Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-09-11 01:06:09

LOGOUT.hu

Microsoft Flight Simulator (MSFS vagy FS) és Prepar3D (vagyP3D) összefoglaló:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1051) Geryson válasza Kosztinho (#1050) üzenetére


Geryson
addikt

Nem értem! :D

Enter site / jobb oldalt FSInn1.2 / Download és ennyi, nekem teljesen normálisan jön. Vagy Te hol próbálod az oldalon belül?

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#1052) Kosztinho válasza Geryson (#1051) üzenetére


Kosztinho
tag

A Download gombot azért még megtalálom :DDD

De erről az oldalról akármit próbálok leszedni, nem megy...
Az elöbb már megpróbáltam download managerrel is,az meg szerver hibát ír.
Szóval érdekes dolgok ezek...

(#1053) v!ct0y válasza Kosztinho (#1052) üzenetére


v!ct0y
veterán

Akkor nálad van a gond mer nálam is megy.
DeepDish: Nálam a sima a Flight Environment X-et jelöli nem az Xtreme-t Bár ha ez ugyanaz akkor lehet benéztem..... :)

(#1054) Ferdzsoo


Ferdzsoo
addikt

Emberek. Nem tudtam miről maradtam eddig le amíg nem játszottam ezzel a játékkal.
Nempicit lettem megszállott! :B
Nagyon teccik, kellene nekem még küldetés, azokat nagyon szeretem... :K
Kihívás, élmény, gyönyörködés ez a játék, és mindemellett nemkeveset tanultam a repülésről úgy álltalában... :U
Lehet hogy pályát is változtatok! :DDD

[ Szerkesztve ]

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#1055) DeepDish válasza v!ct0y (#1053) üzenetére


DeepDish
őstag

En REX-rol beszeltem! :)

(#1056) v!ct0y válasza DeepDish (#1055) üzenetére


v!ct0y
veterán

Én meg a FLEX- ről :D :DD :DDD
Á mind1 eg kutya végülis csak az egyik régebbi és máshogy hívják... :))

(#1057) DeepDish válasza v!ct0y (#1056) üzenetére


DeepDish
őstag

EGyik az embert harapja, masik meg a vasat! :C :C :C

(#1058) v!ct0y válasza DeepDish (#1057) üzenetére


v!ct0y
veterán

kábé :DDD:DDD :R

(#1059) Eagle16


Eagle16
addikt

Most ezt a szépséget repülöm, elég kemény manővereket tud csinálni :)

A beindítás mondjuk érdekes, feltolom a fuel-cut-off karját és már be is indul :D
(Ehhez képest a DCS: Black Sharkban meg kell nyomni vagy 30 gombot)

[ Szerkesztve ]

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#1060) Synthwave


Synthwave
HÁZIGAZDA

Sziasztok.

Láttam, hogy a kieg.-ben van egy F-18-as is...yumm yumm...

Lőni is lehet vele? ;] :U

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#1061) v!ct0y válasza Synthwave (#1060) üzenetére


v!ct0y
veterán

Kamikazet lehet vele csak játszani :DDD

(#1062) Synthwave válasza v!ct0y (#1061) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Ájh, pedig már kezdtem reménykedni.... ;]

Viszont akkor nem egészen értem...Mi a lényege ebben a gémben a kompetitív multinak (a Red Bull Air Race-en kívü)?:S

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#1063) Synthwave


Synthwave
HÁZIGAZDA

Hmmm...azért ez fura, gyerekek. Leszedtem a demot, gondoltam jóól lecsekkolom. Csak úgy poénból kitoltam a Realism-ot max-ra (na nem mintha nagy pilóta lennék, utolsö szimulátoros élményem kb. az 1990-es F15...:D).
Megkezdtem a felszállást, ami annyiból állt, hogy a gázkart kitoltam csuttig, aztán meg húztam magam felé a botkormányt...Ez komoly?:F

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#1064) Eagle16 válasza Synthwave (#1062) üzenetére


Eagle16
addikt

Ebben a repülés élménye a lényeg, azon belül is az online repülés.

A legtöbb gépnek elég ennyi a felszálláshoz, de gondolom CTRL+E volt a beindítás és nem nyomkodtad végig egyenként a gombokat ;] Így nem valami izgalmas, próbáld meg úgy hogy teljesen manuálisan indítod el a gépet.

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#1065) Synthwave válasza Eagle16 (#1064) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Ja, hogy ja, eztet kérem ki lehessen kapcsolni...Az úgy mindjárt más. :B

Egyébként szépet zongoráztam a keyboardon. ;]

Online repülés? Mármint?

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#1066) Kosztinho


Kosztinho
tag

Sziasztok!

Lenne egy VATSIMes kérdésem:
Ha olyan reptérröl akarok felszállni/leszállni , ahol nincs irányítás, ott mi a teendő? UNICOMba pötyögjem be hogy mit akarok, vagy használjam a beépített ATCt, vagy csak adjak egy kövér gázt és mehet?

(#1067) Eagle16 válasza Synthwave (#1065) üzenetére


Eagle16
addikt

Online, mikor pl. elrepülsz Budapestről Párizsba, és közben valós emberek mondják neked a koordinátákat, meg a többi dolgot...erről a részről szinte semmit nem tudok, csak offline szoktam repkedni.

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#1068) Geryson válasza Kosztinho (#1066) üzenetére


Geryson
addikt

Érdemes a UNICOM-ra beírni, hogy mit szándékozol tenni de mondanom sem kell, hogy elég kevesen teszik ezt. Figyelj a többiekre ez fő szempont és nosza, have a good landing Sir!

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#1069) Synthwave válasza Eagle16 (#1067) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Öh, tehát multiban valaki az irányítótoronyban van? És koordinál? :Y
Fless!

Azért kár, hogy nem raktak bele egy kis légi harcot, legalább egy Expansion Pack-ba...

Mert már sokszor belegondoltam, hogy milyen FLESS (megint :) )lehetne, ha vadászgépekkel, mach 1,5-el repülnénk 4-en, alakzatba rendeződve, volna egy rajparancsnok, akinek a PARANCSAIT komolyan venné a többi humán és brutálisan professzionális légi ütközeteket vívnánk... :B

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#1070) Geryson válasza Synthwave (#1069) üzenetére


Geryson
addikt

Az lenne igazán a "fless", amikor egy irányított légtérben beszállna egy négyes alakzatot felvevő vadászgépraj és úgy tíltaná le a hálózatról a supervisor az összeset mint az állat... :) A VATSIM és IVAO szerverek szigorúan polgári célra állnak fent DE multiban simán lehet harcot nyomni egymás ellen pl. csak kell 6-8 lény hozzá...

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#1071) v!ct0y


v!ct0y
veterán

egyszer össze lehetne röffeni egy combatra :DDD

(#1072) Synthwave válasza Geryson (#1070) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Nem utasszállítógépre lövöldözni ám.:U

Multiban az F-18-asokon van fegyverzet?

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#1073) Kosztinho válasza Geryson (#1068) üzenetére


Kosztinho
tag

Ok,köszi szépen.Akkor lassan azt hiszem itt lesz az ideje az első online utamnak :))

v!ct0y:: Felőlem mehet,de akkor én a MiG-21-emmel jövök :DDD

(#1074) Acor


Acor
aktív tag

Sziasztok!

Lassan összeáll a gépem... (lassan) és igértem egy pár tesztet..
Bár most csak 2Gb ram van benne ami töltésnél meg is látszik..
A Windows után persze az első amit feltettem az az FSX(mi más :) )

Csináltam is egy-két tesztet.
Itt van két kép a Bp scenery-ről illetve a beállításokról. Szóval az 1.4-es Bp scenery a képen is látszik a legkisebb 20 frame/sec el megy. és ami fura a proci 60 % körül jár magonként. Talán az ablakos megjelenítés miatt. Egyébként 30frame körül mozog egy picit távolabb meg amennyit engedélyezek neki..

A Q9550-eshez képest óriási előrelépés ott max 10 frame volt ugyanezekkel a beállításokkal..

Deepish: Gyűjtheted a lóvét talán ez a proci már játszhatóvá teszi a játékot, még nem kiabálom el :)

[ Szerkesztve ]

I7 12900K + Tody féle extrém blokk még mindig Király!! (www.pcvizhutes.hu)

(#1075) DeepDish válasza Acor (#1074) üzenetére


DeepDish
őstag

Hehe epp most akarom eladni vegleg egyeb okokbol! :)

u.i: Also kepen hatter 1 rakas szar, nah ez bosszant felde kurvara, ennyire elmosodott szar nemlehet vmi, okadhatnekom tamadt, pedig mikor 79800 gtx-em volt erdekes kiraly volt! No comment a fel millios geprol is vagyis inkabb fsx kezd felbaxni, 1 eve hozza se nyultam! :( :(

[ Szerkesztve ]

(#1076) Geryson válasza Acor (#1074) üzenetére


Geryson
addikt

Nem rossz az eredmény, de mondjuk nem is egy olyan hű de bitang (példának okáért én bitangnak azt mondanám amikor az első dual core-os procimmal 70-100 FPS körül voltam FS2004-ben). Traffic nélkül én is majd' 20 FPS körül vagyok BP-n pedig ez csak egy kis 8500-as, ha lenne egy jó lapom és bitang RAM-om, akkor tuti nagyon keményet lehetne még húzni a gépen de mondjuk így nem is foglalkozom vele, mert nekem elég most a teljesítménye.

Ellenben csatlakoznék DeepDish-hez, mert az a rohadt FSX ami nálam csakis jogtiszta kiegészítőkből áll 2x fagyott ki így tette tönkre a 2 x 14 órás Luxemburg-Chile útvonalamat röviddel leszállás után vagy visszafelé még előtte. Nem fagyott nekem már 2 hónapja, de most kétszer is. Hogy rohadna meg az retkes buzi program, hogy közel 100 ropiért nem tudok játszani akkor és annyit amennyit én akarok. "Fatal error occured" volt a duma, mindkétszer amikor az overhead-panelt nyitottam ki. Ekkora buziságot. Remélem soha többé nem lesz FS-fejlesztőgárda és remélem tényleg normális szimulátort kreál az X-Plane tanulva a baromi sok hibából egy pár éven belül mert ez egyszerűen non-sense.

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#1077) Acor válasza Geryson (#1076) üzenetére


Acor
aktív tag

Sajnos nem értek vele egyett,ennél bitang-abb gépet nem hiszem hogy össze tudnál rakni mint amim van és látod mennyit megy vele. Jó hozzátaeszem mindehol máshol a plafont üti frame/sec. 2004ről nem is beszélek az ilyen szempontból a 200-300 framet nyomja, na de milyen grafikával ahhoz nem kell nagy processzor teljesítmény hogy produkálja.......

Viszont nem olyan régen próbáltam az X-plane-t... Háát jól mondod pár év kell nekik hogy egyáltalán labdába rugjanak a FSX mellett.
Valjuk be jól felépített programról(FSX) van szó még ha hibádzik is... lásd kifagyás ami nekem még nem volt!!!! Az lehet nálad hardware hiba is!

Az lenne a jó ha valaki átírná az engine-jét a mai hardware-ekre és máris játszható lenne az FSX minden jó tulajdonságával együtt! De a gazdasági világválságban ki foglalkozna vele, ráadásul szeptember 11.-e után kétszer meggondolják milyen fligh software-t adnak ki a fejlesztők. Tehát sok tényező van amit figyelembe kell vennünk..

De mint ahogy írtam a remény hal meg utoljára... és nemn az FSX :)

És hajtsunk, hogy minél több scenery-t oldjunk meg :))!!!!

I7 12900K + Tody féle extrém blokk még mindig Király!! (www.pcvizhutes.hu)

(#1078) Acor válasza DeepDish (#1075) üzenetére


Acor
aktív tag

:)

Igen az az elmosódás engem is zavar, de most nincs fent az FSX global ha azt felrakom akkor teljesen jó mondhatni gyönyörű a háttér :)

I7 12900K + Tody féle extrém blokk még mindig Király!! (www.pcvizhutes.hu)

(#1079) Geryson válasza Acor (#1077) üzenetére


Geryson
addikt

Én nem úgy értettem, hogy a Tiédnél bitangabb gépet! :) Úgy értettem, hogy az enyémet meghúzni ha vennék bele friss RAM-ot és lapot (azért nálam az a kettő vagy 3 éves már).

X-Plane-t én még nem is probáltam de az tuti, hogy be kell még nekik hozni egy pár év lemaradást ez minden játéknál (vagy éppen más területen) így van. Ami biztos, hogy ha valóban komolyan veszik azt, hogy ők most megcsinálják a tutit és sikerül az FS hiábiból tanulva egy teljesen úgy felépítést kreálniuk (ahogy Te is írtad a motort), akkor nagyot fognak tudni alkotni. Ami kérdés, hogy feccölnek-e bele ennyi energiát, merthogy azért a polgári szimulátorok nem annyira kelendőek mint pl. egy arcade szimulátor vagy lövöldözős.

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#1080) v!ct0y


v!ct0y
veterán

Olyan jó ez a multi.
Megyek az F-18 al 1.6 machal 35000 en és úgy megy el mellettem egy fickó mintha állnék.... Ja és hozzáteszem, hogy ezt egy P-51 essel tette :DDD És utána még volt pofája felmenni 70000!!! re :DDD :))
Tuti valami manipulálás volt a dologban mert később egy utasszállítóval is ezt csinálta....

Leszedtem én is ezt az x-plane 9 et demoba...hát nem toom de a gépek ocsmányak a táj az türhető na meg a töltési idő meg, hogy egyátalán nem szaggatott be.
Aztán lehet, hogy csak a grafa volt lebutítva mer a menüt azt nem találtam de mire rátaláltam már tök ideg voltam és le is szedtem egyből :)) :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1081) Acor válasza v!ct0y (#1080) üzenetére


Acor
aktív tag

Nekem is pont ugyanezek voltak a bajaim az X-plane-el. Nálam sem volt sokáig. :D

I7 12900K + Tody féle extrém blokk még mindig Király!! (www.pcvizhutes.hu)

(#1082) Synthwave


Synthwave
HÁZIGAZDA

Azt nem tudjátok, hogy melyik részben volt Boeing B-52H Stratofortress?

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#1083) Eagle16 válasza Synthwave (#1082) üzenetére


Eagle16
addikt

Ehhez az FSX-hez van egy ingyenesen letölthető B-52G, ez biztos.
A másik topikban említett többi gép fizetős, de...

Itt megnézheted őket.

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#1084) Synthwave válasza Eagle16 (#1083) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

:C
:B
:R :R :R

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#1085) v!ct0y


v!ct0y
veterán

Na most akkor proci téren mit ajánlotok ehhez? Dual vagy Quad ??
Max egy E8500 vagy egy Q9400 fér bele..... :))
Na de most akkor melyik?
Persze ez nem most hanem 2-3 hónap múlva lenne hátha addig csökken valamelyest az áruk...
Mondjuk lehet, hogy akkor valami normális ramot is kéne venni :)

(#1086) Synthwave válasza Eagle16 (#1083) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Ez itt hogy működik? Dombornyomásos hitelkártya-->utalás--->letölthetem? Nagyon úgy fest. Viszont ha egyszer már fizettem valamiért és mondjuk új Windows-t rakok fel (tehát a FS-t is újra telepítem), akkor már nem kell zokognom, csak a gondosan elraktározott könyvtárból előhalásznom az én kis Blackbird-ömet és feltelepítenem ismét?

Vááá, köszi, teljesen könnybe lábadt a szemem...:B

Mégegyszer :R

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#1087) Eagle16 válasza Synthwave (#1086) üzenetére


Eagle16
addikt

Igen.

"Delivery
All of our products are delivered by download from this site. There are no CDs or documents which will be shipped through the post. The download passwords are presented in the 'My Downloads' section upon acceptance of your order. To download your purchases, please click the 'My Downloads' button on the menu above. If there are any problems with password display or acceptance, please e-mail us."

Szóval kifizeted, adnak egy jelszót amivel letöltheted a gépet, és azt utána akárhányszor felrakhatod. Ha nem így lenne, akkor gondolom külön le lenne írva.

A B-2 csak FS2004-gyel működik, csak az FSX kompatibilis, amihez ki is van írva, de ezt szerintem Te is észrevetted. Helyette van SR-71, B1, XB-70 :)

[ Szerkesztve ]

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#1088) Geryson válasza v!ct0y (#1085) üzenetére


Geryson
addikt

Itt (is) volt teszt a négymagos procik esetén és úgy emlékszem, hogy itt a magas órajel volt a fontos (azaz 8500 vagy 8600 ha lehet még húzva is) de sajnos a magok száma már nem javít a 2 után. Vagy van ez a Q7 vagy micsoda amit Acor tesztelt pont a napokban.

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#1089) Synthwave válasza Eagle16 (#1087) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Igen, észrevettem. :K Gondolom, később még több FSX-ready cucc lesz még. Vááá, SR-71, váááá! :B
ill.
Mintha valami Space Shuttle-es dolog is lenne FSX-hez, túl az exoszférán :Y, jól láttam?

A Space Shuttle Simulator 2007-ről hallottál már?

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#1090) Eagle16 válasza Synthwave (#1089) üzenetére


Eagle16
addikt

Nem hallottam még róla.

Amit Te mondasz, az ez lehet: [link]

Ja és ezen az oldalon van FSX F-117 is :D

Xload Expansion

A B-52 még csak in progress, de készülget.

ÉS ha valami nagyon durva kellene: X-15 Up to Mach 4.65 ;]

[ Szerkesztve ]

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#1091) v!ct0y válasza Eagle16 (#1090) üzenetére


v!ct0y
veterán

Valami ingyenes finomság nincsen pl missiók meg festések meg hasonlók.
Jó lenne ha ehhez az annó 20000 Ft os játékhoz nem minden kis pici lós..r kieg. 5000-6000 Ft lenne. :))

Az Accela..... is 10 ropi volt azt szinte semmi nincs benne 3 gép pár missió azt csá :((( :))

Jó beszereztem egy párat de azé origi persze hogy jobb lenne dehát egy kis St. Maartenért ne fizessek má 5 ropit azé ez má durva.... :W

[ Szerkesztve ]

(#1092) Eagle16 válasza v!ct0y (#1091) üzenetére


Eagle16
addikt

Ingyenes dolgok után itt érdemes nézelődni.

Szerintem is nagyon drágák a kiegészítők, de azért az ingyenes dolgok között is lehet néha jókat találni.

Ezt az F-22-est is mint freeware szedtem le úgy emlékszem, ez a kép a ma esti igen rövidre sikerült Szolnok-Ferihegy menet közben készült :))

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#1093) Geryson válasza v!ct0y (#1091) üzenetére


Geryson
addikt

A 747-es PMDG (vagy az MD-11) nekem 19,5 ropimba került és ez csak "egy" repülő! :)

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#1094) v!ct0y válasza Geryson (#1093) üzenetére


v!ct0y
veterán

:Y :R
Nekem ingyen volt... ;]

(#1095) Acor válasza v!ct0y (#1085) üzenetére


Acor
aktív tag

Egyiket sem :)
I7-nél( Nem Q7 Geryson :D :) )alább ne add ha van pénzed rá. Nekem már mindegyik volt, de az I7 920 magasan veri mindegyiket.

Most teszteltem Igen nagy különbség van sebességben..

I7 12900K + Tody féle extrém blokk még mindig Király!! (www.pcvizhutes.hu)

(#1096) v!ct0y válasza Acor (#1095) üzenetére


v!ct0y
veterán

Na ezaz, hogy nincs egy jó i7 100 fölött van akkor ahhoz már kéne egy alaplap is ............
Ezt a lapot meg nemrég vettem szal marad a e8000 vagy qxxxx

(#1097) Synthwave válasza Eagle16 (#1090) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Ez az: Space Shuttle Simulator 2007

Egyébként a linkek (az X-15 kivételével -ami csecseeeee :C -) nem működnek.:F

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#1098) Eagle16 válasza Synthwave (#1097) üzenetére


Eagle16
addikt

Most épp nálam sem működnek, biztosan hegesztik az oldalt...(captainsim) esetleg próbáld meg egy kicsit később.

Ennek a Space Shuttle-nek megnézem a demóját :R

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#1099) Synthwave válasza Eagle16 (#1098) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Jóvan, visszanézek rá máskor.:)

Hehe, én is így teszek.:)
:R

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#1100) Synthwave válasza Eagle16 (#1098) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Bazze' :Y, ez valami kemény szinten összetett! :Y

Próbáltad?

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.