ki vannak kapcsolva, vagy üzentet rögzítő stb...
Várom a segítő válaszokat. :R
üdv.:
Thermaltake

(#31211) #81556480 válasza Thermaltake (#31210) üzenetére


#81556480
törölt tag

Itt már járt így egy kolléga. Nemtudom mi lett rá a megoldás. De ha növeled a %-okat szerintem előbb utóbb bead valamit.

(#31212) Thermaltake válasza #81556480 (#31211) üzenetére


Thermaltake
tag

Köszi!
Gondolod? :F sehol nem olvastam, hallottam ,hogy szükséges a végigjátszáshoz a 99%-os barátsági kapcsolat bármelyik emberrel.
:R
Esetleg valami más? ja fel van patchelve amúgy asszem a legutóbbival 1.7 vagy 0.7 valami ilyesmi már elfeljtettem február óta(akkor tettem fel)
Más véleményét is olvasnám! :U :K
Köszi még egyszer.

(#31213) #81556480 válasza Thermaltake (#31212) üzenetére


#81556480
törölt tag

Hát nekem sincs és nem is volt ( most játszom másodszor) 99%on, hanem csak mindig csinálom ha felhívnak :U Elsőre cheateltem, most tisztán akarom 100% ig végigtolni. Eddig haladok szélben 50 körül járok. Hány százaléknál is jársz?

(#31214) flash-


flash-
veterán

sziasztok

GTA IV el játszok,1.07 es patch,magyarosítás fent van.

Az lenne a kérdésem hogy miért csak akkor van benne minden a képernyőben(ha a menübe belépek)ha a 4:3 as képarányt választom?
pedig a monitorm 16:9 es.

ötlet?mit lehet tenni ezellen?

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#31215) Thermaltake válasza #81556480 (#31213) üzenetére


Thermaltake
tag

jelenleg 65,40%- brucie, packie, little Jacob, dwayne: már mindenki 80% vagy afelett van, küldetés továbbra se semmi.
az utolsó neve: gyémántok egy baráttól
töröljem le? enniy volt?a végjátszásokat olvasván még elég "sok" küldetés lenne hátra a történet végigjátszásához.
mi a *zar van?
:B

(#31216) Mr.Csizmás válasza Thermaltake (#31215) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

az alap sztori csak 60-70% körül ad :) van egy csomó mellékküldetés, meg achik is.

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#31217) Thermaltake válasza Mr.Csizmás (#31216) üzenetére


Thermaltake
tag

Igen- ezt is tudom (már),
de...mint írtam nem hívott fel senki, nem is vette fel a telt senki (csak max piálni meg zabálni stbb..) lehetett velük elmenni. :-(
a lényeg hogy nem adtak már küldetést, de az utolájra megcsinálta gyémántos volt, tehát onnanm ég jócskán lett volna mit csinálni az alap sztorival...
vajon mi lehett a problem?
nem csaltam

(#31218) dangerzone


dangerzone
addikt

Sziasztok.
Az mitől lehet, hogy minimum grafikán is szaggat a játék? Nem folyamatosan szaggat, hanem 5 másodpercenként be-be röccen, amúgy meg 60 fps. 5830-am van 3,2ghz-ra húzott i5 750-nel.
Valaki tapasztalt már ilyet?

[ Szerkesztve ]

(#31219) #81556480 válasza dangerzone (#31218) üzenetére


#81556480
törölt tag

Nekem HD5750-el FULL minimumon is beszaggatott néhol, amugy megvolt az átlag 60 FPS. NVIDIA-kártyán érezhetően simábban megy a játék (persze szerintem ez kiskártyáknál jön ki lényegesebben )

Thermaltake: nem tudom mi lehet a gond sajna, pedig mondom már te vagy kb a 3. ember akinek ilyen problémája van. Online módban játszol? esetleg próbálj itt a fórumban visszakeresni hátha megtalálod mi volt a megoldás. Én tavaly szeptember óta vagyok itt jelen és azóta két ilyen eset is volt. Nem kell sokat keresni :K

(#31220) dangerzone válasza #81556480 (#31219) üzenetére


dangerzone
addikt

Érdekes. Felhúztam 4 ghz-ra a procit, meg a kártyán is húztam úgy 15%-ot. De ugyanúgy csinálja.
Magában nem lenne gáz, mert fraps-szal nézem, és 40 fps-re esik vissza a 60-ról. Csak hogy azt nem folyamatosan, hanem egyből, bumm. Ezért zavaró annyira.

(#31221) #81556480 válasza dangerzone (#31220) üzenetére


#81556480
törölt tag

:F érdekes. Patchek fentvannak? legújabb ati driver?

(#31222) dangerzone válasza dangerzone (#31220) üzenetére


dangerzone
addikt

Na de itt mégis asszem más probléma lesz.

Akkor esik csak vissza az fps , ha a kormányt mozgatom. Ha a kocsi fölé zoomolok, ami áll, és úgy mozgatom a kormányt, akkor is visszaesik az fps. Hm.

Jah, patch az lehet nem ártana. Csak lusta voltam ilyenekkel tölteni az időm. Haveromtól kölcsönkértem, mert én még nem játszottam vele. Aztán gyorsan feltoltam.

[ Szerkesztve ]

(#31223) #81556480 válasza dangerzone (#31222) üzenetére


#81556480
törölt tag

Akkor szerintem próbáld feltenni a legújabb patchet :K

(#31224) hegti válasza Thermaltake (#31210) üzenetére


hegti
aktív tag

internet kávézóban voltál-e már?
van még 11 küldetés: [link]

[ Szerkesztve ]

Mikor majd meghalok azt akarom,hogy a sírkövem körül ingyenes legyen a WIFI. Így legalább biztos lenne minden nap valaki aki meglátogat..!:)

(#31225) #81556480 válasza hegti (#31224) üzenetére


#81556480
törölt tag

Ott kapja az autólopásos küldiket, de az úgytudom nem kell a főszálhoz. Vagy kap mást is? Én mindig minden levélre válaszolok , amikor betérek időnéként. :K

(#31226) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

vörös ég buggal mit lehetne kezdeni? :U

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#31227) #81556480 válasza Mr.Csizmás (#31226) üzenetére


#81556480
törölt tag

Ezt próbáltad már ?

[link]

Van valami mod fent amiért kijött a bug ?

Amúgy már a sírás kerülget, két hete nem GTA-zhatok mert rossz a gépem. És még kitudja meddig nem is lesz jó :(

[ Szerkesztve ]

(#31228) Mr.Csizmás válasza #81556480 (#31227) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

ja, ice2 :D

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#31229) #81556480 válasza Mr.Csizmás (#31228) üzenetére


#81556480
törölt tag

Nekem ice2-vel nem volt éjszaka :Y

(#31230) Mr.Csizmás válasza #81556480 (#31229) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

nekem van, és qrvaszép, csak éppen van hogy bepirosodik, krvnnyát :D

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#31231) flash-


flash-
veterán

16:9 nél mégis kilóg a kép egy része.miért?pedig 1080p ben játszom

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#31232) flash-


flash-
veterán

amúgy mire jó randiztatni michelle-t?
mi előny lehet abból ha elviszem mindig randizni?
mert semmi értelmét nem látom...

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#31233) Vigneau


Vigneau
félisten

Ahoj!

HD 7850-el nyúzza már a játékot valaki? Milyen beállításokig sikerült eljutni Full HD-ban? Pár szösszenetet már olvastam a VGA topikban, gondoltam itt is feldobom a kérdést. :K

Vigi

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#31234) Thermaltake válasza #81556480 (#31225) üzenetére


Thermaltake
tag

Kedves hegti és LaciCRM!

voltam még "otthon" is netezni, levelekt olvasni, híreket stb...
tegnap meguntam hogy 3 hete stagnálok a játékban így letöröltem, nagyon tetszett minden a játékban, de ez a 3 hete tartó *zarakodás ....ez nem.
offline módban játszottam amúgy.nem tudni mi lehetett a problem de...már letöröltem. :(((
üdvözlettel:
Thermaltake

(#31235) Mr.Csizmás válasza Thermaltake (#31234) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

valakit fel kell hívni, vagy emailben.... :U

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#31236) dangerzone válasza dangerzone (#31220) üzenetére


dangerzone
addikt

Na, az 1.07-es patch segített. Nem mondom, hogy maxon fut, de 1440x900 mediumon, 30-as view distance-val megvan a 60 fps. :)

(#31237) Johnny Cage válasza dangerzone (#31236) üzenetére


Johnny Cage
addikt

fura, mert az az egyik legrosszabb patch.. az 1.03-1.04 a leggyorsabbak.

(#31238) #81556480 válasza Thermaltake (#31234) üzenetére


#81556480
törölt tag

:(

(#31239) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

sziasztok
valamelyik youtube videón láttam, hogy van valami mod, amivel játék közben lehet kapcsolgatni kismillió dolgot.. időjárást pl, egy külön menüben
mi ennek a neve?

(#31240) Vigneau válasza FoxiestFox (#31239) üzenetére


Vigneau
félisten

Most hogy mondod, engem meg egy kilométeróra érdekelne, már ha van. Most épp a VC-nél használok hasonlót, ott egy csík pluszban jelzi a kocsi állapotát is. :K

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#31241) FoxiestFox válasza Vigneau (#31240) üzenetére


FoxiestFox
félisten

olyan is volt ugyanezen a videón
csak már nem találom

(#31242) flash-


flash-
veterán

sziasztok

GTA IV ben van a burice akinek van a helikopter.
azt írja a leírás hogy 75%os haverság felett bármikor lehet hivni helikptereztni.
na de hogy kell hivni ha helikopterrel akarok eljutni valahova?
csak mert ha a telefonálásnál arra megyek hogy helikopter akkor sokszor fel sem veszi.vagy beszól hogy hívjam később..

na akkor hogy is van ez?

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#31243) bpx válasza flash- (#31242) üzenetére


bpx
őstag

én úgy emlékszem Brucie-nál a helikopterezés azt jelenti, hogy este beültök 2 csajjal a háztetőn egy helikopterbe, mentek egy kört a város körül aztán visszaviszed őket
nem pedig azt, hogy bármikor kapsz egy helikoptert telefonhívásra, hogy azzal közlekedj

(#31244) Johnny Cage válasza bpx (#31243) üzenetére


Johnny Cage
addikt

ha haverok vagytok, ez brucie specialitása, hogy érted megy egy helikopterrel.. sok értelme nincs, inkább csak látványos.

(#31245) Dr. Akula válasza Johnny Cage (#31244) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Ja, kb. annyit ér mint a Roman taxija. Little Jacob meg Kiki ér vmit, meg talan Dwayne se total szar, de a többi haver nem ad semmi értelmeset.

(#31246) flash-


flash-
veterán

najo de hogy kell hívni bruce-t hogy értem jöjjön helikopterrel,és hogy kell romannak szólni hogy jöjjön értem taxival?

mert bulizni,inni el tudom őket hívni de ezket nem tudom hogy kell megcsinálni pedig a haverság velük majdem 100%

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#31247) Dr. Akula válasza flash- (#31246) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Telefon, és Romannal Taxi, Brucienél Chopper. Legalabb 75% haversag kell hozza.

(#31248) flash- válasza Dr. Akula (#31247) üzenetére


flash-
veterán

bruice nál minden van csak chopper nincs.
van helikopter,verseny,stb...
na mind1
ez számomra rejtély..

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#31249) Dr. Akula válasza flash- (#31248) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Akkor nem vagy haver vele. Brucienal 2 féle helikopteres van: Chopper és Heli Ride, egyik a bónusza, a masik meg a haverkodas.

(#31250) flash- válasza Dr. Akula (#31249) üzenetére


flash-
veterán

pedig 75% felett vagyok vele.lehet hogy az 1.7 es patchnál másképp van...másra nem tudok gondolni
vagy történetben még nem jött el a dolog

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA IV (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.