Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-09-11 01:06:09

LOGOUT.hu

Microsoft Flight Simulator (MSFS vagy FS) és Prepar3D (vagyP3D) összefoglaló:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1501) Korcsii válasza v!ct0y (#1500) üzenetére


Korcsii
őstag

ezesetben a hiba az ön készülékében van ;)

kilépéses fagyásra itt a gyógyír, de idításkor nekem még nem fagyot...

[ Szerkesztve ]

(#1502) v!ct0y válasza Korcsii (#1501) üzenetére


v!ct0y
veterán

Format lesz ebből... :DDD

(#1503) Falconer


Falconer
aktív tag

Nem az a gond, hogy leáll, hanem akkorát durran meg rázkódik, mintha egy bombát robbantanának benne. És az tuti nem tesz jót neki. Mondjuk ezek szerint ennek nem nagy az esélye ha mégis használják tolatásra.

(#1504) Falconer válasza Geryson (#1498) üzenetére


Falconer
aktív tag

Szerintem nem furcsa, a kis jeteken mindig olyat használnak, mivel ott a hajtómű hátul szokott lenni. Itt is hátul van, nem a szárny alatt, ugyhogy elve kizárt, hogy körkörösen tolja a sugarat előre.

(#1505) Gizmo94 válasza v!ct0y (#1502) üzenetére


Gizmo94
veterán

Dehogy lesz. LOL. Szedd le, nézd meg,hogy hagyott-e valamit a game mappájában, meg az fsx-ben az appdatában. Ha igen, szedd ki, aztán go. Nem hal meg ez a game olyan könnyen, én naponta szétcincálom, de mindent kibír.:)
Egyébként nekem az FS Copilot amióta az instrukcióknak megfelelően beállítottam, kifogástalanul működik. Ha újra megy a game, akkor rakd újra, valamit elcsesztél.. :DDD

(#1506) Korcsii válasza Gizmo94 (#1505) üzenetére


Korcsii
őstag

hát igen, engem is már vagy 10x mentettmeg a vista "árnyékmásolata" csak az FSX kapcsán... de egyébként tényleg sok mindent kibír :K

de ha egyszer win7 lesz... én fel nem rakok mindent még1x.. :U remélem a ctrl+c ctrl+v működni fog... bár a registry... nah de ez a jövő zenéje, remélem lesz valami értelmes win update, ami mindent átment....

(#1507) Gizmo94 válasza Korcsii (#1506) üzenetére


Gizmo94
veterán

Szerintem ez az egyik leg LEGO-bb valami, amit láttam eddig. Rommá lehet szerkeszteni, csak kell előtte a fájlokról backup,hogy ha benézted a tuningot, visszaállítható legyen.. :DDD Nekem van egy most win7-en, nagyon szépen megy rajta, csak lusta vagyok vele foglalkozni..
Nem akarlak elkeseríteni, de a windoz migrációs vackaiban én nem bíznék.. :U

(#1508) v!ct0y


v!ct0y
veterán

Na végre jó mostmár csak egy proci kéne, ami elbírja ezt a sok sallangot:DDD

(#1509) andorra válasza Acor (#1467) üzenetére


andorra
őstag

Ha FPS ről beszélünk az csak akkor ad tényleges információt, ha emellé megadjuk az összes olyan információt ami ehhez mindenképpen szükséges. Elősorban az FSX custom beállításait. Másodsorban az alkalmazott kiegészítőket, és a területet.

Pl nálam:

GRAPHICS:

Frame Rate - Unlimited (FSP Limiter 20FPS)
Full Screen Resolution 1650*1050*32
Filering: Trilinear
Anti-aliasing: on
Global Texture Resolution: Very High
Lens Flare: On
Light Bloom: Off
Advanced Animation: On

AIRCRAFT: Ultra High
(Minden On)

Scenery:

Minden maximumon !!! + On
Kiveve: Water effects: 2x
Ground Scenery Shadows: Off

WEATHER: Ultra High

TRAFFIC:

A t d 63% G a t 30% A v d: minimum R v 43% S a f 50% L b 50%

(Bp 1.4-en ez 11-16 FPS Ferihegyen)

Tényleg jó lenne olyan konfigról hallani, ami ilyen (netán még erősebb) beállításokkal sem menne 20FPS alá sehol.

(#1510) Gizmo94 válasza andorra (#1509) üzenetére


Gizmo94
veterán

Olyanról máris hallhatsz ami fölé nem megy. Pl. az enyém. :DDD

(#1511) v!ct0y válasza andorra (#1509) üzenetére


v!ct0y
veterán

maga a kieg nélkül megvan a 20 fps :DDD

(#1512) Gizmo94 válasza v!ct0y (#1511) üzenetére


Gizmo94
veterán

LOL hát kopaszon, sp1-sp2 aztán ennyi, a gyári csodálatos scenerykkel és szépséges textúráival nyilván megvan. :DDD

(#1513) andorra válasza v!ct0y (#1511) üzenetére


andorra
őstag

Akkor vigyázz, nehogy elrontsd egy jó sceneryvel :-)
Nekem az 50 is megvan, ha csak azt akarom. Az FPS nem önmagáért van. Ha nem számít a minnél jobb grafikai megjelenítés, akkor ott az FS2004, vagy a korábbi verziók.

Szerintem az I7 processzor is csak annyit tud FSX szempontból, amit két maggal tudna. Sokan csodát remélnek tőle, de jelenleg nem képes rá. Más fórumokon szerzett tapasztalatokra építem ezt a véleményt.

(#1514) Gizmo94 válasza andorra (#1513) üzenetére


Gizmo94
veterán

Kicsit beszámolhatnál az i7 tapasztalatokról bővebben.. Mert nagyon gondolkozom egyen, de ha nem dob majd sokat akkor minek? Főként FSX-hez gondoltam a beszerzést, a többi jelenlegi játékhoz ez a konfigom is elég.

(#1515) v!ct0y válasza andorra (#1513) üzenetére


v!ct0y
veterán

fennvan az is egy csomó kieggel:)
A procim elég gyengus főleg most, hogy ilyen meleg van most csak 2,7 en megy

(#1516) andorra válasza Gizmo94 (#1514) üzenetére


andorra
őstag

Szívesen beszámolnék, de jobb lenne, ha olyan valaki számolna be róla akinek ilyen van, pl. Acor.
Az Sg.hu fsx fórumon pl. most vett valaki I7-et és csak kínlódik az FSX-el és korábban más is panaszkodott már, hogy nem hozta a várt eredményt.
Azt hiszem az optimalizálás egy jó kétmagos rendszerrel megközelítőleg ugyanazt hozza.
Ha akarod, majd röviden összefoglalom, hogy szerintem ez miből áll.

(#1517) Gizmo94 válasza andorra (#1516) üzenetére


Gizmo94
veterán

Akarni nem akarom, de ha megteszed, megköszönöm.:)

Mert annyifélét láttam már és nálam két eset van: vagy ocsmány a scenery, nőnek ki a földből a házak, egy szégyen az egész, vagy szép nagyon, öröm nézni, de úgy akadozik botrányos fps-sel a game, hogy szinte játszhatatlan..

(#1518) andorra válasza Gizmo94 (#1517) üzenetére


andorra
őstag

Próbálom röviden:

1.
Külön wincseszter csak az FSX-nek és azon más ne is legyen, csak az oprendszer és az FSX. Legjobb egy használt WD Raptor ami 10000RPM-es.
Oprendszer: WIN7 RC 64bit. Felesleges szolgáltatásoktól mentesen. A Power managmentben be kell lőni, hogy ne legyen sleep, hybernate és maximális legyen a teljesítmény. Van valahol egy leírás amit beidézhetnék, de nagyon pontatlan Win7-ben, semmi sem pont úgy és ott van ahol....
Egy partició legyen és semmiképpen se legyen 60%-nál jobban tele a wincseszter. Mindiíg legyen defragmentizálva, különösen ajánlott az O&O Defrag.

2. SP2 vagy Acceleration

3 FS Limiter használata! Nálam 20-ra van állítva, emellett az FSX-ben nincs limitálás.

4 Videokártya legalább 1 GIGA minimum DDR3 Rammal Pl. ATI 4850 4870 vagy 9600Gt vagy annál jobb Nvidiák. (Csak egymagos)

Egyébként az Austria Switzerland és VFR Germany, jobban működnek mint az alap sceneryk, vagy a kevésbé jól megírtak mint pl. Bp. Ezeken mindíg megvan a 18-22FPS, az említett beállításokkal. Ott ahol az FPS nagyon leesik, sajnos a légiforgalmat vissza kell venni. Nekem egy E6750-es procim van ami 3200-on megy 4 Giga 800MHZ-es DDR2 Ramok és 9600Gt 1Giga DD3 és egy 150Gigás Raptor.

(#1519) cintula187


cintula187
addikt

Sziasztok!

FElraktam az Fsinn-t és a Copilotot,de most meg nem indul el az fsx. És ha a copilot control paneljét akarom elindítani akkor is "program stop responding" üzenetet kapok. Van ötletetek, hogy lehet ezt a gondot megoldani?

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#1520) Gizmo94 válasza andorra (#1518) üzenetére


Gizmo94
veterán

Uhh, hát sajna nálam akkor sok baj van. :) Na, majd korrigálom..

Köszi a leírást, sajna a vidkarim csak 512-es... Eddigy nyugodt voltam, mert úgy tudtam,hogy procifüggő a game.. Mondjuk egy XFX 9800 GTX+++ a kártya, dehát 512-es, ez tény.. A vinyó is síma, nem raptor és másik partíción van az fsx.. Ultimate defragot használok, az szerintem ugyanazt tudja mint az O&O, ez talán ok.. Na, majd rendezem itt a dolgokat, a win7 64 bit már fent van, akkor azon a vinyón összevonom a partíciókat és újratelepítem.. a proci egy Q9450, amit símán húzhatok 2.66-ról 3.6-3.8-ra, stabil marad, a ramok 4 giga crucial ballistix tracer, 800-asak,de kihúzzák 1200 kürülig símán..
A probléma a húzással egyedül ott van, hogy az alaplapom egy XFX 780iSLI, és ha tuningnál a chipset gusztustalanul melegszik, felmegy 70 fokig is, bár azt mondják,hogy ez normális.. Engem mindenesetre idegesít.
Nade nekiállok és majd meglátom mit tesznek ezek a tuningok.:)
Sajnos a MytrafficX nagyon megfogja a gamet, valami jó beállítást kellene találni, mert anélkül meg üresek a repterek sajna..
Nekiesek akkor ennek a windows7 témának, és kösz mégegyszer.:) :R

(#1521) v!ct0y


v!ct0y
veterán

OO kicsit takarítani kéne a gépen :DDD

(#1522) atesz999 válasza andorra (#1518) üzenetére


atesz999
tag

Egyébként teljesen mindegy,hogy Win7 RC vagy XP SP2 az oprendszer,lefutattam az FSX benchmarkot mindkét rendszeren,gyakorlatilag semmi különbség nincs FPS tekintetében a két oprendszer között. Igaz,mindkettő 32 bites volt.

Sőt ,XP esetében más partícion volt az FSX,mert az oprendszer partíciójára már nem fért fel.

Csak emiatt felelsleges WIn7.
Sőt,Win7 alatt még a Vsync se működik,és nagyon gáz emiatt a játék,úgyhogy az XP-nek még inkább előnye is van.

(#1523) andorra válasza atesz999 (#1522) üzenetére


andorra
őstag

Természetesen jogod van tévedni neked is.
Én konkrét mentett szituációkban ellenőrzöm az FPS-t és mindíg ezt tekintem mérvadónak. Mérhető különbség van a Win7 RC 64 bit javára még a Vista 64 bithez viszonyítva is, pedig abban egyetértés van FSX fórum-körökben, hogy a Vistán jobban fut az FSX mint XP-n, különös tekintettel néhány kiegészítőre.

[ Szerkesztve ]

(#1524) andorra válasza Gizmo94 (#1520) üzenetére


andorra
őstag

Remélem meglesz az eredménye. Egyelőre ne dobd azért el a kártyádat, próbáld a többit megcsinálni. A processzorod elég jó lesz ehhez, és ha majd méred az eredményt, nem hiszem, hogy a maximumon kell futtanod, egy kicsit akár vissza is vehetsz. Majd számolj be róla, érdekes lesz.

[ Szerkesztve ]

(#1525) AirBooms válasza Gizmo94 (#1520) üzenetére


AirBooms
addikt

Az igaz, hogy proci- és nem VGA-függő az FS, ám az nem árt, ha olyan 1 GB VRAM azért van a kártyán a sok és nagy textúrák miatt. Tehát nem elsősorban bika VGA kell, hanem sok fedélzeti memória. :K

(#1526) atesz999 válasza andorra (#1523) üzenetére


atesz999
tag

De nem én tévedek,program számolja ki az FPS értéket,nem megérzésből,ránézésből mondom meg,hogy... :)

Van egy benchmark,vagyis tulajdonképpen egy mentett repülési útvonal,ezen 5 perces útvonalon van egy nagyváros,repülőtér,és fix VC nézetből méri az FPS-t. Végén kiírja a min,max,és átlag FPS-t .
Én ez alapján mondom,hogy semmi eltérést nem hozott ki a Fraps FPS mérő a két rendszer között.

Jó,persze lehet te más beállításokkal használod a játékot,más konfigurációval,mint én. Lehet van olyan beállítás,pl ha bekapcsolja az ember a forgalmat a játékban,lehet a Win7 jobban bírja ebben az esetben mint az XP. Sőt még az is lehet,hogy a 4 magos procik kihasználtsága jobb Win7 alatt,mint a 2 magosaké.

Nekem pl a forgalom teljesen ki van kapcsolva,mondjuk ezen kívül szinte minden csúszka maximumon van,kivéve azokat,amiket az alap FSX nem használ ki.

Szóval az én gépemen,az én beállításaimmal semmivel nem jobb a Win7 FSX alatt.

(#1527) andorra válasza atesz999 (#1526) üzenetére


andorra
őstag

Nincs ezzel semmi probléma. ez teljesen korrekt amit leírtál, Viszont a metódusnak, bár lehet, hogy jól hangzik sok értelmét nem látom.
A reptereken mindent maximumra állítva, a forgalmat is, döcög a program többnyire. Ha felszállsz már jobb a helyzet. Tehát szerintem a nehéz szituációk a döntők, senkit sem vígsztalhat az, ha az átlag ennél jobb.. Ezért azt tartom célravezetőnek, ha ilyen szituációkat mérsz és mentessz el.
Egy percig sem vitattam, hogy a mérésed hibás volt, csak szertintem téves a következtetés, amit levontál belőle:-)

(#1528) Gizmo94 válasza v!ct0y (#1521) üzenetére


Gizmo94
veterán

Az 9 szép. Víz felett.. csak nem az fps? LOL Ez nem takarítás, ez format... :DDD

(#1529) Gizmo94 válasza andorra (#1524) üzenetére


Gizmo94
veterán

Nem dobom, mert nincs másik.. :)
Airbooms egy kicsit elvette tőle ugyan a kedvem,nade majd fejlesztünk...;-)

Már alakul a dolog a leírásaid szerint, ha készen lesz megírom a tapasztalatokat.
Most éppen a Jet állományomat gazdagítom. Ezzel kapcsolatban csak felvetem,hogy a Wilco gépek ennyire ótvarok, vagy csak én rontok el valamit? Nálam legalábbis szinte mindegyik hibásan műxik, igen gány termékeknek tűnnek az Overland és PMDG-k mellett... :U Konkrétan Airbus pack I.-II. vel kapcsolatosan kérdezem..

(#1530) v!ct0y válasza Gizmo94 (#1529) üzenetére


v!ct0y
veterán

Nem nagy számok azok az airbusok
És igen az az FPS! Bár tegyük hozzá, hogy az a St Maarten scenery PMDG gép és még a FEX is lassítja:DDD

(#1531) Gizmo94 válasza v!ct0y (#1530) üzenetére


Gizmo94
veterán

Hát ahogy nézem, valóban nem. Azt hiszem, ez a Wilco cég felejtős.. FEX? Az működik. Tegyél REX-t az nem fogja lassítani, már indulás előtt kifagy. :DDD

(#1532) Korcsii válasza Gizmo94 (#1531) üzenetére


Korcsii
őstag

rakd át expert módba, úgy nekem sikerült elboldogulnom vele... bár kialakított bennem egy olyan képet, hogy a boeing-ek rrepülnek, az airbusok meg megpróbálnak nem leesni... egyébként ja, bugos, mindig a legrosszabbkor fagy ki, vagy nem fagy ki, csak eltűnik a cockpit vagy épp az ég...

(#1533) Gizmo94 válasza Korcsii (#1532) üzenetére


Gizmo94
veterán

Köszi, de azt hiszem, ezt a Wilcot nem nekem találták ki. :( A CLS és Overland Airbusok után, amik igen jól kezelhetők és a kidolgozásuk is tuti,igen nagy csalódás. Nyilván nem fejlesztek Wilco irányba.. Csak elolvastam az oldalukon a sok jót és szépet, hogy milyen profi a stuff, gondoltam, kipróbálom.. ehhez képest. :(
Lehet,hogy szentségtörés egy payware -ről ilyet állítani, de Thomas Ruth full ingyenes gépei a rakás szintén ingyenesen tölthető liveryvel sokkal különbek.
Rex meg néha jó-néha nem. Stabilnak nem mondható, az tuti..

(#1534) Korcsii válasza Gizmo94 (#1533) üzenetére


Korcsii
őstag

hát jah, még ha freeware lenne... annak idején wizz va miatt rászántam, meg egy pár napot (5?), hogy kitanulmányozzam, nagyjából megismerjem a viselkedését, de azért tudott még meglepetéseket okozni... aztán a "gyorsmadár" lettem, az utolsó pár repülésre már azt is mondtam, hogy ez jó volt vele, de most már csak Boeing... max ha nagyon mehetnékem lesz valahová vele...

REX meg nálam kimerült abban, hogy belövöm a theme-t, aztán ki is lépek belőle...

(#1535) andorra válasza Gizmo94 (#1529) üzenetére


andorra
őstag

Mindössze két géppel találkoztam eddig amit tényleg rendkívül jól megírtak FSX-re, de ezek nem jetek. Abban a kategóriában csak PMDG 747-es van, de az engem nem érint.
Első helyen említem a Flight1 Pilatus PC12-őt, ritkán repülök mással, annyira jó. A másik Digital Aviation Piper Cheyenne X. Mindkettőhöz kitűnő dokumentáció tartozik,
Ha jet, akkor egyelőre nem nagyon látok jobb megoldást, mit a "gyári" gépeket használni.

(#1536) Geryson válasza Gizmo94 (#1533) üzenetére


Geryson
addikt

Nálam pont most volt aktuális ez a rohadt gépmizéria, mert visszamegyek a Malév VA-ba repülni és ugyebár ahhoz most vagy Dash 8, vagy Fokker, vagy Boeing kellene. Boeing kilőve, PMDG abbahagyta a 737-et (bár a honlapon 2 éve "screenshots comming soon" van írva), Dash 8 nálam kizárt (bár szerintem fizetős gép sincs), úgyhogy maradt a Fokker amit pénteken meg is vettem, de egyenlőre nem ájultam el tőle a földön bár a dokumentáció valóban tökéletes és látszik, hogy maga a gép is kidolgozott csak meg kell szoknom.

Anno amúgy a LevedD 767 volt az atyaúristen nálam, most a hobbiból használt 747-esem, rettentően szofisztikált gép és amúgy csodaszép is szerintem. Biztos vagyok benne, hogy a PMDG 737 megint nagyon tökéletes lenne (mint ahogy FS9 alatt volt is), kár, hogy abbahagyták.

Airbusban én anno vagy 5 éve a PSS-t használtam de ahogy írva is lett, szinte küzdelem volt a vele való repülés - úgy hallottam akkor, hogy nem csak nekem. Pár hónapja néztem megint a honlapjukat, be is volt zárva de esküszöm már vagy egy éve így van mindig. Mondjuk van egy emlékezetes sztorim az Airbussal, beültem ahogy egy kezdőhöz illik a legnagyobb négyhajtóműves 340-600-ba, kivettem az utasokat, irányítás alatt toltam 31L-en egy padlót neki és irányítók és pilóták szeme látára a Keleti Pályaudvarnál már olyan 470-el tépett a megvadult gép legalább 1500 láb magasságban. Azért picit ciki volt... :)) :))

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#1537) v!ct0y


v!ct0y
veterán

Ezekkel a Wilco gépekkel a legkisebbtől a legnagyobbig egyszerűen képtelen voltam velük leszálni mert nem bírtam nornálisan lelassítani őket....:DDD 200 alá nem igazán sikerült mennii velük.:DDD

(#1538) Gizmo94 válasza Korcsii (#1534) üzenetére


Gizmo94
veterán

Jah, de nem freeware és ha nem akarom nagyon leszólni, akkor azt mondom,hogy az én véleményem szerint egy fillért nem ér. Free gépek között szebbek-jobbak vannak. Rexet nem gyötröm, elszórakoztam vele, szép-szép, de párszor kifagyott, eltűnt ez-az, lemondtam róla egyelőre. Amit használok az az Ultimate TerrainX Europe-Usa-Canada, Mytraffic X ( ez csúnyán betesz az fps-nek) Flytampa és Aerosoft sceneryk. Meg egy csomó bigyóbogyó, highres moon, :) stb. Próbálkoztam a Fex-el is, az legalább megy. :)

(#1539) Gizmo94 válasza andorra (#1535) üzenetére


Gizmo94
veterán

Sajna én gyerekkorom óta Jet mániás vagyok,így azokból vadászom a kidolgoztott, jól kezelhető, szép példányokat. A játék alap gépei szerintem nem rosszul kezelhetőek, de sajna igen csúnyácskák.. Kis gépekkel is repkedek, mert az teljesen más feeling, az is kellmindenképpen, teljesen más az egész játék velük. De az igaziak számomra a jetek. Overland csinál még szép és jól használható jeteket a PMDG 747 mellett, az Airbusaik is jók, nem kell velük szenvedni, csak sajnos igen nehéz őket bekínlódni FSX alá, bár kellő türelemmel és kitartással megoldható.

(#1540) Gizmo94 válasza Geryson (#1536) üzenetére


Gizmo94
veterán

Nos, én majd csak nagyon X idő múlva fogok, ha fogok egyáltalán virtualban repülni, azt hiszem.:) LevelD767 nekem is csemege lenne, megvan, csak sajnos, khm. izé:) nem tudtam még begyötörni FSX alá,igen bonyolult folyamat és valamit mindig elrontok.. Egyszer repült a vinyóm partíciója is, azóta talonban van,amit sajnálok, mert tuti,hogy nagyon komoly gép..
Bár olvastam, hogy most a Fokker kezelésében kívánsz elmélyülni.:) de ha szereted az Airbusokat, próbálj ki egy pár Overlandet, mert tutik, vagy a Just Flight/CLS Airbus Collection Long Haul packot. Utóbbi nagyon jónak mutatkozik és a CLS 747-ese sem rossz.
Az Airbus sztori súlyos, gondolom, néztél mindenfelé... :DDD Végülis, airshow-nak nem lehetett rossz.. :DD :DD

(#1541) Gizmo94 válasza v!ct0y (#1537) üzenetére


Gizmo94
veterán

Ezeket a Wilco gépeket egy delete gombbal jutalmaztam. :DDD

Nahh, velem van tele a topik, mostmár pihenek. :DDD Viszont legalább pörög.. ;)

[ Szerkesztve ]

(#1542) v!ct0y


v!ct0y
veterán

PMDG 747 en, hogy lehet bekapcsolni az autopilotot ?

(#1543) Korcsii válasza v!ct0y (#1542) üzenetére


Korcsii
őstag

felszállás után asszem Z, de ha nem, akkor CMD C jobbfent elöl... meg LNAV. VNAV (ha az FMC viszi), vagy A/T SPEED, V/S... de egyébként szép vaskos manual jár a gépekhez ;)

wilco gépekkel meg a lassítás és az approach (STAR repülés) tényleg művészet... bár ha nincs ATC (online), azaz nincs aki "kedvezni" akar nekünk, és lerövidíti az utakat, akkor lehet tartani... aztán ezekből jönnek a "majd a kifutó felett lassítok, és hagy szóljon a max autobrake a kifutó fégéig" szituációk...

[ Szerkesztve ]

(#1544) v!ct0y válasza Korcsii (#1543) üzenetére


v!ct0y
veterán

Á télleg...kösz!.... kicsit más mint a sima 747 be :DDD

(#1545) Gizmo94 válasza v!ct0y (#1544) üzenetére


Gizmo94
veterán

(#1546) v!ct0y válasza Gizmo94 (#1545) üzenetére


v!ct0y
veterán

Megvan az egész :)
De azért kösz!

(#1547) Gizmo94 válasza v!ct0y (#1546) üzenetére


Gizmo94
veterán

Then maybe read it first. :D
Azért szívesen. ;)

(#1548) Gizmo94


Gizmo94
veterán

To v!ct0y ;)


[ Szerkesztve ]

(#1549) cintula187


cintula187
addikt

Hali!

Leszedtem a flight1 atr72-500 at. Illetve csak azt hittem ,hogy leszedtem mert fizetési módozatokat dob fel. Fzetés után kapok valami linket a maradék letöltéséhez vagy ezt a 80 megát kell majd "kitömöriteni?

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#1550) Gizmo94 válasza cintula187 (#1549) üzenetére


Gizmo94
veterán

Szerintem nem fogsz kapni semmi további programösszetevőt fizetés után, csak egy keyt az aktiváláshoz. Ennek a proginak az FSX-es verziója alighanem ekkora.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.