Hirdetés

2019. november 14., csütörtök

Gyorskeresés

(#1751) attiati válasza M107 (#1750) üzenetére

attiati
(addikt)

milyen régebbi LG-kre gondoslz?
H10N réginek számít? :)

de mondjuk ez furán hangzik, mert elvileg minden a régi csak a csomagolás új!

[ Szerkesztve ]

(#1752) attiati válasza M107 (#1750) üzenetére

attiati
(addikt)

szóval ha csak csomi új, akkor a "régi" verbát is rosszul kellene írnia

(#1753) tomp

tomp
(veterán)

Létezik -R DL lemez? Mert ami nekem van az mind +os
Philips DVD+R DL
és ezt viszi az asztali lejátszó?

(#1754) kali válasza tomp (#1753) üzenetére

kali
(legenda)

természetesen létezik DVD-R DL lemez is!
lejátszója válogatja, hogy mire mennyire kényes...

(#1755) ANT válasza tomp (#1753) üzenetére

ANT
(őstag)

Mielőtt ilyen lemezt vennél, Nero InfoTool-ban csekkold le azt is, hogy az íród tudja-e pörkölni a -R DL lemezt. De sztem nem annyira kiforrott az a szabvány, mint +R DL.

''Soha ne add fel, ez a legnagyobb, halálos ellenség'' Replika

(#1756) tomp válasza ANT (#1755) üzenetére

tomp
(veterán)

Nem akarok venni -R DL lemezt. Csak kérdeztem
Csak +R DL lemezeket veszek :)

(#1757) M107 válasza attiati (#1752) üzenetére

M107
(addikt)

Tisztelettem

A régebbi lg írókra gondoltam a legelső 16* íróira + az utánna következőkre.

A verba az egyik legjobb lemez és ha saját szememmel nem láttam volna akor én sem hiszem el
író csere
1: nem lg író tökély
2: új lg író tökély

UI:
TJ alapú verbát a régi is jól kezeli (ez a drágább)
A CMC (azzal a régebbi 1 - 2 generációs 16x lg írók nagy többségének gondot okoz)

nem 1 db láttam új munkahelyemen 1 szervizben ahová kisegíteni járok

A fórumon, bármit leírhatsz, én csak az igazat írom le. :) Utálom ha hülyének néznek ! ( (PH! addikt) YEAH vissza az őstag címet :) )

(#1758) Janoska26 válasza adra (#1728) üzenetére

Janoska26
(addikt)

Én ezt egy szóval sem mondtam, csak ár/minőség arányban tökéletes szvsz a TDK, de az biztos, hogy verba az isten :R :C

(#1759) biker

biker
(nagyúr)

én továbbra is fenntartom, hogy az új narancs-kék verbatimok az eddig ismert verbatim lemezek legszarabbjai.

mint írtam, volt gondom írással, 3 lemezzel is, le lettem szólva, szar az íróm. oké, biztos. nem néztem meg a lemezeket.

Minap párom szólt, íráskor a lemezt felpörgette, mejd csak pörgette a gép, és állt mint a cövek.
kidobta, nem láttam ezt se.

erre ma ismét nálam ugyanez, pörög, és áll egy helyben.
megnéztem, egy szar gusztustalan kinézetű lemez.

bescanneltem kettőt is, mert átnéztem mindet (két heti, különböző vételű korongok, 25-ös hengerből)

sajnos pár helyen a scanner átvilágította a hibát, de azért látszik.
lemez
a lemez közepén az átvilágítás miatt csak harmada látszik, a lila festékes rész foltokban ki van folyva, el van kenődve.
az egyenes sugárirányú csíkok nem fénytörések, az egyik lemezen 3 is van, de pont rosszul nézett rá a scanner, nem látszik (a fekete részben van)

hengerenként 2-3 db ilyen van úgy látszik.

lehet, hogy ez okozza a hibát? de legalábbis ocsmány, nem ezt szoktam meg a verbatimtól

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Csomagoló gép szerviz | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.csomagologepalkatresz.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#1760) M107 válasza biker (#1759) üzenetére

M107
(addikt)

Mester

Lehet hogy igazad van én ebben veled nem is vitatkozom

kifoghattál egy szar seriat.

Bár csak én fognák ki, de nekem soha nem sikerült minden verba lemezem tökélyül olvasható a mai napig gyors beismeréssel.

Toshiba 5112,5272
Pio 109,110,111,112,115
Teac dvd-516

A fórumon, bármit leírhatsz, én csak az igazat írom le. :) Utálom ha hülyének néznek ! ( (PH! addikt) YEAH vissza az őstag címet :) )

(#1761) biker válasza M107 (#1760) üzenetére

biker
(nagyúr)

kettőt... a két henger közt volt 2 hét diffi, bár ettől még lehet, hogy ugyanaz a beszerzés volt, de nem egymás utáni hengerek voltak :(

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Csomagoló gép szerviz | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.csomagologepalkatresz.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#1762) attiati

attiati
(addikt)

elképzelhető hogy én még szereztem régi verbát?

semmi narancs nincs rajta, csak kék

MCC004-es

[ Szerkesztve ]

(#1763) punish3r

punish3r
(aktív tag)

hazai piacon tud vki róla, hogy lehet-e kapni DVD18-at (dupla rétegű, kétoldalas lemez)?

Már a jövő sem a régi...

(#1764) PPeter válasza punish3r (#1763) üzenetére

PPeter
(addikt)

Kétoldalas, oldalanként két réteget tartalmazó írható DVD-lemezt nem gyárt senki.

PPeter - Privátokat van hogy hetekig nem olvasom. Éjszaka és vasárnap ebédidőben ne hívjon senki a DVD-írós problémájával, köszi! A BURN.HU már nem az én oldalam!

(#1765) TeeJay válasza biker (#1759) üzenetére

TeeJay
(nagyúr)

én meg fenntartom hogy ilyet ne nyilatkozz
én már 2 új henger Verba DVD-R 16x lemezt írtam el (MCC03RG20)
és ugyanolyan tökéletes mint a régi design-os ugyanilyen lemezek
amiket én vettem az made in taiwan volt mindegyik de az indiai fajtának is tökéletesen jónak kell lennie.

hol vetted amúgy?

Mixgyűjteményem + megamixek + saját mixeim egy helyen ---> https://www.mixcloud.com/trance4ever/

(#1766) PPeter válasza biker (#1759) üzenetére

PPeter
(addikt)

A nagy helyzet az, hogy sem a beszállítók, sem a gyártási paraméterek nem változtak a Verbatim lemezeknél az új design bevezetésével (mind a tajvani és indiai MCC, mind a japán TY lemezek megkapták az új csomagolást). Az új csomagolású MCC-ből úgy 700, a TY-ból nagyjából 1000 lemezt írtunk eddig meg, de semmi különbséget nem látok a régebbi csomagolású lemezekhez képest.

PPeter - Privátokat van hogy hetekig nem olvasom. Éjszaka és vasárnap ebédidőben ne hívjon senki a DVD-írós problémájával, köszi! A BURN.HU már nem az én oldalam!

(#1767) biker válasza TeeJay (#1765) üzenetére

biker
(nagyúr)

én meg fenntartom hogy ilyet ne nyilatkozz

értem, tehát akkor az pár szemmel láthatóan hibás felületű lemez nem létezik, csak a képzeletem szüleménye?

vagy mégis hogy érted, hogy "ne nyilatkozzak ilyet"? takargassuk?

a hol vetted-nek semmi köze ide, a lemez valódi, a csomagolása is, vettem ref. lemezt áruházban, és megnéztem minden sarkalatos pontját, de a belső korongon lévő számsor is látható a képen.

(#1768) biker válasza PPeter (#1766) üzenetére

biker
(nagyúr)

Értem, én is megírtam belőlük kb 50db-ot jót, csak épp összesen 6db-ot nem tudtam megírni, míg az utóbbi 2 évben 0db rossz Verba lemezt láttam.

Viszont Te, mint szakértő, elmondhatnád nekem, mik azok a sugárirányú minták a lemezen, ami mint mondom, nem a scanner tükröződése, az eredetin is szemmel láthatók, amelyik lemezen nincs, azt hiba nélkül írja, kb 5:45 alatt, és visszaellenőrízva mac-es media scannerrel, nincs hiba a lemezen.

Gondolom azok a folyások középen csak esztétikai hibák, bár kézben rondább volt, a scanner sok hibát eltüntetett.
Sajnos már kidobtam mindet, pedig eszembe jutott, hogy neked elküldtem volna megtekintésre :(

A lemez közepi kódról pedig Te meg tudod állapítani, gondolom, hogy nem hamis lemez.

(#1769) punish3r válasza PPeter (#1764) üzenetére

punish3r
(aktív tag)

dehonnem:)

Már a jövő sem a régi...

(#1770) PPeter válasza punish3r (#1769) üzenetére

PPeter
(addikt)

Írható lemezről beszélek, nem műsorosról. :U

(#1771) TeeJay válasza biker (#1767) üzenetére

TeeJay
(nagyúr)

kifogtál egy hibás hengert ennyi
nálam is mind a 2 henger kifogástalan mint eddig is
PPeter is megmondta hogy semmi változás nincs a régi csomagolású MCC vagy TY Verbatim lemezekhez képest :R

Mixgyűjteményem + megamixek + saját mixeim egy helyen ---> https://www.mixcloud.com/trance4ever/

(#1772) momo2828

momo2828
(tag)

Én is így vagyok vele, 16X szoktam írni, de amit már 3-4 éve írtam TDK, vagy verba még mind jó. Nemúgy mint a Ridisk. Összesen 4 dbot vettem, abból 2 rossz is volt.

(#1773) punish3r válasza PPeter (#1770) üzenetére

punish3r
(aktív tag)

bocsi a tudatlanságom végett:) no warez rulzzzz:S

Már a jövő sem a régi...

(#1774) PPeter válasza punish3r (#1773) üzenetére

PPeter
(addikt)

Technikai akadálya van, semmi köze a warezhez. Ráadásul sérülékeny is.

(#1775) attiati

attiati
(addikt)

az gond ha visszaolvasási tesztnél, a lemez végénél a görbe "kilóg"?

[link]

#1762-re valaki?

[ Szerkesztve ]

(#1776) TeeJay válasza attiati (#1775) üzenetére

TeeJay
(nagyúr)

LOL
bemégy a beállítások részre és a skálát felteszed 18x sebességre
akkor majd nem lóg ki a vége :DDD

(#1777) punish3r válasza PPeter (#1774) üzenetére

punish3r
(aktív tag)

azért írtam mert én akartam warezoláshoz kötődő dolgot elkövetni:)
más: DVD-Audio anyagot szerettem vna kiírni DVD9-re az eddigi legújabb DVD Decrypterrel (Verbatim, MKM-001-00), de nem jön össze, el se kezdi, ez a hibaüzi jelenik meg! Először Imgtools classic-kal csináltam 1 ISO fájlt, majd Decrypterrel hozzá MDS-t! 2.4X-es sebességgel akartam írni! Az iróm FW-je moddolt 8.19-es! Pár hónapja DVD videókat írtam ki ugyan így, akkor nem volt probléma! Vki tudja esetleg mi lehet a hiba?
THX előre is!

Már a jövő sem a régi...

(#1778) PPeter válasza punish3r (#1777) üzenetére

PPeter
(addikt)

Valószínűleg az első réteg (L0) kisebb, mint a második réteg (L1), ez pedig szabványtalan, ha OTP (Opposing Track Path - a második réteg visszafelé olvasható) rendszerű lemezt írsz, márpedig a DVD+R DL (és a -DL is) csak így írható meg. Nem kérdezett semmit a rétegváltás helyével kapcsolatban a program az írás előtt?

(#1779) punish3r válasza PPeter (#1778) üzenetére

punish3r
(aktív tag)

nem kérdezett semmit! az nem lehet a gond h esetleg nem ír DVD-Audio-t az íróm (lehet ír, csak én nem tom:S)? mert itt ugye az AUDIO_TS mappában is vannak fájlok, szemben a DVD videóval, ahol csak a VIDEO_TS-ben vannak! amúgy ebből csináltam ISO-t!
vagy az nem lehet h esetleg összeakad a DVDFab-bal, mert most azt is feltettem?
Deamon Tools is fenn van, de írás előtt mindig kilépek belőle!

[ Szerkesztve ]

Már a jövő sem a régi...

(#1780) PPeter válasza punish3r (#1779) üzenetére

PPeter
(addikt)

Egyrészt a rezidens komponenseket telepítő programokból hiába lépsz ki, ezerszer leírtuk, hogy attól még a rendszerszintű részeik aktívak maradnak. A Deamon Tools esetében elég, ha kikapcsolod az emulációkat (ilyenkor piros az ikonja a tálcán), ilyenkor nem okoz bajt elvileg.

A DVD-Audio íráshoz nem kell külön speciális író, ellenben lehet, hogy más programmal kell megpróbálnod felírni, ha az ImgBurn nem akarja.

(#1781) punish3r válasza PPeter (#1780) üzenetére

punish3r
(aktív tag)

deamonnal mégse lehet gond, pár DVD-R-t megírtam és azok jók lettek! Decrypterrel írtam ki amúgy! melyik másik progit javaslod, ami képes MDS-t megnyitni (tökéletes rétegváltás végett)?
Nero-val semmiképp se akarom!

Már a jövő sem a régi...

(#1782) PPeter válasza punish3r (#1781) üzenetére

PPeter
(addikt)

Meg kellene nézni, hogy miképp oszlanak meg a rétegek, elvileg az ImgBurn kiírja az infót, amikor betöltöd az image-et.

[ Szerkesztve ]

(#1783) punish3r válasza PPeter (#1782) üzenetére

punish3r
(aktív tag)

erre gondolsz?:S

Már a jövő sem a régi...

(#1784) Primőr

Primőr
(aktív tag)

Na tessék baszódj meg TDK!

Kb 6 írást bírt ki, pedig nagyon vigyáztam rá!
Most meg mehet a kukába.
Ezt szándékosan teszik, ne mondjátok, hogy nem!

Van egyáltalán minőségi DVD-RW a világon?

A pessszimista csak azért lát feketén, hogy túlélje a szürkét.

(#1785) gban válasza Primőr (#1784) üzenetére

gban
(Közösségépítő)
LOGOUT blog

Én Verbatim 2x-est jópárszor újraírtam, írtam már 4x-esen is, amit csak Deepburnerrel tudtam javtani, mert minden audio cd-nek látta, karcos is már, de még bírja.

Postázást nem vállalok. Eladó tualatinos notebook és retró fekvő házak az apróim alatt.

(#1786) adra válasza Primőr (#1784) üzenetére

adra
(tag)

Igen, biztosan. A Verbatimok (vajon miért :DD ) nagyon bejöttek nekem, mind a 4x mind a 6x -RW lemezei. Ugyanezt elmondhatom a Ricoh DVD+RW 8x lemezeiről is.
Egyébként nemrég halt meg nálam is egy TDK DVD-RW 2x lemez: Kb. 10-szer írtam rá, nem volt karcos/koszos.... :(

MCC: Minőségi Certifikált Cuccok

(#1787) PPeter

PPeter
(addikt)

Teljes törlést érdemes lehet kipróbálni egy másik íróban a rakoncátlankodó RW-lemezekkel.

(#1788) Primőr válasza PPeter (#1787) üzenetére

Primőr
(aktív tag)

Egyik író se volt képes még törlést se végrehajtani rajta... ügyesen megoldja a tdk...

(#1789) PPeter válasza Primőr (#1788) üzenetére

PPeter
(addikt)

Ebben semmilyen konspiráció nincs, felesleges ilyen gyermetegen hozzáállni. A lemez törlése elindul, de valamilyen hibával leáll? Ha igen, akkor mi a hibaüzenet?

(#1790) Primőr válasza PPeter (#1789) üzenetére

Primőr
(aktív tag)

TELJES MÉRTÉKŰ konspiráció van. NEM a DVD-írók a hibásak. Volt már TDK-m, az is ilyen volt. Nem volt hibaüzenet, csak kiadta a dvd-t mielőtt lejárt volna...

(#1791) attiati válasza attiati (#1762) üzenetére

attiati
(addikt)

erre valaki? ez még a régi verba?

(#1792) biker válasza Primőr (#1784) üzenetére

biker
(nagyúr)

verba rw-k, 3 évesek már, kb 50x volt írva (havi-kétheti backupok)

(#1793) biker válasza Primőr (#1790) üzenetére

biker
(nagyúr)

nálam a csúcs a princo egyszer újraírható RW lemez volt.

ráírtál, ok, törlés közben meghalt, és többet se írni se olvasni.
5-ös csomag, 5ből5 rossz :(

(#1794) Hold válasza biker (#1792) üzenetére

Hold
(őstag)

Melyik DVD lemez manapság a megbízható ? Sok félét látok, de sosem tudtam eldönteni

Az élet sírással kezdődik és azzal is ér véget, de közte kötelező mosolyogni !!!

(#1795) biker válasza Hold (#1794) üzenetére

biker
(nagyúr)

ezt PPeter-től kérdezd.

én a mostani rossz tapasztalatok ellenére is verba-ra szavazok.
aztán a régi padlizsán TDK volt a kedvencem, ez az új kék-ocsmány nem tetszik

(#1796) Hold válasza biker (#1795) üzenetére

Hold
(őstag)

Igazad lehet padlizsán TDK-m anno nekem is volt, az tényleg jó széria..

[ Szerkesztve ]

Az élet sírással kezdődik és azzal is ér véget, de közte kötelező mosolyogni !!!

(#1797) #00809728 válasza Hold (#1794) üzenetére

(törölt tag)

Verbatim Ty :C De kell hozzá egy jó író is. ;]

[ Szerkesztve ]

(#1798) biker válasza Hold (#1796) üzenetére

biker
(nagyúr)

én anno eltettem párat inségesebb időkre, még van 5-6 +-osom, azt veszem elő, ha gyanús az írás :)

(#1799) Hold válasza #00809728 (#1797) üzenetére

Hold
(őstag)

na mondj egy most kapható új és jó írót kérlek

(#1800) Hold válasza Hold (#1799) üzenetére

Hold
(őstag)

Mondhat más is :)

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.