Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 22

Hozzászólások

(#3253) Woodslave válasza |AP| (#3252) üzenetére


Woodslave
nagyúr

15k az de ki számolja :D Amúgy ja. Valszeg az lesz. úgyis csak szombaton nyitom ki, holnap nem fogom appon gépközelben meg nem leszek. Aztán hátha jön vmi amivel jobb lesz a wl. Bár teljesen mindegy az is. Hiába tűnik jónak a reward, pick lófax, totw pack lófax négyzeten quick discard, bár legalább az 30k... A pack meg szerencse dolga mint minden reward.

Amúgy tényleg elég RIP a játék.

Rivalsban nem szopatod magad 7 win után, hacsak nincsenek nagy ambícióid, pár vereség után inkább hagyom.
SB a kötelezőt próbálom de messze áll az élvezettől
Ojjektív: silvert megcsináltam tegnap de minek. Nagy játékélmény ott sincs, mert vagy aranygól vagy szenvedős silver
más obj játékost nem csinálok, nem fogok friendlyben egy Andre-t hajtani 15 meccsen.

Ha mondjuk négy win elég lenne és jobb lenne a reward még ez a play of lenne a "legértelmesebb" játékmód. De ezt is elbaxták

Ja amúgy a hétfői playoffon éreztem a harmadik vagy negyedik meccsen hogy én ezt halálosan unom. Szerencsére fel tudtam szívni magam, lehet jó volt a mentális lexarom hozzáállás akkor már nem voltam ideges. Tegnap is már majdnem belebaxtam a tv-be a kontit pedig nem volt okom rá csak annyira felhúzott hogy nem tudok nyerni.

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 22
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.