Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#37050) Qkackca válasza WATERDACA (#37044) üzenetére


Qkackca
őstag

Ez biztos nem, alap gumi. A pályahatárok elég szigorúak itt :)
[/IMG Egyszer láttam az eső gumit valamelyik versenyen, az pedig konkrétan a sport gumi a H5-ből :) Szóval ha az az esőgumi itt, akkor nincs több kérdésem. A botok nálam alapból mennek összevissza, teljesen önállóan, a segítségem nélkül is lecsúsznak a sóderágyba, belemennek a boxutca falába, stb. Nem kell ahhoz visszapörgetni. Viszont egyik-másik pályán a rajthely választásnál eléggé mellélő. Van hogy azt írja, hogy csak akkor teljesül a kreditcélom ha elölről rajtolok, máskor meg utolsó helyről is első vagyok az első kör végére. Pl Mugello-ban erősebbek, Spa-ban pedig gyengébbek, különösen esőben. Az carpoint-ok meg a szakaszpontok is elég következetlenek, vagy nekem magas hogy működik a dolog. Van mikor lecsapom a kanyart (fehér vonalon kívül van mind a 4 kerék) erre megadja a 10 pontot mint tökéletes kanyar. Máskor az állítólagos ideális íven meg nem. Vagy ha ütközök egyet az adott részen akkor 1 pontot kapok, de az autó szintjén a csík meg ugrik vagy 25%-ot... Meg egy észrevétel az időjárás, bevilágítással kapcsolatban. Kb 90%-ban felhős, eső előtti-utáni idő van mindenhol? Állandóan szürke az ég. Alig van másmilyen fényviszony. Az amcsi klubpályaszerűségeken volt napfény még eddig legtöbbet nekem. De az meg sokszor olyan alacsony szögben süt, hogy csak elvakít. Ja meg a gumifal...miért akar mindenáron elkapni mint egy mágnes, beforgatni a kocsi orránál fogva? Még egy kis sima koccnál is ami Horizonban Koccintós Drift lenne, a lendület simán tovább vinne, max egy kis karcolással. Valaki írta a kerékvetőket és a megforgást: nekem is volt pl Kyalami-ban ha keményítek a futóművön, akkor ha bizonyos szögben elcsípem akkor egyből kirántja a farát nekem (GT-R R33 volt az esetemben), máskor meg semmi extra, minimális huppanással már tovább is álltam. [B]Pickle Rick[/B]: tudtommal szerver oldali a mentés helye. A botok festéseit, meg a saját beállításaidat tárolja nálad. Gondolom a tuningokat is, de abból kevés van nekem, meg annak nem is ismerem a formátumát. (PC esetén)

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.