Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA IV (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:47:21

LOGOUT.hu

Mit jelent az Amerikai Álom napjainkban? Niko Bellicnek, az európai emingrásnak a reményt, hogy meg tud menekülni a múltjától. Unokabátyjának Romannak az álmot, hogy együtt megcsinálják a szerencséjüket Liberty Cityben, megnyitva az utat a lehetőségek országába.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30301) #81556480 válasza negyven2 (#30300) üzenetére


#81556480
törölt tag

csak a san andreast nyomtam multiba, de ott elegem lett.. tele van minden cheaterrel, kb 70% szerintem... nincs értelme az egésznek. amikor haverokkal nyomtuk úgy jó volt , de írják hogy bannolnak ha cheatelsz meg mittudomén közbe meg semmi... tiszta idegesítő volt :W

(#30302) ittakary válasza JOKER97 (#30298) üzenetére


ittakary
nagyúr

iLYen ...

Már másfél éve kevesen játszottak multiban ezzel a játékkal (az egész világról), gondolom azóta még kevesebben lettek...

(#30305) Dunbar


Dunbar
senior tag

Jé innen eltűnt egy hsz.. :U

De hogy ON is legyek tényleg szégyen a játék optimalizáltsága... Azért néztem fel, hogy megnézzem, futna-e a gépemen a game, de látom a komolyabb cuccokon sem hibamentes.

[ Szerkesztve ]

(#30306) }{3@Đ$}{0ot válasza Dunbar (#30305) üzenetére


}{3@Đ$}{0ot
addikt

pontosabban kettő......

™MØИ$T€R-EИEЯGY™® || ИVIĐIA® || ᴺᴵѕѕᴀᴺ ᴳᴛЯ The Best ||

(#30307) hegti válasza Dunbar (#30305) üzenetére


hegti
aktív tag

Az én noteszgépemen is fut, vagyis megyeget (gyárilag feltelepített Windows Vista HP ~32bit) nem lett újratelepítve az oprendszer.
Végig tudtam vinni mindkét befejezéssel, pár apróság hiányzik a 100%-hoz: galambok, ugratások, különleges kocsik, versenyek

Mikor majd meghalok azt akarom,hogy a sírkövem körül ingyenes legyen a WIFI. Így legalább biztos lenne minden nap valaki aki meglátogat..!:)

(#30308) Kassadin válasza Dunbar (#30305) üzenetére


Kassadin
addikt

Minél erősebb proci megspékelve egy jó vidkarival kell(enne).
Havernak hordozható "gamer" gépe van, aztán azon is csak élsimítás nélkül fut normálisan 1330x768-as felbontáson.

(#30309) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

iv-mp-t nem is próbáltátok? multisokat kérdem.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#30310) ittakary válasza }{3@Đ$}{0ot (#30306) üzenetére


ittakary
nagyúr

Töröltettem. Szerintem te is nagyon jól tudod, hogy miért.

Kassadin: Nincs élsimítás a játékban, szóval mindenképpen anélkül fut mindenkinél :) Ne keverjük az AF-et az AA-val...

[ Szerkesztve ]

(#30311) Kassadin válasza ittakary (#30310) üzenetére


Kassadin
addikt

Ő magyarázta, hogy nincsen AA, én már nagyon régen játszottam a játékkal, habár ha visszagondolok, én se emlékszem anti-aliasing beállításra... De jogos.

(#30312) }{3@Đ$}{0ot


}{3@Đ$}{0ot
addikt

lol.........
Az árnyékot visszaraktam Very Highról Highra és nyertem kb.5-10 fps-t :Y :D

™MØИ$T€R-EИEЯGY™® || ИVIĐIA® || ᴺᴵѕѕᴀᴺ ᴳᴛЯ The Best ||

(#30313) Malibutomi válasza }{3@Đ$}{0ot (#30312) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Én mediumra tettem, nem láttam olyan eget rengető nagy különbséget high-on sem, szóval marad mediumon. Úgysem az árnyékokat sasolom.

(#30314) hegti


hegti
aktív tag

Sziasztok!

Windows 7 HP (64 bites)-re hogy lehet/kell feltelepíteni a játékot,hogy ne a D:\Program Files (x86)-ba, hanem D:\Program Files mappába rakja magától?

HP Pavilion dv5-1180eh

Processzor: Intel Core 2 Duo T5800 2,00 GHz 2 MB cache 800 MHz FSB
Memória: 3 GB Hynix+Ramaxel DDR2-800 CL6-6-6-18
Chipset: Intel PM45
Videokártya: NVIDIA GeForce 9600M GT 512 MB DDR2
Hangkártya: IDT 92HD71B7 HD Audio + NVIDIA HDMI Audio
Kijelző: 15,4” (1280x800, Glare-Type, AUO B154EW02 V7)
Merevlemez: Toshiba MK2552GSX (250 GB, 5400 RPM, 8 MB, SATA-II)
Optikai meghajtó: TSST Corp TS-L633L DVD-RW
Hálózati kártya (LAN): Realtek RTL8168C/8111C Gigabit Ethernet Controller
Hálózati kártya (WLAN): Broadcom Wireless Network Adapter 802.11g
Mobil internet: nincs
Modem: nincs
TV tuner: van (DVB-T MPEG2)
Távirányító: van
Webkamera: van
FireWire: van
Bluetooth: van
Infravörös port: nincs
Kártyaolvasó: van
Ujjlenyomat olvasó: nincs
Akkumulátor: 6 cellás 55Wh
Operációs rendszer: Windows Vista Home Premium SP1
Tömeg: 2,65 kg (6 cellás akkumulátorral)

1 gigás ramot kicseréltem 2-re, most 4 giga ram van benne,gyárilag feltelepített Vistán megyeget, másik particióra raktam a 7-est...

Mikor majd meghalok azt akarom,hogy a sírkövem körül ingyenes legyen a WIFI. Így legalább biztos lenne minden nap valaki aki meglátogat..!:)

(#30315) bpx válasza hegti (#30314) üzenetére


bpx
őstag

nyilván úgy, hogy kiválasztod, hogy te szeretnéd megadni, hogy hova telepítse

a Program Files és Program Files (x86) szétválasztása pedig nem véletlen, előbbibe települnek a 64, utóbbiba pedig a 32 bites programok

(#30316) hegti válasza bpx (#30315) üzenetére


hegti
aktív tag

azt értem, csak azt nem hogy 64bites opr.rendszerre raknék 64 bites programot, 4 giga rammal, mégis a Program Files (x86) mappába akarja rakni....
GTA IV doboz hátulján legalábbis ez van: továbbfejlesztve: 64 bit, többmagos

Mikor majd meghalok azt akarom,hogy a sírkövem körül ingyenes legyen a WIFI. Így legalább biztos lenne minden nap valaki aki meglátogat..!:)

(#30317) bpx válasza hegti (#30316) üzenetére


bpx
őstag

a GTA 4 nem 64 bites, ennyiből nem tudom megállapítani mire írhatja ezt a dobozon

[ Szerkesztve ]

(#30318) Márk


Márk
senior tag

Sziasztok!

A játék a patch feltelepítése után (amit a Rockstar oldaláról szedtem le) nem indul. Csak felpörög a DVD meghajtó, de semmi több. Sajnos nem próbáltam ki, hogy elindul-e patch nélkül. Szerintetek mi lehet a probléma?

Üdv.:Márk

2009.08.: LG 42LH4000 ---> 2011.08.: PANASONIC TX-P42G20E ---> 2014.05.: PANASONIC TX-P50UT50E ---> 2017.05.: PIONEER 9G KURO PDP-LX5090 tuned by janos666

(#30319) Kassadin válasza Márk (#30318) üzenetére


Kassadin
addikt

Javítás nélkül is mennie kellene, de a dobozos verzió magát lefrissíti mindenféleképpen(le kellene).
Digitálishoz meg ugye nem kell dvd, és a steam szintén leszedi hozzá a legújabb javításokat hozzá.

Gondolom, neked dobozos játékod van. Nekem is csinált már ilyet több lemeznél is, de nekem maga az optikai meghajtó egy sz*r, szóval ez nem lehet mérvadó. Leszedném az egészet mindenestül, s újrakezdeném telepíteni az egészet elölről. Úgy tudom, hogy a social club+gfwl feltelepítése majd a játék felrakása után a javítások automatikusan letöltődnek a játékhoz, legalábbis nekem így volt anno, most se lehet nagyon másképp. Esetleg letörölgetni a lemezt/megtörölgetni kis alkohollal az olvasó fejét.

(#30320) negyven2 válasza Márk (#30318) üzenetére


negyven2
veterán

Esetleg próbáld meg a hivatalos NoDVD-vel.

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#30321) hegti


hegti
aktív tag

GTA IV alapjáték: Windows 7 (64) utolsó 1.0.7.0 javitás előtt elindult,de szaggatott,
javítás után ua. mint Márk-nál...
Vista alatt elindul, csak offline alatt nem tudok menteni,online betudok jelentkezni, mentéseim megvannak, tudom folytatni...

Mikor majd meghalok azt akarom,hogy a sírkövem körül ingyenes legyen a WIFI. Így legalább biztos lenne minden nap valaki aki meglátogat..!:)

(#30322) hegti válasza Márk (#30318) üzenetére


hegti
aktív tag

Nekem is ugyanez volt a problémám Windows 7esen, de megjavult, a játék elindult szaggatás nélkül... :DD
nekem ez is segített: [link] + Windows Update

Mikor majd meghalok azt akarom,hogy a sírkövem körül ingyenes legyen a WIFI. Így legalább biztos lenne minden nap valaki aki meglátogat..!:)

(#30323) Kassadin válasza Márk (#30318) üzenetére


Kassadin
addikt

Esetleg megnézni, hogy fent van-e a szükséges visual c+ 2008 és legújabb net.framework...

(#30324) Dot


Dot
őstag

Hali!

Érdekes hibát dobott a game!


Teendő?

1 hete telepített windows! Streames verzió!

élj a mának! sz@rd le a holnapot! szidd a tegnapot!!

(#30325) Kassadin válasza Dot (#30324) üzenetére


Kassadin
addikt

Fel kell telepíteni az op. rendszeredhez a service packot... Microsoft Update vagy felmész a microsoft weboldalára és letöltöd onnan.

(#30326) #81556480 válasza Dot (#30324) üzenetére


#81556480
törölt tag

sp 2? az van vistához ?

(#30327) Dot válasza Kassadin (#30325) üzenetére


Dot
őstag

Légyszíves nézzétek meg újra a képet!

élj a mának! sz@rd le a holnapot! szidd a tegnapot!!

(#30328) negyven2 válasza Dot (#30327) üzenetére


negyven2
veterán

Kompatibilitási módban állítani valamit esetleg?

Aki nem vette volna észre Win 7-et használ!

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#30329) Dot válasza negyven2 (#30328) üzenetére


Dot
őstag

Nem állítottam semmit! Kellene?

élj a mának! sz@rd le a holnapot! szidd a tegnapot!!

(#30330) negyven2 válasza Dot (#30329) üzenetére


negyven2
veterán

Próbáld meg Vista SP1/SP2 vagy XP SP3-ra állítani.

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#30331) Kassadin válasza Dot (#30327) üzenetére


Kassadin
addikt

Jah hogy te win7-t használsz... Na még ilyet se láttam eddig, hogy egy teljesen más oprendszer javítócsomagját követelje a játék. Kompatibilitás nem tudom, hogy megoldja-e, de egy próbát azért megér.

Visual c++ 2008 és legújabb frame.network fent van a gépeden?

(#30332) Dot válasza Kassadin (#30331) üzenetére


Dot
őstag

Fent van minden! Direkt így csináltam a képet, hogy látszon minden!

élj a mának! sz@rd le a holnapot! szidd a tegnapot!!

(#30333) #81556480 válasza Dot (#30327) üzenetére


#81556480
törölt tag

:Y leesett!

(#30334) smlaca12


smlaca12
csendes tag

Sziasztok nemrég töltöttem le a gta 4-et!!!!!
És nemtudom hogy hogy kell aktiválni a módot!!!!
Gondoltam ti tudjátok ezért regisztráltam ide a fórumra.
Remélem tudtok segíteni hatudtok írjatok!!!!
Előre is köszönöm. :DD

(#30335) chatran válasza smlaca12 (#30334) üzenetére


chatran
őstag

No comment! :DD

(#30336) smlaca12 válasza chatran (#30335) üzenetére


smlaca12
csendes tag

Én azt akartam motorok közül ktm exc 450 nagyon kéne :C

(#30337) #81556480 válasza smlaca12 (#30336) üzenetére


#81556480
törölt tag

vannak itt motorosok. hihi. nekem LC4 supermotom van :K

(#30338) Robi86 válasza #81556480 (#30337) üzenetére


Robi86
senior tag

Érdemben is hozzászólsz majd egyszer, vagy csak a teljesen felesleges, vagy méginkább az OFF hozzászólások mennek?

(#30339) #81556480 válasza Robi86 (#30338) üzenetére


#81556480
törölt tag

ilyen véresen komolyan mennek itt a dolgok? törlöm is magam mindjárt.. bocs!

(#30340) BMWFan


BMWFan
aktív tag

Sziasztok! A mentéseimet lehetséges átvinni másik gépre? Megpróbáltam,bemásoltam az AppData-Local-Rockstar Games-GTA IV-Savegames mappába a mentésemet,beléptem a profilomba amivel csináltam.és ha belépek nem találja meg,új játékot kezd.

(#30341) Kassadin válasza BMWFan (#30340) üzenetére


Kassadin
addikt

Első hsz-ből idézve:

"Mentések backupolása:
Elöször is ha azt szeretnénk, hogy mentéseink egy esetleges újratelepítés után is megmaradjanak a következő könyvtárakat kell elmentenünk.

Windows XP:
- Windows XP:
- X:\Documents and Settings\<felhasználóneved>\Local Settings\Application Data\Rockstar Games\ (így megmaradnak a beállításaink is, de ha csak a mentések a fontosak akkor \GTA IV\savegames mappát mentsük le.)
- X:\Documents and Settings\<felhasználóneved>\Local Settings\Application Data\Microsoft\XLive\ (így megmaradnak a beállításaink is, de ha csak a mentések a fontosak akkor \GTA IV\savegames mappát mentsük le.)

Windows Vista/7:
- X:\Users\<felhasználóneved>\AppData\Local\Rockstar Games\
(így megmaradnak a beállításaink is, de ha csak a mentések a fontosak akkor \GTA IV\savegames mappát mentsük le.)
- X:\Users\<felhasználóneved>\AppData\Local\Microsoft\XLive\"

Te viszont ugye új gépre vinnéd át, nem újrarakod, hm. XLive profilt is átvitted a másik gépre?

(#30342) Jokoka


Jokoka
csendes tag

(Bocs hogy ide irok) Akinek itt van xbox 360-a és gta 4 hozzá az irjon nekem privátot és mehetünk live-ra gémelni! (csináltam külön forumot konzolos játékok-nál de bezárták)

(#30343) Unbaised-Ben válasza Kassadin (#30341) üzenetére


Unbaised-Ben
senior tag

Persze, át lehet vinni az xlive profilt a másik gépre, próbáltam, gond nélkül megy...

(#30344) BMWFan válasza Kassadin (#30341) üzenetére


BMWFan
aktív tag

Át,és most ott tartok hogy a Liveba sem tud bejelentkezni...

(#30345) LordAxwell


LordAxwell
senior tag

Helló!

Most hogy volt a steamen ez a nagy leárazás:D, megvettem a gta pakkot, és ebben benne van a GTA IV és a GTA IV liberty city stories, mint 2 külön álló játék, és most gondban vagyok, hogy ha mind2 felrakom akkor nem kavar e be egymásnak. A másik gondom az, hogy az első hozzászólásban leírtak már elég elavultak, már máshogy kell létrehozni a fiókokat és most nem tudom hogyan csináljam, se rockstar games social club, se games for window live accom nincs. A létrehozásban, még mindig fontos hogy US accountot kell létrehozni vagy ez már nem fontos, mert mindennel működik, meg hogy az egészet hogy csináljam meg, hogy működjön?

Köszi előre is.

Amikor megszülettél, mindenki mosolygott, csak Te sírtál! Élj úgy, hogy ha meghalsz, mindenki sírjon, csak Te mosolyogjál.

(#30346) ittakary válasza LordAxwell (#30345) üzenetére


ittakary
nagyúr

- nem fog bekavarni, rakd fel nyugodtan mind a kettőt
- nem kell foglalkozni az US accounttal, regeld be maygarra a LIVE-ot nyugodtan, már itthon is vannak :)

Innentől kezdve nem lehet problémád :) Sima regisztrációk sora az egész :)

(#30347) LordAxwell válasza ittakary (#30346) üzenetére


LordAxwell
senior tag

Köszi a választ, megnyugodtam.

Amikor megszülettél, mindenki mosolygott, csak Te sírtál! Élj úgy, hogy ha meghalsz, mindenki sírjon, csak Te mosolyogjál.

(#30348) LordAxwell


LordAxwell
senior tag

Valaki tud ajánlani nekem működő magyarosítást a GTA IV hez meg a liberty city storie hoz?

Amikor megszülettél, mindenki mosolygott, csak Te sírtál! Élj úgy, hogy ha meghalsz, mindenki sírjon, csak Te mosolyogjál.

(#30349) vendettta válasza LordAxwell (#30348) üzenetére


vendettta
tag

[ez] nekem hibátlanul megy és magyarításokhoz mérten elég pontos is..!:)

mod.: EFLC-hez.

[ Szerkesztve ]

A stílusomon senki ne próbáljon meg csiszolni, ha eddig nem sikerült senkinek...nektek sem fog:)

(#30350) LordAxwell válasza vendettta (#30349) üzenetére


LordAxwell
senior tag

Köszönöm, tényleg hibátlan ez a magyarítás, így még teljesebb a játék.

A the ballad of gay tony-hoz mikorra várható egy ugyan ilyen magyarítás?

Amikor megszülettél, mindenki mosolygott, csak Te sírtál! Élj úgy, hogy ha meghalsz, mindenki sírjon, csak Te mosolyogjál.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA IV (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.