Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA IV (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:47:21

LOGOUT.hu

Mit jelent az Amerikai Álom napjainkban? Niko Bellicnek, az európai emingrásnak a reményt, hogy meg tud menekülni a múltjától. Unokabátyjának Romannak az álmot, hogy együtt megcsinálják a szerencséjüket Liberty Cityben, megnyitva az utat a lehetőségek országába.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31501) Teasüti


Teasüti
nagyúr

Miért van az, h ha csak egy "ártatlan" simple native trainert felrakok, akkor a kocsi irányítása nélkül nem tudok célozni? Csak akkor hajlandó lőni, ha nyomom a gázt, stb.
Legalábbis ez volt eddig, most egyelőre teljesen szűz GTA van fent.

Más: GFWL email címemet meg tudom változtatni? bugmenot.com-os címmel regisztráltam be a gta-t annó, ami egészen addig nem is volt gáz, amíg meg nem szűnt az az oldal. :(

Az a baj, h két példányom van két eltérő címen (az elsőt annó még egy Gears of War kulccsal aktiváltam, mikor még lehetett ilyet) és már belekavarodtam, már azt se tudom milyen accocuntokat használtam. De az egyiket odaadnám ismerősnek, h ő is tudjon multizni.
Szóval van vmi lehetőség, h email cím pontos ismerete nélkül felderítsem a fiókjaimat?
Meg a jelszavam se ismerem. :C Azt is egyszer elfelejtené a GFWL, akkor szopóka lenne. :DDD

Vagy tudok olyat csinálni, h a Steam-es verzióhoz kapott kulccsal készített GFWL fiók helyett a legális Steam-es verzióban a régi félhivatalos (tört játék + eredeti account) GFWL accountommal lépjek be?

Köszi!

(#31502) Puma K válasza intercooler (#31500) üzenetére


Puma K
veterán

Ha módosítottam az autókat, és felmegyek online akkor nem lesz problémám?

Csak azért kérdem mert mikor még 2010 környékén aktívabban játszottam. Volt olyan nem egyszer, hogy online voltam különböző szervereken, és akinek módosított autói volt annak bugolt. Még pedig úgy, hogy a kicserélt autót irányította, ami körül 3-4-5 azonos fajtájú autó volt és azok csapkodtak, pörögtek össze-vissza.

Meg van egy mod, amit a numerikus gombokkal lehet irányítani (autójavítás, autó spawn, időjárás változtatás, stb) azt is lehet eredeti GTA-hoz használni?
Mert mintha azt hallottam volna, hogy a Rockstar titlja a módosításokat, és ha játék indítás elött talál bármi módosítást akkor azokat eltünteti és visszaállítja az eredeti fájlokat.

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#31503) Pepsikutya


Pepsikutya
csendes tag

Nekem bejõtt :)

Pepsikutya

(#31504) Teasüti válasza Puma K (#31502) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Módosított fájlokkal nem multizhatsz.
Meg lehet oldani, de ezzel elcseszed mások játékát és idejét.
(Persze azokra a szobákra, ahol csak ilyen kis vérpistikék vannak, ott nyilván nem érvényes.)

Amire gondolsz az a simple native trainer. Jó móka elsőre, aztán tönkreteszi a játékot szvsz - minden kihívás már nem kihívás többé.
Amúgy lesz tőle egy olyan bug (hacsak ki nem javították már), hogy irányítás nélküli kocsiból nem tudsz lőni. Nem mutatja a célkeresztet egyszerűen, csak ha nyomod a gázt, stb.

Vígan megy a játék tőle, a fájlokat csak multi előtt ellenőrzi.

Más:
Most voltam fent újra a sima gta 4-el online, kb 2 szobát találtam összesen.
Elkeserítő. :(
Remélem eflc-ben még azért vannak játékosok.

[ Szerkesztve ]

(#31505) intercooler válasza Puma K (#31502) üzenetére


intercooler
őstag

online már nem igen játszok, szóval erre nem tudok válaszolni :( singleben semmi gond. van bent pár kocsi, enb textura pack.

(#31506) Puma K válasza Teasüti (#31504) üzenetére


Puma K
veterán

Mikor megjelent PC-re a GTA IV akkor mindenféle csalás nélkül 3x játszottam ki, meg kicsit multizgattam is. Nagyon megfogott a játék és még most is és játszanám ezerrel, de sajnos ebben a melegben nem akarom kinyírni a laptopomat.

Köszönöm az infókat!

(#31505) intercooler :

Köszönöm neked is az infót!

Még egy kérdésem lenne hozzátok illetve bárki máshoz aki tud válaszolni! :)

Pl:
Az Admiral helyett akarok betenni egy Mercedes-Benz GL450 Brabus-t, szóval amiatt, hogy egy sima személygépkocsi helyett egy terepjárót teszek be nem lesz gondom?

Valamint van egy cserélt autó (Audi Q7) ami hátsó kerék meghajtásos, azt én át tudom írni összkerékhajtásosra? Hol és mit kell átírnom, hogy mind a 4 kerék hajtson?

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#31507) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Tolja innen valaki Xbox 360 kontrollerrel a játékot?!

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#31508) csaba951 válasza Bjørgersson (#31507) üzenetére


csaba951
veterán

Már nem. Pont szombaton végeztem vele. Azért kérdezz nyugodtan! :)

(#31509) Bjørgersson válasza csaba951 (#31508) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Az lenne a kérdésem, hogy az X és Y koordinátákat is fel lehet-e cserélni a kameránál.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#31510) intercooler válasza Puma K (#31506) üzenetére


intercooler
őstag

Az Admiral helyett akarok betenni egy Mercedes-Benz GL450 Brabus-t, szóval amiatt, hogy egy sima személygépkocsi helyett egy terepjárót teszek be nem lesz gondom?

Nem hinném, nekem monster van bent nem is tudom mi helyett ;] a lényeg hogy jóval nagyobb mint az eredeti.

Valamint van egy cserélt autó (Audi Q7) ami hátsó kerék meghajtásos, azt én át tudom írni összkerékhajtásosra? Hol és mit kell átírnom, hogy mind a 4 kerék hajtson?

Ebben segíthet ez: [link] [link]

A lényeg hogy a szerkesztőbe, DriveBias-nál átírod 1.0 ez elvileg 4WD hozzá teszem még nem csináltam ilyet. Sok sikert.

(#31511) csaba951 válasza Bjørgersson (#31509) üzenetére


csaba951
veterán

Nem lehet ilyet csinálni! Kizárólag az Y irányt tudod inverzként beállítani. Ennyi.

(#31512) _kovi_


_kovi_
aktív tag

Sziasztok!

Van valakinek ilyen jellegű tapasztalata, hogy ha feltelepítem a játékot, installálom a legfrissebb patch-et /1.0.7/ és csak felvillan a kurzoron a cd korong jelzése és nem indul el a játék. Már megpróbáltam úgy is hogy sorban felrakom 1.0.4-től 1.0.7-ig. De úgysem jó. :(
Lehet hogy valami más kell neki, C++ ból felraktam a legújabbat, de már más ötletem nincs.
Konkrétan ilyen jellegű hibára nem találtam infót google-ban.
Természetesen eredeti a játék!

(#31513) csaba951 válasza _kovi_ (#31512) üzenetére


csaba951
veterán

Próbáld meg ezt, hátha segít!

(#31514) Bjørgersson válasza csaba951 (#31511) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Akkor felejtős. A fájlok között nem lehet valahogy össze turkálni hogy mindkettőt lehessen? :F

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#31515) Teasüti válasza _kovi_ (#31512) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Nekem is ez volt, Gfwl frissítés megoldotta.

(#31516) Teasüti


Teasüti
nagyúr

Hidraulikát be lehet kapcsolni vhogy állandóra? H ne ugrándozzon a kocsi, hanem emelje meg a hasmagasságot.

(#31517) albert8


albert8
addikt

Helló
Egy olyan kérdésem lenne, hogyha azt irja, hogy /gta4 műkdése leállt/
akkor mi a teendő? :))

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#31518) intercooler válasza albert8 (#31517) üzenetére


intercooler
őstag

Semmi mást? semmi hiba üzenet? elindul újra?

(#31519) csaba951 válasza albert8 (#31517) üzenetére


csaba951
veterán

Nekem kizárólag akkor csinálta, ha taxival mentem valahová. Ilyenkor váltogatom a kameranézeteket, vagy éppen "forgolódok" a taxiban. Pár perc után mindig fagyott tőle a játék. A megoldás az volt, hogy az úti cél megadása után rögtön oda kellett ugorni a cél állomásra (kiírja a bal felső sarokba, hogy mit kell hozzá megnyomni).

(#31514) kovy29
Passz! Soha nem szerkesztettem a GTA fájlait, nem volt rá igényem. :)

(#31520) Bjørgersson válasza csaba951 (#31519) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Értem, azért köszönöm a segítséget. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#31521) albert8 válasza intercooler (#31518) üzenetére


albert8
addikt

Nem tudom sajna pontosan, mer tnem nálam van a gond, én csak segiteni próbálok.
Azt mondta haver, hogy amikor elinditja a game-et utánna dobja ki 1-2 perc után.Még talán a menüben. Most viszont megpróbáltattam vele offline profillal. Lehet nem is csinált eddig profilt. :U Úgy viszont megy azt mondta.

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#31522) tomeedey


tomeedey
csendes tag

Hali mindenki!

Két napja keresgélem de nem találtam konkrét megoldást a problémámra. Valaki találkozott már a következővel?

A game elindul minden pöpecül működik gyönyörű grafikával, ám 40-80 másodperc után 40 és 11 fps körüli értéken ugrál olyan 3-4 mp-enként. 4mp-ig 40fps, utána 4 mp-ig 11 és felváltva megadott időközönként. Fraps-al ellenőrzöm a másodpercenkénti képeket. 1.0.3-tól 1.0.7ig minden patch-t kipróbáltam. Nvidia panelon nincs élsimítás bekapcsolva, minden a teljesítményre van optimalizálva, de szerintem máshol van gond.

Konfig:
Y570 Lapi, i3, 4GB Ram, gt555m 1Gb. Win7 64bit, a GTA IV 1.0.7 patchelt.

Mi lehet a megoldás?

(#31523) Teasüti


Teasüti
nagyúr

Egész este kutattam, de nem jutottam sokra. Nincs infó és magyarázat a .dat fájlok tartalmához.
A célom, hogy a Swat teherautó golyóálló szélvédőjét ráhúzzam másik járműre.
De nyomát se találtam ennek a tulajdonságnak. :(
Tudja vki, hogy mi a titka annak a szélvédőnek?

Egy apró utalást találtam neten a GLASS_STRONG bejegyzésre a materials.dat fájlban, de elképzelésem sincs és konkrétan SEMMIT nem találtam arra vonatkozólag, hogy a járművekhez miként rendeli hozzá a játék ezeket az anyagokat.
Megnéztem ZModeler-ben is azt a teherautót, összehasonlítva másik járművel, de nincs eltérés model szinten - ugyanaz az anyag van beállítva a szélvédőkre. Viszont ha nem a jármű modeljéhez van hozzárendelve az az egyedi üveg, akkor hol??

Egyáltalán foglalkozik itt vki moddolással?
Én nem, ezért nem értek hozzá, de visszatérő vágyam, hogy golyóálló autóval randalírozhassak a sorozatban. :)
Nem, a Simple Native Trainer adta lehetőség nem jó. Nem elég szofisztikált. Meg át is tudnak lőni az üvegen, még ha abban nem is esik kár.

(#31524) BMWFan


BMWFan
aktív tag

Ezzel a hibával szembesültem amikor a CD kulcsot regisztrálni akartam a LIVE-ban:

windows live 0x80070005

Valami ötlet? :O :F

(#31525) csaba951 válasza BMWFan (#31524) üzenetére


csaba951
veterán

Első találat a Google-ban! :)

Röviden, ez jogosultság probléma. Futtatás rendszergazdaként...-tal indítsd el a GFWL-t, és próbáld meg újra.

(#31526) BMWFan válasza csaba951 (#31525) üzenetére


BMWFan
aktív tag

Ezt én is megtaláltam,de sajnos nem vagyok valami jó angolos,hátha itt :U

Tehát a CD kulcsnak semmi köze hozzá?

Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#31527) csaba951 válasza BMWFan (#31526) üzenetére


csaba951
veterán

Első ránézésre semmi. Arra egy "normális" hibaüzenetet kapnál.
Tedd fel innen a legújabb GFWL-t, futtasd rendszergazdaként, és próbáld újra regisztrálni a kulcsot.

Esetleg használtan vetted, hogy kulcs problémára gyanakszol?

(#31528) BMWFan válasza csaba951 (#31527) üzenetére


BMWFan
aktív tag

Sajnos nem segít.

Az lehet hogy a steam bekavar? Mert ott is megvan a játék,meg dobozosan is.
Mert anno ott is ugyanez a hibaüzenet fogadott,ezért próbáltam a dobozosat felrakni.

[ Szerkesztve ]

(#31529) Puma K válasza intercooler (#31510) üzenetére


Puma K
veterán

Köszi szépen az infókat!

Üdv
Puma

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#31530) csaba951 válasza BMWFan (#31528) üzenetére


csaba951
veterán

A kettőnek különbözik a DRM-je. A Steam-es tutira működik, ha a letöltés után telepíted a legújabb GFWL-t.

Esetleg uninstalláld mind a kettőt, és a registry-ből is gyomláld ki kézzel a GTA IV bejegyzéseket. Majd simán mehet a Steam-es véltozat fel a gépre, utána meg a legújabb GFWL.

Ha nem megy akkor a "Submit a ticket"-re kattintva nyiss egy hibajegyet a RockStar-nál.

(#31531) BMWFan válasza csaba951 (#31530) üzenetére


BMWFan
aktív tag

Köszönöm! :R

(#31532) Teasüti válasza Teasüti (#31523) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Megoldottam: :))
[link]

(#31533) Debilon


Debilon
addikt

hali!

steam-es GTA IV-em van, játék elindul rendben és mikor a választóképernyőn (ahol a GTA IV, Sign in és a Quit van) rányomok, hogy sign in, a játékon belül akkor a gfwl kéri a cd kulcsot (anélkül tovább sem enged) beírom a key-t, és kiírja hogy nem érvényes

mit lehetne ezzel kezdeni?

[ Szerkesztve ]

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#31534) csaba951 válasza Debilon (#31533) üzenetére


csaba951
veterán

Próbálkozz a RockStart support-tal. Nem sok esélyed van, gyakorlatilag vehetsz egy másik kulcsot, és akkor majd beenged. Esetleg hozz létre a GFWL-ben egy offline profilt, hátha ott elfogadja.

Itt most akcióban viszonylag olcsón vehetsz új kulcsot. Nem Steames, viszont a GFWL garantáltan elfogadja.

Ha eszedbe jutnak annak a GFWL fióknak az adatai amivel használtad, akkor azzal is fog működni. Ekkor nem kell újat venned.

[ Szerkesztve ]

(#31535) Puma K válasza Teasüti (#31532) üzenetére


Puma K
veterán

Nagyon jó!

Csinálnod kéne valami páncélozott Audi A8, BMW 7 féle autót :))

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#31536) Teasüti válasza Puma K (#31535) üzenetére


Teasüti
nagyúr

A másik mókás dolog az lenne, h legyengíteni a robbanásokat, hogy ugyan kárt tegyenek a kocsiban, de ne semmisítsék meg azonnal. Erre egyelőre ötletem sincs.
EFLC-ben az APC pl kibír három RPG-t is, mielőtt felrobbanna. Ötlet, h ez miként működik?

Per pill nincs fent az EFLC, de talán ott bevezettek egy új anyagot a tank páncéljához. Ha így van, akkor nem tart semeddig páncélozott kocsikat kreálni.

Másik meg, h ez sztem csak single-ben működik. Vhol láttam magyarázatot a moddolt kocsikkal való multizásra és vmi olyasmi rémlik, hogy a golyóálló kocsid azért nem működik neten, mert a támadó gépe helyben kalkulál az autóval az ő példánya szerint és ... innen ködös, de talán úgy volt, hogy neked már csak a sebzés tényét küldi el a játék.

[ Szerkesztve ]

(#31537) mmat3


mmat3
tag

Mért szaggatnak a GTA-k a gépemen?
A gta iv például teljesen minimumon (800x600 , minden offon vagy ha az nincs lowon) 11.36 fps lett a benchmarkban. A gta san andreas-sal is csak 640x480-ban úgy hogy minden a minimumon van tudok csak normálisan játszani, pedig pl. a Dirt3 rendesen megy 1440x900, 4xaa , high és ultra keverve a minimum 27fps lett?A rage is 50-60fps körül megy, textúrahibák is alig vannak. Ennél még a régi gépemen is jobban ment a san andreas(2.66ghz celeron,1gb ddr1 ram, radeon hd3450 512mb agp, xp,de win7tel is!)A mostani gépem:
AMD Athlon 2 x4 640 3GHZ
Radeon HD 5570 1gb ddr3 asus
4gb ddr3 ram
asus m4n68t-m le v2 alaplap
samsung 500gb vinyó

Másnak ugyanilyen géppel szaggatás nélkül megy frapssel
A videókártya furmarkkal 10 perc alatt 82-83fokig ment.Próbáltam minden programot bezárni, a tálca is eltűnt, de nem lett job.

(#31538) Teasüti válasza mmat3 (#31537) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Feltételezem friss drivereid vannak, frissen tartott windows-al (win update).
Most xp vagy win7 van fent? 64 bites az oprendszer? Ha nem, cseréld le rá! No nem a játék miatt elsősorban, hanem mert 5 giga memória van a gépedben.
Hőfokok rendben vannak, nincs cpu vagy vga limited? 5570 az nem budget vga?
Feltételezem a tápod megfelelően méretezett, a ramjaid márkásak.
Vinyó mennyire pörög a játék alatt? GTA-k azok menet közben töltik be a játékteret, sok másik játékkal ellentétben a csiga hdd is visszafoghatja.

Ha minden stimmel, akkor passz. A gta 4 ékes példája egy olyan állatfajnak, ami MINDEN elemét megdolgozza a konfigurációnak, tehát teljes kapacitás kell alá.
San Andreas-on csodálkozom, de gta 4 alá keveslem mind a processzort (Intelből is kevés a 3 ghz a jó játékélményhez, de minimumon azért illene mennie :F ), mind a vga-t.

(#31539) Debilon válasza csaba951 (#31534) üzenetére


Debilon
addikt

félreértesz, játék elindul, megy is, offlien módban is megy
a live profilom nem fogadja el a key-t, Így az online mentések+acsik nem mennek

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#31540) csaba951 válasza mmat3 (#31537) üzenetére


csaba951
veterán

Szerintem a VGA lesz a ludas. Hasonló teljesítményű a procim (~10%-al gyorsabb), 4 GB ram, HD6850. Ezen kb. 66 fps-t produkál a GTA IV, full hd-ban. Nincs mit tenni, a mai világban ez a VGA rettenetesen kevés. Muszáj cserélni, ha játszani akarsz.

Ha nagyon nincs pénzed egy újra, akkor 10000-15000 körül kapsz használt HD4850 (~ +100/) vagy inkább HD4870 (~ +130%) kártyát.

[ Szerkesztve ]

(#31541) csaba951 válasza mmat3 (#31537) üzenetére


csaba951
veterán

Ja, tényleg! A GTA IV 1.03 vagy újabb (jelenleg 1.07) ptach telepítve van?

[ Szerkesztve ]

(#31542) mmat3 válasza Teasüti (#31538) üzenetére


mmat3
tag

A legújabb vga driver, win 7 64bit.Furmarkkal 10 perc alatt 83 fokig ment fel, a venti is csak 74%-on volt.HDD az Samsung HD502HJ.

csaba951: 1.0.7-patch, de csak ezt tettem fel.Felteszi magával a többi patchet is.

Kipróbáltam, felvettem mindetnt very highra, textúrákon 16x élsimítás,1440x1050, 8,5fps.És a cpu kihasználtsága nincs 60%on.
Meg linkeltem videót is, neki rendesen megy, a bf3 mindkettőnknek ugyaúgy megy...

Plussz még megtaláltam egy pcguru gta iv : episodes from liberty city tesztet, teljesítmény tesztbe ez volt :
guru trend pc:
memória : 2gb 1066mhz ddr2 kingmax
HDD:500gb Samsung HD502HJ
cpu:Amd athlon 2 x2 245
vga: gigabyte radeon hd 5570
alaplap: ASUS m4a78-vm

És ugye ez a gép gyengébb mint az enyém...
Ezek az eredmények:
minimum:30fps a játék teljesen élvezhetően fut
közepes:24fps a játék kicsit lassabban, de még mindig gond nélkül fut
maximum:19fps:csökken az fps érték, a kép néha beszaggat, de nem élvezhetetlen a játék.

Tehát nem tudom mivel lehet a baj...

(#31543) artiny


artiny
őstag

GTA IV EFLC "EFLC Stop Working"?

fekete feher rockstaros iras utan kidob a jatek. Valami register tisztas kene? (azokat hol talalom)

a gep boven meg van hozza.semmifele mod nincs felteve.

(#31544) artiny


artiny
őstag

GTA IV taxi bugfix, valki megtudta oldani?

amit letoltottem az nekem nem segitett.
http://www.gtagarage.com/mods/show.php?id=13974

(#31545) #81556480 válasza artiny (#31544) üzenetére


#81556480
törölt tag

Én beleuntam. Egy normális kocsipakkot nem tudtam feltenni taxibug miatt. PEdig sokmindent próbáltam, és eredeti játékom van :O :O

Ja meg ilyen reptérkocsibugom is volt.

(#31546) artiny válasza #81556480 (#31545) üzenetére


artiny
őstag

Nem tudom a készítőknek hogy nem tűnt fel ez a probléma (arról már nem is beszélve,hogy ha valami kocsival megyek akkor a taxin kívül biztos,hogy egy ugyan olyan kocsi jön szemben amit vezetek)

(#31547) #81556480 válasza artiny (#31546) üzenetére


#81556480
törölt tag

nem tűnt fel ezeknek semmi, szeirntem ki sem próbálták a játékot csak megírták dosba és kinyomták magukból! :DDD :DDD

(#31548) Mariann294


Mariann294
őstag

Ha valaki fölmegyí játszani írja már meg itt légyszi...

Nem igaz hogy nem lehet egy normális játékot kifogni. :((( Tegnap délután fölnéztem, juppi végre volt rankedben valaki, GTA race. Uccu neki, köszöntem de nem jött válasz ( szóval már eleve gyanús volt) 2-en voltunk össz-vissz, ő 0-ás szintű volt. Elég béna volt, de mindig bevártam hogy ne unatkozzon. 5.-ik körnél (utolsó) kilépett. :((( Deal breaker...ugyanez csakmár az elején kilépett. Na akkor megnézek egy free-t ott meg mindenki ölt mindenkit ( tudnám minek mikor arra ott a dm). Mindegy, elegem lett.. :)

(#31549) Dtomka válasza #81556480 (#31545) üzenetére


Dtomka
veterán

Szia!

Próbáld ki az icenhancer 2.0 modot , sokkal szebb lesz a játék , bár a gépigénye is magasabb lesz :)! Állítólag nemsokára jön a 2.1. Sajnos nálam is jelen van a taxi bug, ezt a GTA 4 Mega Car Pack v2.0 Final car packot használom, és van benne egy pár "jó" autó. :)

(#31550) Geryson válasza Mariann294 (#31548) üzenetére


Geryson
addikt

Én továbbra is fent leszek minden nap szerintem, most a szabim után...

Amúgy nekem meg pont azt tűnt fel, hogy a race kategóriában meglehetősen sokan szoktak lenni, néha 3 szoba is van. Cheater meg szerencsére eddig nem bosszantott, csak a béna vezetők néha...

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA IV (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.