Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#137351) Mr.Csizmás válasza KISDUCK (#137350) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

bioshock részek?

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#137352) cyberkind válasza Mr.Csizmás (#137351) üzenetére


cyberkind
félisten

Azok mára gameplay szempotjából nagyon szarok sajnos.

Paranormal Cocktivity

(#137353) Maxx Jácint válasza Egon (#137349) üzenetére


Maxx Jácint
csendes tag

Hired Gun
Project Warlock mindkét része
Ha kicsit lassabb, de maradandóbb élményre vágysz akkor a Metro mindhárom része.
Esetleg Call of Duty...

(#137354) Egon


Egon
nagyúr

Köszi az eddigi tippeket.
Borderlands 2-t próbáltam, nem kötött le (megvan a 2. és a 3. rész is Epic-en, lehet teszek vele még egy próbát).
Bioshock 1-2 remastered is megvan, őszintén szólva még nem próbáltam, de megnézem.
A Metro 2033-at is játszottam kicsit, de nagyon idegesített, hogy folyton megszakad a játékmenet, és jön egy videó... :W
Jöhetnek még az ajánlások... :R

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#137355) Egon válasza Maxx Jácint (#137353) üzenetére


Egon
nagyúr

A Hired Gun jó cuccnak tűnik, köszi.

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#137356) echterion válasza Egon (#137354) üzenetére


echterion
nagyúr

Crysis 2. Nekem nagyon bejött kivételesen, pedig nem szeretem az fps-eket. Ez a lopakodok vagy darálok stílus nekem nagyon adja és jobban is van megcsinálva, mint az első részben.

**********

(#137357) _drk


_drk
őstag

Az a vicces, hogy alig van normális FPS. Elmúlt években meg egyre kevesebb.

(#137358) KISDUCK válasza Egon (#137354) üzenetére


KISDUCK
addikt

Borderlandseknél a játék eleje kicsit lassabb utána indul be ha már van valami build, pl.: egy jó smg-s sirennel lehet gyorsan maszatolni.
A 3. részbe pedig elég sok fajta buildet létre lehet hozni a képesség modosító skillekkel, én a high self sustain buildet nyomtam és singleplayerbe elég jól ment vele. Plusz van egy olyan titka a játéknak hogy Moxxinak kell szórni a nagy borravalót és jó smg-t vagy rifle-t dob cserébe, persze ezt akkor amikor rengeteg della van. A boss fightok szerintem itt élvezetesebbek mint a korábbi játékokba.

(#137359) sto1911 válasza Egon (#137349) üzenetére


sto1911
veterán

Amid Evil
Wrath
Dusk (bar ez nekem annyira nem tetszik, szerintem brutal szar a legtobb palyadesign)
Ion Fury
Doom 2016
Binary Domain
Prey (a regi)
Quantum Break (igaz TPS ha jol emlekszem)
Half Life sorozat, bar gondolom nem ujdonsag :D
Timeshift

(#137360) bobalazs válasza Egon (#137349) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Killing Floor 1-2
Ott aztán lehet hentelni.

(#137361) Egon


Egon
nagyúr

Thx mindenkinek, megnézem ezeket.

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#137362) genndy válasza Egon (#137349) üzenetére


genndy
addikt

Ennyit tudok az eddigiekhez hozzátenni: az új Wolfenstein-részek (The New Order, The Old Blood, The New Colossus); Sniper és Sniper Elite-részek, a most kijött Halo-collection, illetve a Cyperpunk 2077 (igazából rpg, de nem nehéz henteldének sem játszani, ellenfélből van bőven; mondjuk ez open-world is), Destiny 2 (van kampány-része), Dying Light.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#137363) Anonymusxx válasza Egon (#137349) üzenetére


Anonymusxx
aktív tag

törölhető, nem láttam az újabb hozzászólásokat...

[ Szerkesztve ]

(#137364) vidaila válasza Anonymusxx (#137363) üzenetére


vidaila
aktív tag

Painkiller sorozatot hogy hagyhattátok ki a felsorolásból ha szerette a serious Sam-et 😊😁

http://steamcommunity.com/id/juhaszjani1988/

(#137365) i2k válasza Egon (#137349) üzenetére


i2k
senior tag

[link] -- https://store.steampowered.com/search/?term=Quake
És akkor ott a lista... (262 results match your search)...

[ Szerkesztve ]

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#137367) Zolás


Zolás
addikt

Dying Light? Fps nézet, zombihentelés, igaz nem lőfegyverrel, és éjjel lehet rettegve futni a zajok elől :DDD

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#137368) FunPro


FunPro
senior tag

Tegnap "befejeztem" a nier replicantot.

Azért írom idézőjelben, mert csak az 'A' befejezést csináltam meg, és egyszerűen nem visz rá a lélek, hogy tovább szenvedjek vele.

Ha belegondolok, hogy az 'E' befejezésig kéne eljutni...
Úr isten!

Én sajnos nagyon untam már eddig is, még 3x biztos nem szenvedem végig a közepétől.

Igazából ez az egy nekifutás elég volt. Eddig a pontig még azt mondom, hogy az unalom ellenére élveztem, de nagyjából csak a sztori miatt. A maradékot megnéztem youtube-on.

Hogy a 11 ezret, amit ráköltöttem, sajnálom-e? Egyrészt kicsit. Másrészt beszophattam volna a duplájával is, úgyhogy annyira nem bánkódom.

A nier automata nálam fényévekkel jobb játék volt, ég és föld a kettő! Az elég magas helyen van a topp játékaim között, de ez valami halál volt. :(

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#137369) gejala


gejala
őstag

Egy kis The Quarry vélemény, két végigjátszás után.

Egyik szemem sír, másik nevet tipikus példája. Egyrészt a Supermassive sokat tanult a korábbi játékaiból, jó a sztori alapötlete, jók a karakterek és vannak érdekes ötletek a játékban. De ez nyilvánvalóan befejezetlenül lett kiadva, gondolom mert a Halloween foglalt a Dark Picturesnek, meg egyébként is summer blockbuster hangulata van ennek. A sztori, forgatókönyv és a technikai kivitelezés is sok helyen lyukas.

De ennek ellenére rendkívül élveztem az egészet, csak sajnálom, mert több munkával ez felnőhetett volna a Detroit: Become Human szintjére (persze nem komolyságban/mondanivalóban, de az nem is volt cél). Így viszont "csak" egy bombasztikus, látványos és véres nyári popcorn creature feature lett jól adagolt humorral.

Azt viszont meg kell adni neki, hogy nagyon ügyesen játszik a klisékkel. Egyrészt megvannak a szokásos karakterek, illetve sztori elemek, de túl is megy ezeken. Némelyik fix sztori pont, néha a játékos választhatja, hogy más úton megy végig. Például Laurával marha jól fordítottak az első áldozat szerepén.

A színészek is odatették magukat, a mocap viszont felemás. Abi vagy Emma például gyakran olyan, mint egy furán animált videójáték karakter, de Laura megdöbbentően fotorealisztikus, elképesztően élő szemekkel és természetes mimikával.

[ Szerkesztve ]

(#137370) _drk válasza gejala (#137369) üzenetére


_drk
őstag

Pont tegnap kezdtem el végigjátsszós stream-et nézni róla.
Hát az a tipikus se nem jó, se nem rossz játék. A gameplay nagyon küszködősnek néz ki azzal az irányítással és kamera nézetekkel.
Első 3-4 órában semmi nem történt.
A karaktereket meg öröm lesz meghalni látni! :D
Az arcmozgás meg lehet, hogy technológiailag nagyon jó, de valami rohadt ocsmány!
A Mass Effect Andromeda jut eszembe róla, de itt még az arcodba is van tolva.

(#137371) Egon válasza genndy (#137362) üzenetére


Egon
nagyúr

Köszönöm a további tippeket.
A Wolfik közül nemrégiben fejeztem be a The New Colossust, az bejött. Ellenben anno játszottam valamelyik újgenerációssal anno (már nem emlékszem, hogy melyikkel), de az nem fogott meg. Melyik a legjobb rész amúgy?
A Sniper (Elite) eddig totál kimaradt, ahogy a Halo részek is. Dying Light lehet kipróbálós lesz, a Dead Island anno nagyon bejött (a Riptide már kevésbé, újabbakkal nem játszottam).
A Painkiller első része nagyon tetszett (bár eléggé megbonyolították a normális végigjátszást), kár hogy nincs grafikailag modernebb folytatás.

[ Szerkesztve ]

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#137372) cyberkind válasza Egon (#137371) üzenetére


cyberkind
félisten

A Halo nagyon oldschool fps maradt, gyakorlatilag futni se tudsz benne, úgyhogy ne lepődj majd meg ezen a játékon, engem pont ezért nehezen visz rá a lélek, hogy toljam, pedig nem lenne rossz.

Paranormal Cocktivity

(#137373) gejala válasza _drk (#137370) üzenetére


gejala
őstag

Szerintem nincs gond az irányítással, csak a csigalassú séta idegesítő sok helyen.

"Első 3-4 órában semmi nem történt"
Addigra már a Chapter 4 körül lehet járni, Chapter 3-ban már vér folyik plusz meg is halhat valaki.

(#137374) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Új profilképe lett a PC Game Pass Twitter fióknak:

A háttér alapján ez a Death Stranding lehet.
A lehetséges helyszín a játékból:

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#137375) gyimger


gyimger
őstag

Nincs meg valakinek az a Spiderman mod, ami lecseréli a szivárványszínű zászlót amerikaira? Mert a Nexus bannolta a kollégát "homofóbia" miatt.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#137376) Golden9 válasza gyimger (#137375) üzenetére


Golden9
addikt

Mit csinált, fel, vagy letöltötte?

[ Szeretkezve ]

(#137377) cyberkind válasza Golden9 (#137376) üzenetére


cyberkind
félisten

Elnyomta a pcket. :(

Paranormal Cocktivity

(#137378) genndy válasza l.skywalker (#137374) üzenetére


genndy
addikt

Mennyire lenne megszállott valaki ha ebből megmondaná hogy ez hol van a térképen, pontos hellyel, koordinátákkal? :DDD Biztos van ilyen (mondjuk nekem is majdnem 100 órám azért benne van :K )
De amúgy ez még valahol a játék eleje, mert az ilyen zöld mezős, meg szerintem a háttérben az a hamvasztó kéménye, oda meg már elég korán visz küldetés.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#137379) FunPro válasza gyimger (#137375) üzenetére


FunPro
senior tag

Nekem a következő mod már jobban tetszik.

Állítólag valaki olyan modot csinált, hogy nem amerikai, hanem UKRÁN zászlóra cseréli az lghdtv+ zászlókat. :C

Most majd kiderül, ki élvez magasabb prioritást. ;]

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#137380) l.skywalker válasza genndy (#137378) üzenetére


l.skywalker
félisten

Nem tudom, de abban is igaza van a közösségnek, hogy ez akár utalás lehet a Hellblade 2-re is, mert azt is izlandon forgatják. Meglátjuk.

Nekem EPIC-re van meg, de még nem kezdtem bele... ebbe se :(

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#137381) gyimger válasza FunPro (#137379) üzenetére


gyimger
őstag

Ez az igazi dilemma. Ha engedik, homofóbia, ha nem, akkor ukrofóbia. Déli konföderációs van már? :)

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#137382) Mr.Csizmás válasza cyberkind (#137377) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

miért nem konzolon játszik akkor?

;]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#137383) _drk


_drk
őstag

Lehet saját PC-s launcheren dolgozik a SONY. [link]
Érdekes, de mondjuk 20 exkluzív játéknál, ami olyan minőséget képvisel, hogy évekig full áras lehet, ott azért a 30% sáp már simán megérheti.
Ezeket meg úgy is veszik mint a cukrot.

Viszont a cikk végi cross platformban nem hiszek.

(#137384) l.skywalker válasza _drk (#137383) üzenetére


l.skywalker
félisten

Illetve gondolom látják a PC-s kiadások sikereit és úgy vannak vele, hogy simán megéri bevétel szempontjából. Közben gondolom fent marad Steam-en és EPIC-en is minden, jöjjön a lóvé mindenhonnan. Mert ha teljesen saját launcher-re állnak át, annak sok értelmét nem látom.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#137385) csuvicsuva válasza FunPro (#137379) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Nocsak, valaki látja fától az erdőt? Szerintem egyből instaban, meg még jól le is magyarozzák.

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#137386) _drk válasza l.skywalker (#137384) üzenetére


_drk
őstag

Annak mi értelme ha a többin megmarad?
Max ha induláskor már jó nagy akciókkal reklámozzák a sajátot. De amíg ott marad, megy a steam-nek a lóvé.

(#137388) echterion válasza l.skywalker (#137384) üzenetére


echterion
nagyúr

Hogyne lenne. Sztem hasonló utat fognak bejárni, mint az EA. Először párhuzamosan, majd később csak náluk lesznek elérhetőek.

**********

(#137389) l.skywalker válasza _drk (#137386) üzenetére


l.skywalker
félisten

Nem tudom. Olyan vérszegény lenne egy 20 játékos launcher. De ott van pl. az EA Desktop vagy a Rockstar Launcher, ezek esetében máshol is megvásárolható a játék, de a saját launcherjét indítja, nem?

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#137390) i2k válasza gyimger (#137375) üzenetére


i2k
senior tag

A válaszod itt lehet:
https://nichegamer.com/spider-man-mod-doesnt-remove-anything/

"Spider Man Remastered - Non-Newtonian New York"

Itt pedig letöltheted (jobb oldalon, fenn) [link]
Ez meg kell a telepítéséhez/használatához: [link]

[ Szerkesztve ]

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#137391) ayo válasza Golden9 (#137387) üzenetére


ayo
addikt

ha elmész a helyszínre és megtolod a másfél órás kérdőívet.

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#137392) echterion válasza l.skywalker (#137389) üzenetére


echterion
nagyúr

Ez esetben az lesz, hogy drágábbak lesznek steam-en a cuccok, mint náluk.

**********

(#137393) _drk válasza l.skywalker (#137389) üzenetére


_drk
őstag

Most 20-al kezdenek, de az lehet még több.
Továbbá a cloud gaming/ streaming simán mehet. Az most PC-n nem is tudom hogy van, mert ügye PS5-re is csak streamelik a régi játékokat.
Akkor a PS+, ugyan úgy mint a gamepass elérhető lenne PC-re.

Igazából a PC már nem konkurencia, így most megint csak plusz piacot látnak az üzletre.

(#137394) FunPro válasza echterion (#137392) üzenetére


FunPro
senior tag

Kicsit nagyon off, de én azon gondolkoztam, hogyha most kéne valami gazdasághoz köthető szakdogát írnom, én tuti a "határmenti benzinkutak bevételének alakulása, a benzinárstopp ide eső időszaka alatt" címmel írnék valamit.

Kíváncsi lennék, hogy az ideális ár alatt áruló, ámde jóval nagyobb forgalmat lebonyolító kutak milyen profitot vagy veszteséget termeltek.

Itt is kíváncsi lennék, hogy mennyivel rosszabb sápos áron eladni több embernek egy játékot (steam), mint ideális áron, kevesebbnek (saját launcher).

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#137395) Golden9


Golden9
addikt

(#137396) i2k válasza FunPro (#137394) üzenetére


i2k
senior tag

Olyan szubjektív (és épp ezért 'értelmezhetetlen' / 'indokolhatatlan' / 'meg-nem-számolható' etc) indokokat is be kellene venni abba a bizonyos szak/diploma munkába, mint a kényelmi/szociális funkciókért való fizetés vagy rajongás adott helyért* stb., ha 'teljes' képet szeretnél alkotni az írásodban...

[ Szerkesztve ]

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#137397) echterion válasza FunPro (#137394) üzenetére


echterion
nagyúr

Inkább ne menjünk ebbe bele, ha lehet. Azért nem járok a poltopikba se, mert eleget találkozom ezzel a témával máshol, PH-n nem akarok ezzel foglalkozni.

**********

(#137398) cyberkind válasza echterion (#137392) üzenetére


cyberkind
félisten

Simán jó, én nem használnék semmi mást a Steamen kívül, mert szar az összes, de megfizetni nem akarják a Steamet, jó nagy bullshit.

Paranormal Cocktivity

(#137399) _drk válasza cyberkind (#137398) üzenetére


_drk
őstag

Eladnak 5 millió játékot 60 euróért, az 300 millió euró.
Annak a 30%-a 90 millió euró.
Na azért a pénzért megéri a saját launcher!

(#137400) Mr.Csizmás válasza _drk (#137399) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

de ha kihúzza a jattolós platformot, akkor onnan a bevétel nulla lesz, mert az ortodox monoteista platformhívők nem fogják megvenni. (sarkított gazdaságú példa)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.