Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#136051) csuvicsuva


csuvicsuva
őstag

Hehe, ez mai discovery queue közben jött szembe. Magyar játék, bár a megjelenést 2021-re írják, abból már aligha lesz bármi is. Singles' Generation

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#136052) FunPro


FunPro
senior tag

Hm.

Vannak ugye 3 bevett orosz oldal, amit rendszeresen látogatok.
Ami ma meglepett, az a yuplay.ru.

Vagyis, ezek már nem yuplay.ru, hanem yuplay.com!

Betámadták a nemzetközi piacot!

Amire kíváncsi lennék, hogy ezek mennyire maradtak legitimek.
Mert ha jól tudom, a yuplay előtte egy teljesen valid oldal volt.

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#136053) gangstagergo


gangstagergo
senior tag

G2A-n mivel érdemes fizetni. Olvastam, hogy a Paypal az ajánlott de pl. egyszer használatos revolut kártyával is biztonságos a vásárlás?

(#136054) Beaumont válasza gangstagergo (#136053) üzenetére


Beaumont
aktív tag

Hat a G2A-t nem ajanlanam, de ha mindenkeppen ott akarsz vasarolni, akkor PayPal, mert ha tortenik valami, akkor ott azert van eselyed, hogy visszakapod a penzed.

"Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!"

(#136055) gangstagergo válasza Beaumont (#136054) üzenetére


gangstagergo
senior tag

Igazándiból csak ott árulnak 3 hónapos trial Stadia kódokat és gondoltam egyre beneveznék. 2.63 Eurot simán "kidobnék" az ablakon teszt jelleggel. Ha lehúznak akkor így jártam csak a biztonság miatt érdekelt a revolut kártyás történet mert azon alig van pénz. De akkor maradok a paypalnál :)

(#136056) Dilikutya válasza FunPro (#136052) üzenetére


Dilikutya
félisten

Miért ne maradt volna legitim. Csak gondolom, a régiókorlátozásra ugyanúgy figyelni kell.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#136057) Dilikutya válasza gangstagergo (#136055) üzenetére


Dilikutya
félisten

Az elvileg Youtube Premium előfizetőknek szóló ajánlat, mindenki másnak az egy hónapos érhető el.
Nekem a fizetős trial még mindig wtf. :)
G2A-nak viszont pénzt semmit és sehonnan sem szabad adni, max ha valami régi, épp nem kapható, és nem túlárazott cuccot veszel.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#136058) gyimger válasza Dilikutya (#136057) üzenetére


gyimger
őstag

G2A-n tegnap este 300 Ft-ért mentek a Fallen Orderek, remélhetőleg amazonos bontásból és nem kamionról leesett kulcsok. Ennyi lutri van benne.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#136059) Mr.Csizmás válasza gyimger (#136058) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

trial alatt azért pl. a wheel of time 8 részét meg lehet nézni, a többi gyöngyszemről nem beszélve, ami fentvan. de inkább támogassuk a pénzmosást :DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#136060) gyimger válasza Mr.Csizmás (#136059) üzenetére


gyimger
őstag

Próbáltam, nem engedte nekem a trialt. Most vagy azért, mert már volt Twitch Prime(?)-om korábban, vagy mert USA címem van az ott is néha behúzható olcsó játékok miatt és nem ajánlotta fel a magyar Prime Videós dolgot.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#136061) FunPro válasza Dilikutya (#136056) üzenetére


FunPro
senior tag

Igazából a régió korlátra már nagyjából csak olyan szinten kell figyelni, mint mondjuk voidun.
Ki van írva, hogy tudod-e aktiválni.

Az viszont már sehol nincs kiírva, hogy tényleg kapcsolatban állnak a kiadókkal.

Továbbá az árazás is elég érdekes.
Mármint, ott van pl. a Bannerlord. Jelenleg 26 euró náluk. Néhány helyen talán meg tudod közelíteni kuponnal, de azért ez így erős.

Vagy még azt tudom elképzelni, hogy ők tisztában vannak mindennel, és az orosz kulcsok ebben a régióban is aktiválhatók, csak mi nem tudunk róla.

Így első ránézésre egy cdkeys 2.

Minden esetre, őket most követni fogom.

[ Szerkesztve ]

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#136062) gangstagergo válasza Dilikutya (#136057) üzenetére


gangstagergo
senior tag

Hát bármennyire is WTF még így is megéri :DDD De akkor elengedtem a G2A vonalat :)

(#136063) Mr.Csizmás válasza gyimger (#136060) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

imho csinálj egy másik emaillel egy új accot csak erre. (a twitch prime is az amazon prime része)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#136064) l.skywalker


l.skywalker
félisten

És jön a Gyűrűkúra is :C

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#136065) Dilikutya válasza gyimger (#136058) üzenetére


Dilikutya
félisten

SW Squadrons-t vettem ugyanitt az adott hónapban, aktiváltam is, aztán 1-2 hétre rá a Prime-ból is kifutott, és a fiókomon sem volt ott. Ok, hogy csak 300 Ft, de most meglenne legálisan 800-ért, így meg lehetne drágán megvenni, szóval nem éri meg bohóckodni vele.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#136066) Golden9 válasza l.skywalker (#136064) üzenetére


Golden9
addikt

Remélem lesznek benne meleg hobbitok is, úgy lenne az igazi. :DDD
Visszatérünk Középföldére: színesbőrű hobbitokkal jön A Gyűrűk Ura-sorozat.

[ Szeretkezve ]

(#136067) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

Egyébként ebben az olcsósított lengyel amazon prime-ban ugyanúgy benne van a gaming is, mint nálunk?

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#136068) Golden9 válasza Golden9 (#136066) üzenetére


Golden9
addikt

Én már a Hobbitból is hiányoltam őket. :K

[ Szeretkezve ]

(#136069) gangstagergo válasza FollowTheORI (#136067) üzenetére


gangstagergo
senior tag

Igen benne van. Most aktiváltam a dolgot egy órája.

(#136070) nepszter1


nepszter1
addikt

Megvettem epicem a fallen order és a farcry primal egy kosarba most vissza mondtam, de viszont csak a farcry primalt fizettek vissza miért?

(#136071) FollowTheORI válasza gangstagergo (#136069) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

OK. Ezt bepróbálom, ez a 4k egy évre tényleg semmi. :)

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#136072) DJGABI válasza FollowTheORI (#136071) üzenetére


DJGABI
addikt

törököt próbálta valaki? [link] leírás alapján próbálom, regisztráltam az oldalon [link] a trialt akarja indítani. utána lehet éveset kiválasztani, vagy hogy?

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#136073) FollowTheORI válasza DJGABI (#136072) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Ahogy nézem ott nem hirdeti az évest, mint a lengyel oldalon. Szóval szerintem csak havi fizetős van, és az a 8 líra havonta, amit ír az oldal is.

Ahogy a magyaron is csak a havi van.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#136074) gangstagergo válasza DJGABI (#136072) üzenetére


gangstagergo
senior tag

Én próbáltam a törökös verziót de elakadtam a telefonszám megadásnál mert a magyar szám nem volt jó neki. Random török számot se fogadott el. Így maradtam a lengyel opciónál. Nagyon könnyen ment és azóta már pörögnek is a sorozatok. Gaming része engem nem foglalkoztatott de ennyi pénzért baromi jó ajánlat :D

(#136075) ZsZso válasza gangstagergo (#136074) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

A törököt nem teszteltem le :( , csak itt olvastam, hogy az még olcsóbb és frissítettem vele a bejegyzést. A lengyelt toltam végig. Majd megnézem a törököt is hétvége felé talán. A lengyelnél nem volt himi-humi, minden ment a valódi adatokkal.

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#136076) Pedro78 válasza gangstagergo (#136074) üzenetére


Pedro78
senior tag

Nekem is csak a videót engedte, Prime gamingnel aktivalashoz telefonszám kell neki és a magyar nem jó.

[ Szerkesztve ]

Bnet : Pedrochen#21774 - Steam-Origin : -tRs-Pedro - Epic : Pedrochen

(#136077) Louro


Louro
őstag

Rabbit of Destiny - Microsoft Store

Best Buy topikban láttam. Gondoltam meglesem... Tudom nem minden a grafika, de azért a 2022-ben egy Prehistorikot is alulmúló grafika. Nem semmi. Imádtam azt a játékot. Akkoriban olyan aranyos kategória volt. De ma már erősen retro. Ez meg.... A Prince of Persia ehhez képest 8D-s high-tech játék. Felbontás szintjén nem is mertem összevetni.

Mess with the best / Die like the rest

(#136078) gangstagergo válasza ZsZso (#136075) üzenetére


gangstagergo
senior tag

Egy észrevétel. Sajnos nem a teljes filmes és sorozatos könyvtárt kapjuk meg a lengyel Amazon Prime előfizetéssel de még így is nagyon megéri :)

(#136079) Mr.Csizmás válasza gangstagergo (#136078) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

melyikkel adják? német? usa? magyar? :F

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#136080) ZsZso válasza gangstagergo (#136078) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Regionális könyvtár van ez szinte biztos, úgyhogy biztos USA-ban van a legtöbb, annak csak töredéke lehet itthon is. Hogy a magyarhoz képest mennyi film lehet azt nem tudom.

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#136081) gangstagergo válasza Mr.Csizmás (#136079) üzenetére


gangstagergo
senior tag

Próbáltam rájönni de nem ment :D

(#136082) TheNewDawn


TheNewDawn
addikt

Ki mit vett az összes salen Final and Director's Cut :D
Iron Harvest 2$ ( Humble Choice )
Ori the Collection 2500 HUF ( kb 7EUR) ( Microsoft Store
Banner of Saga the Trilogy Stoic Edition 2200 FT
Shadow Tactics Aiko's Choice : 1800 HUF
Desperados III 2900 HUF
Összegészében kb 10 k HUF (28 €) ba fájt a hörcsög ténykedése, remélhetőleg most nyugton marad egy ideig.

(#136083) maross


maross
veterán

Jurassic world evolution 2, gyereknek, ~8k epicen. Desperados 3 most vonul ki 15-odiken ms game passbol, nem orulok, meg eleg sok lenne hatra :(.

December folyaman még beugrott egy one deck dungeon (steam store) és egy TOHU(humbli), mindketto apropenzert, es ratalaltam a Chicken Invaders Universe-re (steam,free).

Osszessegeben, evrol evre jobb, meg mindig csak azt tudom modani, hogy ms game pass + free epic cuccok 90%-ban lefedi az igenyeket, es noveli a backlogot.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#136084) l.skywalker válasza TheNewDawn (#136082) üzenetére


l.skywalker
félisten

- Detroit: Become Human (Steam)
- Dead Space 2 (Origin)
- Death Stranding (Epic)
- Far Cry 4 Gold Edition (Uplay)
- Far Cry New Dawn Ultimate (Uplay)
- Far Cry 2 Fortune's Edition (GOG)
- Pillars of Eternity II: Deadfire Obsidian Edition (Steam)
- Red Dead Redemption 2 Story Mode (Rockstar)
+sallangok és egyéb bundlik :D

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#136085) TheNewDawn válasza l.skywalker (#136084) üzenetére


TheNewDawn
addikt

Jah, tényleg a POE 2 Obsidian Editiont is ninjáztam csak azt még dec elején 9 ért a Gamesplanetről csak azt nem számolom bele mert még nem a hivatalos sale időszakban történt, meg volt egy privát ELEX beszerzésem is 3€ ért :)

(#136086) FunPro válasza TheNewDawn (#136082) üzenetére


FunPro
senior tag

Sekiro

Minden petákot megért. :K

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#136087) vidaila válasza TheNewDawn (#136082) üzenetére


vidaila
aktív tag

Hollow knight 7€
Binding of Isaac repentance 10€
Arkham Knight + összes DLC 5€
Spellforce 3 + Soul Harvest 12€

http://steamcommunity.com/id/juhaszjani1988/

(#136088) l.skywalker válasza FunPro (#136086) üzenetére


l.skywalker
félisten

Egyre rövidebb a whislist-em, de ez még mindig rajta van. Xbox-on kezdtem el, majd félbeszakadt és már PC-n akarom végigjátszani az elejétől újra.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#136089) l.skywalker válasza TheNewDawn (#136085) üzenetére


l.skywalker
félisten

Amit sajnáltam, hogy nem jött össze az a Death's Door az Epic-en, hogy nem esett a kupon alá, és emiatt én valamiért nem vettem meg. Fukar vagyok na. Cserébe költöttem 10x annyit.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#136090) TheNewDawn válasza l.skywalker (#136089) üzenetére


TheNewDawn
addikt

Jah, nekem csomó dolog volt ami odaesett, de szerencsére azért némileg legalább visszafogtam magam... így is tutibiztos folyamatosan fognak beesni a free gamek közép Epicen amik a backlogba vannak :D

(#136091) TheNewDawn válasza vidaila (#136087) üzenetére


TheNewDawn
addikt

Hollow Knight ugye van Gamepassbe is, ezzel együtt méltányolandó és jogos hogy megveszi az ember ( lásd nálam az Ori Collectiont) ha valakik ők megérdemlik. A Spellforce 3 és a SH megint csak baromi jó választások ennyiért :)

(#136092) vidaila válasza TheNewDawn (#136091) üzenetére


vidaila
aktív tag

Sajnos nálam a game pass felejtős, valamiért kb 10-ből 8x kifagy az xbox app Windowsban (ugyan úgy win10 majd szűz telepített win11-ben is) majd ha az app nem fagy ki akkor 10 játék indításból ha véletlen 1x elindul a játék az is csak 5-10 perc gondolkodással. Nem gyengus a gépem nvme ssd is van alatta szóval valami fiókomnal kapcsolatos bug lehet és már 2020ban is ezzel szenvedtem

http://steamcommunity.com/id/juhaszjani1988/

(#136093) Samus válasza TheNewDawn (#136082) üzenetére


Samus
addikt

Nem sok mindent.

Witcher 3 GoTY
Valley

A Horizon-on még gondolkodtam, de az most kimaradt.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#136094) Anonymusxx válasza TheNewDawn (#136082) üzenetére


Anonymusxx
aktív tag

- Red Dead Redemption 2
- Wolfenstein 2
- Mass effetc andromeda
- Mirror's Edge™ Catalyst
Az összes kb 5-7.000 ft körül lehetett :)

(#136095) ZsZso válasza TheNewDawn (#136082) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Semmit. Humble Choice -t oda írjuk? Kaptam decemberben $6 -os kupont 2 hóra, úgyhogy azt behúztam, hogy ne haljon éhen a hörcsög, de ennyi. Büszke vagyok magamra, na. :DDD

De akkor ütök a kérdésbe egyet, hogy visszapattanjon hozzád:

Mivel játszottatok a "tél szünetben"?

Én ezekkel:
- Journey To The Savage Planet - lepörgött, tetszett nagyon
- Spiritfarer - a lányommal játszottunk, zseniális játék (Ő a sztoriból nem sokat értett, de nagyon imádott a cicával jobbra-balra rohángálni, fát vágni, főzni meg hasonlók) | nem fejeztük be
- It Takes Two - valaha készült legjobb coop - minden perce arany volt, ezt is az egyik lányommal | lepörgött
- Horizon: Dawn - rá kellett jönnöm, hogy nem az én játékom, de azért küzdök vele, már majdnem a végénél vagyok
- Partisans 1941 - 2 óra után rá kellett jönnöm, hogy ez nekem nem jó
- Viscera Cleanup Detail: Santa's Rampage - kb. 1-1,5 órát csak a hangulat kedvéért, de mindig felidegeltem rajta magam
- Firewatch - imádtam, végig toltam
- Stardew Valley - családosan, négyen (régi laptop/gép előkerült a garázsból)

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#136096) FunPro válasza l.skywalker (#136088) üzenetére


FunPro
senior tag

Én is szívtam a fogam a 9000 forint miatt, amit ráköltöttem.

Főleg úgy, hogy ott az elsődleges backlogomon vagy 300 játék, meg egyébként nem is játszom.

De a sekirot már régóta akartam, ennél olcsóbb meg nem tudom, mikor lesz.

Nagyon tetszik, csak a harc nehéz. Soha nem szerettem paryzni. Mondjuk a bünti nélküli teleport szobor meg a feltámadás elég op. Már-már a harcot leszámítva túl könnyű a játék. :DD

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#136097) eami


eami
addikt

ha már itt tartunk, kicsit elkésve, de bedobnám, hogy nem tudjátok mikor lesz valami jó kis steam sale ? :DDD ;]

(#136098) maross válasza ZsZso (#136095) üzenetére


maross
veterán

The Gunk , exploration/walking sim, vegigjatszva, ms game pass
The Pedestrian, logikai, féluton jarhatok benne, ezt is biztosan vegigjatszom, ms game pass
Chicken Invaders, egy-ket naponta egy ora haverokkal, shooter, steam
Halo Infinite, fps, elkezdve, nekem eleg kozepes erzes, ugy kell noszogatnom magam, hogy haladjak (epic).
Jurassic World 2 a gyerekkel, sok ora, epic
Loop Hero, roguelike, kb 10 orat tettem bele eddig, free epic
DARQ , logikai, free epic

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#136099) TheNewDawn válasza ZsZso (#136095) üzenetére


TheNewDawn
addikt

(Sajnos) ez egy rövid lista lesz. Pathfinder Kingmaker. Ingyenes lett Epicen, azóta ezt tolom csak, és hát ez el fog még tartani pár hétig...

(#136100) Ferke[HUN] válasza ZsZso (#136095) üzenetére


Ferke[HUN]
tag

Hey, pedig azt hittem én viszem a kört. :DDD Semmit, mivel kuponom sincs, csak egy Farmer's Dynasty-t és egy RetroWave-et húztam be. Mivel rettenetesen hosszú a backlogom, és ezzel fordítottan arányos a játékra fordítható időm, így önmérsékletetet tanúsítottam. Majd a Summer Mega Sale-en jöhet a Legion, Fenyx, Valhalla trió. Esetleg idén még a Horizon Zero Dawn, Days Gone, God of War. :))

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.