Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:42:29

LOGOUT.hu


Kedves érdeklődők! Ez a topik a vezetékes fülhallgatókról szól. A vezeték nélküliek topikját itt találjátok: Vezeték nélküli fülhallgatók. Kérünk, hogy a kérdések előtt olvassátok át az alábbi összefoglalót, ahol támpontokat találtok a hatékony kérdezéshez, és megtaláljátok az aktuálisan ajánlott modelleket is. Ha egyéb finomságok is érdekelnek, itt a mélyvíz haladóknak, nézz be nyugodtan. A

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#92301) szelindek


szelindek
csendes tag

Sziasztok!

Xiaomi Piston Basic és Soundmagic E50 között nagy különbség észlelhető?
Kérdem, miután több helyen is arról írnak, Xiaomi jóval többet tud, mint az árkategóriájától elvárható.

(#92302) bucsher válasza szelindek (#92301) üzenetére


bucsher
őstag

Ez mindkettőre igaz, jó választás mindkettő.

In the pipe - five by five!

(#92303) szelindek válasza bucsher (#92302) üzenetére


szelindek
csendes tag

A 8-10k árkülönbség ad annyi pluszt, hogy inkább az E50 legyen?
Anyagminőségre, időtállóságra is gondolok.

[ Szerkesztve ]

(#92304) t256 válasza szelindek (#92301) üzenetére


t256
őstag

Régebben volt Pistonom. 1 èvet bírt.
Èn a Soundmagic felè hajlanèk.

Spock says, “Logic clearly dictates that the needs of the many outweigh the needs of the few.” Captain Kirk answers, “Or the one.”

(#92305) peugeotmate válasza szelindek (#92303) üzenetére


peugeotmate
őstag

+1 Soundmagic E50 (vagy E11)

meg

(#92306) -NoVa- válasza szelindek (#92303) üzenetére


-NoVa-
őstag

Pistonból még létezik egyáltalán eredeti példány? Hamisítvány az rengeteg, de az ereteti az évek óta kifutott, nem gyártják, és elfogytak a készletek tudtommal.

(#92307) szelindek


szelindek
csendes tag

Kösz mindenkinek.

(#92308) t256


t256
őstag

Azt lehet tudni, hogy miért álltak át a gyártók a fül mögötti (fülhurok) kábel elvezetésre? Ez miért jobb, mint a hagyományos megoldás? Vagy az IEM-ek méretéből adódóan így egyszerűbb megoldani?

Spock says, “Logic clearly dictates that the needs of the many outweigh the needs of the few.” Captain Kirk answers, “Or the one.”

(#92309) s4tch válasza t256 (#92308) üzenetére


s4tch
veterán

Elsőre furának tűnhet a fül fölötti elvezetés, de egyrészt stabilabban ülhet a fülben így a bogyó, másrészt a mikrofóniát is csökkenti. Elsőre gyűlöltem, kb. 6-7 év használat után már ez a természetes.

(#92310) -NoVa- válasza t256 (#92308) üzenetére


-NoVa-
őstag

Nem álltak át, csak egy klasszikus formátum népszerű lett nem csak előadói közegben. Attól még ugyanúgy vannak egyenes kábeles cuccok is, csak melléjük bejött a másik vonal, és népszerű lett.

Nem a hallójáratodban van a terhelés, szabadabban mozoghatsz anélkül, hogy a füles kimozdulna, kényelmesebb, és a mozgásból, ruhához súrlódásból következő zajokat is jobban izolálja a füledtől. Persze pocsék minőségű kábellel még lehet rontani rajta sokat így is.

(#92311) DarkByte


DarkByte
addikt

Sziasztok!

A Beyer DT770-re szemüveges használathoz szeretnék találni valamilyen IEM alternatívát ami közel hasonló karakterisztikával szól (pontosan ugyanolyan természetesen tudom nem lesz).
Zenére, játékhoz, meeting hívásokhoz (külön mikrofonom van).
Durván 30-50 ezres kategóriára gondoltam.

Feltételezem ilyen vezeték nélküliben nem nagyon lesz, főleg ami játékra a low latency részt is teljesíteni tudja. Bluetooth kodekekkel a kavarás se teszi ezt egyszerűvé.

Előre is köszi!

[ Szerkesztve ]

(#92312) DarkByte válasza DarkByte (#92311) üzenetére


DarkByte
addikt

Esetleg a Linsoul SIMGOT EA500 egy korábbi ajánlás alapján még mindig jó lehet? Vagy van már nála jobb ebben az árszegmensben?

[ Szerkesztve ]

(#92313) fericske válasza DarkByte (#92312) üzenetére


fericske
addikt

A Final vr3000 játékra lett fejlesztve egy igen jó nevű japán cég által. Vezetékes.
30ezer körül kapható.

(#92314) DarkByte válasza fericske (#92313) üzenetére


DarkByte
addikt

A hook design-ja miatt szemüveg mellé ez nem oké. Pont azért szeretnék valami IEM-et, hogy ne nyomja a szemüveg szárát semmi.
Plusz ez zeneileg nem tudom milyen. Az fontosabb lenne mint a játék. Azt inkább csak azért írtam hogy vegyes használatra lenne.

[ Szerkesztve ]

(#92315) pulutodurumo válasza DarkByte (#92314) üzenetére


pulutodurumo
őstag

Volt már ilyen fül mögötti kialakítású fülesed? Én szemüveggel is simán használok ilyeneket. Ha próbáltad, és nem volt jó, akkor nem szóltam.

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#92316) -NoVa- válasza DarkByte (#92314) üzenetére


-NoVa-
őstag

Engem sem zavar szemüveggel, ha jóféle a kábel, de ha anélkül kell mindenképp, a Periodic BE egy jó megoldás. Vagy jóval az árszint alatt akár egy Final E3000 -et, vagy Tanchjim Tanya-t érdemes megnézni. Mindkettő nyitott, az árán kapható átlagnál jóval szélesebb terű cucc.

B opcióként ha nem csak IEM, hanem teljesen nyitott earbud is szóba jöhet, akkor írd be itt a fórumkeresőbe, hogy Phoenix.

(#92317) PR0JECTNR56 válasza DarkByte (#92314) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Szemüveges vagyok, kb. 15 éve hordok earkhookos IEM-et, a legtöbb gyártói megoldás remekül támogatja.

(#92318) DarkByte


DarkByte
addikt

Köszönöm szépen a tippeket! :R Átfutom őket és majd gyanúsan jövök kérdésekkel provokálni. :DDD
Nem volt még ilyen füles rajtam, szemüvegem is pár napja van csak. Szimplán csak azt gondoltam a szemüveg szára ezekkel nem lesz jóbarát, de elhiszem nektek ha ezek szerint ezek működni tudnak együtt.

[ Szerkesztve ]

(#92319) Bentyu


Bentyu
csendes tag

Sziasztok.

Gondoltam meglepem magam egy új fülessel, de még passz mivel, így addig is informálódnék.

Jelenleg egy RHA MA750i van, kb. 7 éve ezen hallgatok mindent. Egyszerűen perfect a megjelenés, anyag, doboz, tartozék, minden. 2 kábelcserén van túl, öreg már szegény.
Vegyes az ízlés, de NAGY többségben elektronikus zene szól, arra (IS) tökéletes az enyhén mély kiemelésével.
Fun Fact: Sokáig azt hittem, hogy default kevés a basszusa (Összefoglaló írja, hogy ez amúgy ez "mélykiemelt"..na mindegy :D ), de ahogy fejlődött a fülem, úgy kellet rájönnöm, hogy párszor mintha még sok is lenne... De inkább pont elég! Ha tehetném vennék még 3 ilyet, annyire bejön.

Van még egy RHA T10i, mely egy magasabb kategória, V-karakter, sokkal részletesebb, nagyobb színpadkép, még baróbb kinézet de iszonyat VÉ-karakter. Kegyetlen basszus :D Nagyon érzékeny, így csak jó DAC-val és losslessel ajánlatos hallgatni.

iBasso DC05 hajt mindent, ami a MA750i-hez tökéletes, a T10i-hez már nem annyira.

60 ezret szánnék rá, e körül nézelődtem, így jött szemben a kinézetre és tartalomra is bejövős MEE Audio MX3 Pro.
Ahogy írják ennél "Suggested for: guitarist and vocalist". Na már most nem vagyok bass head, azt akarom hogy kiegyensúlyozottan szóljon, pattogjon, legyen feszes a mély, de ne telepedjen rá a zenére, erre az RHA MA750i tökéletes volt.
Nyilván kézenfekvő lenne az MX2 Pro, ami papíron hasonlít a MA750-re (hasonlóan kissé mély kiemelt), viszont árban egyforma, így nem tűnne előre lepésnek, csak egy más megközelítésnek.

TL;DR
Feljebb szereték lépni, így az RHA MA750 utódját keresem, iBasso DC05 hajtaná. Keret kb 60 ezer, de mehet feljebb.
Fontos számomra a megjelenés, jövőbiztos cserélhető kábel esetleg egy balanced kivitelre egy megfelelő DAC társaságában, így az MEE Audio MX3 Pro lett az elsődleges kiszemelt, viszont alig olvasni róla valamit.

Ezzel kapcsolatban kérném a segítségeteket.
e-Pacsi ha elolvastad :R

Finally, I have found it, I have! My very own sun… I am the sun!

(#92320) -NoVa- válasza Bentyu (#92319) üzenetére


-NoVa-
őstag

"I ended up returning the MX3 Pro right after I bought them, as I was just not impressed with the sound quality. I ended up purchasing the Fiio FH5, which is a much better sounding IEM."

Nem sok valódi user reviewt látok róla, amazonon is elég megosztó. Az FH5 sem kifejezetten kiemelkedő a mostani ligában, azt alulmúlni komoly luxus, amikor a Sennheiser IE200-at 47-ért adják a Sennheiser Outletben, és a kiegyenlített, de nem unalmas hangzásra pont megfelelő.

(#92321) laleeee


laleeee
őstag

Ezen a napon 1921
Akio Morita Japánban, Nagoyában született, Aichi prefektúrában.
Ő volt a Sony alapítója, amely 1979-ben forradalmasította a zene megértését a Sony Walkman segítségével."
És megszületett a hordozható audio.

(#92322) Remus389


Remus389
veterán

Sziasztok,

gondolom megosztom a legújabb earbud-om, jól szól az Apple telefonnal szerintem.
Aliexpress-es: [link]
Én nem szeretem a hallójáratba bedugós fajtát, így ezt használom szerintem jól szól és jól is néz ki. Azért választottam a kevert réz és ezüst kábelt hozzá, hogy ne legyen se túl élénk\harsány (ezüst), de se ne túl mély-basszusos (réz).
Mindenki azt kezd ezzel az információval, amit akar, Apple telefonhoz elég jó szerintem.
Részletes és kiegyensúlyozott, elég feszes basszussal.

Üdv Rémusz

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#92323) Laby


Laby
senior tag

Fejhallgató helyett kényelmesség szempontjából szeretnék kipróbálni in-ear fülhallgatót.
70%-ban játékokhoz (FPS, autó szimulátor) használnám, de nem szempont a basszus orientáltság. Maradék 30%-ban videókat, filmeket néznék...stb.
Van egy Sennheiser HD599-em aminek tetszik a tere, szellőssége és úgy általánosságban a hangzása.
Ezen kívül használok egy Apple Airpods Pro 2-t, az is in-ear és kellően kényelmes hosszútávon is, könnyű jól behelyezni, valami hasonló jó lenne kényelmességre csak vezetékkel, bluetooth, mikrofon és egyéb plusz funkciók nélkül.

Fő szempontom a kényelmesség, könnyed érzés használat közben, ne legyen se hangzásba se viselésre megterhelő hosszútávon.
Árban nyitott vagyok bármire 20-50 ezer között lenne a fejemben ideális, de nagyon indokolt esetben rátudom venni magam, hogy drágábban vegyek.

Audio Technica ATH-E40
Audio Technica ATH-E50
Shure SE215
Ezeket találtam elsőre amik pozitív érzéseket váltottak ki belőlem, de biztos van még pár másik jó alternatíva is?!

Fosi Audio K5 PRO-ról lenne hajtva.

Bármilyen tanácsot elfogadok. :) :R

[ Szerkesztve ]

(#92324) fericske


fericske
addikt

Hali,

Füles illesztékek tisztításához honnan érdemes beszerezni alkoholos kendőt?
Ami működik, de nem marja szét az illesztéket.

(#92325) -NoVa- válasza Laby (#92323) üzenetére


-NoVa-
őstag

Ha nem vesszük figyelembe a kínai választékot, ebben az árkategóriában ez a három füles igencsak régi, elment mellettük a piac rég. Sennheiser IE200 a Sennheiser outletből 47k körül koherensebb, jól hangolt kényelmes apróság. Ha szóba jöhet valami kínai is, akkor nagyon, nagyon el lehet aprózni a választást,

(#92326) hoodoo86 válasza Laby (#92323) üzenetére


hoodoo86
tag

+1 NoVa ajánlatára. Az IE200 egy nagyon kényelmes, és jól szóló belépőszintű IEM. Kényelemre az Airpods Pro-hoz hasonlít. Ha nem jön be, ezt legalább vissza is lehet küldeni, ha az outletből veszed.

(#92327) kamikaze7


kamikaze7
tag

Megcsináltam az első Diy earbud-om. 30 Ohm blue pet driver.

(#92328) Laby válasza -NoVa- (#92325) üzenetére


Laby
senior tag

+ #92326hoodoo

Megnézegettem pár tesztet róla és meg is győztetek, IE 200 lesz a nyerő. :)

Erről az Outlet vásárlásról mit kell tudni?
https://www.sennheiser-hearing.com/hu-HU/p/ie-200/

Ez az említett Outlet?
Honnan jönnek a termékek, külföldről? Itt hogy hogy vissza lehet küldeni, hogyha nem jön be? Gondolom a többi webshopban higiéniai okok miatt 14 napon belül sem veszik vissza?!

Láttam van 47-ért felújított, az lehet hogy amúgy teljesen új, csak valaki visszaküldte és nyitott dobozzal így adhatják már csak el?

(#92329) hoodoo86 válasza Laby (#92328) üzenetére


hoodoo86
tag

A "felújított" termékeket lehet az outletből vásárolni. Ez az IE200 outlet linkje.
Ezek a próbaidőn belül visszaküldött termékek. A gumiharangokat újra cserélik, csomagoláson, tartozékokon lehet talán észrevenni, hogy már ki volt bontva.

Én 6 terméket vásároltam már az outletből és csak az egyiknél volt a doboz megviseltes, a többi, mintha új lett volna.

Ha nem tetszik, ingyenesen visszaküldheted 30 napon belül, az általuk biztosított futár vonalkóddal. Én egy IE600-at probléma nélkül visszaküldtem.
Ezekre is él a gyártói 2 év garancia. Külföldről, európából jön a csomag pár napon belül.

[ Szerkesztve ]

(#92330) Laby válasza hoodoo86 (#92329) üzenetére


Laby
senior tag

Szuper, köszönöm szépen a segítségeiteket. Akkor jó magyarhoz méltó módon, amint megjön a fizetés már nyomok is rá a rendelésre. ;]

(#92331) -NoVa- válasza Laby (#92330) üzenetére


-NoVa-
őstag

Hajrá, aztán ha megjött, tapasztalatok, szubjektív vélemény jöhet ide róla.

(#92332) -NoVa- válasza kamikaze7 (#92327) üzenetére


-NoVa-
őstag

Ó, gratula, szép lett!

(#92333) kamikaze7 válasza -NoVa- (#92332) üzenetére


kamikaze7
tag

Köszi. Még tervezek egy pár drivert ki próbálni, de valszeg a többinél maradok a sima mx500 háznál, valahogy az a legkényelmesebb nekem.

(#92334) Valkűr válasza t256 (#92296) üzenetére


Valkűr
őstag

Szia! A Dunu hangja engem is érdekelne, meg hogy megér -e 35-40 ezer forintot! Jelenleg egy Fioo Jade Audio JH3 van, erről kellene feljebb lepjek, de nem szeretnek 2-300 ezret sem költeni fülesre! Viszont ott a Fiio uj JH5 fulese is a Dunu árában, de azt sem ismerem.

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max, iTab Air 5

(#92335) Remus389 válasza kamikaze7 (#92327) üzenetére


Remus389
veterán

Elég jól sikerült és jól néz ki.

Mennyibe jön ki egy ilyen? Illetve csinálnál nekem is egyet?

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#92336) -NoVa- válasza kamikaze7 (#92333) üzenetére


-NoVa-
őstag

A Blue Pet-ből az én ízlésemnek a 300 Ohm-os a legjobb alap, de MX500-ban annyira nem szerettem. Mondjuk miután fúrtam faragtam eleget a házat, nyitottam hátul szűrt extra légáramot, egy korrekt, Sennheiser stílusban óvatos meleg, enyhén sötét, de kellően levegős, és részletes hangzást ki tudtam belőle hozni.

Meg persze szép, de kényelemben számomra nem az igazi:
Mások a szellőző csövet bélelik apró rézcsővel, ami megint egy kis ízt, karaktert ad a háznak, végtelen lehetőség van benne. Én a mart fánál maradtam, és az erősítőigényesebb drivereknél.

(#92337) fehér_ember válasza Remus389 (#92335) üzenetére


fehér_ember
addikt

Akinek olyan jó fejese van mint neked, azért feljebb kellene nézelődnie fülesben is.
Esetleg egy ilyen? :DD

(#92338) Remus389 válasza fehér_ember (#92337) üzenetére


Remus389
veterán

Nekem a fülhallgató amolyan kiegészítő, elég jól szól az az aliexpress-es is, nincs okom panaszra.

Nálam az elv az az, hogy ha nagyon audiofil akarok lenni akkor ott az Audio-Technica, a füles pedig arra jó hogy ha útközben unatkozok, kicsit tudjak zenét hallgatni, de gyakran csak podcast-eket hallgatok a mobilon.

Nem hiszem hogy mostanság beruháznék egy drága fülesbe, illetve ahhoz kéne egy profi hordozható lejátszó is, olyat sincs kedvem cipelni meg sok pénzt kiadni, csak azért hogy picit jobban szóljon, nekem nem éri meg. Van amúgy OMX980 csak javításra szorul, az high-end-nek mondható, ha nem is mai darab. De emlékezetből nem olyan orbitálisan jobb mint az Ali-s, hiába fejlődnek a kínaiak is.

Nem igazán szeretem az in-ear-eket, kellemetlen érzés számomra bedugni a hallójáratomba.

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#92339) kamikaze7 válasza -NoVa- (#92336) üzenetére


kamikaze7
tag

Nekem alapjáraton kicsit túl sok a basszusa, főleg ebben a házban a lyuk miatt, ezért olyan tuning szivacsot tettem driver re, ami kicsit tompítja és a lyukra is ragasztottam tuning fóliát, így feszesebb utosebb a basszus, a közép szebb lett és a magasok is szépen, szellőssen szólnak. Van 300 ohmos is, azt még csak beleraktam egy mx500 házba és mmcx connector tettem hozzá, de még nem tuningoltam. Előbb a magnesium meg a berylium driver lesz soron. Majd ha mindene kész van, írok egy részletes beszámolót😉.

(#92340) kamikaze7 válasza Remus389 (#92335) üzenetére


kamikaze7
tag

Szia. Maga a driver kb 9500, a ház az egy earbudhoz, qkz mdr tartozik, ami kb 1500ft, mmcx connector kb 2000 Ft, kell némi tunning szivacs, azt ennyi. Meg forrasztani. Gyártásban annyira nem vagyok profi, de ha jársz Érden, simán meg hallgathatod, meg egy tucat másikat is. Van egy pár.

(#92341) Yodamest


Yodamest
addikt

Sziasztok,

Nézegetem az earbudokat (fontos, hogy nem fülbedugós, hanem flat legyen), a fiio FF5 eléggé megtetszett, szerintetek mennyire leakel kifelé? Alapvetően azon fiio-zom (hehe), hogy egy zárt fejhallgatót ki tudna-e váltani egy ilyen fülbe-ülős earbud? Ha minimálisan kihallatszik nem baj, de egy normális hangerőn mondjuk 2-3 méterről ha már nem hallatszana az nagyon király lenne. Ez megvalósítható?

(#92342) fehér_ember válasza Remus389 (#92338) üzenetére


fehér_ember
addikt

Füleseknél én is kevésbé veszem észre a különbségeket mint fejeseknél; lehet csak rá kellene állni / többet kellene fülhallgatózni. Amúgy zajszűrős wirelesst azért használgatok (buszozáskor).

[ Szerkesztve ]

(#92343) Remus389 válasza fehér_ember (#92342) üzenetére


Remus389
veterán

Jó dolog amúgy a füles, előnye hogy jóval könnyebb a membránja és kisebb utat tesz meg így könnyebben le tudja követni a gyors basszus-t torzításmentesen, pl heavy metal esetén. Ha fejhallgatónál akarod ezt elérni, komoly erősítés és egy igen drága fejhallgató szükséges, persze akkor más szempontból is jobb lesz.

Amikor HD800S-em volt, volt olyan heavy metal (mondjuk így, finoman), ami jobb volt a fülessel, mert a fejes nem bírta a sebességet, torzított (magyarul egy katyvasz volt a basszus). Az Audio-Technica már elég gyors ehhez, de milyen áron? Sokba került :D

Mindenesetre számomra csupán kiegészítő a füles, pont úgy ahogy nálad, ha kicsit unom magam valahol, berakom a fülest amit a mobilom hajt meg. De mondom, elég jó ami van, elég szépen szól, sokszor be sem kapcsolom a gépet, hanem csak mobilról hallgatok zenét otthon is, kényelemből. Jó talán kicsit alulmarad a fejeshez képest, de kényelmes.

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#92344) lapalapa válasza Remus389 (#92343) üzenetére


lapalapa
senior tag

Nem a 800s torzított, hanem a meghajtás.
Ez a fejes sebességben simán partiban van az Ety (er4xr)-el, amiben egy villámgyors ba muzsikál.
Tudom, mindkettőt hallgatom.
Nagyon nem mindegy mit mire dugsz rá, de ezt már megbeszéltük párszor..

Ha nincs minőségi forrásod, akkor mosóbenzinnel járatod a Ferrarit..

(#92345) Remus389 válasza lapalapa (#92344) üzenetére


Remus389
veterán

Ezt olyan magasbiztossággal jelentetted ki, mint ha te magad próbáltad volna.

Képzeld, ugyanazzal a meghajtással a HD800S torzított és miután rögtön átváltottam ugyanazzal a meghajtással az Audio-Technicára és akkor az ADX5000 bírta a heavy metal basszusát. Nem nehéz ebből rájönni, hogy egyáltalán nem a meghajtással, hanem a fejessel volt a gond, legalábbis ebből a szempontból.

Ezt csak akkor fogod elismerni, ha te magad is kipróbálod.
Nekem erre akkor volt lehetőségem.

Amúgy meg unalmas már egy kicsit ez a forrás-fanatizmusod :D

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#92346) lapalapa válasza Remus389 (#92345) üzenetére


lapalapa
senior tag

Kicsit dolgozni kéne a láncon, de nem kezdem újra, felesleges..

Ha nincs minőségi forrásod, akkor mosóbenzinnel járatod a Ferrarit..

(#92347) Remus389 válasza lapalapa (#92346) üzenetére


Remus389
veterán

Várom az építő jellegű javaslataidat

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#92348) -NoVa- válasza Remus389 (#92345) üzenetére


-NoVa-
őstag

Kérjétek el majd ReptiNyaraB után a prototípus/demó Infaustust. Kiváncsi vagyok, meddig skálázódik a Spartannál komolyabb asztali rendszeren.

(#92349) laleeee válasza Yodamest (#92341) üzenetére


laleeee
őstag

Egy Nova Phoenix-et nézzél szerintem, ennél jobb bud-ot nem találsz 100k alatt, de még talán iem-et sem..
Nem válogatós a forrásokkal, de azért ne telefonról🙏
Mivel hajtanád ?

[ Szerkesztve ]

(#92350) -NoVa- válasza laleeee (#92349) üzenetére


-NoVa-
őstag

Egy jó Nintendo kell alá, és kész :P

Viccen kívül nem tudom, mit tettek a Switchbe, de korrekt erővel, dinamikával hajtja a 300 Ohmos drivert.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.