Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1921) v.gyuri


v.gyuri
csendes tag

A maxell DVD lemezről egyelőre ennyit tudok mondani:

Maxell DVD+R 16x arany színű:
MID: RITEK F16
írók: (FIRMWAREK A LEGUTOLSÓK MINDKÉT ÍRÓ ESETÉBEN !!!!)

- ASUS 1608P3S : Írás max 12x-esen, eredmény: szar lemez, mint az emeletes torta felülről, olyan csíkos lett a lemez. 4-8x-os írással tökéletes az irat. A rá égetett cucc ott van, s visszaolvasható. - Ezt megírtam XXLDVD-nek, oszt le lettem tiltva a hozzászólásokból - és még én vagyok a tahó :DD

- PIONEER DVR 108: az író max 4x-es sebességet ajánl fel (csoda e? a maga kb 6 éves
múltjával?), a 4x-es sebeségen megírt lemez simán visszaolvasható - RITEK F16 - ilyen olcsó tömeganyagnál kisebb fajta csoda néha. Az utolsó tuti jó Ritek cucc a RITEK G05 - ös volt Traxdata köntösben, az jó holmi volt, ez az új F16-os cucc még a végén kiforrja magát.

ui: a DL-es RICOHJPN D01 -et továbbra sem komálja az íróm, legyen az Phillips, vagy TDK köntösben. Ilyen anyagú Ridisc DVDhez pedig nem jutottam hozzá mostanság - pedig azt meg tudta írni az íróm. Verbatim DVD+R DL 2.4x MKM 001-est pedig akár 8x-osan is írja a fenti ASUS.
Philips madeintaiwan MID: Ritek S04 -es továbbra is működik, Maxell DVD+R DL 2.4x MID: Ritek D01 úgyszintén.

Valaki írt már meg RICOHJPN D01-es MIDdel ellátott lemezt? Ha igen, milyen íróval???? - Ez nagyon érdekelne.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.