Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-09-11 01:06:09

LOGOUT.hu

Microsoft Flight Simulator (MSFS vagy FS) és Prepar3D (vagyP3D) összefoglaló:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#551) Geryson válasza DrGonzo22 (#550) üzenetére


Geryson
addikt

Joyban, főleg elsőre, valóban felesleges a Saitek vagy CH szarv + tolókar + pedál. Nekem nagyon sokáig egy Saitek USB Gold vagy valami hasonló nevű joyom volt és ezen volt beépített nagyon kis finoman kezelhető gázkar így nagyon szépen lehetett repülni vele. Az ára olyan 10 ropi körül volt. Ennek ellenére tudom, hogy a leggagyibb joy, amit szerintem simán kapsz már 5 ropi körül, szóval az is jó és elég ahhoz, hogy kipróbáld az egészet főleg azért mert lehet, hogy abszolúte nem jön majd be a game vagy akár ez a típusú szimuláció.

IL2 azért erősen más mint az FS vagy akár az FSX. Bár régen játszottam, de ott bent vagy a gépben, gáz és repülsz. Na hát itt azért ez teljesen más, lévén az FS a polgári repülésre épít, bár az Acceleration Pack-al azért elment a sport irányába egy kicsit. Az én véleményem az az, hogy az FS nem alkalmas arra, hogy beülj és repülj egy 15 percet, legalábbis én nem tartanám ezt akkora feelingnek, arra valóban jobb az IL2 (ami a maga nemében szintén egy baromira kellemes, kidolgozott repszim). Az FS-nek van egy "társa" a CFS, azt hiszem Combat Flight Simulator a teljes neve és szintén inkább a hadászatról szól. Hogy most melyik verziónál járnak, azt sajna nem tudom.

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#553) DrGonzo22 válasza Geryson (#551) üzenetére


DrGonzo22
őstag

Köszi a választ. Kipróbáltam mindkét játékot, tetszenek, az IL2 tényleg könnyebb volt, végülis ott tudtam repülni billentyűzettel is, aztán lezunhantam:) A joystick-ok közül a Cyborg evo, ill. az Aviator lenne nekem árban megfelelő. Melyiket érdemes inkább választani? köszi

(#555) Geryson válasza DrGonzo22 (#553) üzenetére


Geryson
addikt

Én speciell Cyborg Evo, mert több a tűzgomb rajta (plussz olcsóbb is), de ezt Neked kell érezned. Ha Media Markt vagy bármi ilyen helyen veszed akkor hazaviszed, kipróbálod és nosza ha nem jön be visszaviszed és viszed a másikat haza!

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#556) DeepDish válasza Ferenc1946 (#552) üzenetére


DeepDish
őstag

WAREZ TILOS TUDHATNAD!!!!! :O

(#557) Ferenc1946 válasza DeepDish (#556) üzenetére


Ferenc1946
csendes tag

Elnézést! :o
Remélem nem leszek kitiltva a légtérből. :(((

Csak egy kósza ötlet volt.

Üdv: Czakó

[ Szerkesztve ]

(#558) DrGonzo22 válasza Geryson (#555) üzenetére


DrGonzo22
őstag

Köszi:)

(#559) Osiris


Osiris
őstag

Sziasztok!
Néhány napja kezdtem neki ennek a szimulátornak és úgy érzem ezentúl gyakran fogom használni. ;]
Valahonnan letölthető a FSX magyar leírása? Ha az nem akkor az angol is jó. :R

(#560) Osiris válasza Osiris (#559) üzenetére


Osiris
őstag

..Ja, hogy angolnak már itt van a Learning center! :B :))

[ Szerkesztve ]

(#561) Acor


Acor
aktív tag

Sziasztok !

Szerintetek egy Ati 4870corssfire vagy egy gtx280 vinné jobban a játékot?

Vettem most egy gtx 280-at és két óra után kipurcant, holnap levásárolhatom, de jöttek 4870-esek és lehet abba ruháznék be.

Mit mondtok? :R

I7 12900K + Tody féle extrém blokk még mindig Király!! (www.pcvizhutes.hu)

(#562) Geryson válasza Osiris (#559) üzenetére


Geryson
addikt

Magyarosítás FS-hez? Igazából felesleges, vagyis valóban a learning center lefordítása lenne egyedül értelmes. A lényeg itt tulajdonképpen az, hogy a repülőgép üzemeletetése menjen és utána már tudni fogod, hogy melyik műszer mit csinál és mire kell figyelni. Javaslom a google-t, ott nagyon sok anyagot meg fogsz találni vagy korábban belinkeltem Ruczi-barátom nagyon segítőkész kis honlapját, de ez már komolyabb dolgokról szól, előtte javaslom az alapok kezdésével!

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#563) Csorbi válasza Acor (#561) üzenetére


Csorbi
addikt

A 4870-es most bitang jól sikerült, két olyan crossfire-ban, hűűűűű....
Gondolj csak bele, a 4870 a gtx260 körül megy, abból kettő, és még mindig olcsóbb, mint egy gtx280!!!

(#564) Acor válasza Csorbi (#563) üzenetére


Acor
aktív tag

Most installálom a két kártyát :DD majd beszámolok az eredményekről...

I7 12900K + Tody féle extrém blokk még mindig Király!! (www.pcvizhutes.hu)

(#565) Csorbi válasza Acor (#564) üzenetére


Csorbi
addikt

Hajajj, a fene vinne el :D
Azért gratulálok ám, :C szerintem jó vétel volt!

Várjuk az eredményeket kíváncsian ;]

(#566) Acor válasza Csorbi (#565) üzenetére


Acor
aktív tag

Kiderül :DD

I7 12900K + Tody féle extrém blokk még mindig Király!! (www.pcvizhutes.hu)

(#567) DeepDish válasza Acor (#561) üzenetére


DeepDish
őstag

nVidia parti a jatek,de a full eromuvemet eladtam vegleg!!Rohej,h 1 brutal gepen se fut!!!! :W :W

Kar kinlodni vele........ :U

(#568) Acor válasza DeepDish (#567) üzenetére


Acor
aktív tag

Elfut csak, nincs software-sen összehangolva a hardware-el. Az a röhej, hogy nem adnak ki hozzá olyan SP-ot ami felismeri és ki is használja az új procikat videokártyákat..
Meg is nézem a honlapjukat fejlesztettek-e már valamit vagy FSX 11 van-é :DDD
Szóval nem a gépben van a hiba.

I7 12900K + Tody féle extrém blokk még mindig Király!! (www.pcvizhutes.hu)

(#569) Acor válasza DeepDish (#567) üzenetére


Acor
aktív tag

Egyébként meg Atin jobban megy :K akkor mire is optimalizálták? :Y

I7 12900K + Tody féle extrém blokk még mindig Király!! (www.pcvizhutes.hu)

(#570) Ferenc1946


Ferenc1946
csendes tag

Üdv!

Kb. két éve, hogy megvettem az FS2004-et. Természetesen, akkor már nem az a konfiguráció volt a divat, mint amikor kiadták a szimulátort.
Mivel nem tetszett a működése érdeklődtem a hazai és külföldi fórumokon, hogy mi lehet a hiba. Többen azt válaszolták, hogy a 2004-ben futó konfigurációkon működne rendesen. Gondoltam, hogy igazuk lehet, hiszen 2004-ben nem igen tudhatták, hogy 2006-ban milyen alaplapok, procik, videokártyák, stb. lesznek.
Amikor megvettem az FSX-et, akkor meg azért nem ment rendesen, mert fejletlen volt a gépem. Fejlesztgettem, ráköltöttem kb. 80 eft-ot, ennek ellenére sem működik úgy ahogyan pl. egy NFS Carbon működik. Vagyis az FSX-hez még nincs megfelelő gép.
Az egészből azt akarom kihozni, hogy amire a hardverek elérnek majd egy magasabb szinvonalat, addigra már nem fogják tudni kezelni az FSX-et. És eljutunk megint az FS2004 -vel kapcsolatban leirtakhoz.
Nem tudom, hogy érthető-e amit itt ősszeírok.
A saját FSX-emet már hónapokkal ezelőtt leszedtem a gépről, elraktam jó mélyre, hogy ne is lássam.

Csak ennyi.

Czakó

(#571) Csorbi válasza Ferenc1946 (#570) üzenetére


Csorbi
addikt

Ezzel mélységesen nem értek egyet :D

Nézzünk már meg egy mostani gépen pl. egy 2002-es játékot! Ne menne? Ugyanmár...

A FS-ek egyetlen nagy problémája, hogy iszonyatosan összetett, nagy grafikával, fizikával és forgalomszimulációval működik, ezeket kellett volna "kicsit" jobban optimalizálni. (Gondoljunk bele, a légtérben hány másik repülőt is kell irányítania a gépnek.) Brutális számítási kapacitás kell hozzá. Persze nem ártott volna, ha a kedves MS jobban optimalizálja a többprocesszoros módot... :K

[ Szerkesztve ]

(#572) DeepDish válasza Csorbi (#571) üzenetére


DeepDish
őstag

Hat igen se 4 magos 3600mhz-re huzva ,se e8400 4200 mhz-en nem produkalt semmi ertelmeset!! :U

(#569): Meg ,ha igy is lenne 2 fps/sec hurra!!! :C :C

(#573) Ferenc1946 válasza Csorbi (#571) üzenetére


Ferenc1946
csendes tag

Üdv!

Természetesen tudomásul veszem a nem egyetértésedet, de nekem akkkor sem működik normálisan az FS.
Ha megveszek egy programot, nem kevés pénzért, akkor az tegye a dolgát.
Ha olvasod a forumokat, akkor nem hiszem, hogy találkoztál-e már olyan véleménnyel, aki teljesen elégedett volt a programmal. Többnyire az olvasható, hogy egy kis csökkentés ebből, egy kicsi abbol és akkor elfogadhatóan megy a progi. De ennek nem így kellene működnie.
Megint csak a NFS Carbonra utalok. Nem tudom, hogy ismered-e. De nem ez a lényeg, hanem az, hogy ennél a programnál csillognak-villognak a kocsik, az út szegélycsíkjai nem villognak, hanem folyamatosak. Mig az FS-ben minden fakó, a gépek körvonala lépcsőzetes, a tály a gép alatt láthatóan nem folyamatosan változó, hanem érzékelhetően rakódik össze.
Mondhatnád, hogy valami 486-os gépem van. Igaz, hogy nem erőmű, de a gyárilag ajánlott konfigurációnál valamivel jobb. 3.2Mhz proci, 2Gb ram, 8600-as 512Mb os kártya van benne.

" A FS-ek egyetlen nagy problémája......... " írod.--------szerintem az, hogy csak megalkuvásokkal működtethető.
Ennek ellenére szeretek vele repkedni :K

A régi játékok működésével kapcsolatban:
Nem rég dobtam ki kb. 50 db olyan pc-s játékomat, amelyeket 2000-2004 között vettem, vagy a régebben járatott PC GURU nevű ujságban adták mellékletként, mert nem működtek a mostani gépemen. És még van legalább ennyi, ami szintén selejtezésre kerül.

Én elég régen használok számítógépet és emlékezem, hogy a Commodore 64-hez ha kiadtak egy programot, akkor az minden gépen működött. Igaz, hogy akkor még nem volt 100 fajta videokártya, alaplap, stb.

Folytathatjuk :)

Czakó

(#574) Csorbi válasza Ferenc1946 (#573) üzenetére


Csorbi
addikt

Az a megállapítás, hogy: Ha megveszek egy programot, nem kevés pénzért, akkor az tegye a dolgát. - nos, ez így önmagában elég kevés, kell alá a szükséges hardver is, ami FSX esetében különösen igaz!
A konfigurációdra rápillantva, igen, egyértelműen megállapítható az, hogy bizony, nálad az FSX igen erős megalkuvásokkal futtatható. Ha az a 3.2-es proci esetleg kétmagos lenne, a videokártya pedig nem egy 8600-as, hanem esetleg egy 8800-as, jelentős javulást vennél észre. A jelenlegi konfigodnál muszáj a kompromisszum.

Ne hasonlítsuk össze az NFS Carbont az FSX-szel! Az előbbi egy arcade játék, pár km2 leképezendő területtel, néhány autóval, míg az utóbbi egy komoly szimulátor, ami sok száz, ezer km2 területtel, gazdag légiforgalommal, valós időjárásszimulációval, tehát mint leírtam már korábban, a kettő összevetése nagyon-nagyon rossz példa!!!

Többnyire az olvasható, hogy egy kis csökkentés ebből, egy kicsi abbol és akkor elfogadhatóan megy a progi. De ennek nem így kellene működnie. - de bizony, ennek így kell működnie! Kicsit kevesebb légiforgalom, kisebb látótávolság, s a processzornak máris több ideje marad kiszámolni mást.

Személy szerint nekem semmi gondom az FSX futtatásval, a konfigom látható az adatlapomon, nem azt mondom, hogy 100 FPS, de a grafika maxon, forgalom is van, és kellemesen repkedek, nem akad.

(#575) Ferenc1946 válasza Csorbi (#574) üzenetére


Ferenc1946
csendes tag

Mint ahogy egy kevéssel korábban írtam, a FSX-et leszedtem a gépemről és eltettem. Az FS9-ről írtam az "573"-ban. Annak működnie kellene a meglevő konfigommal. Vagy annak is kevés? Egyedül a Bp sceneryvel bővitettem az alapjátékot.
Biztosan bennem van a hiba.
Sokáig vasutszimulátoroztam és egy ismerősnél láttam meg kb 2 éve az FS2004-et. Nem is kérdeztem, hogy milyen a gépe. Mikor megnéztem a doboz hátulján, hogy milyen gép kell hozzá, nyugodt voltam, mert az enyém már akkor is erősebb volt. 1.7Mhz-es proci. De ezzel valójában meg sem mozdult. Ekkor fejlesztettem a mostanira.
Nem vagyok már fiatal, az unokáim nevetnek rajtam amikor mérgelődök a programon :C

Üdv

(#576) Csorbi válasza Ferenc1946 (#575) üzenetére


Csorbi
addikt

Az FS2004-es működése lényegében ugyanolyan mint az FSX-é, gondolj bele a szükséges számításokba! De ha úgy érzed, a gépnek elégnek kéne lennie, akkor lehet nem ártana szétnézned a géped környékén, ha nem hozza az elvárt teljesítményt.

a BP Scenery gyalázatosan belassítja az FSX-et is, ez tény. Próbálj meg ne ott fel/leszállni.

MS Train Simulatort is használok, na annak a teljesítménye sem túl meggyőző, nem hoz többet 30 fps-nél max beállításoknál.

Ne mérgelődj, ha tudsz, ruházz be egy kétmagos prociba meg egy picit jobb VGA-ba, és ne a BP Scenery-beli Ferihegynél repkedj, meglátod, jobb lesz bőven! Ha mégsem, akkor nem ártana egy körbenézés a gépeden, lehet hogy van ami visszafogja a teljesítményt. Nézz megy egy tisztán felrakott Windows-t meg az FSX-et, legfrisebb driverekkel! :R

(#577) Geryson válasza Ferenc1946 (#570) üzenetére


Geryson
addikt

Hahó!

Végre van időm írni...

Jómagam FS3 óta (nem elírás!) nyomom a repülésnek ezen formáját, FS95 óta meg szabályosan a nagygépes, polgári repülést azóta már hivatalos csapatban, sok-sokezer repült órával, így azt hiszem vannak már tapasztalataim.

Az FS szinte soha nem ment jól a maga korszakában a Microsoft sajátos programozása miatt, ezt el kell fogadni. Ez nem egy NFS, még csak egy napon sem lehet (vagy érdemes) említeni őket. Értsd ezt úgy, hogy az FS2004 nem ment normálisan az akkori elég komoly gépemmel, sőt még 2006-ban sem ment amikor már komolyabb videókártya és hypertrading-processzor került bele. Az első megoldás a tavalyi új gépem jelentette, ami ugye legalább 3 évvel később jött ki mint az alapprogramm és több mint 300e Ft (szintén nem elírás!) volt az ára (gépkonfig látható a profilomban). Na ezzel a géppel már megy az FS2004. de azt még most is el tudom mondani, hogy produkálok Budapesten (Kozma szintén "ügyes" programozó ilyen szempontból) 15 FPS-t, ami azért gáz ilyen gép mellett.

Az FSX ugyanez a tészta. Majd 2010 körül lesznek olyan gépek, esetleg frissítések amiken szépen megy majd a játék. Azért meg kell említeni, hogy az SP2 sokat javított ám az FPS-eken, mert én szépen tudok játszani vele (persze nem PMDG nagygéppel és nem csúcsra húzva a csúszkákat) ha éppen kicsit repkedni van kedvem.

Szóval türelem és sok-sok pénz és akkor lesz itt megoldás! Csak ismételni tudom önmagam: az FS az bizony egy ilyen "furcsa" játék, ezt el kell fogadnunk...

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#578) Ferenc1946 válasza Geryson (#577) üzenetére


Ferenc1946
csendes tag

Köszönöm! a vigasztalást. :K

Czakó

(#579) Osiris


Osiris
őstag

Valaki megtudná mondani, hogy a boltban kapható fsx-hez mellékelt magyar leírásban az a billentyűkiosztás leírása benne van e?
Illetve kéne egy kis segítség, mert a műszerfalam minden nézetét sikerült teljesen átlátszóvátenni, vagy rettentően "ki" zoomolni a nézeteket, illetve az iránytűm is eltünt és visszahozni egyiket sem lehet. :F :W

(#580) lesaux válasza Osiris (#579) üzenetére


lesaux
veterán

Settings / Display / Aircraft, baloldalt alul 2-D panel transparency.
Az iránytű elvileg az U betűvel jön elő, ha arra gondolsz, bár csak küldetések alatt látszik.
Zoomolni magyar billentyűn az ó betűvel és a kötőjellel tudsz, illetve a Ctrl-ó, Ctrl-kötőjel kombóval a kamerát mozgatja előre-hátra. Ezt a problémát mondjuk azért nem értem, mert egy sima Reset missionnél is visszaállítja a kamerát alaphelyzetbe.

(#581) Geryson válasza Osiris (#579) üzenetére


Geryson
addikt

Nekem a régebbi FS9-hez van egy komplett billentyűkiosztásom, ami azért úgy gondolom a mai napig használatos (nagyrészt mindenképpen). Persze mondanom sem kell, hogy ez az alapgépekre vonatkozik csak, hiszen szinte minden kiegészítőnek megvan a maga billentyűbeállítása. Ha kéred, keress meg MSN-en este és átdobom!

Amúgy ha jól tudom, a assignments-ben van olyan, hogy "print key command" vagy valami hasonló, szóval ki tudod nyomtatni a gombokat - de bevallom, régen repültem már.

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#582) Osiris válasza lesaux (#580) üzenetére


Osiris
őstag

Kössz, részben megoldottad a gondjaimat. :R

(#583) Osiris válasza Geryson (#581) üzenetére


Osiris
őstag

Keresni foglak MSN-en, THX! :R

(#584) lesaux


lesaux
veterán

Esetleg akinek XP-je és Vistája is van, elmondhatná, mit tapasztalt.
Vista alatt gyorsabb / lassabb / tökmindegy?

(#585) Acor


Acor
aktív tag

Két kép Hawai-ról minden maximumon 1680*1050-ben (hozzáteszem 15-20frame között megy így a játékmég egy proc kéne a gépembe azt talán már vinné :) )
[L:http://kepfeltoltes.hu/view/080712/hawai_www.kepfeltoltes.hu_.jpg][link][/L]

Directx 10 és Vista 64bit ultimate a kofig meg a lent.

De mindentől függetlenűl szép :D

I7 12900K + Tody féle extrém blokk még mindig Király!! (www.pcvizhutes.hu)

(#586) Acor


Acor
aktív tag

http://kepfeltoltes.hu/view/080712/hawai_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
a másik :)

I7 12900K + Tody féle extrém blokk még mindig Király!! (www.pcvizhutes.hu)

(#587) Csorbi válasza Acor (#585) üzenetére


Csorbi
addikt

Úgy értve maximumon, hogy a földi/légi/vízi forgalom is maximumra van állítva? Mert ha azok nincsenek, akkor elég elkeserítő a játék motorja, hogy a 4870 CF-ben is ennyit hoz :(
Tényleg, meg tudnád nézni hogy CF nélkül egy 4870-nel mennyire csökken ugyanezzel a beállítással? (Nem kell a kártyát kivenni, elég a CF-et kikapcsolni ;) )

(#588) Acor válasza Csorbi (#587) üzenetére


Acor
aktív tag

Ja úgy még azok is maximumon vannak és light bloom- tól elkezdve a felhőkig...stb minden csutka.
Csak emelett azt látom ha visszaveszek sem sokat nő a Frame, tehát valami még mindig nincs rendben.

Ma 8 körül kipróbálom úgy is!

Egyébként az összes service pack és az acceleration is fent van rajta.

I7 12900K + Tody féle extrém blokk még mindig Király!! (www.pcvizhutes.hu)

(#589) Acor


Acor
aktív tag

Nem tudom mi történt kivettem az egyik kártyát és ugyanaz a baj előjött mint a GTS-el, elkezdett csíkozdni kockásodni villogni a kép a BP scenery-nél, szóval gáz aztán visszatettem azt gondoltam megjavul és visszaáll az előző 15-20frames hez, de nem tette maradt 6-8 mint a GTS-nél szóval leszedtem az Aerosoft Bp scenery-ét.

Már mindent kicseréltem kivéve a procit, még azt is kicserélem és ha akkor sem változik semmi akkor felrobbanok mérgembe :((

Vagy az is lehet driver probléma van, mert úgy tűnik nem a GTS-el volt a baj, viszont legalább gariba kicserélték már ez is vmi van helyette egy 22-es monitorom, de mit érek vele.. :W :W :W

Tulajdonképp még nem adom fel, mert más játékok TGV-hez hasonlítanak :DD

Meg hátha lesz végre valami újítás update vagy ilyesmi, ismerje már fel az új hardware-ket is.....

I7 12900K + Tody féle extrém blokk még mindig Király!! (www.pcvizhutes.hu)

(#590) Csorbi válasza Acor (#589) üzenetére


Csorbi
addikt

Huha. Mondtam hogy nem kell kivenni a kártyát :DDD :P

(#591) Acor válasza Csorbi (#590) üzenetére


Acor
aktív tag

Ja nem úgy :DDD
Előszőr software-sen majd miután láttam a bajt kivettem, hogy tényleg baj- e :DD
Akkor jött igazán :Y

I7 12900K + Tody féle extrém blokk még mindig Király!! (www.pcvizhutes.hu)

(#592) DeepDish válasza Acor (#585) üzenetére


DeepDish
őstag

Nah ezert kattantam be es adtam el gepem,mert 4,1 ghz stb se volt neki eleg! :C :C

(#593) Acor válasza DeepDish (#592) üzenetére


Acor
aktív tag

ÉN Már látom a végét kb egy év múlva, menni fog maxon :DDD

I7 12900K + Tody féle extrém blokk még mindig Király!! (www.pcvizhutes.hu)

(#594) Acor


Acor
aktív tag

Ez a fórum nagyon kihalt. :O

I7 12900K + Tody féle extrém blokk még mindig Király!! (www.pcvizhutes.hu)

(#595) Ferenc1946


Ferenc1946
csendes tag

Üdv!

Próbálgatok ismerkedni a PMDG használatával. Egyenlőre még csak kiváncsiskodás képpen.

Keresgéltem hozzá anyagot is. Nagyon bő leírást, - de inkább oktatási anyagnak nevezném - találtam az IVAO anyagai között. A PMDG 747-400, 400F en mutatja be.

De sajnos elakadtam már az elején, amikor a "Tipusismertető telepítése" módját írja le. Ha valaki ismeri ezt az anyagot és tudna segíteni, megköszönném!

Czakó

(#596) DeepDish válasza Acor (#593) üzenetére


DeepDish
őstag

Igy van ,akkor veszek majd 4 magos VGA-t stb ,addig ps3!!! :C :C

(#597) Bluegene válasza lesaux (#584) üzenetére


Bluegene
addikt

Vista alatt lassabb :K

főleg földközelben érezhető vista alatt manőverezés közben diavetítés, XP alatt azért érezhetően jobb, grafikailag ugyanaz

más: online pilóta lehetek? rendes járatokkal stb
kell ehhez havidíjat fizetnem?
úgyhallottam már van virtuális légiflotta, hobbi légiirányítókkal

Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

(#598) Bluegene


Bluegene
addikt

http://www.youtube.com/watch?v=uYbVx1Zz3Us

akinek gzenge gépe van, lehet én is elszórakozok vele, földközelben leesik az FPS(erre gyógyír?)

Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

(#599) lesaux válasza Bluegene (#597) üzenetére


lesaux
veterán

Köszi a választ.

http://virtualairlines.hu/vaos.php?lang=hun

[ Szerkesztve ]

(#600) Bluegene válasza lesaux (#599) üzenetére


Bluegene
addikt

igaz nem mértem meg, de éreztem, szal érzésre(ultra fokozat)
az is igaz h 4850-esem van amihez nincsenek jó driverek

általánosságban igaz h a vista lassabb játékokban

egyébként a DX10es effekteket nem találtam hol lehet bekapcsolni

Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.