Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA IV (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:47:21

LOGOUT.hu

Mit jelent az Amerikai Álom napjainkban? Niko Bellicnek, az európai emingrásnak a reményt, hogy meg tud menekülni a múltjától. Unokabátyjának Romannak az álmot, hogy együtt megcsinálják a szerencséjüket Liberty Cityben, megnyitva az utat a lehetőségek országába.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#32401) ESP válasza CJ3 (#32383) üzenetére


ESP
senior tag

Azthiszem az 1.0.5 patch után letörlődik :D

2012.10.23. - 2013.03.03-ig egyéni arcképem Ali G VOLT

(#32402) giigz


giigz
veterán

Ez lenne a mentésem? :U

(#32403) ESP válasza giigz (#32402) üzenetére


ESP
senior tag

SGTA**** igen, azok azok!

2012.10.23. - 2013.03.03-ig egyéni arcképem Ali G VOLT

(#32404) giigz válasza ESP (#32403) üzenetére


giigz
veterán

Akkor ezeket kellene lementem... Az meg másik kérdés, hogy a lementés után működni fog-e... :F

(#32405) ESP válasza giigz (#32404) üzenetére


ESP
senior tag

Igen ezt.

Sajnos nem fog.

2012.10.23. - 2013.03.03-ig egyéni arcképem Ali G VOLT

(#32406) giigz válasza ESP (#32405) üzenetére


giigz
veterán

És akkor semmi mód nincs rá, hogy ez a mentés működőképesen megmaradjon?

(#32407) Geryson válasza giigz (#32406) üzenetére


Geryson
addikt

2 könytárat kellett régebben kiszedni, akkor ment (nálam is így volt). Szerintem az első hsz.-ben le van írva. Vagy már ez nem műxik?

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#32408) giigz válasza Geryson (#32407) üzenetére


giigz
veterán

Minden valószínűség szerint úgy már nem jó...

(#32409) ESP válasza giigz (#32406) üzenetére


ESP
senior tag

Nekem sajnos még nem sikerült rájönnöm :(

2012.10.23. - 2013.03.03-ig egyéni arcképem Ali G VOLT

(#32410) Bjørgersson válasza Geryson (#32407) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Nem hagyott nyugodni, így az előbb kipróbáltam én is és valóban nem jó. Úgy néz ki az új patch-el nem lehet megoldani, arra pedig már nem emlékszem melyik volt a legutolsó, amivel még jó volt. Talán 1.0.4.0?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#32411) Geryson válasza giigz (#32408) üzenetére


Geryson
addikt

Királyság. Rágoogliztam és tényleg az 1.0.4-et írják, hogy ott még ment. Ezt miért kellett elrontani... :(

Mondjuk én egyszer elfelejtettem elmenteni egy újrarakásnál és ugrott a közel 100%-os állásom, már csak haveroznom kellett volna még egy párat. Akkor bosszantott, ma már nem érdekel...

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#32412) giigz


giigz
veterán

Na akkor még a mai napot bosszankodással töltöm, holnap pedig elölről kezdem a játékot. Viszont most már ezt az Icenhancer-t szeretném használni. Meg tudnátok mondani honnan lehet letölteni, és mit kell vele csinálni?

:R

(#32413) V.Dave válasza Tubi2 (#32397) üzenetére


V.Dave
senior tag

:DDD

(#32398) Geryson :DD

Xiaomi mi 8 6/128

(#32414) cyberkind válasza giigz (#32412) üzenetére


cyberkind
félisten

Tessék

Paranormal Cocktivity

(#32415) giigz válasza cyberkind (#32414) üzenetére


giigz
veterán

:R

Esetleg egy kis használati útmutató?

(#32416) cyberkind válasza giigz (#32415) üzenetére


cyberkind
félisten

Kb annyi h bemásolod a főkönyvtárba, és ezzel indul a játék !
De előtte nézd meg miket ír felül, azokat meg másold ki, ha úgy gondolod eleged van ebből !

Paranormal Cocktivity

(#32417) Geryson válasza giigz (#32412) üzenetére


Geryson
addikt

NÉZD csak mit találtam. Igazából a találatok között hozta, pedig nem is ezt kerestem... :)

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#32418) ESP válasza cyberkind (#32416) üzenetére


ESP
senior tag

800kb az egész? :Y

2012.10.23. - 2013.03.03-ig egyéni arcképem Ali G VOLT

(#32419) negyven2 válasza CJ3 (#32395) üzenetére


negyven2
veterán

Jobb klikk az indito ikonon majd futtatas Rendszergazdakent (ezt minden inditasnal el kell jatszanom) Legalabis nalam Win8 alatt csak igy indul el.

[ Szerkesztve ]

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#32420) JoolsNOS válasza giigz (#32415) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Nevemre rákeresel topikban, megtalálod belinkelve hogyan kell telepíteni.

Ja és akkor nem tudja senki, hogy az infernust valahogy elő lehet-e csalogatni, vagy van-e lelőhelye?

[ Szerkesztve ]

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#32421) giigz válasza JoolsNOS (#32420) üzenetére


giigz
veterán

Köszi neked is, és mindenkinek, vissza fogok olvasni!

(#32422) negyven2 válasza JoolsNOS (#32420) üzenetére


negyven2
veterán

A IV-ben nagyon ritka, egyszer kapsz ajandekba egyett, de azon kivul nincs nagyon helye. Habar googlbe ird be elmeletileg van hozza terkep. EFLC ben mar gyakoribb lett.

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#32423) Bjørgersson válasza JoolsNOS (#32420) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Remélem jó vagy angolból;

GTA IV
- An Infernus can be encountered relatively early on if one spawns as a competitor (or in traffic) during Brucie's street races. These can be stolen, although killing an opponent and stealing their car will forfeit the race, lowering Brucie's approval rating.
- The player will get a special colored Infernus from Bernie Crane for all Niko's help.
- In GTA IV Multiplayer it is quite common, and can be seen driving around the streets of Liberty City.
- Riding an NRG 900 around, especially around Star Junction, may cause an Infernus to spawn eventually.
- Can rarely be seen on Union Drive East near Middle Park East at night driving another supercar.
- As with most cars, Infernuses will spawn more readily once the player is already driving one. Approaching the South Bohan safehouse from the southern bridge may be a good way to spawn parked Infernuses near a convenient storing place.
- Driving a Ruiner will eventually spawn an Infernus in Bohan but it will take awhile for it to appear.
- Driving a Turismo around Star Junction or southern Algonquin may eventually cause an Infernus to spawn.

GTA IV: The Lost and Damned
- Only seen in the mission "Knowing Me, Knowing You".

GTA: The Ballad of Gay Tony
- In The Ballad of Gay Tony, the Infernus was made more common and tends to spawn around Star Junction, Westminster and other central parts of Algonquin.
- Very common in other parts including The Meat Quarter, Lower Easton, Suffolk.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#32424) dre75


dre75
tag

Valaki azt tudja hogy kell azt megcsinálni ha berakok autókat akkor ne csak azok jöjjenek szembe velem?

(#32425) ESP


ESP
senior tag

Hihetetlen.

Sima GTX 650-el 1920*1200-ban úgy hogy az árnyékok vetülésén kívül minden csutkára fel van tolva átlag 35-60fps van :Y

2012.10.23. - 2013.03.03-ig egyéni arcképem Ali G VOLT

(#32426) Bjørgersson válasza ESP (#32425) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Még aztán van benne kraft. :o

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#32427) JoolsNOS válasza Bjørgersson (#32423) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Na a legtöbb tippet már próbáltam. A turismóval vagy 1 órát köröztem star junctionban, mondom hívom Bruciet egy versenyre hátha. (bár az utolsó 5 versenyen valami szutyok felhozatal volt) És lám már a verseny felé belebotlottam:

Köszi a tippet :R

(#32424) dre75: a motor ilyen, egyszerre nem tart sok autót a memóriában. Bár nekem is feltűnt, hogy a kicserélt autóknál még jobban előfordul ez a jelenség.

[ Szerkesztve ]

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#32428) giigz


giigz
veterán

Csak egy kép :)

(#32429) Bjørgersson válasza JoolsNOS (#32427) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Szóra sem érdemes. :) Múltkor én is így kerestem Sultant. :D

(#32428) giigz: Sikerült megmenteni a mentést?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#32430) giigz válasza Bjørgersson (#32429) üzenetére


giigz
veterán

Jajjj, sajnos nem, holnap kezdem elölről... Ez még egy régebbi kép.

(#32431) Geryson válasza giigz (#32430) üzenetére


Geryson
addikt

Az sem ment, amit belinkeltem?

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#32432) Bjørgersson válasza giigz (#32430) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Azt hittem már. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#32433) dre75 válasza JoolsNOS (#32427) üzenetére


dre75
tag

És nincs rá megoldás? Látom te is beraktad a lambót...:)
Te megoldottad vhogy vagy nálad is van ez a hiba? :R
Addig is itt van pár kép! Semmi mód, semmi buhera,maga a nyers játék.
Elég jól néz ki sztm,így a legjobb!




[ Szerkesztve ]

(#32434) dre75 válasza dre75 (#32433) üzenetére


dre75
tag

1000* élesebb az egész de ennyire pocsék módon tömörítette fel a ph... :O

(#32435) ESP válasza JoolsNOS (#32420) üzenetére


ESP
senior tag

Videó alapján feltettem.

Mondanom se kell hogy el se indult.

2012.10.23. - 2013.03.03-ig egyéni arcképem Ali G VOLT

(#32436) giigz


giigz
veterán

1 napig hozzá sem nyúltam a játékhoz, most gondoltam ránézek még a törlés előtt, hát nem működik tökéletesen? :C 1 órát játszottam vele, de semmi probléma nem volt.

(#32437) Silenzio


Silenzio
addikt

Kikapcsoltak a zsernyákok a játékban. Azaz mindent csinálnak, de képtelen vagyok körözöttséget kicsikarni belőlük. Másokra lőnek, másokat elkapnak, engem akkor se, ha halomra lövöm őket. Sem csak úgy, sem küldetés keretében. Lehet ezzel csinálni valamit? Eredeti a játék és elvileg a legújabb frissítéssel (steam).

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#32438) giigz


giigz
veterán

A probléma valószínűleg az volt, hogy a hdd, amin a játék van, nem csatlakozott megfelelően, amiatt néha nem is érzékelte a hdd-t... Kicseréltem a SATA kábelt, és azóta okés minden. :)

Szóval megy tovább a játék. :R

(#32439) #81556480


#81556480
törölt tag

Problémák jönnek mennek, de a GTA IV fanok 2008 óta rendületlenül gémelnek. Semmi nem állítja meg őket :C

(#32440) dre75 válasza #81556480 (#32439) üzenetére


dre75
tag

Így van! :R

(#32441) JoolsNOS válasza Silenzio (#32437) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Ha kikapcsoltad, gondolom be is tudod...Ahonnan letöltötted a modot, ott biztos le van írva, hogy kell visszaállítani.

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#32442) Silenzio válasza JoolsNOS (#32441) üzenetére


Silenzio
addikt

Na jóóóóóóvááánááááám. :D Ennyire nem vagyok hülye, fórumtárs. :) Nem kapcsoltam ki. Mod nem volt, és ha csítet is használtam, mindig kiléptem utána. Erről meg is bizonyosodtam a statsban. Ez kéremszépen egy bug, könnyen lehet, hogy én vagyok az első a világon, akinél előjött. Van egy barátom, aki szívből gyűlöli a játékot, neki akartam megmutatni a finomságait. Egy különösen durva körözés után agyonlőttek a zsaruk. Onnantól, hogy a kórházban felébredtem, többé nem bántottak a rendőrök. Természetesen load game-től folytattam a játékot, de ezek szerint a bug megmaradt és elmentődött. A haver miatt van minden, a gonosz, negatív aurája megfélemlíti az engine-t. :))

Amúgy megoldottam a problémát. Találtam egy nagyjából megfelelő mentést, amit két éve csináltam. Így már csak két órányi játékidőt kellett lenyomnom. Csak a pénzem kevesebb jóval... Minden esetre ezentúl tartok biztonsági mentést is.

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#32443) CJ3 válasza Silenzio (#32442) üzenetére


CJ3
senior tag

Egyszer nekem is volt ilyen hogy a kórház elé rakott miután lelőttek, de ott voltak a zsaruk és lepuffantottak folyamatosan:) csak a kilépés volt a megoldás:)

Crypto

(#32444) Viper26


Viper26
nagyúr

Tervezem a játék beszerzését (Steam), PC-re milyen grafikai beállítások javasoltak?Gépem az adatlapon, és köszi előre is! :R

iPhone 14 | FR955

(#32445) #81556480 válasza Viper26 (#32444) üzenetére


#81556480
törölt tag

Ha minden fullon lesz akkor is menni fog.
Véleményem szerint közepes re mehet minden,
víz, meg pár dolog ( kedved szerint) pedig maxra.

(#32446) dawyd169


dawyd169
csendes tag

Sziasztok

Immár megvan eredetiben a GTA IV(dobozos verzió) és az a problémám, hogy az egyik autónak nincs semmilyen hangja. Sem motor sem gumicsikorgás, semmi. Ez az autó a Cognoscenti. Eredeti alap autók. 1.0.7.0 patch. Probáltam, hogy modolom azt a kocsit de így sincs. Valaki találkozott e már hasonlóval?

(#32447) Bjørgersson válasza dawyd169 (#32446) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Egyik osztálytársamnak volt már hasonló problémája, úgy emlékszem egy audió driver frissítése megoldotta problémát.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#32448) Viper26 válasza #81556480 (#32445) üzenetére


Viper26
nagyúr

Oké, teszek vele egy próbát, megvettem. :))
Azt hallottam elég rosszul optimalizált. de majd kiderül.

iPhone 14 | FR955

(#32449) Bjørgersson válasza Viper26 (#32448) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Szerintem a gépeddel simán mehet minden high-ra, a huzigálós beállítások meg nálam 32 - 48 - 64-re vannak véve. Ennél felesleges feljebb venni őket, innen nagyon minimális különbségek jönnek már elő.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#32450) dawyd169 válasza Bjørgersson (#32447) üzenetére


dawyd169
csendes tag

Köszönöm a tippet! Csak furcsaság, hogy anno a wareznál nem volt ilyen probléma...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA IV (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.