Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-09-11 01:06:09

LOGOUT.hu

Microsoft Flight Simulator (MSFS vagy FS) és Prepar3D (vagyP3D) összefoglaló:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#151) haky


haky
senior tag

Véletlenül elvesztettem a game cd kulcsát nem tudom, hogy hová tettem a dobozát. Dobna valaki priviben egy ''dobozt''?? Köszi előrre is. Sajna mindenképp kell az sp1 felrakása után..
Üdv ;)

Aki másnak retyvetyutyu...

(#152) DeepDish válasza haky (#151) üzenetére


DeepDish
őstag

Nincs warez es ekkora kamut,hogy elvesztettem! Jol rabaxtal baratom mivel sp1 utan atvalt demoba,vedd meg eredetibe vagy varj crackre! :C

Kis video:
[link]

(#153) Geryson


Geryson
addikt

Biztos vagyok benne, hogy mivel az MS kiadta ezt a szuper SP-t amivel azért egy sokkal szélesebb réteg számára játszhatóvá tette az FS-t, egy csomó kiegészítő-gyártó piacra fogja dobni a cuccait. Nagyon várom már a PMDG-t, azt hiszem azonnal átállok FSX-re...

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#154) haky válasza DeepDish (#152) üzenetére


haky
senior tag

Ez mióta warez?? Direct úgy írtam, h ne tűnjön annak....A játékot meg nem tudom megvenni mivel nincs a nagykerünkben elfogyott ÉS nem tudják mikor tud a fasza microfos küldeni nekik. Ennyit a szándékokról... Amúgy meg átvált demo-ba vagyis 30 percig használhatod. ÉS gyönyörűen fut...

Aki másnak retyvetyutyu...

(#155) DeepDish válasza Geryson (#153) üzenetére


DeepDish
őstag

Ez igy van,innentol valsze beindulnak az addonok csak legyek crack sp1-hez! ;)

(#156) haky


haky
senior tag

Megrendeltem eredetiben. Tudom , h ez időtálló játék. Meg szépen is néz ki a polcon. Konkurenciája meg úgysem lesz a játéknak nem is volt.. Ezért nem fogom 1 év után azt mondani, hogy a francba kijött egy sokkal jobb játék ez meg mehet a szekrény mélyébe...

[Szerkesztve]

Aki másnak retyvetyutyu...

(#157) haky


haky
senior tag

Viszont DX10-et én nem láttam:(

Aki másnak retyvetyutyu...

(#158) DeepDish válasza haky (#157) üzenetére


DeepDish
őstag

Mivel nincs is egyenlore 1 jodarabig!

(#159) DeepDish


DeepDish
őstag

Jelentem van SP1-hez crack!! :))

(#160) Geryson


Geryson
addikt

Ejnye... :)

Néztétek amúgy, hogy kint milyen rohadt olcsó? Pl. az amazon.de-n valami 50 EUR az ára a Professional-nak!!! :) Ha kijön a PMDG 737, akkor azonnal rendelek egyet, vagy kiszaladok Bécsbe (biztos, hogy ott is olcsóbb, még ha nem is ennyire).

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#161) DeepDish válasza Geryson (#160) üzenetére


DeepDish
őstag

Kinnt mennyi?

Ime a megoldas Sp-1hez!! :R
[link]

(#162) atesz999 válasza Geryson (#160) üzenetére


atesz999
tag

Háát,azért annyira nem olcsó,vagyis Európában nem. Az amazon.com -on valóban olcsó 60 USA dollár,de az amazon.de -en már 60 EUR. ÉS ha még hozzászámolod ehhez a 60 EUR-hez a postaköltésget, jobban jársz,ha itthon veszed meg bruttó 18000-ért. Bár én egyszer láttam a Delux változatot egy bolt árlistáján brutto 15 ezerér,de kb 1 hónap levették az árlistáról.

(#163) DeepDish válasza atesz999 (#162) üzenetére


DeepDish
őstag

Az lehetetlen 25K korul kinaljak a deluxeot itthon!

(#164) atesz999 válasza DeepDish (#163) üzenetére


atesz999
tag

Igaz,volt olyan hely,ahol 1-2 hónapja 24 volt,de már több helyen 18,pl:

http://shop.pcdome.hu/catalog.php?mode=article&articleno=88222435642&platform=pc

És még magyar nyelvű kézikönyv is jár hozzá.

(#165) DeepDish válasza atesz999 (#164) üzenetére


DeepDish
őstag

Van ertelme a leirasnak repules szempontjabol vagy vmi 20 oldalas kotyvasztek csak? :F

(#166) atesz999 válasza DeepDish (#165) üzenetére


atesz999
tag

Gőzöm sincs,hogy mit tartalmazhat a magyar kézikönyv,(még) nem vettem meg a játékot.
De nem tudom,mi a fenéért ilyen drága magyarországon,kár,hogy az amazon.com-ról meg nem lehet rendelni...
Meg kiváncsi leszek erre a DX10-re, ugyanis már javában készül a kiegészítő a játékhoz,az egyik bennfentes azt írta a blogjában,hogy a hónap folyamán beszámol róla,hogy milyen újdonságok lesznek a DX10-ben. Egyébként őszre lesz kész.

(#167) DeepDish válasza atesz999 (#166) üzenetére


DeepDish
őstag

Kiegeszito alatt gondolom dx10-es patchet ertesz es nem kiegeszitot!! :DD

En meg nemtudok semmit se,pedig vannak ismeroseim es sp1-rol is informaltak joval hamarabb,de dx10rol meg semmit se tudok!
Mennyire megbizhato a te forrasod?

Amiket lattam regebben dx10es kepeket, persze nem ingame kepek voltak,hanem photoshop,ha tenyleg olyan lesz le a kalappal !! :R

(#168) Karr válasza atesz999 (#166) üzenetére


Karr
tag

Ha drágának találod a magyar árakat, vedd meg tőlem bontatlanul 7000-ért:) Elnézést a reklámért.

[link]

Egyébként most néztem meg az Amazonon és a sima 24,96 a deluxe 37,94. Az enyém ehhez képest grátisz:)

[Szerkesztve]

(#169) atesz999 válasza DeepDish (#167) üzenetére


atesz999
tag

Jaja, a dx10 patchet értettem a kiegészítő alatt

Hát szerintem elég megbízható a forrás,mivel a játék hivatalos honlapján van fenn (www.fsinsider.com),hogy őszre várható a DX10, és szintén ősszel fog megjelenni egy kiegészítő is a játékhoz, ami szintén ki fogja már használni a DX-10-et,és a Vista előnyeit.

A cikk pedig :

http://www.fsinsider.com/news/Pages/AnnouncingFSXExpansion.aspx

A blog pedig:

http://blogs.msdn.com/Ptaylor/

Hát én eddig egy DX10 es képet láttam,de nyilván valamivel retusálták,mert ez a kép már tavaly nyáron is a neten volt,amikor még dx10-es hardver se volt.
De ezek a DX9- ből DX10 -re patchelt játékok,hát nem tudom,nem volt valami nagy eresztés ez a company of heroes DX10 patch. Remélem nem csak ilyen lesz az FShez a DX10 patch.

(#170) atesz999 válasza Karr (#168) üzenetére


atesz999
tag

Hát ez elég jó ajánlat,kösz,hogy szóltál.

(#171) DeepDish válasza atesz999 (#169) üzenetére


DeepDish
őstag

Thx infot.

Company meg se neztem,mert nemjon be a jatek maga! :DDD

(#172) DeepDish


DeepDish
őstag

Mar senki se nyomjaj o kis sp1el?! :(

(#173) haky válasza DeepDish (#172) üzenetére


haky
senior tag

Én még igen. Azt vettem észre, h vista alatt gyorsabb a játék. De lehet csak nekem van így....Tapasztalat???

Aki másnak retyvetyutyu...

(#174) DeepDish válasza haky (#173) üzenetére


DeepDish
őstag

Amig nem jon ki vista ala sp1 addig fel se teszem! :))

(#175) DeepDish


DeepDish
őstag

FsGlobal 2008-at probalta mar vki,en epp most telepitem! :R

(#176) Mano006


Mano006
csendes tag

Valaki meg tudja nekem mondani a telepítőkódot? Letöltöttem a játékot, de sehol nem találom a kódot :F :W

(#177) Mano006


Mano006
csendes tag

Aki tud segíteni az légyszi küldje el a petpet6@freemail.hu címre please!!!

(#178) Petpet


Petpet
csendes tag

Valaki segítsen nekeme!! Nem tudom a Flight simulator x telepítőkódját. Ha valaki tud segíteni légyszi küldje el az e-mail címemre: petpet6@freemail.hu

(#179) atesz999 válasza DeepDish (#175) üzenetére


atesz999
tag

Én nem próbáltam,de szerintem annyival nem lesz szebb a játék,mint amennyi helyet elfoglal az FS Global,mert szerintem van vagy 15 GB.

De ami tényleg jó kiegészítő az ez (Hawaii Dillingham X) :

http://www.aerosoft.com/cgi-local/re/iboshop.cgi?showd,,D10531

majd katt a ''more screenshots'' -ra.

Iszonyatosan jó,pláne amelyik képen a Megascenery X Hawaii kiegészítővel van kombinálva. ( www.megascenery.com )

Érdemes kipróbálni:)

(#180) DeepDish válasza atesz999 (#179) üzenetére


DeepDish
őstag

Sok megas scenerym van es hozza globalt is hasznalom,nehogy mar hellyel sporoljal mikor 400-as viyo 15 rugo!! :)) :))

Most epp 4 magos procin kattogok!! :R

(#181) Kosztinho


Kosztinho
tag

Hello!

Olyannal már találkozott valaki,hogy az oktatónak és az ATCnek nincs hangja?
Vagy csak én állitottam el valamit? (Eddig szolt minden,csak ujra kellett raknom.De ez igy nagyon nem jó... :( )

(#182) DeepDish


DeepDish
őstag

4 magos procival tesztelem egyenlore itt tartok,nemtudom hogyan tudnam jobban leterhelni! [link]

(#183) pateszi válasza DeepDish (#182) üzenetére


pateszi
csendes tag

Hali,

A négy magból csak hármat használ? Mekkora vátozást tapasztaltál a kétmagos proci után?

Nálam az SP1 is komoly gyorsulást hozott, magasabbra tett beállítások mellett is több az fps. Vista alatt próbáltam, úgy látom, mintha még gyorsabb lenne, mint az XP alatt.

Mi a tapasztalatod az FS global 2008 kiegészítővel?

(#184) DeepDish válasza pateszi (#183) üzenetére


DeepDish
őstag

Ketlem,h vista alatt gyorsabb lenne bar fel se raktam az csak eroforraszabalo es amig nincs dx10 tamogatas addig lexarom ,jah es ne is felejtsuk el SP1 amikg kin me jon,hulladek egesz!!
sg.hu talalsz kepekt linkeltem rola nezz be oda!!

2008-rol egesz jo tetszik en hasznalom eroteljesen ,de activesky stb is erdemes. Van torrent ahonnet 35Gb cuccot huztam le!! :R

(#185) tkazmer


tkazmer
addikt

tervezek szerezni egy ilyen játékot, és úgy tudom, erősen ajánlott hozzá a joystick. milyet ajánlotok? nem tervezek rá sokat szánni, de hulladékot semmiképpen nem vennék. jah, és ha van valakinek eladó játéka, esetleg tud egy helyet, ahol olcsón lehet szerezni, ne tartsa magában!
thx

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#186) pateszi válasza DeepDish (#184) üzenetére


pateszi
csendes tag

Szia,

Kössz az infókat, megnéztem a képeket, tényleg hasznos. Ha valaki pl. gépfejlesztésen gondolkodik, ilyen képek segíthetnek eldönteni, hogy érdemes-e.
FSX-et XP alatt tolom, de az SP1-et kipróbáltam először Vista alatt, még a kiegészítők leszedése meg újratelepítés nélkül. FSX-el Vista alatt sem volt semmi negatív tapasztalatom, ugyanolyan gyorsan és stabilan megy még a viszonylag szerény konfigomon is, mint XP-n. (Bár nem találtam még az X52-höz Vista drivert)

(#187) pateszi válasza tkazmer (#185) üzenetére


pateszi
csendes tag

Hali,

Joystick nélkül szerintem sem lehet/érdemes repülőszimulátorozni.
Gamepad esetleg szóbajöhet, azzal is egész jól lehet vezetni, azért a botkormány az igazi.

Saját tapasztalataim:
Logitech (típusára már nem emlékszem, szimpla vezetékes force feed-backes) úgy fél évet bírt, utána az egyik mikrokapcsolója bedöglött.
Thrustmaster Top Gun, utána Fox 2Pro: nagyon kényelmes, jó botkormányok, de az elsőnek kb. egy év után a gázszabályozója ment tönkre, a másodiknál talán egy poti, amitől azután nem lehetett irányban tartani.
Mindezek normál használat mellett, nem játszottam sokat és nem is rángattam őket.

Most Saitek x52-es van,megbízhatóbbnak, strapabíróbbnak tűnik mint a többi termék, és ezen van annyi nyomógomb és csuszka, hogy szinte minden funkciót be lehet rá programozni. Ha a szimulátorozást komolyan gondolod, és megteheted, érdemes beruházni egy hasonlóba.

(#188) MaTTeS válasza DeepDish (#182) üzenetére


MaTTeS
senior tag

ez miota 4 magos proci? ezek ált hyper threading el vannak ellátva ami 1magnál 2 öt jelez 2nél 4 et és 4 nél 8 at :) bár ez intel nem vagyok amd-s

(#189) tkazmer válasza pateszi (#187) üzenetére


tkazmer
addikt

na azért nem 23k erejéig gondolom komolyan ezt a joystick vásárlást:) pláne, hogy még ott a játék is, és ha jól tudom, hamarosan kijön hozzá egy kiegészítő, ami szintén nem hiszem, hogy 2 fillér lesz...
Te mennyit játszottál vele kb óra/nap, hogy fél év alatt tönkrement? mert amit néztem, arra van 2 év gyártói gari, és azért csak nem úgy csinálják ezeket, hogy 4db+haszon is kijön 1 árából...

Hogy kevésbé éegyek off: lehet ez neten, mulitplayerben játszani? (egyáltalán van olyan küldetés, vagy valami, amikor érdemes lehet?) A demo-ban nem nagyon láttam erre való utalást, igaz az ottani küldetések sem olyanok, hogy multiplayerben jobbak lehetnének...

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#190) DeepDish válasza MaTTeS (#188) üzenetére


DeepDish
őstag

Mond te tenyleg ennyire hulye vagy? Mond Q6600 az milyen proci i...o...ta!! :W :)) :Y

(#191) pateszi válasza tkazmer (#189) üzenetére


pateszi
csendes tag

Hali,

Nem elrettentésnek szántam a tapasztalataimat, úgy veszem én is, hogy peches voltam ezekkel a játékvezérlőkkel, még a gariban kicserélt is elromlott. Időt nem tudok mondani, úgy 2-3x játszottam végig velük a Maffiát, a botkormányokat akkor főleg autóvezetésre használtam.

FSX-ben a multiplayert még nem próbáltam, de az alábbi idézet szerint:

''A Flight Simulator internetes világa több központi szerverből áll, melyek folyamatos összeköttetésben vannak egymással. Bárki csatlakozik is fel bármelyik szerverre, az összes pilóta vagy légiirányító mindig ugyanabban a virtuális légtérben lesz. Tehát ha valaki leszáll az általad használt reptéren akkor látod is és ı is lát téged. Az online repülésre azonban komoly felkészültség kell és komoly szabályok vonatkoznak. Interneten történı repülés esetén valódi légiforgalomirányítók a hivatalos angol ún. fónia nyelv szerint irányítják a pilótákat valós szabályok szerint, valós térképek alapján, valóságosan. Az egész rendszer pontosan a valóságot szimulálja. Tehát az irányítók úgy irányítanak ahogy a valóságban, a pilóták úgy repülnek, ahogyan a valóságban. Aki nem tartja be a szabályokat, zavarja a többieket vagy csak össze vissza repked irreálisan vagy engedély nélkül, azt kitiltják. Az online repülés lényege, hogy egy reálisan modellezett virtuális légtérben bárki átélhesse otthonában az igazi repülés vagy légiirányítás élményét.''

(itt találtam: http://fs2004faq.uw.hu/oktato.pdf, elnézést a szerzőtől, de nem találtam a nevét a doksiba, pedig prímán megírta. Ezúton is köszönet érte. Az sg.hu-n találsz még csomó segédanyagot)

üdv.

(#192) tkazmer válasza pateszi (#191) üzenetére


tkazmer
addikt

ez nem semmi dolog azért...kezdem érteni, miért kerül ez annyiba, amennyibe..

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#193) haky válasza tkazmer (#192) üzenetére


haky
senior tag

Hát jah nem semmi:)
Na szóval 4 magos procnál elvileg olvastam valahol, h valamit át kell írni valamelyik féjlban, h használja is... Na és itt egy gond van, h túl sok a valam....:))))

Aki másnak retyvetyutyu...

(#194) DeepDish válasza haky (#193) üzenetére


DeepDish
őstag

EN probaltam 4 magossal,mint lathattad! :) Vagy nem ebbe a forumba irtam ,hanem sg.hu!! Volt mikor eleg szepen,de altalaban nemnagoyn hasznalta! De en nem is irtam at semmit se!

(#195) zolynet


zolynet
addikt

Tom h a milyen vga totyik-hoz tartozik , de a játék köré építem a gépet:
- E6750
- 2x1GB RAM
- Gigabyte P35C-DS3R

igazából a vga lenne a kérdés??
Gigabyte 8800GTS 640MB
vs
2900XT :F

Bár úgy írtátok eléggé nvidiára van optimalizálva a játék.

Ahogy most pár tesztet áfutottam fej-fej mellett a két vga, hol egyik hol másik húz egy kicsit el. Ti melyiket vennétek?
Nvidia felé húzok jelenleg.

[ Szerkesztve ]

Life is too short to stay stock!

(#196) zolynet válasza zolynet (#195) üzenetére


zolynet
addikt

haky hsz-ét olvasva megint csak :F :(((
most akkor pics@ért egy olyan vasat teszek össze amin csak döcög a játék...ennyi erővel egy kisebb proci, lájtosabb vga kombóban is lehetne gondolkodnom.

Life is too short to stay stock!

(#197) haky válasza zolynet (#196) üzenetére


haky
senior tag

Szerintem egy dual Core-os proci elég (Core2Duo) csak cibáld meg legalább 3Ghz-re. Memória elég 2GB nekem 4GB van de amikor még 2 volt akkor sem volt lassabb. VGA a 640-es GTS jó választás. Ha megnézed a Tomshardware.com-ot akkor meglátod, h még a 7600GS is jobban teljesít ebben a játékban mint az ATI csúcskártyája. Baromira nem VGA igényes a játék. MIndent CPU-ból számol. 4 magoson meg néha hülye a játék van amikor szépen nyúzza mind a 4 magot (ez meg is látszik rajta) de van amikor csak 2-3at terhel le. Olyankor leesik 60-45-ről 30-ra az FPS.

Üdv

Aki másnak retyvetyutyu...

(#198) zolynet válasza haky (#197) üzenetére


zolynet
addikt

Megszületett a döntésem: 8800GTS 640MB
emellé lesz még egy samsung 223BW 21,6" wide moncsi
Majd jelentkezem hogy milyen fps-el megy a játék.
Kösz a segítséget! :R

Life is too short to stay stock!

(#199) haky válasza zolynet (#198) üzenetére


haky
senior tag

Nincs mit. Jó játszást.. ja még vmi vista alatt jobban megy a game...ez saját tapasztalat...

Üdv
Laci

Aki másnak retyvetyutyu...

(#200) RZS


RZS
tag

sziasztok!

X2 5200+al jatszom a Flight Sim X et.
csak az 1ik magot hasznalja a jatek, van vmi trukkje, hogy hasznalja mind a 2 magot?
az FS9 viszont szepen kihasznalja mind a 2t.....

koszi

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.