Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Facebook és Messenger (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

A legnagyobb közösségi hálózat a világon: Facebook

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#34501) Viktor77 válasza enginev3.0 (#34493) üzenetére


Viktor77
titán

Ha valamelyik ismerősöd nézi ezeket az oldalakat, akkor egy idő után neked is be fogja dobálni. Én így vettem észre. Azelött nekem nem dobálta, aztán láttam, hogy van ismerősöm, aki lájkolja ezeket és nekem is elkezdte dobálni.
Próbáld, meg hogy leállítod a követésüket.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#34502) Feri1977 válasza Feri1977 (#34450) üzenetére


Feri1977
senior tag

Senki...? :F

Asus M5A97 R2.0, AMD FX-6300, 8Gb Kingston HyperX DDR3 1600MHz CL9 XMP Blu, Asus Geforce Gtx 650TI!

(#34503) classic B válasza Feri1977 (#34502) üzenetére


classic B
aktív tag

Nem csak álmodtátok? :DD Ilyet én még nem hallottam/olvastam.
Telefonnal csinálnék valamit. Akármennyire is szar a messenger, ilyenre nem hiszem, hogy képes lenne.

(#34504) TrollBalint válasza Maxtreme (#34465) üzenetére


TrollBalint
addikt

Lehet csak kipróbálta, hogy milyen picit hackerkedni, és utána vissza akarta állítani, hogy ne vedd észre. És esetleg a jövőben még használni, ha nem veszed észre.

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#34505) csabyka666 válasza Feri1977 (#34450) üzenetére


csabyka666
addikt

Ez elég ijesztő. Messenger hívja fel, vagy GSM hívás?
Olyan nekem volt párszor, hogy adott számról nem fogadott hívásom volt, visszahívtam, és azt mondja ő nem hívott. Mivel minden alkalommal idős emberek "hívtak", nem vitatkoztam velük, de lehet tényleg nem hívtak?!

[ Szerkesztve ]

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#34506) kidnou válasza csabyka666 (#34505) üzenetére


kidnou
senior tag

Ilyennel tele a net, klónozzák a telefonszámot. Már a bankok is figyelmeztetnek, látszólag az ő számukról hivnak a csalók

(#34507) csabyka666 válasza kidnou (#34506) üzenetére


csabyka666
addikt

Az más, azok a számok gyakran nem visszahívhatóak.

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#34508) makoj30


makoj30
aktív tag

Ma megpróbáltam ismét és hiába töltöm fel a személyi igazolványomat 0 eredmény. Visszadoib oda hogy töltsem fel ismét. :W

MINISFORUM ELITEMINI HM90+NINTENDO SWITCH V2+NINTENDO WII+TELEKOM T-PHONE PRO 5G (6/128)+NINTENDO 2DS+LG 43UJ635V+SAMSUNG SYNCMASTER C24F390

(#34509) zsiga68 válasza makoj30 (#34508) üzenetére


zsiga68
senior tag

Válazd a kamerán történő bevitelt..

(#34510) makoj30 válasza zsiga68 (#34509) üzenetére


makoj30
aktív tag

Megtettem és ugyanaz. Utana vagy nem kapok emailt vagy kapok hogy rossz a fenykep pedig eles mert a program fenykepezi e

[ Szerkesztve ]

MINISFORUM ELITEMINI HM90+NINTENDO SWITCH V2+NINTENDO WII+TELEKOM T-PHONE PRO 5G (6/128)+NINTENDO 2DS+LG 43UJ635V+SAMSUNG SYNCMASTER C24F390

(#34511) zsiga68 válasza makoj30 (#34510) üzenetére


zsiga68
senior tag

Én beszkenneltem, feljavítottam az élességet és telefonra raktam. Arról volt hajlandó beolvasni. Magát a kártyát kézből nem.

(#34512) makoj30 válasza zsiga68 (#34511) üzenetére


makoj30
aktív tag

Nem kézből fényképeztem hanem asztalon. (Világos környezet)

MINISFORUM ELITEMINI HM90+NINTENDO SWITCH V2+NINTENDO WII+TELEKOM T-PHONE PRO 5G (6/128)+NINTENDO 2DS+LG 43UJ635V+SAMSUNG SYNCMASTER C24F390

(#34513) draco31


draco31
veterán

Hello!
Van 1-2 ismerősöm, akinek ha akkor írok, amikor nincs bejelentkezve, akkor azt nem is kapja meg soha. Mindegy hogy telóról írok, vagy asztali gépről.
Ez mitől van?

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#34514) Viktor77 válasza draco31 (#34513) üzenetére


Viktor77
titán

Szerintem ettől a titkosítás mizériától.
Van, hogy amit telón írok valakinek, azt nem látom gépről.
Illetve, gépről úgy látszik, hogy nem olvasta, miközben telón látszik, hogy igen (bár az is vagy 1 nap késéssel).

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#34515) janeszgol


janeszgol
félisten

Sziasztok!

Valahogy lehet szűrni, hogy milyen tartalmakat nem szeretnék látni a face-en? Tehát kitiltanám a csöcsös, mangás, filmes posztokat. (Ezek ilyen followos szarok. Ezeket le lehet tiltani?)
Köszi!

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#34516) Viktor77 válasza janeszgol (#34515) üzenetére


Viktor77
titán

[link]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#34517) janeszgol válasza Viktor77 (#34516) üzenetére


janeszgol
félisten

Köszönöm, elmentem ezt a lehetőséget legközelebbre. De az előbb töröltem inkább az accountom. Kapja be cukkerberg és dugja fel a szarát. Nem ezért regisztráltam face-re, hogy állandóan csöcsös csajokat, animés baromságokat linkelgessen nekem háttérbe szorítva azokat a posztokat, amiért regisztráltam. Már minden általam kvetett oldal elsődleges volt, de mégis háttérbe kerültek. Minden második ilyen poszt volt. Mire blokkoltam a seblapot, gondolom az oldal úgy gondolta, hogy nézegetem, ezért több ilyet adott. Volt bár kutyamentéssel kapcsolatban is ilyen tortúrám. Oké, hogy követtem pár ilyet, meg ha szembejött velem elolvastam, de amikor már 10-ből 5-6 poszt erről szólt elegem lett. Eddig bírtam.
Soha többet nem regisztrálok vissza. Ahogy ma működnek ezek az oldalak (FB, Google keresés) ajánlói, az az IT szégyene.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#34518) Wlac


Wlac
Ármester

Sziasztok!

A feleségem nagymamája akadt most össze ezzel az új security dologgal. Anno telefonszámmal regisztrálták (nincs email címe), és úgy használta a Windows kliens. Ma reggel viszont már nem engedte be, hanem arra kéri, hogy a telefonos Messenger appban erősítse meg magát. Viszont se okos telefonja nincs (se a környezetében valaki, akinél lenne egy extra), és megkerülni sem tudják ezt a metódust. Van valakinek valami tippje arra, hogy hogyan lehetne megoldani neki, hogy tudja használni okostelefon nélkül?

Bocs az esetleges pontatlanságokért, most keltettek ezzel az éjszakai műszak után, és még a Facebookban sem vagyok akkora mester, hogy tudjam, hogy mi merre hány óra. :D

“The wha-"

(#34519) makoj30 válasza janeszgol (#34517) üzenetére


makoj30
aktív tag

Ha sikerül belépjek akkor én is törlöm magam 1x év után. Amit leírtál nálam is volt/van+a mostani "játékom+a messengeres titkositásos cucc amit írt valaki szintén zenész"

Régen jobb volt az FB.....

[ Szerkesztve ]

MINISFORUM ELITEMINI HM90+NINTENDO SWITCH V2+NINTENDO WII+TELEKOM T-PHONE PRO 5G (6/128)+NINTENDO 2DS+LG 43UJ635V+SAMSUNG SYNCMASTER C24F390

(#34520) janeszgol válasza makoj30 (#34519) üzenetére


janeszgol
félisten

Én beállítottam a messengerre a kódot, a titkosítókódot, azzal nem volt gond. (És jó ötletnek is tartom, ha belépnek a fiókba valahogy, az üzikhez nem férnek hozzá csak a kód birtokában.) Messengerem lesz, mert a tesóimmal azon tudok beszélni és már újra nem kell FB fiók hozzá, de face-em soha. Ha megint kötelezővé teszik az FB accountot a messengerhez, akkor törlöm azt és majd nézek alternatívát.

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#34521) tylerddd


tylerddd
veterán

Üdv! Androidos FB és Messenger app-nál eddig (legalábbis, amikor legutoljára kellett) lehetett állítani külön egy csomó értesítési hangot. Tehát nem magában az app-ben, hanem a készülék beállításainál ha beléptem a FB-hoz, akkor volt egy csomó felsorolt lehetőség (feltöltés, poszt kiküldése, említések stb.), amiket kapcsolóval lehetett állítani és hangokat, rezgést stb. beállítani hozzá. Most ez nincs. Ez FB függő vagy esetleg Android verziótól függ? Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#34522) janeszgol válasza tylerddd (#34521) üzenetére


janeszgol
félisten

Messengernel az appban lehet ezt megtenni.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#34523) Wlac válasza Wlac (#34518) üzenetére


Wlac
Ármester

Végül találtam egy régi Androidos telefont, amit factory reset után beállítottam a nagymamának. Sajnos kellett egy új email címet regisztrálni ahhoz, hogy a Play Store-ból le tudjam tölteni a Messenert, de ezt leszámítva nem volt gond, simán be tudtam lépni a telefonszám és jelszó párossal az appba (ettől kicsit tartottam, mert a SIM kártya innen 500 km-re van a nagyi telefonjában), ezután pedig már ő is tudta a Windowson használni. Ha valaki hasonlóan jár, ez egy megoldás lehet.

“The wha-"

(#34524) tylerddd válasza janeszgol (#34522) üzenetére


tylerddd
veterán

Nálam nem. A Messengerben az "Értesítések kezelése" alól elvisz az egyébkénti androidos beállításokhoz. Ott viszont, ahol eddig egyesével lehetett állítani az értesítéseket, egy "Beállítás a(z) Messenger alkalmazásban" opció van, ami visszadob a Messengerbe.

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#34525) tylerddd válasza tylerddd (#34524) üzenetére


tylerddd
veterán

Közben (Samsung készüléken) a telefon értesítések beállításaiban a speciális beállításokon belül, a korábbi értesítésekben ott vannak a FB legutóbbi jelzései. Innen el tudok jutni oda, amit keresek. Érdekes, hogy a hagyományos módon nem tudom ezeket megnézni, ill. angol az elnevezésük.

Egyébként egy korábbi probléma az app adatainak törlésével megoldódott [link]

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#34526) ledgeri válasza janeszgol (#34517) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Még van/írja, jelzi a 30 napos visszatérhetősdit?

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#34527) PFZ180


PFZ180
lelkes újonc

sziasztok,

olyan problemam van, hogy volt fb fiokom, de egy idomulva felfuggesztettem es csak a messengert hasznalom. viszont, 2-3 hetente eljatsza az fb, hogy ujraaktivalja a fb fiokomat. ezt onnan tudom, hogy elkezdenek ismerosnek jelolni amirol mailt kapok, vagy szolnak, hogy aktiv a fiokom. hogy lehet ezt abszolvalni? allandoan bekell lepnem, majd ismet felfuggesztenem.. de ez 2-3 hetente ismetlodik. nincs fb app a telomon, es nem szoktam belepni sem, hogy lehet ezt abszolvalni?

de az is fura, hogy mailt se kapok rola, hogy ujraaktiv a fiok, pedig ha az ember sajat maga aktivalja ujra, akkor kap rola mailt. de ez ilyen sunyimodon tortenik.

(#34528) contaxg


contaxg
veterán

Ha "Végpontok közötti titkosítás"-t kapott egy kapcsolatom a Messengerben az, fel lehet oldani valahogy?

A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

(#34529) makoj30 válasza contaxg (#34528) üzenetére


makoj30
aktív tag

Sajnos nem :R

MINISFORUM ELITEMINI HM90+NINTENDO SWITCH V2+NINTENDO WII+TELEKOM T-PHONE PRO 5G (6/128)+NINTENDO 2DS+LG 43UJ635V+SAMSUNG SYNCMASTER C24F390

(#34530) Truman


Truman
senior tag

Ilyenkor mi van? Kollégámat nem engedi bejelentkezni.
Nincs neki okostelefonja, a telefonszám elvileg meg van adva, de oda sem küld semmit.

c34eb60755a2d5f53537cb4be4e8a998.png Próbálkozás más módszernél > nincs másik módszer :DDD

Az élet egy sz*r játék, de azért a grafikája nagyon ott van…

(#34531) makoj30 válasza Truman (#34530) üzenetére


makoj30
aktív tag

Az van hogy egy rakás hulladék az FB.....mégis kik dolgoznak a Facebooknál?

MINISFORUM ELITEMINI HM90+NINTENDO SWITCH V2+NINTENDO WII+TELEKOM T-PHONE PRO 5G (6/128)+NINTENDO 2DS+LG 43UJ635V+SAMSUNG SYNCMASTER C24F390

(#34532) razorka777 válasza Truman (#34530) üzenetére


razorka777
veterán

Ha a próbálkozás máshogyra kattintasz, majd úgy kéred az sms-t, akkor fog megjönni.

Samsung Galaxy A52s 5G&A72

(#34533) gyulaszu válasza Truman (#34530) üzenetére


gyulaszu
senior tag

Épp tegnap volt hasonló a fórumtársnak, itt írja hogy oldotta meg.

gyulaszu

(#34534) Danecay válasza tylerddd (#34524) üzenetére


Danecay
őstag

Tőlem is valamilyen PIN kódot kér a Messenger. Fogalmam nincs arról, hogy mi lehet az, ezért van olyan lehetőség, hogy "Egyszeri kód megadása", amit elvileg a leggyakrabban használt eszközre pl. telefonra küld el. Egyrészt én a telefonomra nem kapok semmit, másrészt pedig azt a válasz üzenetet kapom, hogy "Nem sikerült betölteni a megbízható készülékeket. Kérjük, próbálkozz újból.". Másrészt, amennyiben a telefonommal lépek be, úgy ott van egy hosszú, talán 20 jegyű, szám és /vagy betűsor, amit viszont nem tudok beírni a PC-s Messengerbe. Szóval nem igazán tudom mit kellene csinálni, mindamellett, hogy én egy elég visszafogott és a rendszert mélységeiben nem túl jól ismerő felhasználó vagyok. Akinek van ötlete, megoldása, legyen szíves közölje!

Köszönöm!

(#34535) movax válasza Danecay (#34534) üzenetére


movax
őstag

Próbáld másodszor is kérni a kódot, elsőre nekem sem jött meg. Úgy kérd, hogy legyen megnyitva a messenger a telón.

[ Szerkesztve ]

(#34536) Truman válasza gyulaszu (#34533) üzenetére


Truman
senior tag

Köszönöm, hát okostelefon most nincs néznél. Úgy látszik ez most már feltétele lesz a Facebook -ozásnak. De hogy pont egy ilyen gyökér beazonosítási eljárást alkalmaznak, szinte hihetetlen. :(

Az élet egy sz*r játék, de azért a grafikája nagyon ott van…

(#34537) movax válasza Truman (#34536) üzenetére


movax
őstag

A kétfaktoros, kéteszközös, telefonos azonosítás eddig is alap volt, ha kicsit is gondolsz a fiókod biztonságára, akkor bekapcsolod, ha még nem tetted meg.

(#34538) david739 válasza Truman (#34536) üzenetére


david739
csendes tag

A kétfaktoros azonosítás alapvetően hasznos és nem is túl bonyolult dolog, ha nem naponta váltogatjuk az aktív eszközeinket. Nálam a sulykot most vetették el a titkosításos frissítéssel. Értem én, de ami káosz van mellette az app-ban egy ekkora cégnél az vicc. :W

(#34539) makoj30 válasza movax (#34537) üzenetére


makoj30
aktív tag

Sokat ér vele az ember ha így is feltörik.....én is használtam+SMS

MINISFORUM ELITEMINI HM90+NINTENDO SWITCH V2+NINTENDO WII+TELEKOM T-PHONE PRO 5G (6/128)+NINTENDO 2DS+LG 43UJ635V+SAMSUNG SYNCMASTER C24F390

(#34540) makoj30 válasza david739 (#34538) üzenetére


makoj30
aktív tag

Ahhoz képest hogy erre mennyit kellett várni és milyen állapotban lett végül megcsinálva....szánalmas! :W

MINISFORUM ELITEMINI HM90+NINTENDO SWITCH V2+NINTENDO WII+TELEKOM T-PHONE PRO 5G (6/128)+NINTENDO 2DS+LG 43UJ635V+SAMSUNG SYNCMASTER C24F390

(#34541) david739 válasza makoj30 (#34540) üzenetére


david739
csendes tag

Sajnos igen, de az utóbbi évek után nem nagy meglepetés.
Jönnek-mennek a szeretett featureok, ha visszajönnek egyáltalán akkor hibásan.
Megértem, hogy a sok év alatt bevetett változtatás valószínűleg egy érthetetlen káosz lett háttér szinten, de lenne elég bevétel szerintem a rendbe tételére..

(#34542) makoj30 válasza david739 (#34541) üzenetére


makoj30
aktív tag

Csak nem fogják mert az emberek így is használják ezt a vackot....talán észbekapnak ha sokan elmennének

[ Szerkesztve ]

MINISFORUM ELITEMINI HM90+NINTENDO SWITCH V2+NINTENDO WII+TELEKOM T-PHONE PRO 5G (6/128)+NINTENDO 2DS+LG 43UJ635V+SAMSUNG SYNCMASTER C24F390

(#34543) pvt.peter


pvt.peter
őstag

Sziasztok,

Messenger Lite másnál is elkezdett "behülyülni"?
Igen, tudom, már rég kivonta a forgalomból a Meta, de én még ezt használom, mert ebben relatíve kevés sallang volt.

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#34544) paatrick


paatrick
őstag

Remélem jól megverik aki ezt kitalálta:

Számítógépen kvázi használhatatlanná tette a facebook messenger funkcióját. Kitöröltem a cookie-kat, erre mindent kitörölt amit 1 hete írtunk. Szóval akkor ha veszek egy új gépet mondjuk 1 év múlva, vagy belépek máshonnan akkor semmi nem lesz meg amit 2024.03.27 után írtam azzal az emberrel. Fantasztikus.
Nem lehet beállítani hogy ne a helyi gépen mentse ezeket, vagy valahogy visszaállítani PC-re is a titkosítás után küldött cuccokat? :(((

Sőt akkor ha veszek egy új telefont akkor már azon se lesz meg semmi visszamenőleg? :F

[ Szerkesztve ]

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#34545) ledgeri válasza paatrick (#34544) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Nem használtam annyira (egyáltalán) hogy ez feltűnjön, de a Signal-t pl igen, és ott is így működik. A WhatsApp-ról tudom, hogy a Singnál protokolját használja, gondolom ez is.

Van benne jó is, de megértem, hogy rossz is! (És azért más mikor én váltok, és más mikor engem nyomnak ilyesmibe...)

[ Szerkesztve ]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#34546) markknight


markknight
veterán

Valami bugol, nálam folyamatosan régi üzeneteket mutat a gépemen, össze vissza.

(#34547) dellfanboy


dellfanboy
senior tag

van egy beszelgetesem amit megnyitottam desktopon messengerben. 2020-as uzenetek erdekelnenek, de 2024 januar elotti history-m nincs. van vmi tipp, hogy lehetne elovarazsolni a 4evvel ezelotti beszelgetest. hiaba gorgetek csak homokorazik...

eladó dolgok:mondd az árát és vidd http://hardverapro.hu/tag/dellfanboy#aprohirdetesei

(#34548) nfsu17 válasza paatrick (#34544) üzenetére


nfsu17
veterán

állítottál be PIN-t, ahogy kérte?
Vagyis nálam kérte.
Ugyan nem töröltem kukit, de jönnek elő a régi üzenetek, ha görgetek pc-n visszafele
Ha kuki delete után eltűnnének, akkor az elég facepalm :W
Ugyan a PIN megadásakor mondta a rendszer, hogy ha nem adom meg a PIN-t, akkor a saját gépen tárolódnak az üzenetek. Innen gondoltam, hogy akkor gép reinstall után azoknak akkor lőni fognak..ezért adtam meg a PIN-t

(#34549) TrollBalint válasza dellfanboy (#34547) üzenetére


TrollBalint
addikt

Ilyet nekem is szokott, én ilyenkor hanyagolom és máskor nézem meg. Ha sürgős, akkor mepróbálom telefonon is, de ha ott se akar menni, akkor meg ütöm a falat. Segíteni ugyan az se segít, de legalább megnyugtat :)
Esetleg még (Androidon) lehet annyit, hogy kilövöd a memóriából és újra elindítod a programot.

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#34550) makoj30


makoj30
aktív tag

Ha már az ember fiókját zárolják és bekérnek hivatalos okiratokat pl személyi akkor legyen már normálisan megcsinálva ezeknek a beküldése mert vicc hogy hiába töltöm fel es várok napokat nem tudom használni a fiókomat. Semmilyen email értesítést nem kapok hogy hogy áll az ellenőrzés vagy valami. :W

MINISFORUM ELITEMINI HM90+NINTENDO SWITCH V2+NINTENDO WII+TELEKOM T-PHONE PRO 5G (6/128)+NINTENDO 2DS+LG 43UJ635V+SAMSUNG SYNCMASTER C24F390

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Facebook és Messenger (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.