Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:28:18

LOGOUT.hu

A topikban az apróhirdetés, csere-bere, és hirdetés linkelés tilos. Hardveraprón a megfelelő kategóriában van erre lehetőség Hardverapró/Drón
Társtopik - Quadkopterek, felső tagozat
Drón, multikopter, quadcopter, hexacopter.. számos kifejezéssel találkozhatnak a hobbi távirányítós repülés rajongói. De pontosan melyik mit jelent, és melyiket érdemes beszerezni?

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#36101) syler123 válasza Teréz Atya (#36100) üzenetére


syler123
veterán

:R

Nem kevés az 1300mah? Befér a tárolórekeszbe Falcon180-on? Van 1500mah-sban is.

[ Szerkesztve ]

(#36102) Teréz Atya válasza syler123 (#36101) üzenetére


Teréz Atya
senior tag

Az 1300mAh nem keves es siman belefer. Az 1500-ast nem probaltam, de van aki vett, de hogy ki? Hat nemtom.
BTW az pont 1300-as, amit linkeltel. :DDD

[ Szerkesztve ]

A hedonizmus egyetlen elfogadható formája a kvadkopterezés! - koptergeza.blog.hu - www.youtube.com/channel/UCLtnLDubykhLEvDX0ZVUM8w - www.facebook.com/koptergeza

(#36103) syler123 válasza Teréz Atya (#36102) üzenetére


syler123
veterán

Gyáááá ez a kapkodás és lelkesedés :D

Természetesen rá gondoltam.

Már csak a Cleanflight beállításokkal foglak zaklatni ha nem találom meg az oldaladon a megfelelő beállításokat.

Apropó voltmeter, arról sem írtál még az oldaladon, melyiket vegyem, hová kell kötni és hol jelzi ki? Tehát hogyan tudatja velem, hogy most bizony lemerülök.

[ Szerkesztve ]

(#36104) Teréz Atya válasza syler123 (#36103) üzenetére


Teréz Atya
senior tag

Most lemertem: a tavtartok kozti tavolsag pont 29mm, az 1500mAh Infinity akku meg 29mm szeles. Egy picit felpuffad vagy utkozesnel meghajlik az akku es mar nem megy bele. :(

[ Szerkesztve ]

A hedonizmus egyetlen elfogadható formája a kvadkopterezés! - koptergeza.blog.hu - www.youtube.com/channel/UCLtnLDubykhLEvDX0ZVUM8w - www.facebook.com/koptergeza

(#36105) Baku válasza TeeJay (#36096) üzenetére


Baku
aktív tag

"... néztem valami USB-s forrasztó pákát de nem tudom elég lesz-e az... "

Elég.

(#36106) syler123 válasza Teréz Atya (#36104) üzenetére


syler123
veterán

Akkor hanyagolom az 1500mah-st. Van aki a gép tetejére teszi az akkut, de az hogy néz már ki? Igaz fpv közben nem látom, de akkor is...

Mit kell még rendelnem hozzá hogy menetkész legyen? Feszültségmérőből van olyan ami plug and play? Tehát nem kell forrasztani?
Antennát is olvastam nálad hogy érdemes cserélni, ami hátul van (gombaantenna), mert csattanásnál nem csak az antenna törik le. Melyiket érdemes megvenni? Ezt?

Az usb port standard micro usb? Tehát telefonkábel megfelelő hozzá?

[ Szerkesztve ]

(#36107) Teréz Atya válasza syler123 (#36106) üzenetére


Teréz Atya
senior tag

Feszmero? Sima low voltage buzzer. Semmit nem kell forrasztani.
Az antenna jo, bar van aomway utamzat realacc, arra van 20% kedvezmeny. Valahol a fb falamon a kupon.Nemtom mennyire jo utanzat, de az aomway-t marha nehez kinyirni, de marha draga.
Az usb port sima microusb.

A hedonizmus egyetlen elfogadható formája a kvadkopterezés! - koptergeza.blog.hu - www.youtube.com/channel/UCLtnLDubykhLEvDX0ZVUM8w - www.facebook.com/koptergeza

(#36108) Teréz Atya válasza Baku (#36105) üzenetére


Teréz Atya
senior tag

Az a baj, hogy 2,5W csak arra eleg. Az ember osszekocolja a szemoldoket, ha XT60-at kell vele forrasztani.

A hedonizmus egyetlen elfogadható formája a kvadkopterezés! - koptergeza.blog.hu - www.youtube.com/channel/UCLtnLDubykhLEvDX0ZVUM8w - www.facebook.com/koptergeza

(#36109) MAxxYD válasza syler123 (#36093) üzenetére


MAxxYD
tag

Nagyon bátor vagy :R
Nem tudom, hogy számít-e a biztosítás szempontjából, de a vám és az ÁFA az nem ugyan az...
Nekem egyébként a héten jött meg a Realac GX210 ARF, sima regisztrált küldeményként, minden probléma nélkül :DDD

(#36110) syler123 válasza MAxxYD (#36109) üzenetére


syler123
veterán

Banyek, nem tudom ez melyiket biztosítja, lehet vissza is vonom, mert így a végén fizethetek áfát.

Elvileg ez alapján fizetik nekem az áfát, az a tax nem? :D

http://forum.banggood.com/forum-topic-200944.html

Telefonnal nem tudok szövegbe linkelni, sorry.

Sima regisztráltként nem engedte a Falcon 180-at megrendelni.

[ Szerkesztve ]

(#36111) Geller72 válasza MAxxYD (#36109) üzenetére


Geller72
veterán

Az az ARF gondolom nem ugyanaz, mint az Eachiné, hogy ugyanabba a bazi nagy RTF-es dobozba küldik, csak kipakolják előtte. :D. (?) ;] . Az ARF-ek kisebb csomik és nem annyira feltűnő. Egy bazi nagy doboz, távval, mindennel sokkal neccesebb. Aztán majd kiderül. Max +vám, a vámolási "munkadíj" és a vámmal növelt vételár áfája. Az 30k huf esetén 42k alsó hangon. (MP 2k-ért vámol) Futár itt extra cumi, mert DHL, asszem több mint 2x ennyiért. :U Én megvettem volna az itthoni tagtól simán. Egyrészt tényleg xarrágás az a zsé difi. :P. Másrészt az azonnal itt van és tuti nem bukod be. De ő tudja. :U

[ Szerkesztve ]

(#36112) DJGABI válasza syler123 (#36110) üzenetére


DJGABI
addikt

szerinted ők tudják majd a különbséget? magyar doksit kapsz a postától. anno mikor én ilyen biztosítást kértem (nem náluk, coolicool) simán elfogadták, sőt még a saját, nagyjábóli forint - usd átváltásomat is :DDD

[ Szerkesztve ]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#36113) syler123 válasza DJGABI (#36112) üzenetére


syler123
veterán

Még nyomhatok refundot, nem tudom mi legyen, ráadásul DHL-el küldik, amiknél még kezelési költség is van, jól megvágnak a végén az lesz a vége.

(#36114) Baku válasza Teréz Atya (#36108) üzenetére


Baku
aktív tag

Nem 2.5, hanem 8W . Motorcseréhez elég, de én forrasztottam vele már 6.3-as jack, és RCA dugókat is.
Egyetlen hátránya, hogy 20mp után ki kéne kapcsolnia, (ez új korában 2 alkalommal sikerült is neki) de azóta ezt rendszeresen "elfelejti" és ha nem húznám ki, akkor 1-2 perc alatt szétégne a hegy.

(#36115) Teréz Atya válasza Baku (#36114) üzenetére


Teréz Atya
senior tag

Hat usb 3 felett lehet 8w, de a 2 max 2,5w-ot ad. Habar mobiltoltovel lehet az tobb is.
Hasznald egeszseggel, csak ki ne probalj egy PTC-s pakat nagyobb teljesitmennyel. ;)

A hedonizmus egyetlen elfogadható formája a kvadkopterezés! - koptergeza.blog.hu - www.youtube.com/channel/UCLtnLDubykhLEvDX0ZVUM8w - www.facebook.com/koptergeza

(#36116) Vaze válasza syler123 (#36113) üzenetére


Vaze
őstag

Amugy a DHL altalaban vamoltatja a kulfoldrol rendelt cuccokat.
Mas forumon irtak ezt peldaul...

Bejön a küldemény az országba, odakerül a vámtisztek elé.

A DHL / UPS / FEDEX / stb. "saját" vámtisztekkel rendelkezik és agy NAGYON RÉSZLETES nyilvántartó rendszerrel. Így pillanatok alatt ki tudják szűrni a 30$ érték feletti csomagokat szám alapján, azokat megvizsgálják és megadóztatják.

A postánál ugyan ez úgy néz ki, hogy bejön egy KONTÉNER csomag, amiről senki nem tud semmit, mert csak a ragszám van nyilvántartva, semmi több. Tehát ott áll mondjuk 4 vámtiszt kb. 5,000 csomaggal. Eszük ágába sem lesz egyesével átnézni mindet, hogy vajon melyik nagyértékű. Szúrópróbaszerűen kiemelnek 100 db-ot és azokat megvámolják, a többi "mehet".

Es ez a DHL oldalarol

DHL

Vámkezelési szolgáltatások és tanácsadás
A vámkezelésben is számíthat szakértelmünkre! A DHL Express naponta több millió vámköteles küldeményt kezel, cégünk a világ egyik legjelentősebb vámbrókere. Országspecifikus szakértelmünk révén a vámszabályok szakértői is vagyunk, ennek köszönhetően partnereink biztosak lehetnek abban, hogy küldeményük a lehető leggyorsabban kerül vámkezelésre.

sok sikert,

[ Szerkesztve ]

MSI Raider GE78 HX 13V Intel® Core™ i9-13980HX -- GeForce RTX 4090, GDDR6 16GB -- 32GB, 2TB SSD

(#36117) syler123 válasza Vaze (#36116) üzenetére


syler123
veterán

Hát de ezt a Banggood kifizeti nekem, pont ez lenne a lényeg, vagy nem? Tehát kifizetem amit kell a DHL futárnak, a Banggood meg visszautalja nekem. De ha tévedek, akkor még most kérek refund-ot és megveszem idehaza a Falcon 180-at.

[ Szerkesztve ]

(#36118) Vaze válasza syler123 (#36117) üzenetére


Vaze
őstag

ugy legyen

finger crossed :)

MSI Raider GE78 HX 13V Intel® Core™ i9-13980HX -- GeForce RTX 4090, GDDR6 16GB -- 32GB, 2TB SSD

(#36119) Baku válasza Teréz Atya (#36115) üzenetére


Baku
aktív tag

Ja hát PC-re, vagy laptopra soha nem dugnám. 2A- es mobiltöltővel, vagy 2.5A-es poowerbank kal használom. Egyébként legalább 5 pákám van, de ez a legkisebb, és akár az erdő közepén is forraszthatok vele... :DD

(#36120) Teréz Atya válasza Baku (#36119) üzenetére


Teréz Atya
senior tag

Madarcsicserges, a gozolgo on illata, mi mas kellhet? :C

A hedonizmus egyetlen elfogadható formája a kvadkopterezés! - koptergeza.blog.hu - www.youtube.com/channel/UCLtnLDubykhLEvDX0ZVUM8w - www.facebook.com/koptergeza

(#36121) Arti1 válasza syler123 (#36106) üzenetére


Arti1
aktív tag

Nekem is olyan antennám van, még nem mentem vele igazán messzire, de teszi a dolgát.
Azt nem tudom, hogy az RX meg a TX azon kívül, hogy más van ráírva, különbözik-e valamiben

http://www.shutterstock.com/g/Arti_Photo?rid=264901704

(#36122) Geller72 válasza Teréz Atya (#36120) üzenetére


Geller72
veterán

Egy kettőhuszas inverter a kocsiba, és akkor nem kell cipelnem a pówer bankot, hanem direktbe forraszthatok 220-ról. :D Pölö. (De tény, hogy nekem is van usb-s, ha a másik elromlana a mezőn. ;] )

(#36123) kriszbon válasza Arti1 (#36121) üzenetére


kriszbon
őstag

Ha szétpattintod a burkolatot megnézheted belülről hogy miben is különbözik.
Eddig amiket megnéztem(amim van mind) a TX 3 levelű, az RX meg 4 levelű antennát rejtett.

Mindörökké az első tökösebb gépem 4S akkuval: https://www.youtube.com/watch?v=ryVAamO5QpI (a többit már magam építettem kicsit jobbra) Netuddki, valahol a térben és időben! Vazze eltévedtem! Valaki?? Segitsééééééég!!

(#36124) TeeJay válasza Teréz Atya (#36115) üzenetére


TeeJay
félisten

oké akkor milyen pákát vegyek JJRC H36 forrasztáshoz ami nem drága?

ez olcsó és 30-40-50-60wattos teljesítményben kapható
[link]

vajon melyik teljesítmény jó ilyen forrasztáshoz?

vagy vegyek szabályoztató pákát?
[link]

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#36125) MAxxYD válasza Geller72 (#36111) üzenetére


MAxxYD
tag

Ugyan abban a dobozban jött, mint az RTF, benne van a távnak a helye is.
Egyáltalán nem nagy a doboza és olyan könnyű, mintha üres lenne :D

(#36126) Teréz Atya válasza MAxxYD (#36125) üzenetére


Teréz Atya
senior tag

Kettot falcon 180-at rendeltem. Egyiket megvamoltak, masikat nem. Ez utobbit en sem ertem. :)

A hedonizmus egyetlen elfogadható formája a kvadkopterezés! - koptergeza.blog.hu - www.youtube.com/channel/UCLtnLDubykhLEvDX0ZVUM8w - www.facebook.com/koptergeza

(#36127) Teréz Atya válasza TeeJay (#36124) üzenetére


Teréz Atya
senior tag

Szerintem legyen foldelt, a homersekletet meg PTC-vel szabalyozza, ne csak a teljesitmeny kattintgatasaval.
Sajna 30 dollar alatt nem talaltam eddig jot, de lehet h van, mert nem egy raketatudomany.
30 dolcsi az Atten ss-50. Aztan hakko utanzat, solomon, weller, valodi hakko, ipari pakak a sorrend.
Nem hoszabalyzosat nem vennek.

A hedonizmus egyetlen elfogadható formája a kvadkopterezés! - koptergeza.blog.hu - www.youtube.com/channel/UCLtnLDubykhLEvDX0ZVUM8w - www.facebook.com/koptergeza

(#36128) MAxxYD válasza syler123 (#36117) üzenetére


MAxxYD
tag

Az egyértelműség kedvéért. Ezt akarod megvenni?

Falcon 180

Ez kuponnal 56 USD, ami 16eFt. Ha sima regisztráltként kéred, akkor is itt van két hét alatt.
Ha megvámolják, akkor 4320 Ft az ÁFA + 2500 Ft az ügyintézés.

Ha Expedited Shippinggel kéred + biztosítással, az 21 USD (ami kb. 6000Ft) vagyis ugyan annyi, mint amit a fenti esetben nem biztos, hogy ki kell fizetned.

A kínaiak mindig névértéket írnak a csomagokra, ami valamilyen oknál fogva mindig a vámhatár alatt van :Y

[ Szerkesztve ]

(#36129) Zoty4


Zoty4
őstag

Karbont mihez valo fejjel furjam? Ko, fem, fa?
Tul vekony a karon a motornak valo lyuk :( nem megy bele az m3as csavar

MAxxYD: teljesen mindegy mit irnak a pakkra, nem azutan fizeted a sarcot. Be is kerhetik a vasarlas bizonylatat, de ebbe ne menjunk bele

[ Szerkesztve ]

(#36130) MAxxYD válasza Teréz Atya (#36126) üzenetére


MAxxYD
tag

Ez egy ilyen játék, vagy bejön, vagy nem.
Nekem eddig egyszer nem volt szerencsém, ráadásul egy komolyabb tétellel. Az sokba került.
Ha viszont elosztom azokra, amikkel szerencsém volt, akkor egy szavam sem lehet.

(#36131) Geller72


Geller72
veterán

Ha nem csak CC3D lenne készleten, vennék én is még belőle vagy kettőt. (ARF) 66 eur - 20%. És azonnal átraknám egy 210-es vázba. Mert egy agyonzsúfolt kis szar.

Amúgy mióta kell majd 11 euró postaköltséget fizetni a BG-n? Mert ha még euból jönne, akkor ok. Amúgy az a tariff insurance az nem az, hogy ha megfogják a vámon akkor visszaadják a lét, hanem hogy ha elveszik a csomag, vagy meghiúsul a kézbesítés, akkor gyorsabban (nem ráérek?) kapsz refundot, vagy resendet.

[ Szerkesztve ]

(#36132) kriszbon válasza Zoty4 (#36129) üzenetére


kriszbon
őstag

Pár furatot az egyszerű fémfúró is kibír, főleg hogy elő van már fúrva.
Ha már nem visz megélezed, vagy használsz másikat.

Mindörökké az első tökösebb gépem 4S akkuval: https://www.youtube.com/watch?v=ryVAamO5QpI (a többit már magam építettem kicsit jobbra) Netuddki, valahol a térben és időben! Vazze eltévedtem! Valaki?? Segitsééééééég!!

(#36133) SpydeR3412 válasza Teréz Atya (#36115) üzenetére


SpydeR3412
aktív tag

Ugyan linket nem láttam, de valszeg TeeJay is ugyanazt a forrasztópákát nézte, amit használok én is.
Telefon kevés neki. Powerbank-al (mi/2A) már lehet forrasztani vele. Kiba hidegben, terepen xt60-hoz kevés volt, de szerintem csak várni kellett volna még vele. Sima forrasztáshoz biztos hogy elég. De én vettem hozzá átalakítót, hogy mehessen xt60-ról is (emlékeim szerint még nem próbáltam).
Ellenben otthon egy 2.4A-es BlitzWolf adapterben használom. A 380-as hálózatot nem bíznám rá, de az aksi kabeleket izzítja rendesen. Ki is kapcsol nekem valami fél perc után. H36 hajszáljaihoz biztosan elég lesz.
Vannak állíthatósok 500-1000Ft-al többért, de ez meg usb-s, ami nekem számított.

Na, megyek dvr-t kötögetni. Drukkoljatok. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#36134) SpydeR3412 válasza Teréz Atya (#36090) üzenetére


SpydeR3412
aktív tag

Bekötöttem a dvr kabeleit.
Először világított, aztán megnyomtam a középső gombot, azóta semmi reakciót nem mutat. Mi lehet a gond (nincs szaga, a monitor működik)?
A beállításokhoz, meg sorba kéne kötnöm az egészet?
Szóval sorba kötni - beállítani - párhuzamosan visszakötni? :F
A gnd-ből (fekete kábel) nem 2db-t kell bekötni, elég az 1db?

[ Szerkesztve ]

(#36135) SpydeR3412 válasza SpydeR3412 (#36134) üzenetére


SpydeR3412
aktív tag

Radugtam egy 1s aksit, akkor sem világít. :(

(#36136) SpydeR3412 válasza SpydeR3412 (#36135) üzenetére


SpydeR3412
aktív tag

Valaki legyen kedves feltolni egy fotót az Eachine dvr bekötésről szemüveghez, mert már nincs több ötletem.
Pedig már a YT-on lévő összes videót megnéztem.
Nálam a monitor 3kábelről kapja a cuccot, oda forrasztottam a kábeleket (ugyanaz a 3 jön ki a vevőből is),piros/fekete/sárga - 5v/gnd/video.

A gyári kábel, ami összeköti a vevőt a monitorral az fehér, de a videó jelet viszi.

[ Szerkesztve ]

(#36137) fape válasza SpydeR3412 (#36136) üzenetére


fape
senior tag

Ránézésre pedig jó. Biztos, hogy 5V-t kap a monitor? Raktál bele stepdown convertert vagy simán a 2s aksiról megy?
Én annó bekötöttem még az elődjét a hmdvr-t, de nagyon zavarták egymást a monitorral.
Elvileg a videó jel 50ohmos végpontra van belölőve azzal hogy 2-t raksz rá párhuzamosan ezt megfelezed, vagy megy vagy nem :S, ha nem akkor kéne egy video splitter.
Végül leszedtem és vettem egy dvr-s monitort...

Más:
Nekem van 1500mah infinity-m. Megmérjem mekkora?

[ Szerkesztve ]

Nem ezeket a drónokat keresik!

(#36138) Teréz Atya válasza fape (#36137) üzenetére


Teréz Atya
senior tag

Fuha, nekem is jonak tunik. En csak olvastam, meg nem mertem ra, de allitolag az eachine sem hasznal step-down konvertert a vr d2-ben a dvr-hez. Aztan a fene tudja, rcg-n tobb a hantas mint egy falu kocsmajaban. :)
Ha a splitter miatt nem megy, akkor sorba kotve ki kene jonnie a kepnek. Persze 30 fps-el en nem ropkodnek, azt meghagyom az xbox tulajoknak. ;]

Ha ramernel az 1500-as Infinityre, azt megkoszonnem. :)

[ Szerkesztve ]

A hedonizmus egyetlen elfogadható formája a kvadkopterezés! - koptergeza.blog.hu - www.youtube.com/channel/UCLtnLDubykhLEvDX0ZVUM8w - www.facebook.com/koptergeza

(#36139) SpydeR3412 válasza fape (#36137) üzenetére


SpydeR3412
aktív tag

Konverter nincs benne, én simán 3s aksival használom, (2s-6s mehet bele).
Nem tudom mennyit kap a monitor, de gondolom olyan, mint az összes többi ilyen típus.
Mi az a video splitter? Semmit értelmeset nem talál rá a kereső.
De az zavar, hogy hiába kötöttem a dvr-re 1s aksit, meg se mukkan.

TerézAtya: az összes létező eachine szemüvegbe bekötöttek videókon simán.
Akkor még megprobalom sorba kötni.

[ Szerkesztve ]

(#36140) syler123 válasza MAxxYD (#36128) üzenetére


syler123
veterán

Én az RTF verziót akarom megvenni.

(#36141) dudicukrasz válasza Teréz Atya (#36138) üzenetére


dudicukrasz
tag

Elképesztő

(#36142) MAxxYD válasza syler123 (#36140) üzenetére


MAxxYD
tag

Nem derül ki a FAQ-ból sem, hogy szállítják, de az biztos, hogy nem mezei posta.
Márpedig ha nem az, akkor bejátszik a csúnya hárombetűs.... :W
Látom, a Tariff Insurance-ra már rákérdeztél a megfelelő helyen :P
Kíváncsi leszek a tapasztalataidra :R

(#36143) DJGABI


DJGABI
addikt

A Beginner's Guide to Drones [link]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#36144) fape válasza SpydeR3412 (#36139) üzenetére


fape
senior tag

Akkor az lesz gond, mert a dvr-nek stabil 5 volt kell, de 3s-t kapott :S
Sztem nincs stepdown a vevőben. Egy-az-egyban adja tovább a lcd-nek a tápfeszt.

[ Szerkesztve ]

Nem ezeket a drónokat keresik!

(#36145) SpydeR3412 válasza fape (#36144) üzenetére


SpydeR3412
aktív tag

És akkor megsülhetett, hogy az 1s aksira se reagál, vagy az eleve kevés neki?
Próbáljam a dvr-t közvetlen tápolni 2-ről, vevőről meg csak a videó jelet kapja?

[ Szerkesztve ]

(#36146) Geller72 válasza fape (#36144) üzenetére


Geller72
veterán

A gyári VR D2-höz nekem 7.4V-2200mAh-s akku van gyáriag.

(#36147) szacsee válasza SpydeR3412 (#36145) üzenetére


szacsee
nagyúr

Tápold meg egy összerakott drón vevőkéről, az 5v-ot ad, ha pdb-re kötötted.
Az mondjuk nem tudom okoz-e anomáliát, hogy a test nem közös, de be kell kapcsolnia, hacsak nem füstölt el.
Legjobb egy bec, pdb lenne, amin van 5v kimenet. Hobbywing bec-et ezért is vettem, mert van vagy 600ft és ilyenkor jól jön.

(#36148) fape válasza Geller72 (#36146) üzenetére


fape
senior tag

Nincs azzal gond, csak gondolom van egy step down a belében. Nekem is az Eachine LCD5800Dhez 2s aksi van. De több helyen van belül 5v. Át is kellett raknom a dvr betápját egy másikra mert zajos volt a gyári bekötésnél a felvétel ;)

[ Szerkesztve ]

Nem ezeket a drónokat keresik!

(#36149) syler123


syler123
veterán

Melyik low voltage buzzer jó a Falcon 180-ra? Találtam párat olcsón, de hogy ezt hova kötöm azt nem tudom, azt hittem a gép és az akksi közé kell kötni xt60 plug-al, de ezek nem olyanok. Azt látom hogy 3s akkunál a 3. "lábra" "tüskére" nem tudom hogy hívják :D kell kötni, de hogyan, milyen csati kell még hozzá?

Látom videón mutatják, tehát 2 csati van az akksin, az egyikre rá lehet kötni ezt a buzzert.

[ Szerkesztve ]

(#36150) Teréz Atya válasza syler123 (#36149) üzenetére


Teréz Atya
senior tag

Igen, igen, a 2S, 3S akkukon van egy balancer plug, arra kell kotni.

A hedonizmus egyetlen elfogadható formája a kvadkopterezés! - koptergeza.blog.hu - www.youtube.com/channel/UCLtnLDubykhLEvDX0ZVUM8w - www.facebook.com/koptergeza

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.