Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:28:18

LOGOUT.hu

A topikban az apróhirdetés, csere-bere, és hirdetés linkelés tilos. Hardveraprón a megfelelő kategóriában van erre lehetőség Hardverapró/Drón
Társtopik - Quadkopterek, felső tagozat
Drón, multikopter, quadcopter, hexacopter.. számos kifejezéssel találkozhatnak a hobbi távirányítós repülés rajongói. De pontosan melyik mit jelent, és melyiket érdemes beszerezni?

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#40928) kriszbon válasza varadigabor (#40926) üzenetére


kriszbon
őstag

Ebben azért nem bíznék annyira hogy nem rosszabb mint pl. BG oldala.

Lehet fúrni, csak ha felfelé fordítod a motorokat, azt hogyan fogod megetetni a vezérlővel?
Csak mert a mostani variációt ki lehet választani CF alatt, de hogy a másik variáció milyen is lenne az jó kérdés.
Ha meg egyenesre akarnád rakni a hátsó karokat is, ahhoz szerintem az egész hátulját át kellene alakítani. :F
Ha nem kapsz gyári kart, esetleg ezekből tudsz ráfaragni azonos pozícióba.

Én sokkal jobban aggódnék a középső vékony összefogató elem miatt, mert az szerintem hamar kettétörhet, így a gép is 2db-ra szakadhat.
Továbbá a vékony első rész is elég gáz amire a kamera is fogatva van, mert orra esésnél szerintem simán leszakadhat.
Mindezekből én vettem hogy meg tudjam erősíteni, persze aztán tévedhetek is ezekkel a dolgokkal kapcsolatban. :B

Mindörökké az első tökösebb gépem 4S akkuval: https://www.youtube.com/watch?v=ryVAamO5QpI (a többit már magam építettem kicsit jobbra) Netuddki, valahol a térben és időben! Vazze eltévedtem! Valaki?? Segitsééééééég!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.