Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2701) crosgals válasza #00809728 (#2689) üzenetére


crosgals
tag

Hol vetted?

A privátokat hamarabb észreveszem!

(#2702) wwenigma válasza Blackdeath (#2696) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Elmeletileg a szingapuri a Numero Uno, minden más alatta van minőségben. De nem rossz az indiai ettől függetlenül!

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#2703) IRON STORM válasza Gézengúz (#2699) üzenetére


IRON STORM
őstag

Inkább tűnik szoftveres problémának. Daemon tools egyes verziói okozhatnak ilyen olvasási görbét, esetleg más emulátor vagy klónozó szoftver .

Csak a TDi!

(#2704) Gézengúz válasza IRON STORM (#2703) üzenetére


Gézengúz
addikt

Nem használok daemon-t viszont alkohol van fennt..... :F

(#2705) kali válasza Gézengúz (#2704) üzenetére


kali
legenda

az alcohol is képes ám bekavarni a nero tevékenységébe...

(#2706) Gézengúz válasza kali (#2705) üzenetére


Gézengúz
addikt

xp-n régóta használok alcoholt-néróval eddig ok volt..........

Most viszont kipróbáltam a windows 7-en (*64), tökéletes....a visszaolvasási görbe....

szal a lemez és író is ok. a többi meg ugyis csak rajtam múlik........
:)

(#2707) Flashget


Flashget
félisten

Hi.
Az lenne a kérdesem, hogy ez a Verbatim az a hibás kinai fajta?
Verbatim DVD-R 16x Cake (25)
Verbatim DVD+R 16x Cake (25)

[ Szerkesztve ]

Realme GT Master Edition

(#2708) kali válasza Flashget (#2707) üzenetére


kali
legenda

ha valóban azokat kapod, amik a képeken láthatók, akkor azok nem kínaiak!
mellesleg nem kimondottan hibás az a kínai fajta...
#2589 & #2590

(#2709) adra válasza Flashget (#2707) üzenetére


adra
tag

Innen vettem én is pluszos Verbatimot, taiwani gyártmányok, minőség: :C

MCC: Minőségi Certifikált Cuccok

(#2710) adra válasza Blackdeath (#2696) üzenetére


adra
tag

Nekem egész konkrét tapasztalatom van, Made in India:

[link]

Lite-On LH18A1P 4x írás.

[ Szerkesztve ]

MCC: Minőségi Certifikált Cuccok

(#2711) Flashget válasza adra (#2709) üzenetére


Flashget
félisten

Én nem onnan vetem.

Egébként ilyet vettem:
Verbatim 16x dvd -R MCC 03RG20

Realme GT Master Edition

(#2712) T 1000


T 1000
aktív tag

Sziasztok! Nec 7201S-hez a tapasztalataitok alapján milyen minuszos lemezt ajánlotok?

(#2713) kali válasza T 1000 (#2712) üzenetére


kali
legenda

jól ír az szinte mindenre, csak igény és pénz kérdése, hogy esetlegesen verbatim, taiyo yuden, és hasonló jobb minőségű lemezeket használsz...

[ Szerkesztve ]

(#2714) adra


adra
tag

Kodak Gold DVD-R 16X lemez 100év garival :U

[link]

6X írás

[ Szerkesztve ]

MCC: Minőségi Certifikált Cuccok

(#2715) wwenigma válasza adra (#2714) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Évente egy tesztet engedj rá, valóban nem romlik-é a pie/pif graf, merugye a gold miatt nem kéne. :)

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#2716) funkygee válasza adra (#2714) üzenetére


funkygee
aktív tag

Ez most jó vagy rossz, vagy ahhoz képest rossz, hogy 100 év garit adnak rá? :U

(#2717) funkygee


funkygee
aktív tag

Omega + DL Freestyle lemezről mi a véleményetek? Nagyon gagyi? Óccsó. ;]

(#2718) adra válasza wwenigma (#2715) üzenetére


adra
tag

Igen, ráadásul ez nem lesz használva (biztonsági másolat lesz és lapít majd a szekrényben), tehát a karcok/ujjlenyomatok sem befolyásolhatják az eredményt. Nyilván ha most újra letesztelném nem kapnám ugyanezt az eredményt, de nagyon nem nőhet a hibák száma később sem...

MCC: Minőségi Certifikált Cuccok

(#2719) adra válasza funkygee (#2716) üzenetére


adra
tag

A gari a felírt adatok tartósságára vonatkozik, nem pedig arra, hogy bármivel/bármekkora sebességen írva jó minőségű lesz az írás. Egyébként egész jó az eredmény. Még írok 2db ilyen lemezt, tesztelve lesznek azok is.
Az Omega DL-t felejtsd el: Ricoh & Verbatim a jó választás.

MCC: Minőségi Certifikált Cuccok

(#2720) deedee


deedee
őstag

üdv

kicsit off,de hátha a szakértők eltudják magyarázni,hogy mi is ez a hiba:
[link]

:R

(#2721) ravne


ravne
csendes tag

Hali !

Tudna valaki véleményt mondani a TDK dvd-16x 30-as hengerben Made in Taiwan lemezről? Mi a media kódja? Jobb mint a 25-ös TDK? Vagy gyengébb? Érdemes ilyent venni?

Köszönöm a véleményeket.

Köszönöm. Üdv. József

(#2722) #00809728 válasza crosgals (#2701) üzenetére


#00809728
törölt tag

Magamtól 130ft/db.

(#2723) Tomate


Tomate
veterán

Mik a tapasztalatok Traxdata, Memorex Dual Layer DVD-kkel kapcsolatban? :U

[ Szerkesztve ]

(#2724) kali válasza Tomate (#2723) üzenetére


kali
legenda

kevés író írja meg (jól) ezeket a típusokat, de ha már sikerült elfogadhatóan megírni, akkor talán...

(#2725) funkygee


funkygee
aktív tag

Hi All!
Megrendeltem egy AD-7220S-t de úgy láttam nincs még hozzá újabb firm. Ez belül Lite-On, akkor ehez nem is fog kiadni az NEC újabb firmware-t? :F Kicsit parázok, hogy zsákutca ez a drive, lehet el sem kéne hozni? Mit gondoltok?

(#2726) kali válasza funkygee (#2725) üzenetére


kali
legenda

nem olyan régi szériás író még ez (sőt...), hogy máris új firmeware verziót adjanak ki hozzá. jelen esetben nem kell foglalkozni a lite-on belsővel, a "nec" fog kiadni hozzá újabb firmware verziót - idővel...

[ Szerkesztve ]

(#2727) funkygee


funkygee
aktív tag

Nah most erre varrjatok gombot: NEC AD7220S 1.00-ás firme-el. Leszedtem innen :[link] az 1.1-est, és ez van (felül a NeroDspeed aminek látja, stb. Ugyanaz a drive, de nem akar felmenni, aztmondja nem olyan drive :O )

:U

[ Szerkesztve ]

(#2728) Zeratul válasza funkygee (#2725) üzenetére


Zeratul
addikt

Lite-On bélnek van egy olyan jó tulajdonsága hogy Smartburn, ami írás közbeni folyamatos automata kalibrációt jelent, így nem nagyon kell hozzá új firmware.

[ Szerkesztve ]

(#2729) funkygee válasza Zeratul (#2728) üzenetére


funkygee
aktív tag

Közben csináltam rá egy crossflasht. Felraktam rá a legújabb IHAS322 firm. De vissza is csináltam most eredetire, mert discspeed érdekes eredményeket adott, 1000 mb. ig hagytam futni, de kb ezalatt 60000 PI error, max 20-30 között. Ugyanazzal a firmmel csekkoltam egy korábban megírt lemezt, arra minimáls eltéréssel ugyanazt az eredményt adta mint az eredeti 1.00 firmwarrel. :F

A Smartburn alapból működni fog ha rakok fel firmwaret? Valahol olvastam, hogy ezt is lehet "nullázni" az íróban külön.

[ Szerkesztve ]

(#2730) IRON STORM válasza funkygee (#2729) üzenetére


IRON STORM
őstag

Smart-burn nevű progival tudod ellenőrizni hogy be van e kapcsolva a smartburn.
Teljesen nem vagyok benne biztos, de szerintem az NEC firmware-el nem működik a smartburn. Vagy esetleg az EEPROM Utility szoftverrel is tudod ellenőrizni illetve bekapcsolni.

[ Szerkesztve ]

Csak a TDi!

(#2731) funkygee válasza IRON STORM (#2730) üzenetére


funkygee
aktív tag

Most felraktam rá megint az IHAS322 13-as firm. Gép újraindít, Lemez ír NERO val. A lemez végén PMA frissítési hiba, lemez olvasható, de nem írta végig. :(((

(#2732) Zeratul válasza IRON STORM (#2730) üzenetére


Zeratul
addikt

imgburn advanced settingsben is lehet ellenőrizni hogy be van e kapcsolva. Nekem az Asus 2014S1T- ben aktív. Nem is nagyon van hozzá új firmware.

[ Szerkesztve ]

(#2733) Zeratul válasza funkygee (#2731) üzenetére


Zeratul
addikt

Hogy nem írta végig?

(#2734) funkygee válasza Zeratul (#2733) üzenetére


funkygee
aktív tag

Olyan 4giga körül kiírta, hogy PMA ... szóval azt amit írtam, CD írási hiba, a lemezt nem lehet lezárni. Majd simán beolvasta intézőben, látszik rajta minden, a nero discspeeddel is tudtam tesztelni, de ott a végének pont 3999 MB állított már be.

2732 hasznos infó volt, köszi.

[ Szerkesztve ]

(#2735) Zeratul válasza funkygee (#2734) üzenetére


Zeratul
addikt

imgburn-el próbáltad kiírni?

(#2736) ProdyG


ProdyG
senior tag

melyik a legjobb cd/dvd-író szoftver, ami tud mindent amit manapság tudni kell és nem többszáz mega? mert a nero-tól már készen vagyok....köszi

(#2737) funkygee válasza Zeratul (#2735) üzenetére


funkygee
aktív tag

Eltávolítottam eszközkezelőből, újra felismerte, felrakta az illesztőt, megírtam egy ugyanolyan lemezt, és nem volt gond. Mondjuk DVD+R RitekF1601 lemez, Kprobe -al teszteltem, de nem vagyok elragadtatva tőle. De kb ugyanazok az eredmények mint Discspeeddel. Cirka minden a duplája annak amit IRON belinkelt lentebb (2674).

[ Szerkesztve ]

(#2738) IRON STORM válasza funkygee (#2737) üzenetére


IRON STORM
őstag

Ez lehet lemezfüggő is. Ha átflashelted iHAS 322-re akkor abból 422-őt is tudsz csinálni:
Ahhoz a legfrissebb firmware-t tedd fel.
Egyébként az OHT, HT funkciókat kipróbáltad? Próbáltál ezekkel írni lemezt? Egyes lemezeknél az OHT nagy minőségugrást jelent.

Csak a TDi!

(#2739) ProdyG


ProdyG
senior tag

lenne egy 7 gigás ISO fájlom, amit ki szeretnék írni egy DoubleLayer lemezre, de sehogy sem sikerül. mit kell csinálnom? neroval nem megy, mindig ezt írja ki:
"power calibration error"

(#2740) Zeratul válasza ProdyG (#2739) üzenetére


Zeratul
addikt

Lehet hogy a lemezt nem szereti az íród, vagy próbáld meg ImgBurn-t hátha.

(#2741) wwenigma válasza ProdyG (#2739) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

5db traxdata és 5db Philips ment el hasonló hibával az örök discrétre. Azóta csak Verba,Ricoh vagy Memorex.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#2742) ProdyG válasza wwenigma (#2741) üzenetére


ProdyG
senior tag

olvasgatok és sokaknak előjön ez a hiba. imgburn-nel sem megy, ott is ugyanez van.

(#2743) ProdyG válasza wwenigma (#2741) üzenetére


ProdyG
senior tag

firmware refresh megoldotta a dolgot.
viszont van egy másik problémám is: újraírható lemez esetén ha újra írni akarok rá, kiadja a nero a lemezt és kiírja hogy ez nem újraírható lemez. de ha egyből visszanyomom a lemezt, akkor elfogadja. mitől lehet ez? nem nagy gáz, de idegesítő. ja és ebből kifolyólag nem is tudok újraírható lemezt törölni, csak így (ha egyből utána ír is rá).

(#2744) funkygee válasza IRON STORM (#2738) üzenetére


funkygee
aktív tag

Ez a drive upgrade-et jelenti hogy 322 > 422? Itt van hozzá valami: [link] ? OHT HT nem tudom pontosan mit jelent, mitől függnek ezek? Drive v. Firmware?
Köszi.

(#2745) funkygee válasza funkygee (#2744) üzenetére


funkygee
aktív tag

Vágom mostmár mit jelentenek. HT az rendbevan. De az OHT az úgy működik, hogy a lemezen részenként "tanul"? Ez nem befolyásolja annak a lemeznek a minőségét?
:U

(#2746) funkygee


funkygee
aktív tag

Maxell TY lemez, nem rossz árban lenne, szerintetek?
[link]
Szitázatlan, de eredeti TY anyag. Ha minden igaz TYG03.
Üdv!

IRON: Tudnál valami linket, ha erre jársz, ahol leírják a ihas322 > 422 crossflasht? Felraktam rá egy 422 firm-et, a legújabbat, de villogott, aztán visszacsináltam, :DDD Még jó, hogy nem szaródott el. :R

(#2747) Tomate


Tomate
veterán

Most írok először DL lemezt. A lemez Memorex. Az író pedig egy Asus drw-1814/blt. Megírta a lemezt. Le is játssza, jó meg minden. A kérdésem, hogy ilyen Dupla rétegű lemez írása után ilyen hullámosan néz ki a lemez alja? Szóval ilyen ujjlenyomat szerűnek látszik.

Azt hiszem látszik is.

(#2748) fekeandras


fekeandras
őstag

Kihagyhatatlanul jó áron tudnék venni Verbatim (GH007017) 4.7Gb dvd-r lemezt.
ezek mennyire tartós lemezek?A fényképeimet akarnám ráírni de kérdés, hogy vajon 6-8év múlva is beolvashatóak lesznek a ráírt adatok?Egyáltalán mennyire tartósak a dvd lemezek?

thx

(#2749) fekeandras válasza fekeandras (#2748) üzenetére


fekeandras
őstag

Mindegy délután vettem 200db-ot 5600-ért.Azthiszem jó vétel volt... :DDD

(#2750) Tomate válasza fekeandras (#2749) üzenetére


Tomate
veterán

Szégyeld magad! ;] Az piszkosul jó ár. Én 1500ért vettem 33-as Maxellt és örültem mint majom a farkának. (nekem eddig nagyon bejött) Szabad tudni kitől vetted? :U

Múltkor mikor versenyutcain akartam venni pont mikor odaértem akkor jelent meg a vám és pénzügyőrség. Mondom Fuck... Mehettem át a Pecsába :B

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.